Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 11 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ναι εμένα ήταν ευχαριστημένος ο γιατρός με την τιμή. Μην αγχώνεσαι αν κάτι δεν του άρεσε θα στο έλεγε. Μια χαρά είσαι, θα πάνε όλα καλά αυτή τη φορά ❤️ 

      Μου είπε πως είναι πολύ καλή η τιμή απλώς όταν περίμενα να με πάρουν είπα να ρωτήσω για να δω περίπου τ να περιμένω !! Όλα καλά μου είπε προχωράμε Σάββατο πρώτα ο θεός θα μεταφέρουμε τα εμβρυακια μουυυ🙏🏼❤️

      • Μου αρέσει 1
      • Ευχή 2

Μανούλες Μαΐου 2016


Ioio

Recommended Posts

καλησπέρα σε ολες σας!

Εγω πρωτα ο θεος θα είμαι μανούλα αρχες Ιουνιου 2015!

είμαι 7 εβδομάδων και 5 ημερων..το μωρακι μου το είδα και το ακουσα στις 6 εβδομάδες..την παρασκευη έχω παλι ραντεβού για υπέρηχο και εχω μεγάλη αγωνια!

μεχρι τώρα δεν εχω κανενα σύμπτωμα παρα μονο καποιες στιγμες καποια πονακια...τιποτε άλλο...


xuFMp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπέρα σε ολες σας!

Εγω πρωτα ο θεος θα είμαι μανούλα αρχες Ιουνιου 2015!

είμαι 7 εβδομάδων και 5 ημερων..το μωρακι μου το είδα και το ακουσα στις 6 εβδομάδες..την παρασκευη έχω παλι ραντεβού για υπέρηχο και εχω μεγάλη αγωνια!

μεχρι τώρα δεν εχω κανενα σύμπτωμα παρα μονο καποιες στιγμες καποια πονακια...τιποτε άλλο...

με το καλο κοπελα μου να δεχτεις το μπεμπακι σου!!!!!!


TlL6p3.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σε ολες σας!

Εγω πρωτα ο θεος θα είμαι μανούλα αρχες Ιουνιου 2015!

είμαι 7 εβδομάδων και 5 ημερων..το μωρακι μου το είδα και το ακουσα στις 6 εβδομάδες..την παρασκευη έχω παλι ραντεβού για υπέρηχο και εχω μεγάλη αγωνια!

μεχρι τώρα δεν εχω κανενα σύμπτωμα παρα μονο καποιες στιγμες καποια πονακια...τιποτε άλλο...

Annap, καλώς ήρθες! Σου εύχομαι μία ήρεμη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!

Είναι το πρώτο σου παιδάκι; Με το καλό να δεις το παιδάκι σου την Παρασκευή!

Link to comment
Share on other sites

liaki αστο το θεμα της τουαλετας καλυτερα...τα δυο ακρα παθαινω μερα παραμερα....

μαρτη λες?εχω λιγο τεμπελιασει τελευταια...ξυπναω αργα, δουλιτσες δεν εχω ορεξη να κανω...κανω την παπια χιχι

τελικα εκανα κρουτον με το ψωμακι αλλα εχει περισεψει οποτε αυριο αυγοφετεεες μιαμ μιαμ 100 κιλα θα γινω...

οσο για το θεμα των διδυμων...ολοι οι καλοι χωρανε!!!εδω μεγαλωναν 5 και 6 ατομα σε ενα δωματιο, εσεις θα σκασετε?μια χαρα θα χωρανε στο υπνοδωματιο, κι εγω στο υπνοδωματιο θα το εχω:-)

annap καλως ηλθες:D

Link to comment
Share on other sites

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΪΟΥ-ΙΟΥΝΙΟΥ 2016

ORXIDEA 3/5/2016

IOIO 9/5/2016

LIAKI 22/5/2016

NYMERIA 20/5/2016

BLUEHORIZON Kinder έκπληξη!!!!

Έρη, Μάρτη, Annap, τα άλλα κορίτσια του καφέ, θέλετε να μπείτε στο πινακάκι μας;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

liaki αστο το θεμα της τουαλετας καλυτερα...τα δυο ακρα παθαινω μερα παραμερα....

