Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλησπέρα σε όλη την ομάδα,

      Πρώτη φορά γράφω σε forum αλλά επειδή κοντεύω να τρελαθώ από την αγωνία έπρεπε κάπου να τα πω που ξέρω ότι θα με καταλάβουν.

      Την Τρίτη 26/03 έκανα την πρώτη μου εμβρυομεταφορά με 2 άριστες βλαστοκύστες όπως μου είπαν και στο κέντρο αλλά και ο γυναικολόγος μου. Το θέμα ήταν στο σπέρμα εγώ δόξα το θεό κανένα θέμα δεν είχα. Αλλά από την επόμενη της εμβρυομεταφοράς με έπιασε άγχος αγωνία μήπως έκανα κάτι λάθος μήπως από το άγχος μου δεν πετύχει και ξεκινάει ένας φαύλος κύκλος προσπαθώ να ηρεμήσω αλλά όλο εκεί γυρνάει το μυαλό. Πως θα περάσει αυτό το διάστημα πραγματικά δεν ξέρω. 

Μανούλες Ιουλίου 2016


Fine

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 368
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Maribell και εγω τα ίδια. Με βλεπω για δημοσιο κ το κακό είναι ότι ο γιατρός μου δεν ξεγενναει σε κανενα παρα μόνο σε ιδιωτικά. ..

Τον χρειάζομαι δίπλα μου οσο τίποτα αλλο γιατι τον εμπιστεύομαι τυφλα κ γενικά με ηρεμεί μόνο που τον βλέπω αλλά τα 2 παρα κατι του ιδιωτικού οχι μόνο δεν υπάρχουν ούτε τα βλέπω με κιάλια. ..

Δημήτρα δεν νομιζω κορίτσι μου μην αγχώνεσαι.

Απο ποιες περιοχές ειστε;

Εγω Αθηνα


cUJUp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα μέλλουσες μανούλες...εγώ είμαι 6+2 σήμερα με πητ 17/7/16...έχω ήδη ένα αγοράκι σχεδόν 14 μηνών... με το καλό σε όλες μας!!!;)

Καλως την!!!Έχουμε ίδια ΠΗΤ!!!!Έκανες υπέρηχο;Με το καλό το νινί σου!Και να χαίρεσαι και το αγοράκι σου το μεγάλο :wink: Νωρις το αποφασίσατε κι εσείς το δεύτερο..


jqZCp3.png

kC34p3.png

065Kp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα...ναι ναι νωρίς κ αν με ρωτάς άργησε κιόλας!!! χαχαχα με το καλό και σε σένα...εσένα το πρώτο σου;αγοράκι ή κοριτσάκι;ναι το πρόσεξα οτι έχουμε ίδια πητ, βέβαια εμένα θα την επαληθεύσει ο γιατρός την Δευτέρα που θα πάμε πάλι. Υπέρηχο έκανα στις 5+1 όπου είδαμε σάκο και εμβρυικά στοιχεία και τώρα είμαστε στην αναμονή για καρδούλα και κοντεύω να σκάσω!!!!


0U9xp2.png

eTYFp2.png

QRcUp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Πωπω άντε να περάσει ο καιρός να πάμε για την αυχενική να δούμε...πάντως λένε οτι τα αγοράκια φέρνουν περισσότερες αναγούλες...δεν ξέρω για σας εγώ πάντως στο γιο μου με το που μπήκα στην 6η ξεκίνησαν, ενώ τώρα τίποτα ακόμα κ ελπίζω έτσι να συνεχίσουμε!!!


0U9xp2.png

eTYFp2.png

QRcUp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...