Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Τυχερη ομαδα εξωσωματικης Σεπτεμβριου ! ! !


Recommended Posts

κοριτσια μου!!!!!! καλο μηνα!!!!!! ο,τι και να μας εχει βρει......... μην χανεστε τελειως!!!!!! ας μην αφησουμε την συντροφια μας!!!!!

αννουλα...... ελα παλι να μας γραψεις κατι...... ελατε να μαζευτουμε!!!!!!!

εχει δυναμη το "εμεις" μεγαλυτερη...... απο το "εγω"

κι εγω περναω αγωνια....... αυξηθηκαν τα χολικα οξεα που επιρρεαζουν το συκωτι..... την πεψη και ισως και το συκωτι των μωρο!!!!! λεγεται χολοσταση κυησης και η συχνοτητα ειναι 1:1000

θα το παρακολουθησουμε!!!!!!! απο σαββατο η δευτερα θα εχω νεα απο τον γιατρο..... απο την επαναληπτικη εξεταση που εκανα.... να μου πει εαν θα παρω φαρμακα να μειωσουμε αυτα τα χολικα οξεα!!!!!!

αχ μην μεινουμε ποτε ησυχοι!!!!!!


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπερα κοριτσια μου ,καλο μηνα ,με πολλα πολλα χαμογελα!!!!!

Ερημωσε το καφε μας,χαθηκα και εγω.Δεν ημουν στα καλυτρα μου ,δεν ηθελα να σας επηρεαζω .

Τις τελευταιες ημερες ειμασταν καλεσμενοι σε ενα φιλικο μας ζευγαρι στην εξοχη.Μας ειχαν καλεσει,ουυυ,πολλους μηνες πριν και ολο με την εξωσωματικη ,ολο γιατρους κλπ κλπ το αναβαλαμε.Τελικα τοναποφασισαμε,πηγαμε και τι να πω,ηταν τοσο ηρεμα,θελαμε να μεινουμε εκει!!!!Μετα απο παρα πολυ καιρο πηγαμε 3 -4 μερουλες καπου για παρτη μας και μετα απο παρα πολυ καιρο επισης δεν μιλαγαμε για ωαρια,σπερματοζωαρια,γονιμοποιησεις,ενεσεις κλπ κλπ!!!!

Εχειςβδικιο μωρε Μαρτακη μου αλλα δεν ηθελα να σας επηρεαζω με τα δικα μου.

Ευχομαι και απο εδω να βγουν ολες τελειες οι εξετασεις και να περασεις τον υπολοιπο χρονο με τις ετοιμασιες για τα αντρακια σου!!!!!!

Φιλια σε ολα τα κοριτσια,μια προς μια και ευχομαι καθε μηνας απο εδω και περα να γμισει εγκυουλες πολλες και γερα και πολλα χαμογελαστα μωρακια!!!!!!!


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες!!! Καλά να περάσετε!!! Μαρτάκη μου, ελπίζω να βγούνε καλές οι εξετάσεις σου. Όσο το παρακολουθείς δεν υπάρχει πρόβλημα. Αννούλα μου, πολύ καλά κάνατε και ξεφύγατε από τα γνωστά ... μακάρι να μπορούσαμε να είμαστε πιο ξέγνοιαστοι αλλά δυστυχώς το μυαλό είναι κολλημένο στα γνωστά. Μακάρι να τα καταφέρουμε σύντομα... Εγώ συνεχίζω το μάζεμα, ελπίζω να έχω ωάριο την άλλη εβδομάδα θα ξέρω. φιλάκια

Link to comment
Share on other sites

αννουλα μου..... σ'ευχαριστω!!!! μακαρι να ξενοιασω για λιγο!!!! αλλα δεν το βλεπω η αγωνια θα με φαει για πιθανες σοβαρες επιπτωσεις στα εμβρυακια μου απο εδω και περα!!!!!

