Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Τυχερη ομαδα εξωσωματικης Σεπτεμβριου ! ! !


Recommended Posts

αννουλα μου ευχομαι καλη αρχη σε ο,τι κανετε κι οτι αποφασισετε που θα σας κανει ηρεμους..πρασες πολλα και μαζεμενα..θα μαι παντα εδω για σενα να το ξερεις...αν πας πολυ βορεια πες μου μπας και βρεθουμε μιας και το πατρικο μου ειναι Μακεδονια...κατα τα αλλα περιμενω μηνυμα με διοευθυνσεις κτλ...μη χαθουμε...σε ευχαριστω για το ενδιοαφερον και τη συμπαρασταση τοσους μηνες!!!

Αγαπημενη μου,σε ευχαριστουμε τοσο πολυ για τις ευχουλες σου γλυκια μου!❤🌹Θα σου πω κατι που μου ειπε ο συζυγος οταν με ειδε στενοχωρημενη και του ειπα πωςθα σας χασω ,μου ειπε πως οι ανθρωποι που αγαπιουνται ποτε δεν χανονται και καπου καπως καποτε θα βρεθουν!Μου εδωσε και παραδειγματα,πως μπορει να παιζουν τα μωρα μας στην ιδια παιδικη χαρα,ή να βρισκομαστε σε διπλανες αιθουσες τοκετου,ή ή ή.

Το θεωρησα πολυ τρυφερο σαν σκεψη και με εκφραζει απολυτα .Ειναι και οι στιγμες τετοιες που δεν χωρανε πολλα λογια.Σου στελνω μια τραστια αγκαλιτσα γλυκια μου φιλη και ενα τρυφερο χαδακι στην κοιλιτσα της μανουλας φιλης μου ,που το ποσο με συγκινησε οταν διαβασα τα υπεροχα νεα,δε μπορω να τα μεταφερω σε λογια!❤🌹

Σε αγαπαω Νησακι μου,σε ευχαριστω απο τα βαθη της καρδιας μου,να μου χαιδευεις το σπορακι και να του λες ποσο μα ποσο το αγαπαει η θεια Αννουλα!❤🌹