μαρτη λες?εχω λιγο τεμπελιασει τελευταια...ξυπναω αργα, δουλιτσες δεν εχω ορεξη να κανω...κανω την παπια χιχι

τελικα εκανα κρουτον με το ψωμακι αλλα εχει περισεψει οποτε αυριο αυγοφετεεες μιαμ μιαμ 100 κιλα θα γινω...

οσο για το θεμα των διδυμων...ολοι οι καλοι χωρανε!!!εδω μεγαλωναν 5 και 6 ατομα σε ενα δωματιο, εσεις θα σκασετε?μια χαρα θα χωρανε στο υπνοδωματιο, κι εγω στο υπνοδωματιο θα το εχω:-)

annap καλως ηλθες:D

Και εμενα εκανε η μανουλα μου ρυζογαλο και σφιχτηκαν τα πραγματα... :-P

Και εγω ψιλοκανω την παπια με τις δουλειες... Χαχαχαχαχζ :tongue:


TlL6p3.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σε ολες σας!

Εγω πρωτα ο θεος θα είμαι μανούλα αρχες Ιουνιου 2015!

είμαι 7 εβδομάδων και 5 ημερων..το μωρακι μου το είδα και το ακουσα στις 6 εβδομάδες..την παρασκευη έχω παλι ραντεβού για υπέρηχο και εχω μεγάλη αγωνια!

μεχρι τώρα δεν εχω κανενα σύμπτωμα παρα μονο καποιες στιγμες καποια πονακια...τιποτε άλλο...

καλως ηρθες αννα!!!!!! με το καλο μια τελειομηνη εγκυμοσυνη με ενα πανυγειεστατο μωραι αγκαλια

liaki αστο το θεμα της τουαλετας καλυτερα...τα δυο ακρα παθαινω μερα παραμερα....

μαρτη λες?εχω λιγο τεμπελιασει τελευταια...ξυπναω αργα, δουλιτσες δεν εχω ορεξη να κανω...κανω την παπια χιχι

τελικα εκανα κρουτον με το ψωμακι αλλα εχει περισεψει οποτε αυριο αυγοφετεεες μιαμ μιαμ 100 κιλα θα γινω...

οσο για το θεμα των διδυμων...ολοι οι καλοι χωρανε!!!εδω μεγαλωναν 5 και 6 ατομα σε ενα δωματιο, εσεις θα σκασετε?μια χαρα θα χωρανε στο υπνοδωματιο, κι εγω στο υπνοδωματιο θα το εχω:-)

annap καλως ηλθες:D

ναι αγαπουλα μου!!!!! εισαι εγκυος!!!! γι 'αυτο ξυπνας αργσ... δεν εχεις ορεξη για δουλιτσες!!!!!!!

οσο για τον χωρο!!!!! εχεις δικιο ολοι οι καλοι χωρανε!!!!!!

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΪΟΥ-ΙΟΥΝΙΟΥ 2016

ORXIDEA 3/5/2016

IOIO 9/5/2016

LIAKI 22/5/2016

NYMERIA 20/5/2016

BLUEHORIZON Kinder έκπληξη!!!!

Έρη, Μάρτη, Annap, τα άλλα κορίτσια του καφέ, θέλετε να μπείτε στο πινακάκι μας;

ε φυσικα θελω να ειμαι στο πινακι.... την πητ τι βγαζεις απο το τικερακι μου!!!!!

δλδ ΠΗΤ. 28/5


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ολες πάνω κάτω μια βδομάδα διαφορά έχουμε μεταξύ μας..:P

Τι ωραία που θα φουσκώνουμε μαζί...:D:D

Λοιπον κορίτσια αφού ειμαι η πρώτη που έκανα την αυχενική να σας πω οτι ο γιατρός μου είπε οτι εχουμε 70% πιθανότητες να ειναι κορίτσακι...;)

Εγω πραγματικά δεν είχα προβλήμα, γερό να ειναι μόνο, αυτό θέλω.