ανελακι μου...... καλη επιτυχια..... να παρεις ενα ωραιοτατο ωαριο μεσα στον μαρτη!!!!!!!

μακαρι να βγουν καλες οι εξετασεις!!!! κοντευω να τρελαθω!!!!


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια μου!!!!!! καλο μηνα!!!!!! ο,τι και να μας εχει βρει......... μην χανεστε τελειως!!!!!! ας μην αφησουμε την συντροφια μας!!!!!

αννουλα...... ελα παλι να μας γραψεις κατι...... ελατε να μαζευτουμε!!!!!!!

εχει δυναμη το "εμεις" μεγαλυτερη...... απο το "εγω"

κι εγω περναω αγωνια....... αυξηθηκαν τα χολικα οξεα που επιρρεαζουν το συκωτι..... την πεψη και ισως και το συκωτι των μωρο!!!!! λεγεται χολοσταση κυησης και η συχνοτητα ειναι 1:1000

θα το παρακολουθησουμε!!!!!!! απο σαββατο η δευτερα θα εχω νεα απο τον γιατρο..... απο την επαναληπτικη εξεταση που εκανα.... να μου πει εαν θα παρω φαρμακα να μειωσουμε αυτα τα χολικα οξεα!!!!!!

αχ μην μεινουμε ποτε ησυχοι!!!!!!

Ελπίζω να πάνε όλα καλά και να έχεις τέλεια αποτελέσματα!!!!!


RsLcp3.png
Link to comment
Share on other sites

σ'ευχαριστω μαγισσουλα μου γλυκεα!!!!

κοριτσια εχω νεα!!!!! μου τηλ ο γιατρος χτες βραδυ και μου ειπε να αρχισω φαρμακο ονοματι "ουρσοφαλκ" τρια χαπια την ημερα.... πρ-μεσ-βρ.... το οποιο μειωνει τα χολικα οξεα!!!!! εντωμεταξυ εχτες το πρωι ουτροζεσταν το ξεχασα να το παρω(παιρνω πρωι βραδυ) και ειχα κατω χαμηλα μεγαλη κινητικοτητα... ισως συσπασεις... και πολλα υγρα!!!!!

απο τωρα μεχρι να γεννησω... θα εχω μια αγωνια για τα βρεφακια μου..... να μην πειρακτουν τα συκωτακια τους απ'τα χολικα οξεα.... γιατι κπ παρενεργειες ειναι τρομακτικες !!!!! μεχρι βγαζουν μεικωνιο -ενεργουνται μολυνεται το αμνιακο υγρο που το καταπινουν... και φτανουν σε αιφνιδιο θανατο....!!!!!

οι εαφριες παρενεργειες για τα βρεφη ειναι η δυσφορια και η πρωοροτητα..... εχουμε καλες ενδειξεις για την πρωοροτητα απο υπερταση..... απο ζαχαρο.... ακομα και απο τραχηλο προς το παρον(γιατι εχτες ανησυχουσακαι για τον τραχηλο δεν ημουν καλα χαμηλα!!!!) και θα φοβαμαι απο εδω και περα για τα χολικα οξεα.....

επιβαλλεται συχνη αιματολογικη εξεταση της μητερας γιααρακολουθηση του δεικτη των χολικων οξεων.....και καρδιοτοκογραφημα στα εμβρυα!!!!! επισης κορτιζονη για την ωριμανση των πνευμονων των εμβρυων..... και ενδοφλεβια παροχη βιταμινης Κ πριν τον τοκετο στην μητερα και αφου γεννηθουν τα μωρα και σε αυτα..... για τον περιορισμο ενδοεγκεφαλικης αιμορραγιας στα μωρα!!!!!

κοριτσια εχω γολγοθα αγωνιας μπροστα μου!!!!!!!

σας ευχαριστω για την συμπαρασταση σας..... και ευχομαι να πανε ολα ατ'ευχη εως την γεννα τους και να γεννηθουν χωρις επιπλοκες!!!!!

