Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

αναμονη για τον τοκετο!!!


Recommended Posts

κοριτσια καλημερα και απο αυτο το τοπικ!

οπως βλεπετε...σε πολυ λιγο θα εχω το μπεμπακι μου...αλλα η αγωνια μου εχει κορυφωθει!!!!

Απο την μια θελω να ερθει η ωρα μου να γεννησω και απο την αλλη με λουζει κρυος ιδρωτας...απο τον φοβο και το αγχος!!

πειτε μου την εμπειρια σας οσες το εχετε φερει εις περας αυτο το θειο δωρο...ή ας μοιραστουμε οι ετοιμογεννες τις αγωνιες μας!!!


iA8hp3.pngWtKrp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΤΟΙΜΟΓΕΝΝΗ ΑΛΛΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ..ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕ Κ ΜΑΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΣΤΕ ΔΙΟΛΟΥ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΑΠΟ ΣΕΝΑ..!!!

ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΩΣ ΝΑ ΔΕΧΤΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΟΥ...


[url=http://lilypie.com][img]http://lpmf.lilypie.com/oZ8Gp3.png[/img][/url]
Link to comment
Share on other sites

Αν και λογικά έχω καιρό ακόμα για τη στιγμή του τοκετού, το άγχος μου έρχετε και φεύγει.. ο άνδρας μου με αποτρέπει να το σκέφτομαι γιατί το μόνο σίγουρο είναι πως όσο και αν το σκέφτομαι τώρα, όταν θα έρθει η ώρα θα τα ξεχάσω όλα.. κάνουμε κάθε μέρα τις ανάσες μας αλλά δεν μπορώ να πώ οτι μειώνετε το άγχος μου μέρα με τη μερα!!! :roll::roll:


EwCip3.png
Link to comment
Share on other sites

ΑΠΟΛΑΜΨΑ ΟΛΗ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΧΩΡΙΣ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗΣ ΑΓΧΟΥΣ!!!

ΜΙΛΟΥΣΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ,ΚΑΘΕ ΩΡΑ,ΚΑΘΕ ΣΤΙΓΜΗ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ...

Ο ΤΟΚΕΤΟΣ 20 ΩΡΕΣ ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟ ΟΝΕΙΡΟ......

ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΓΧΟΣ ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΑΝΥΠΟΜΟΝΗΣΙΑ.....

ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΑΝΤΙΚΡΥΣΑ ΟΥΡΛΙΑΖΑ ΟΧΙ ΑΠΟ ΠΟΝΟ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΧΑΡΑ......

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΒΙΩΣΕΙΣ ΕΝΑ ΟΜΟΡΦΟ ΤΟΚΕΤΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ ΣΑ ΘΗΣΑΥΡΟ!!!!

ΑΝ ΚΑΤΙ ΑΞΙΖΕ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ (ΕΚΤΟΣ ΦΥΣΙΚΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΡΙΓΚΙΠΑ ΜΑΣ)ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΗΤΑΝ Ο ΤΟΚΕΤΟΣ!!!!!!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΥΚΛΑΡΑ ΜΟΥ!!!!

ΜΕ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΟ ΜΩΡΑΚΙ!!!!


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλημερα και απο αυτο το τοπικ!

οπως βλεπετε...σε πολυ λιγο θα εχω το μπεμπακι μου...αλλα η αγωνια μου εχει κορυφωθει!!!!

Απο την μια θελω να ερθει η ωρα μου να γεννησω και απο την αλλη με λουζει κρυος ιδρωτας...απο τον φοβο και το αγχος!!

πειτε μου την εμπειρια σας οσες το εχετε φερει εις περας αυτο το θειο δωρο...ή ας μοιραστουμε οι ετοιμογεννες τις αγωνιες μας!!!

Βανιλίτσα μου είμαι στην ίδια κατάσταση με σένα όπως γνωρίζεις...Μείνανε ελάχιστες ημέρες...Κι εγώ απο τη μια θέλω να έρθει εκέινη η ώρα κι από την άλλη φοβάμαι παρα πολύ. Ας είμαστε αισιοόδοξες. Εχουμε περασει τόσες αγωνιες μαζί, θυμάσαι? Ηδη από το πρώτο τρίμηνο. Αντε με το καλό να έρθουν τα μπεμπάκια μας:D:D:D


dMxip3.png eNortjKzUjI0NjM2sFCyBlwwFXsC0g,,10.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 9 months later...

γεια σασ κοριτσια και απο μενα...ειμαι 37 εβδομαδων και ηδη τα εχω παιξει απο τον φοβο....φοβαμαι παρα πολυ(ειμαι και φοβιτσιαρα γενικα).....ειναι η πρωτη μου φορα και απο το αγχοσ θα σκασω...


2HLfp3.png

u0jzg9m7a.png

Link to comment
Share on other sites

ααααα αυτο το τοπικ το χω ανοιξει εγω....πιο φοβιτσιαρα δεν υπαρχει λεμε!!!!!

αχ μια μερα μετα απο την ημερομηνια που το ανοιξα γεννησα!!!

Μη φοβασαι τιποτα....ολα θα πανε καλα.αν κανεις και επισκληριδιο δεν θα καταλαβεις τιποτα!!!

σε λιγο καιρο θα εχεις το νινακι σου αγκαλιτσα.....

Με το καλο λοιπον.....


iA8hp3.pngWtKrp3.png
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...