Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Μανούλες Ιουλίου 2016


Fine

Recommended Posts

Πωπω άντε να περάσει ο καιρός να πάμε για την αυχενική να δούμε...πάντως λένε οτι τα αγοράκια φέρνουν περισσότερες αναγούλες...δεν ξέρω για σας εγώ πάντως στο γιο μου με το που μπήκα στην 6η ξεκίνησαν, ενώ τώρα τίποτα ακόμα κ ελπίζω έτσι να συνεχίσουμε!!!

Έτσι κι εγώ στο γιο μου,χάλι μαυρο.Από την 6η εβδομάδα αναγούλες που κράτησαν μέχρι τον 5ο μήνα και έδωσαν σκυτάλη στις καούρες μέχρι τη στιγμή που γέννησα.Δεν είχα ούτε μια "ήσυχη" στιγμή στην εγκυμοσύνη. Τώρα άρχισαν κάτι περίεργα πάλι. Δεν έχω αναγούλες αλλά τρομερό φούσκωμα στον οισοφάγο λες και έχω φάει ένα ρινόκερο!Και τα βράδια καούρες.Λέτε πάλι γιος να μου χτυπάει την πόρτα;;;;;;Πάντως στην αυχενική διαφάνεια εμάς μας είχαν πει 70% κορίτσι.Οπότε δεν περιμένω διάγνωση φύλου στην αυχενική.


jqZCp3.png

kC34p3.png

065Kp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 368
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημέρα maribell... εγώ ευτυχώς μέχρι στιγμής είμαι πολύ καλά...μόνο υπνηλία έχω και κοιμάμαι μόλις κοιμηθεί κι ο μικρός μου. Στην πρώτη εγκυμοσύνη η γιατρός μου με το που άκουσε την καρδιά του μου λέει πιστεύω οτι θα κάνεις αγόρι, και εγώ είχα το ίδιο προαίσθημα απο την αρχή...και στην αυχενική μας το βρήκαν. Τώρα έχω προαίσθημα για κοριτσάκι...θα δείξει


0U9xp2.png

eTYFp2.png

QRcUp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγω αν δεν φουσκωνε η κοιλια κ δεν κουνιοταν το μωρο δεν ενιωθα εγκυμοσυνη κοριτσια ουτε μιση φορα εμετος ουτε πονοι τιποτα. Τωρα παλι τα ιδια... δεν ξερω τι να πω ειμαι τυχερη μαλλον. Εμεις το ειδαμε απο την αυχενικη το φυλλο. Ελπιζω να μην δουμε σκουλικακι αναμεσα στα ποδια αυτη τη φορα χεχεχε


ZHdmp2.png

OBNYp2.png

Link to comment
Share on other sites

Chrisaki21

φυσικά και είσαι τυχερή και μακάρι να παραμείνεις έτσι σε όλη την εγκυμοσύνη σου. κι εγώ στην 1η είχα αναγούλες μεχρι τον 5ο μήνα αλλά και μετά που και που...τώρα νιώθω καλά αν αεξαιρέσουμε το άγχος μέχρι να ακούσουμε καρδούλα και να κάνουμε και την αυχενική....ουφ αντε δεν περνάνε οι μέρες.....


0U9xp2.png

eTYFp2.png

QRcUp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μπερδεμενα τα συναισθηματα... δεν ξερω αν ηταν η αγνοια για μενα που δεν ειχα τοσο αγχος.. αλλα τωρα σκεφτομαι διαφορα πχ εχω 0 ρεζους αρνητικο κ το μωρο μου ηταν θετικο εκανα ενεσεις αλλα παλι φοβαμαι. Θελω να προσπαθησω κ για vbac εκει να δεις αγχος!!


ZHdmp2.png

OBNYp2.png

Link to comment
Share on other sites

Spirou μάλλον η άγνοια ήταν γιατί κι εγώ νιώθω ότι αυτη τη φορά έχω περισσότερο άγχος.Ίσως έχει να κάνει όμως και με την καθημερινότητά μας που είναι πολύ πιο κουραστική από ότι στην πρώτη εγκυμοσύνη και αυτό μας φοβίζει.


jqZCp3.png

kC34p3.png

065Kp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...