θα βαλω την ελπιδα μου στον Θεο παλι.... ο οποιος επετρεψε να γατζωθουν και τα κραταει μεχρι τωρα υγιη..... και ναμας φερει στην αλλη οχθη..... υγιη να τα κρατω στην αγκαλια μου... χωρς να εχει πειραχτει τιποτε (ουτε τα συκωτακια τους)!!!!


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα

Εχω να μπω παρα πολυ καιρο να γραψω(γιατι σας διαβαζα)και μου πηρε ωρα μεχρι να αποφασισω σε πια σελιδα θα το κανω κι αν θα το κανω τωρα..καραρχας διαβαζω τα νεα σας(Μαριστα μου σε ευχαριστω για το μηνυμα).Λοιπον τα νεα μου εχουν ως εξης...σας ειχα αφησει εκει που το αιματωμα της μητρας (επιπλοκη της αποξεσης) δεν υποχωρουσε και τελικα υποχωρησε...αποφασισαμε με το γιατρο να βαλουμε την κατεψυγμενη και να κανουμε φυσικο κυκλο για να βαλουμε 2..τελικα με δικα μου ρισκο ζητησα φυσικο τροποποιημενο με κλομιφαινη(σερπαφαρ)και λιγες μοναδες μεριοναλ γιατι οτι περναμε επρεπε να μεινει βλαστοκυστη..19 Φεβρουαριου αδιαθετησα..πηραμε 6 ωαρια γονιμοποιηθηκαν τα 5 και φτασαν 4 ημερων αρτια ολα..τελικα 5ης μερας εμεινε μια αριστη βλαστοκυστη..πηρα μονη μου το ρισκο..ηταν λιγα τα εμβρια για βλαστοκυστη αλλα ετσι κι αλλιως δεν ειχα πολλες επιλογες...διεγερση δεν ηθελα να κανω κανονικη γιατι απλα οπως θυμαστε ηθελα να αλλαξω κεντρο και ουσιαστικα προσπαθουσα για τη βλαστοκυστουλα την κατεψυγμενη..με τη Λευκου συμπαραστατη και με βροχικο ασθμα εκανα ωοληψια...αλλο ρισκο απο κει με 3 γιατρους πανω μου γιατι φοβοταν μην παθω κατι στην ωοληψια λογω ασθματος...με τα πολλα φτασαμε στην εμβριομεταφορα..ζητησα να πουν οτι εχουν να πουν στον συζυγο...δεν ηθελα να ξερω τιποτα..εγω ηπια καφεδακι εφαγα σοκολατιτσα και ηπια αντι για νερο για την εμβριομεταφορα το αγιασμα της Αγιας ειρηνης..2 μερες χαλαρη ξεκουραση και μετα δουλεια μου ειπε ο γιατρος οχι ξαπλα...σε 9 μερες χοριακη...14 μετα την ωοληψια οπως την αλλη φορα 4 μερες πριν την χοριακη ξυ[νησα και ειδα κοκκινο αιμα...ηταν κυριακη..τον πηρα τηλ ...προσπαθησε να με καθησυχασει και ειπαμε να κανω χοριακη την Τριτη 8η μερα γιατι Δευτερα ηταν καθαρα Δευτερα..εκλαιγα απαρηγορητη..σκουπιζομουν κι εβγαινε κοκκινο αιμα..ηρθε η περιοδος ειπα...κανουμε χοριακη...96 θετικη ...αρα τριψηφιο θα ηταν την 9η μερα ...χαρα μεγαλη αλλα αμα καεις απο το χυλο φυσας και το γιαουρτη...δυο μερες μετα επαναληψη...167 δεν διπλαστικη...και να τα δακρυα και να παλι οι παηγοριες..ο γιατρος ακομα αισιοδοξος..ισως ανεβαινει ανα 72 ωρες οπως σε πολλες γυναικες..μας φτανει που πηρε το 60% μου ειπε..2 μερες μετα Σαββατο τριτη χοριακη 269...απελπισια..παλι για παλλινδρομη με παει η στην καλυτερη βιοχημικη σκεφτομουν...θα κανεις υπομονη ως το αλλο Σαββατο μου πε ο γιατρος μου....ανεβαινει...θα παρει μπορς...δεν ξερω πως περασε αυτη η βδομαδα..αυπνη σαν ζομπι στη δουλεια εκανα χοριακη καθαρα για να κανω...3446....ο γιατρος ειναι υπερευχαριστημενος....για να αντεξω ως την παραλλη βδομαδα να ακουσω και καρδια αποκλειεται του λεω ..θελω να δω τι γινετε..ετσι την Πεμπτη εχουμε ραντεβου για να δουμε μονο το σακο...δεν περιμενω τιποτα αλλο..σε πρωτη φαση ...προσευχομαι στην ΑΓΙΑ εΙΡΗΝΗ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΤΗς...αυτα τα δικα μου νεα κοριτσια...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