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα

Εχω να μπω παρα πολυ καιρο να γραψω(γιατι σας διαβαζα)και μου πηρε ωρα μεχρι να αποφασισω σε πια σελιδα θα το κανω κι αν θα το κανω τωρα..καραρχας διαβαζω τα νεα σας(Μαριστα μου σε ευχαριστω για το μηνυμα).Λοιπον τα νεα μου εχουν ως εξης...σας ειχα αφησει εκει που το αιματωμα της μητρας (επιπλοκη της αποξεσης) δεν υποχωρουσε και τελικα υποχωρησε...αποφασισαμε με το γιατρο να βαλουμε την κατεψυγμενη και να κανουμε φυσικο κυκλο για να βαλουμε 2..τελικα με δικα μου ρισκο ζητησα φυσικο τροποποιημενο με κλομιφαινη(σερπαφαρ)και λιγες μοναδες μεριοναλ γιατι οτι περναμε επρεπε να μεινει βλαστοκυστη..19 Φεβρουαριου αδιαθετησα..πηραμε 6 ωαρια γονιμοποιηθηκαν τα 5 και φτασαν 4 ημερων αρτια ολα..τελικα 5ης μερας εμεινε μια αριστη βλαστοκυστη..πηρα μονη μου το ρισκο..ηταν λιγα τα εμβρια για βλαστοκυστη αλλα ετσι κι αλλιως δεν ειχα πολλες επιλογες...διεγερση δεν ηθελα να κανω κανονικη γιατι απλα οπως θυμαστε ηθελα να αλλαξω κεντρο και ουσιαστικα προσπαθουσα για τη βλαστοκυστουλα την κατεψυγμενη..με τη Λευκου συμπαραστατη και με βροχικο ασθμα εκανα ωοληψια...αλλο ρισκο απο κει με 3 γιατρους πανω μου γιατι φοβοταν μην παθω κατι στην ωοληψια λογω ασθματος...με τα πολλα φτασαμε στην εμβριομεταφορα..ζητησα να πουν οτι εχουν να πουν στον συζυγο...δεν ηθελα να ξερω τιποτα..εγω ηπια καφεδακι εφαγα σοκολατιτσα και ηπια αντι για νερο για την εμβριομεταφορα το αγιασμα της Αγιας ειρηνης..2 μερες χαλαρη ξεκουραση και μετα δουλεια μου ειπε ο γιατρος οχι ξαπλα...σε 9 μερες χοριακη...14 μετα την ωοληψια οπως την αλλη φορα 4 μερες πριν την χοριακη ξυ[νησα και ειδα κοκκινο αιμα...ηταν κυριακη..τον πηρα τηλ ...προσπαθησε να με καθησυχασει και ειπαμε να κανω χοριακη την Τριτη 8η μερα γιατι Δευτερα ηταν καθαρα Δευτερα..εκλαιγα απαρηγορητη..σκουπιζομουν κι εβγαινε κοκκινο αιμα..ηρθε η περιοδος ειπα...κανουμε χοριακη...96 θετικη ...αρα τριψηφιο θα ηταν την 9η μερα ...χαρα μεγαλη αλλα αμα καεις απο το χυλο φυσας και το γιαουρτη...δυο μερες μετα επαναληψη...167 δεν διπλαστικη...και να τα δακρυα και να παλι οι παηγοριες..ο γιατρος ακομα αισιοδοξος..ισως ανεβαινει ανα 72 ωρες οπως σε πολλες γυναικες..μας φτανει που πηρε το 60% μου ειπε..2 μερες μετα Σαββατο τριτη χοριακη 269...απελπισια..παλι για παλλινδρομη με παει η στην καλυτερη βιοχημικη σκεφτομουν...θα κανεις υπομονη ως το αλλο Σαββατο μου πε ο γιατρος μου....ανεβαινει...θα παρει μπορς...δεν ξερω πως περασε αυτη η βδομαδα..αυπνη σαν ζομπι στη δουλεια εκανα χοριακη καθαρα για να κανω...3446....ο γιατρος ειναι υπερευχαριστημενος....για να αντεξω ως την παραλλη βδομαδα να ακουσω και καρδια αποκλειεται του λεω ..θελω να δω τι γινετε..ετσι την Πεμπτη εχουμε ραντεβου για να δουμε μονο το σακο...δεν περιμενω τιποτα αλλο..σε πρωτη φαση ...προσευχομαι στην ΑΓΙΑ εΙΡΗΝΗ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΤΗς...αυτα τα δικα μου νεα κοριτσια...

Τι υπέροχα νεα!!!! Ποσο χαιρομαι για σενα!!!! Μπραβο σου κοπελαρα μου!!!! Ολα τελεια θα πανε αυτη τη φορα θα το δεις!!!! Τις καλυτερες μου ευχές......!!!!!


RsLcp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ευψαριστω μαγισσουλα μου κι ανταπωδιδω ευχες απο τηβ ψυχη μου μεσα...η αγωνια ειναι μεγαλη αλλα αποφασισα να μαι αθσιοδοξη οσο μπορω..αλλωστε δεν μπορω να αλλαξω κατι

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια νησάκι μου! Ευχομαι να κυλήσουν ολα ομαλα με πίστη κ αισιοδοξία! Με αιθνιδιασες ευχαριστα πιστευα οτι δεν μπαινεις για να ηρεμησεις απο τις προσπάθειες. Δεν πιστευα οτι θα ξεκινησεις συντομα....μπραβο που το πηρες αποφαση!!!:D

Οσο να ναι κ η καθε προσπαθεια για να γινει θελει θάρρος. Το βλεπω κ απο τον εαυτο μου.


POzcp3.pngal9Sp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

συγχαρητηριααι απο εδω ανελακι και νησακι!!!!!

νησακι ξετρελαθηκαμε την αγωνια σου αλλα και με την τεραστια χοριακη σου!!!!!!

καθε εμποδιο μας κανει δυνατοτερους!!!!!!

