Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 11 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ναι εμένα ήταν ευχαριστημένος ο γιατρός με την τιμή. Μην αγχώνεσαι αν κάτι δεν του άρεσε θα στο έλεγε. Μια χαρά είσαι, θα πάνε όλα καλά αυτή τη φορά ❤️ 

      Μου είπε πως είναι πολύ καλή η τιμή απλώς όταν περίμενα να με πάρουν είπα να ρωτήσω για να δω περίπου τ να περιμένω !! Όλα καλά μου είπε προχωράμε Σάββατο πρώτα ο θεός θα μεταφέρουμε τα εμβρυακια μουυυ🙏🏼❤️

      • Μου αρέσει 1
      • Ευχή 2

Μανούλες Μαΐου 2016


Ioio

Recommended Posts


Διαφημίσεις

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΪΟΥ-ΙΟΥΝΙΟΥ 2016

ORXIDEA 3/5/2016 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

IOIO 9/5/2016

SASA 19/5/2016

NYMERIA 20/5/2016

LIAKI 22/5/2016

BLUEHORIZON Kinder έκπληξη!!!!

17Μάρτη2015 28/5/2016

Έρη, Annap, τα άλλα κορίτσια του καφέ, θέλετε να μπείτε στο πινακάκι μας;

Ανανεώνετε το πινακάκι μας :)

Sasa κι εμένα ο γιατρός το ίδιο μου είπε ότι θα αλλάξει στην αυχενική, προς το παρόν χρησιμοποιώ κι εγώ αυτή με βάση την τελευταία περίοδο και καλά να είμαστε το πινακάκι αλλάζει :D

Oridea, οι αναγούλες δεν έχουν αρχίσει να υποχωρούν; βλέπω μια βελτίωση αυτές τις μέρες και χαίρομαι.

Link to comment
Share on other sites

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΪΟΥ-ΙΟΥΝΙΟΥ 2016

ORXIDEA 3/5/2016 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

IOIO 9/5/2016

SASA 19/5/2016

NYMERIA 20/5/2016

LIAKI 22/5/2016

BLUEHORIZON Kinder έκπληξη!!!!

17Μάρτη2015 28/5/2016

Έρη, Annap, τα άλλα κορίτσια του καφέ, θέλετε να μπείτε στο πινακάκι μας;

Ανανεώνετε το πινακάκι μας :)

Sasa κι εμένα ο γιατρός το ίδιο μου είπε ότι θα αλλάξει στην αυχενική, προς το παρόν χρησιμοποιώ κι εγώ αυτή με βάση την τελευταία περίοδο και καλά να είμαστε το πινακάκι αλλάζει :D

Oridea, οι αναγούλες δεν έχουν αρχίσει να υποχωρούν; βλέπω μια βελτίωση αυτές τις μέρες και χαίρομαι.

Κορίτσια σε μένα πάντως σύμφωνα με τη τελευτάια περίοδο μου δίνει 29/4 Π.Η.Τ ενω σύμφωνα με τον υπέρηχο 3/5. Δηλαδή μου είπε οτι με τον υπέρηχο είμαι λιγότερο , συγκεκριμένα τη Δευτέρα ήμουν 11 εμδομάδων και 6 ημερών ενω βάση περιόδου 12 και 3 ημερών. Και εγω που νόμιζα οτι θα κλέισω τον τρίτο και είμαι ακόμα 2μιση...:|

Μόνο σε μένα μου φαίνεται οτι δεν παιρνάει ο καιρός???:confused::?

Τουλάχιστον να περάσει και ο τρίτος μπας και φύγουν οι αναγούλες...:(

Ασχετο εσείς φουσκώσατε καθόλου???


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

αχ αυτές η ημερομηνίες!! δλδ τελευταια περιοδο ποτε ειχατε; εγω 13 Αυγουστου.Τωρα παιζουμε με τις μερες αλλα κουβεντα να γινετε!!!! εγω από κοιλια δε μπορω να πω ότι εχω κανει γτ ένα στομαχακι παντα το ειχα, βλεπω κ τη διαιτολογο βεβαια γτ πρεπει να προσεχω πολύ ηδη είμαι 4-5 κιλα πανω θελω τουλάχιστον στο 1τριμηνο να μη παρω τα εχω δε θελω αλλα.


Nv77p2.png

kyJep3.png

Link to comment
Share on other sites

καλως ηρθες αννα!!!!!! με το καλο μια τελειομηνη εγκυμοσυνη με ενα πανυγειεστατο μωραι αγκαλια

ναι αγαπουλα μου!!!!! εισαι εγκυος!!!! γι 'αυτο ξυπνας αργσ... δεν εχεις ορεξη για δουλιτσες!!!!!!!

οσο για τον χωρο!!!!! εχεις δικιο ολοι οι καλοι χωρανε!!!!!!

ε φυσικα θελω να ειμαι στο πινακι.... την πητ τι βγαζεις απο το τικερακι μου!!!!!