Εχω να μπω παρα πολυ καιρο να γραψω(γιατι σας διαβαζα)και μου πηρε ωρα μεχρι να αποφασισω σε πια σελιδα θα το κανω κι αν θα το κανω τωρα..καραρχας διαβαζω τα νεα σας(Μαριστα μου σε ευχαριστω για το μηνυμα).Λοιπον τα νεα μου εχουν ως εξης...σας ειχα αφησει εκει που το αιματωμα της μητρας (επιπλοκη της αποξεσης) δεν υποχωρουσε και τελικα υποχωρησε...αποφασισαμε με το γιατρο να βαλουμε την κατεψυγμενη και να κανουμε φυσικο κυκλο για να βαλουμε 2..τελικα με δικα μου ρισκο ζητησα φυσικο τροποποιημενο με κλομιφαινη(σερπαφαρ)και λιγες μοναδες μεριοναλ γιατι οτι περναμε επρεπε να μεινει βλαστοκυστη..19 Φεβρουαριου αδιαθετησα..πηραμε 6 ωαρια γονιμοποιηθηκαν τα 5 και φτασαν 4 ημερων αρτια ολα..τελικα 5ης μερας εμεινε μια αριστη βλαστοκυστη..πηρα μονη μου το ρισκο..ηταν λιγα τα εμβρια για βλαστοκυστη αλλα ετσι κι αλλιως δεν ειχα πολλες επιλογες...διεγερση δεν ηθελα να κανω κανονικη γιατι απλα οπως θυμαστε ηθελα να αλλαξω κεντρο και ουσιαστικα προσπαθουσα για τη βλαστοκυστουλα την κατεψυγμενη..με τη Λευκου συμπαραστατη και με βροχικο ασθμα εκανα ωοληψια...αλλο ρισκο απο κει με 3 γιατρους πανω μου γιατι φοβοταν μην παθω κατι στην ωοληψια λογω ασθματος...με τα πολλα φτασαμε στην εμβριομεταφορα..ζητησα να πουν οτι εχουν να πουν στον συζυγο...δεν ηθελα να ξερω τιποτα..εγω ηπια καφεδακι εφαγα σοκολατιτσα και ηπια αντι για νερο για την εμβριομεταφορα το αγιασμα της Αγιας ειρηνης..2 μερες χαλαρη ξεκουραση και μετα δουλεια μου ειπε ο γιατρος οχι ξαπλα...σε 9 μερες χοριακη...14 μετα την ωοληψια οπως την αλλη φορα 4 μερες πριν την χοριακη ξυ[νησα και ειδα κοκκινο αιμα...ηταν κυριακη..τον πηρα τηλ ...προσπαθησε να με καθησυχασει και ειπαμε να κανω χοριακη την Τριτη 8η μερα γιατι Δευτερα ηταν καθαρα Δευτερα..εκλαιγα απαρηγορητη..σκουπιζομουν κι εβγαινε κοκκινο αιμα..ηρθε η περιοδος ειπα...κανουμε χοριακη...96 θετικη ...αρα τριψηφιο θα ηταν την 9η μερα ...χαρα μεγαλη αλλα αμα καεις απο το χυλο φυσας και το γιαουρτη...δυο μερες μετα επαναληψη...167 δεν διπλαστικη...και να τα δακρυα και να παλι οι παηγοριες..ο γιατρος ακομα αισιοδοξος..ισως ανεβαινει ανα 72 ωρες οπως σε πολλες γυναικες..μας φτανει που πηρε το 60% μου ειπε..2 μερες μετα Σαββατο τριτη χοριακη 269...απελπισια..παλι για παλλινδρομη με παει η στην καλυτερη βιοχημικη σκεφτομουν...θα κανεις υπομονη ως το αλλο Σαββατο μου πε ο γιατρος μου....ανεβαινει...θα παρει μπορς...δεν ξερω πως περασε αυτη η βδομαδα..αυπνη σαν ζομπι στη δουλεια εκανα χοριακη καθαρα για να κανω...3446....ο γιατρος ειναι υπερευχαριστημενος....για να αντεξω ως την παραλλη βδομαδα να ακουσω και καρδια αποκλειεται του λεω ..θελω να δω τι γινετε..ετσι την Πεμπτη εχουμε ραντεβου για να δουμε μονο το σακο...δεν περιμενω τιποτα αλλο..σε πρωτη φαση ...προσευχομαι στην ΑΓΙΑ εΙΡΗΝΗ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΤΗς...αυτα τα δικα μου νεα κοριτσια...