Τώρα περιμένω αποτελέσματα απο την papp-a και έκανα και μια εξέταση που είναι για την κυστική ίνωση και τη βαρηκοια...αυτές οι δυο δεν γράφονται...εστείλα το αίμα σε ριζόχαρτο σε ενα κέντρο γενετικής στην Αθήνα...και αναμένω τα αποτελέσματα....


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια. Δεν ξέρω για εσάς αλλά εμένα τουλάχιστον οι ορμόνες μου παίζουν τουμπερλέκι. Μία ζεσταίνομαι μία κρυώνω. Μία είμαι στα καλά μου την άλλη πέφτω.

Eri μου είναι απόλυτα φυσιολογικό τα υγρά κι εφόσον είναι λευκά και δεν υπάρχει δυσοσμία.

loio όντως είσαι πολύ τυχερή που μπαίνεις στον τρίτο κι έχεις ακούσει και καρδούλα. Εμεις περιμένουμε να ακούσουμε στην 8η εβδομάδα.

Κορίτσια για τις νέες μανούλες παραθέτω πίνακα με τις εβδομάδες:

1ος μήνας: 1η, 2η, 3η, 4η βδομάδα

2ος μήνας: 5η, 6η, 7η, 8η βδομάδα

3ος μήνας: 9η, 10η, 11η, 12η, 13η βδομάδα (εδώ έχουμε μία παραπάνω!)

4ος μήνας: 14η, 15η, 16η, 17η βδομάδα

5ος μήνας: 18η, 19η, 20η, 21η βδομάδα

6ος μήνας: 22η, 23η, 24η, 25η, 26η βδομάδα (και εδώ έχουμε μία παραπάνω!)

7ος μήνας: 27η, 28η, 29η, 30η βδομάδα

8ος μήνας: 31η, 32η, 33η, 34η, 35η βδομάδα (και εδώ έχουμε μία παραπάνω!)

90ς μήνας: 36η, 37η, 38η, 39η, 40η βδομάδα (και εδώ έχουμε μία παραπάνω!)

Να ρωτησω γιατι εχω καταμπερδευτει!!! Σημερα ειμαι 9w+3d! Αφου οι 9 εβδομαδες ειναι ημερολογιακα 2 μηνες και 1 εβδομαδα, πως γινεται να ειμαι στον 3ο ;;;; :confused::confused::confused::confused: μην με κοροιδεψεις!!! Αλλα ειλικρινα τα εχω μπερδεψει...!


TlL6p3.png
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω γιατι εχω καταμπερδευτει!!! Σημερα ειμαι 9w+3d! Αφου οι 9 εβδομαδες ειναι ημερολογιακα 2 μηνες και 1 εβδομαδα, πως γινεται να ειμαι στον 3ο ;;;; :confused::confused::confused::confused: μην με κοροιδεψεις!!! Αλλα ειλικρινα τα εχω μπερδεψει...!

Ααααααα!!!! Νομιζω πως καταλαβα! Αν οχι διορθωσε με!! Εφοσον εκλεισα τον 2ο, προχωραω τον 3ο μηνα! Και οταν φτασω τις 13 εβδομαδες, θα εχω κλεισει τον 3ο και θα προχωραω τον 4ο;;;;; :confused::confused:


TlL6p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΪΟΥ-ΙΟΥΝΙΟΥ 2016

ORXIDEA 3/5/2016 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

IOIO 9/5/2016

NYMERIA 20/5/2016

LIAKI 22/5/2016

BLUEHORIZON Kinder έκπληξη!!!!

17Μάρτη2015 28/5/2016

Έρη, Annap, τα άλλα κορίτσια του καφέ, θέλετε να μπείτε στο πινακάκι μας;

ORXIDEA πήρα το θάρρος να σου αλλάξω το χρώμα μια που έχεις μάθει το φύλο :)

Link to comment
Share on other sites

Nymeria, τί τεμπέλα καλέ, έχεις τρελαθεί στο μαγείρεμα, ρύζι, τραχανάς, κρουτόν και αυγοφέτες!!!