δλδ ΠΗΤ. 28/5

ευχαριστω παρα πολύ...Ολες μας να ειμαστε καλα έμεις και τα μωράκια μιας,,,και βέβαια θελω να μπρω στο πινακακι..εγω είμαι 3 ιουνιου 2015, πρωτα ο θεος!


xuFMp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Annap, καλώς ήρθες! Σου εύχομαι μία ήρεμη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!

Είναι το πρώτο σου παιδάκι; Με το καλό να δεις το παιδάκι σου την Παρασκευή!

Σε ευχαριστω πολύ !Το πρώτο μου παιδάκι είναι και εχω τεραστια αγωνία!!!ευχομαι να πάνε όλα καλά!σε όλες μας!


xuFMp2.png
Link to comment
Share on other sites

αχ αυτές η ημερομηνίες!! δλδ τελευταια περιοδο ποτε ειχατε; εγω 13 Αυγουστου.Τωρα παιζουμε με τις μερες αλλα κουβεντα να γινετε!!!! εγω από κοιλια δε μπορω να πω ότι εχω κανει γτ ένα στομαχακι παντα το ειχα, βλεπω κ τη διαιτολογο βεβαια γτ πρεπει να προσεχω πολύ ηδη είμαι 4-5 κιλα πανω θελω τουλάχιστον στο 1τριμηνο να μη παρω τα εχω δε θελω αλλα.

Εγω τελευταία περίοδο 24 Ιουλίου...

Εγω κορίτσια πάντως έχω αρχίσει και φουσκώνω...δε λέω ωραίο είναι να βλέπεις την κοιλίτσα σου και να ξέρεις οτι είναι το μπεμπάκι και όχι απο το πολύ φαϊ:D...αλλά ελα που απο τώρα δεν μου μπαίνει τπτ...τα τζίν μου τα έχω αποχαιρετήσει και τα μπλουζάκια μου κατα εκεί οδεύω...πρέπει να πάω για ψώνια...ουφ!! :rolleyes:

Εγω έχω πάρει 2 κιλάκια...γενικά είμαι κανονική και λίγο προς το αδύνατη αλλά και εγώ δεν θέλω να ξεφύγω και να πάρω κανα 20αρικο κιλά γιατι μετα πως τα χάνεις!! Γενικά προσέχω πολύ, δεν τρώω βλακέιες..τουλάχιστον προς το παρών!! :lol:


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω πολύ !Το πρώτο μου παιδάκι είναι και εχω τεραστια αγωνία!!!ευχομαι να πάνε όλα καλά!σε όλες μας!

Annap καλώς ηρθες κι εσυ...καλώς ηρθαμε βασικά...και μένα το πρώτο παιδάκι είναι και η αγωνία και ανυπομονησία δεν κρύβονται.

Εμένα ήρθε μαζί με το γάμο μου...διπλή χαρά...:P

Εύχομαι σε όλες μας καλή εγκυμοσύνη και υγειέστατα μπεμπάκια :-P:razz:


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Εγω τελευταία περίοδο 24 Ιουλίου...

Εγω κορίτσια πάντως έχω αρχίσει και φουσκώνω...δε λέω ωραίο είναι να βλέπεις την κοιλίτσα σου και να ξέρεις οτι είναι το μπεμπάκι και όχι απο το πολύ φαϊ:D...αλλά ελα που απο τώρα δεν μου μπαίνει τπτ...τα τζίν μου τα έχω αποχαιρετήσει και τα μπλουζάκια μου κατα εκεί οδεύω...πρέπει να πάω για ψώνια...ουφ!! :rolleyes:

Εγω έχω πάρει 2 κιλάκια...γενικά είμαι κανονική και λίγο προς το αδύνατη αλλά και εγώ δεν θέλω να ξεφύγω και να πάρω κανα 20αρικο κιλά γιατι μετα πως τα χάνεις!! Γενικά προσέχω πολύ, δεν τρώω βλακέιες..τουλάχιστον προς το παρών!! :lol:

στη κορη μου ειχα παρει 12 κιλα κ τα εχασα ευκολα μεσα σε 10 μηνες κ 3 παραπανω, βεβαια τα εχασα ασχημα γτ μια επιλοχειο την ειχα παθει ετοιμαζόμασταν κ για το γαμοβαφτιση τοτε δεν ετρωγα καλα οποτε δε καταφερα να θηλασω κ ολας. τωρα η αληθεια είναι ότι δε θελω να ξεπερασω τα 10 αυτό εχω στοχο ρυθμιζω το θυρωειδη με χαπι κ τα κιλα είναι ένα θεμα για μενα αν παρω κανα 2 αμεσως απορυθμιζεται ο θυρωειδης μου κ φτου κ από την αρχη.


Nv77p2.png

kyJep3.png

Link to comment
Share on other sites

Τα αποτελέσματα θα τα έχω σε μια βδομάδα μου είπαν...