Δακρισα κοριτσι μου.... Η Αγία Ειρήνη να ειναι κοντα σου! Εσωσε κ εμενα κ το κοριτσακι μου μετα απο πολλά προβλήματα γεννηθηκε 28εβδ 980γρ τωρα είναι 11 μηνων υγιεστατη. Να στειλεις τον αντρα σου να παρει την ζωνη εγκυμοσυνης κ να την φορεσεις μεχρι να γεννησεις. Συγχαρητήρια για την εγκυμοσυνη σου! Να πανε ολα κατ ευχην!

Link to comment
Share on other sites

την ζωνη της την φοραω χρονια τωρα οπως και το λαδι και τον αγιασμο της..περασαμε πολλα κι ηταν παντα διπλα μου...στην προηουμενη παλλινδρομη εκλαψα μονο στην Αγια Ειρηνηκαι την παρακαλεσα να μου δωσει πιστη να μην κλοιστει απο τον πονο η πιστη μου..και τωρα σε αυτην αφηνομαι...αυτης ειναι το μωρο το λεω και το πιστευω κι οσο ζω θα δοξαζω το ονμα της..εκεινη ας βαλει το εχρι της κι εγω οπως μπορω με τους γιατρους...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


την ζωνη της την φοραω χρονια τωρα οπως και το λαδι και τον αγιασμο της..περασαμε πολλα κι ηταν παντα διπλα μου...στην προηουμενη παλλινδρομη εκλαψα μονο στην Αγια Ειρηνηκαι την παρακαλεσα να μου δωσει πιστη να μην κλοιστει απο τον πονο η πιστη μου..και τωρα σε αυτην αφηνομαι...αυτης ειναι το μωρο το λεω και το πιστευω κι οσο ζω θα δοξαζω το ονμα της..εκεινη ας βαλει το εχρι της κι εγω οπως μπορω με τους γιατρους...