αννουλα μου γλυκεια οπου κι αν πας ναμαςθυμασαι και οταν μπορεσεις θα μπεις ναμας γραψεις το ξερω!!!!!!

σου ευχομαι ολα να ερθουν δεξια!!!! οπως τα ονειρευεστε σε ολους τους τομεις!!!!!!

καισιγουρα αυτο το πινακι θα κλεισει καποτε θετικα για ολες!!!! δεν το ευχομαι.... δεν το ελπιζω..... το προσδοκω.... το περιμενω... ειμαι σιγουρη!!!!

φιλακια σεολες σας!!!!


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κ παλι ευχςριστω αλλα ειπαμε μικρο καλαθι γιατι κ παλι η χοριακη αβεβαιβε 60% με 70% στην αρχη..βεβαια εγινε πριν την αναμενομενη 9 μερα που κανει ο γιατρος μου την χοριακη σε βλαστοκυστες..αλλοι κανουν την 10 κ 15 ..

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ Μαρτακη μου με το καλό τα μπεμπακια. Κι εγώ μικρό καλάθι κρατάω να δουμε εαν θα αυξηθεί. Σιγά σιγά τα βήματα. Σε καταλαβαίνω νησάκι μου αλλα εσένα τα νούμερα μου φαίνονται φυσιολογικά.

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μου αγαπημενα.... νησακι και ανελακι.... σιγα σιγα!!!! βημα βημα!!!! ελπιζω η χαρα του μωρου να ερθει και να μεινει και στις δυο!!!!!

α ρε κοριτσια ενα εννιαμηνο με αγχη και φοβους ειναι κι αυτο!!!! αλλα οπως τα καταφεραν καποιες κοπελες..... θα τα καταφερουμε και εμεις!!!!

και ξερετε γιατι βαζω και τον εαυτο μου ε????? γιατι οι κινδυνοι δεν εχουν περασει.... ουτε στην φαση που ειμαι κι εγω!!!!!!!

σας φιλω γλυκα!!!!!!


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εγω πηγα στον ντοκ τελικα δεχτηκε να παμε να με ξεγεννησει στο ιασω!!!!!

και τα αγορια μου καλα!!!! κινητικοτητα καλη χωρο εχουν ακομη!!!!! αλλαξαν θεση πηγαν με το κεφαλι προς τα κατω και τα δυο!!!! και προς δεξια και τα δυο!!!!! πρεπει να εγινε σημερα η αλλαγη θεση γιατι το μεσημερι εφαγα κατι καλες και μετα η κοιλια φουσκωνε πιο πολυ δεξια!!!!!!

τα γρ καλα 1430 και 1460 και λεει οτι ειμαι 30η βδομαδα και 1 ημερας!!!!! μου ξαναεγραψε χολικα..... γεν αιμ... κλπ τα σχετικαγια τοξοπλασμα και τετοια και γιατον τραχηλο φωναζε παλι για: οχι ορθοστασια, οχι βαρη, οχι εξω απ'το σπιτι, οχι σκυψιματα, οχι τεντωματα!!!!! ξαααααπλα!!!!! φυσικα μου εγραψε και αλλες 8 ενεσεις προγεστερονης!!!!!! ενω δεν εχω τελειωσει τις πρωτες ακομα!!!!!

και συνεχιζουμε.... να δουμε....

σας φιλω γλυκα!!!!!


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

6 βδιμαδων σημερα κ στον υπερηχο ειδαμε δυο αδειους σακους..ανεμβριακες κυησεις...δεν νομιζω οτι προσωπικα θα συνεχισω..ουτε θελψ ειλικριναογια συμπαραστασης...απλα το αναφερω

Link to comment
Share on other sites

6 βδιμαδων σημερα κ στον υπερηχο ειδαμε δυο αδειους σακους..ανεμβριακες κυησεις...δεν νομιζω οτι προσωπικα θα συνεχισω..ουτε θελψ ειλικριναογια συμπαραστασης...απλα το αναφερω

sto ipe o giatros afto i ine dika sou siberasmata???? ego afto thelo na ksero.....


RsLcp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...