Οσο για το φύλλο και έγω θέλω να το ξέρω για να ετοιμάσω τα πραγματάκια του αλλά καλό είναι να μην ψωνίζουμε και πολλά μέχρι να πάμε στον πέμπτο για να είμαστε και 100% σίγουρες γιατι λάθη γίνονται είναι η αλήθεια!:D

Τι θα γίνει με αυτές τις αναγούλες βρε κορίτσια???:confused::(

Εσείς πως τα πάτε?

με το καλο τα αποτελεσματα ορχιδεα μου ομορφη!!!!

πωπω μαζι με τον γαμο ε?? οντως υπερμετρη χαρα!!!! συγχαρητηρια!!!!!

ετσι ηταν και josephin σε διπλανο καφε που εμαθε οτι ηταν εγκυος την πεμπτη πριν το γαμο της!!!! και με ενα μηνα προσπαθειων παρακαλω!!!!!

οσο για τις αναγουλες... μπηκαν και μενα στο χωρο..... ισως γιατι αρχισα σημερα τον σιδηρο..... υγρος... μπλιαξξ!!!! μπιχ!!!!! με ακτινιδιο μαζι σημερα και ξαπλωσα..... ευτυχως γιατι αν ημουν ορθια θα ξερ@@γα!!!

Σε ευχαριστω πολύ !Το πρώτο μου παιδάκι είναι και εχω τεραστια αγωνία!!!ευχομαι να πάνε όλα καλά!σε όλες μας!

αννα αυτο να λεγεται!!!!! ε και μενα που ειναι διδυμα ειναι διπλη!!!!

στη κορη μου ειχα παρει 12 κιλα κ τα εχασα ευκολα μεσα σε 10 μηνες κ 3 παραπανω, βεβαια τα εχασα ασχημα γτ μια επιλοχειο την ειχα παθει ετοιμαζόμασταν κ για το γαμοβαφτιση τοτε δεν ετρωγα καλα οποτε δε καταφερα να θηλασω κ ολας. τωρα η αληθεια είναι ότι δε θελω να ξεπερασω τα 10 αυτό εχω στοχο ρυθμιζω το θυρωειδη με χαπι κ τα κιλα είναι ένα θεμα για μενα αν παρω κανα 2 αμεσως απορυθμιζεται ο θυρωειδης μου κ φτου κ από την αρχη.

σασα μου... κοριτσακι μου......γι αυτο διατροφουλα κοριτσια!!!!!

ιωαννα μου ωραιο....... το πινακακι μας!!!!! οργανωτικο μου κοριτσι εσυ!!!!!!


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια θέλω μέσα από την καρδιά μου να σας ευχαριστήσω για την συντροφιά αυτούς τους δύο μήνες. Δυστυχώς δεν τα καταφέραμε.

Εύχομαι μέσα από τα βάθη της ψυχής μου να έχετε μια τελειόμηνη και καλή εγκυμοσύνη και με το καλό να κρατήσετε τα μωράκια σας.

Σας φιλώ γλυκά όλες!!!!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

hGUBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια θέλω μέσα από την καρδιά μου να σας ευχαριστήσω για την συντροφιά αυτούς τους δύο μήνες. Δυστυχώς δεν τα καταφέραμε.

Εύχομαι μέσα από τα βάθη της ψυχής μου να έχετε μια τελειόμηνη και καλή εγκυμοσύνη και με το καλό να κρατήσετε τα μωράκια σας.

Σας φιλώ γλυκά όλες!!!!!!

Κοριτσι μου τι λες τωρα;;;;; τι εγινε;;; τι συνεβη; εχθες μια χαρα γελουσαμε και μιλουσαμε. Τι συνεβη ματια μου;


TlL6p3.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια θέλω μέσα από την καρδιά μου να σας ευχαριστήσω για την συντροφιά αυτούς τους δύο μήνες. Δυστυχώς δεν τα καταφέραμε.

Εύχομαι μέσα από τα βάθη της ψυχής μου να έχετε μια τελειόμηνη και καλή εγκυμοσύνη και με το καλό να κρατήσετε τα μωράκια σας.

Σας φιλώ γλυκά όλες!!!!!!

Blue, λυπάμαι πολύ. Όποτε θέλεις θα χαρώ να μας λες τα νέα σου

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσι μου τι λες τωρα;;;;; τι εγινε;;; τι συνεβη; εχθες μια χαρα γελουσαμε και μιλουσαμε. Τι συνεβη ματια μου;

πήγα σήμερα στο γιατρό και μου είπε ότι σταμάτησε να αναπτύσσεται. δεν ακούγαμε καρδούλα. αύριο πάμε για απόξεση.


[sIGPIC][/sIGPIC]

hGUBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου τι κάνετε; πώς είσαστε; αργησα να ξυπνησω σημερα! στενοχωρηθηκα πολύ με την blue.. μακαρι να είναι καλά και πολύ πολύ συντομα να ειναι παλι μαζι μας! <3

ορχιδεα μου γλυκια καλά αποτελέσματα να έχεις!!!!

ioio δουλεψε ο εγκεφαλος και το καταλαβα πως πανε οι εβδομάδες!!! χαχαχαχααχα :tongue::tongue::tongue::tongue:


TlL6p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...