Να ειναι κοντα σου η Αγια κ να στεριωσει το σπορι μεσα στην κοιλια σου για 9 μηνες, θα στο κανει το θαυμα, ειμαι σιγουρη! Συγχαρητήρια κ παλι!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

Εχω να μπω παρα πολυ καιρο να γραψω(γιατι σας διαβαζα)και μου πηρε ωρα μεχρι να αποφασισω σε πια σελιδα θα το κανω κι αν θα το κανω τωρα..καραρχας διαβαζω τα νεα σας(Μαριστα μου σε ευχαριστω για το μηνυμα).Λοιπον τα νεα μου εχουν ως εξης...σας ειχα αφησει εκει που το αιματωμα της μητρας (επιπλοκη της αποξεσης) δεν υποχωρουσε και τελικα υποχωρησε...αποφασισαμε με το γιατρο να βαλουμε την κατεψυγμενη και να κανουμε φυσικο κυκλο για να βαλουμε 2..τελικα με δικα μου ρισκο ζητησα φυσικο τροποποιημενο με κλομιφαινη(σερπαφαρ)και λιγες μοναδες μεριοναλ γιατι οτι περναμε επρεπε να μεινει βλαστοκυστη..19 Φεβρουαριου αδιαθετησα..πηραμε 6 ωαρια γονιμοποιηθηκαν τα 5 και φτασαν 4 ημερων αρτια ολα..τελικα 5ης μερας εμεινε μια αριστη βλαστοκυστη..πηρα μονη μου το ρισκο..ηταν λιγα τα εμβρια για βλαστοκυστη αλλα ετσι κι αλλιως δεν ειχα πολλες επιλογες...διεγερση δεν ηθελα να κανω κανονικη γιατι απλα οπως θυμαστε ηθελα να αλλαξω κεντρο και ουσιαστικα προσπαθουσα για τη βλαστοκυστουλα την κατεψυγμενη..με τη Λευκου συμπαραστατη και με βροχικο ασθμα εκανα ωοληψια...αλλο ρισκο απο κει με 3 γιατρους πανω μου γιατι φοβοταν μην παθω κατι στην ωοληψια λογω ασθματος...με τα πολλα φτασαμε στην εμβριομεταφορα..ζητησα να πουν οτι εχουν να πουν στον συζυγο...δεν ηθελα να ξερω τιποτα..εγω ηπια καφεδακι εφαγα σοκολατιτσα και ηπια αντι για νερο για την εμβριομεταφορα το αγιασμα της Αγιας ειρηνης..2 μερες χαλαρη ξεκουραση και μετα δουλεια μου ειπε ο γιατρος οχι ξαπλα...σε 9 μερες χοριακη...14 μετα την ωοληψια οπως την αλλη φορα 4 μερες πριν την χοριακη ξυ[νησα και ειδα κοκκινο αιμα...ηταν κυριακη..τον πηρα τηλ ...προσπαθησε να με καθησυχασει και ειπαμε να κανω χοριακη την Τριτη 8η μερα γιατι Δευτερα ηταν καθαρα Δευτερα..εκλαιγα απαρηγορητη..σκουπιζομουν κι εβγαινε κοκκινο αιμα..ηρθε η περιοδος ειπα...κανουμε χοριακη...96 θετικη ...αρα τριψηφιο θα ηταν την 9η μερα ...χαρα μεγαλη αλλα αμα καεις απο το χυλο φυσας και το γιαουρτη...δυο μερες μετα επαναληψη...167 δεν διπλαστικη...και να τα δακρυα και να παλι οι παηγοριες..ο γιατρος ακομα αισιοδοξος..ισως ανεβαινει ανα 72 ωρες οπως σε πολλες γυναικες..μας φτανει που πηρε το 60% μου ειπε..2 μερες μετα Σαββατο τριτη χοριακη 269...απελπισια..παλι για παλλινδρομη με παει η στην καλυτερη βιοχημικη σκεφτομουν...θα κανεις υπομονη ως το αλλο Σαββατο μου πε ο γιατρος μου....ανεβαινει...θα παρει μπορς...δεν ξερω πως περασε αυτη η βδομαδα..αυπνη σαν ζομπι στη δουλεια εκανα χοριακη καθαρα για να κανω...3446....ο γιατρος ειναι υπερευχαριστημενος....για να αντεξω ως την παραλλη βδομαδα να ακουσω και καρδια αποκλειεται του λεω ..θελω να δω τι γινετε..ετσι την Πεμπτη εχουμε ραντεβου για να δουμε μονο το σακο...δεν περιμενω τιποτα αλλο..σε πρωτη φαση ...προσευχομαι στην ΑΓΙΑ εΙΡΗΝΗ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΤΗς...αυτα τα δικα μου νεα κοριτσια...