Κορίτσια για το άλλο θέμα, και τα υγρά βοηθούν πολύ, βέβαια σε εμάς, επειδή οφείλεται στις ορμόνες, τίποτα δεν κάνει θαύματα.

Κι εμείς χθες ρυζογαλάκι φτιάξαμε και το μεσημέρι είχαμε μακαρόνια, να μην φας λίγο κασεράκι μαζί :oops: Τις συνέπειες δεν τις σκέφτηκα, σήμερα θα δούμε :confused::confused::confused:

Liaki, την απάντηση στην ερώτηση τη βρήκες μόνη σου :)

Ορχιδέα μου, με το καλό να έχεις τέλεια αποτελέσματα! Πότε θα τα έχεις στα χέρια σου; Το σημαντικό είναι να είναι γερά τα μωράκια μας. Το φύλο θα ήθελα να το ξέρω, για να ετοιμάσω το δωμάτιο και τα πραγματάκια του.

Μια γλυκιά καλημέρα σε όλες τις μανούλες!

Link to comment
Share on other sites

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΪΟΥ-ΙΟΥΝΙΟΥ 2016

ORXIDEA 3/5/2016 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

IOIO 9/5/2016

NYMERIA 20/5/2016

LIAKI 22/5/2016

BLUEHORIZON Kinder έκπληξη!!!!

17Μάρτη2015 28/5/2016

Έρη, Annap, τα άλλα κορίτσια του καφέ, θέλετε να μπείτε στο πινακάκι μας;

ORXIDEA πήρα το θάρρος να σου αλλάξω το χρώμα μια που έχεις μάθει το φύλο :)

Καλά έκανες ΙΟΙΟ και άλλαξες το χρώμα...τώρα αν αλλάξει κάτι στον 5ο το αλλάζουμε...:rolleyes: αντε με το καλό να δεις το παιδάκι σου και να είναι όλα καλά...


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Nymeria, τί τεμπέλα καλέ, έχεις τρελαθεί στο μαγείρεμα, ρύζι, τραχανάς, κρουτόν και αυγοφέτες!!!

Κορίτσια για το άλλο θέμα, και τα υγρά βοηθούν πολύ, βέβαια σε εμάς, επειδή οφείλεται στις ορμόνες, τίποτα δεν κάνει θαύματα.

Κι εμείς χθες ρυζογαλάκι φτιάξαμε και το μεσημέρι είχαμε μακαρόνια, να μην φας λίγο κασεράκι μαζί :oops: Τις συνέπειες δεν τις σκέφτηκα, σήμερα θα δούμε :confused::confused::confused:

Liaki, την απάντηση στην ερώτηση τη βρήκες μόνη σου :)

Ορχιδέα μου, με το καλό να έχεις τέλεια αποτελέσματα! Πότε θα τα έχεις στα χέρια σου; Το σημαντικό είναι να είναι γερά τα μωράκια μας. Το φύλο θα ήθελα να το ξέρω, για να ετοιμάσω το δωμάτιο και τα πραγματάκια του.

Μια γλυκιά καλημέρα σε όλες τις μανούλες!

Τα αποτελέσματα θα τα έχω σε μια βδομάδα μου είπαν...

Οσο για το φύλλο και έγω θέλω να το ξέρω για να ετοιμάσω τα πραγματάκια του αλλά καλό είναι να μην ψωνίζουμε και πολλά μέχρι να πάμε στον πέμπτο για να είμαστε και 100% σίγουρες γιατι λάθη γίνονται είναι η αλήθεια!:D

Τι θα γίνει με αυτές τις αναγούλες βρε κορίτσια???:confused::(

Εσείς πως τα πάτε?


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια τι βροχη κ αυτή σημερα κ εγω θελω πινακακι βαση περιοδου πητ εχω στις 19/5 αλλα με την αυχενικη που θα κανω θα καταληξουμε σε ΠΗΤ εχω κ τα θεματα μου με το θυρωειδη οποτε ο κυκλος μου κ οι ωορηξιες μου δεν ηταν ποτε ακριβως.


Nv77p2.png

kyJep3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...