Νησακι μου γλυκο,ποσο συγκινηθηκα γλυκια μου!!!!!!!

Δεν εχω πολλα λογια,μονο να σου ευχηθω απο καρδιας,αυτη να ειναι η τυχερη σου φορα και θα ειναι ,θα το δεις,εχεις εσυ και το μωρακι/α σου προστατιδα την Αγια Ειρηνη!!!!

Φιλακια πολλα κοριτσακι μου και μια μεγαλη αγκαλιτσα!

Να μου φιλησεις τη Μαρινουλα σε παρακαλω!


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου καλησπερα και απο εδω.

Εχω πολυ καιρο και εγω να σας γραψω,εχουν συμβει διαφορα,αναποδιες (εχασα τσαντα με κλειδια ,πορτοφολι ,κινητο κλπ)αλλα και σε ολους τους τομεις ανακαταταξεις.

Αποφασισαμε να φυγουμε εκτος Αθηνων,εδω δε βγαινει,να ηρεμησουμε και θα δουμε στην συνεχεια.

Ηθελα να σας ευχαριστησω και απο εδω μια προς μια για διαφορετικους λογους για την αγαπη ,το ενδιαφερον και την συμπατα0ρασταση σας σε καθε δυσκολη ή λιγοτερο δυσκολη στιγμη.

Ηδη μετα απο τοσο καιρο που ειχα να γραψω,εχουμε δυο εγκυουλες και το ποσο χαρηκα δεν περιγραφεται,οταν διαβασα Ανελακι μου και Νησακι μου για τα υπεροχα νεα σας!!!!!

Καλους διπλασιασμους και τελειομηνες εγκυμοσυνες κοριτσια μου,ολα θα πανε τελεια!!!!!

Φιλια πολλα σε ολα τα κοριτσια της παρεας!!!!!Στις μανουλες και τα μωρακια της παρεας πολλες αγκαλιτσες !!!Αυτο το παρεακι ξεκινησε ως τυχερο και ως τυχερο θα ολοκληρωθει!!!!!!!!!!!Ευχομαι οταν σας ξαναγραψω ολες μας να ειμαστε εγκυουλες και να μιλαμε για τα μωρα μας!!!!β?


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites

αννουλα μου ευχομαι καλη αρχη σε ο,τι κανετε κι οτι αποφασισετε που θα σας κανει ηρεμους..πρασες πολλα και μαζεμενα..θα μαι παντα εδω για σενα να το ξερεις...αν πας πολυ βορεια πες μου μπας και βρεθουμε μιας και το πατρικο μου ειναι Μακεδονια...κατα τα αλλα περιμενω μηνυμα με διοευθυνσεις κτλ...μη χαθουμε...σε ευχαριστω για το ενδιοαφερον και τη συμπαρασταση τοσους μηνες!!!

Link to comment
Share on other sites

Να ειναι κοντα σου η Αγια κ να στεριωσει το σπορι μεσα στην κοιλια σου για 9 μηνες, θα στο κανει το θαυμα, ειμαι σιγουρη! Συγχαρητήρια κ παλι!

σε ευχαριστω απο καρδιας...εχουμε μεγαλη αναγκη κι εγω και το μωρο μου τις ευχες σας

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...