Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Ιουλίου 2016


Fine

Recommended Posts

Αισθάνομαι τεράστια κούραση. ....εχω τοσο πολυ αναγουλα....υπομονη καθόλου. ....Δεν θελω να τρωω τιποτα...ΤΙΠΟΤΑ! Ολα με αηδιαζουν και θελω να βαλω τα κλάματα απο την εξάντληση.

Cookie με το καλο και το δεύτερο μωρακι σου!


cUJUp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 368
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημέρα κοριτσάκια...καλή εβδομάδα....cookie καλώς όρισες στο παρεάκι μας, να σου ζήσει το μικράκι σου και καλή εγκυμοσύνη!!!

trap εγώ έτσι ήμουν στην πρώτη μου εγκυμοσύνη σε καταλαβαίνω...κουράγιο ελπίζω σύντομα να ηρεμήσεις...είχα δει πριν καιρό ένα σιρόπι καινούριο για εμετούς το οποίο έλεγε οτι επιτρέπεται και στην εγκυμοσύνη...δεν ρωτάς το γιατρό σου;;;;

maribell μου και σε σένα εύχομαι να ηρεμήσεις από τις καούρες...και καλό υπέρηχο!!!!

εμείς κορίτσια σήμερα επιτέλους θα πάμε να ακούσουμε την καρδούλα μας...αχ έχω τόοοοοση αγωνία!!!! μακάρι να είναι όλα καλά!!!!


0U9xp2.png

eTYFp2.png

QRcUp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλω ηρθες στην παρεα μας cookie να χαιρεσαι και το νινακι σου!!

Κοριτσια εχει δικιο η spirou πειτε στον γιατρο σας να σας γραψει κατι κριμα ειναι να υποφερετε ετσι. spirou περιμενουμε νεα σου!!!


ZHdmp2.png

OBNYp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλω ηρθες στην παρεα μας cookie να χαιρεσαι και το νινακι σου!!

Κοριτσια εχει δικιο η spirou πειτε στον γιατρο σας να σας γραψει κατι κριμα ειναι να υποφερετε ετσι. spirou περιμενουμε νεα σου!!!

αχ κορίτσια όσο περνάει η ώρα ανυπομονώ!!!! στις 18.00 έχω ραντεβού, μόλις σχολάσω θα πάω σπίτι για μπανάκι και βουρ στο γιατρό!!!!:)


0U9xp2.png

eTYFp2.png

QRcUp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

spirou μου εγω εβαλα ενα μήνα μετα απο την ημερα που πηγα. Ομως εχω και αιματολογικες

10/12...... που συμπεριλαμβανεται και η εξεταση αιματος για την αυχενικη ομως ο υπερηχος θα γινει 23/12 .... στην πρωτη μ εγκυμοσυνη μου ειχε πει ο γιατρος το πολυ 24 ωρες διαφορα. Τι ισχυει τελικα?


ZHdmp2.png

OBNYp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου εγώ αποχωρώ απο το θεματάκι μας...με μεγάλη μου λύπη...δυστυχώς σήμερα στον υπέρηχο δεν ακούσαμε την καρδούλα του μωρού μας να χτυπάει!!!εύχομαι σε ολες σας όμορφες και τελειόμηνες εγκυμοσύνες με γερά μωράκια στην αγκαλίτσα σας!!!!


0U9xp2.png

eTYFp2.png

QRcUp2.png

Link to comment
Share on other sites

spirou μου μολις μπηκα και ειδα το τελευταιο μηνυμα σου. Λυπαμαι παρα πολυ και το μονο που θελω να σου πω ειναι να παρεις μια σφιχτη αγκαλια τους αντρες σου και σιγα σιγα θα μεγαλωσετε την ομορφη οικογενεια σας.από ολα σου τα μηνύματα φαίνεται ποσο γλυκος ανθρωπος εισαι, να σε προσεχεις :)


tt1b1872.aspx
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου εγώ αποχωρώ απο το θεματάκι μας...με μεγάλη μου λύπη...δυστυχώς σήμερα στον υπέρηχο δεν ακούσαμε την καρδούλα του μωρού μας να χτυπάει!!!εύχομαι σε ολες σας όμορφες και τελειόμηνες εγκυμοσύνες με γερά μωράκια στην αγκαλίτσα σας!!!!

Λυπάμαι πολύ..... Να παίρνεις δύναμη απο τη μεγαλη αγαπη του γιου σου spirou μου! Εύχομαιπολυ σύντομα να έχεις πολυ πολυ ευχάριστα νέα! Κ θα χαρουμε να μας ενημερώσεις!


cUJUp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κοριτσάκια μου γλυκά σας ευχαριστώ πολύ για τα όμορφα λόγια σας. Την Πέμπτη έχουμε προγραμματίσει την επέμβαση για την αφαίρεση του μωρού μας, ωστόσο αύριο θα επισκεφθώ και την πρώτη μου γυναικολόγο για επιβεβαίωση, έτσι ώστε να μην έχουμε καμία αμφιβολία οτι κάναμε το σωστό.

Ήδη νιώθω αρκετά πιο ήρεμη απο εχθές, ίσως γιατί άφησα τον εαυτό μου να ξεσπάσει και να θρηνήσει για την απώλεια μας. Κοιτάμε με αισιοδοξία το μέλλον και όπως είπα και σε ένα άλλο θεματάκι ο θεός είναι μεγάλος, η φύση προνοεί και κάθε εμπόδιο σε καλό!!!! είμαι σίγουρη οτι κάπου παρακάτω θα σας "ξανασυναντήσω" με ευχάριστα και πάλι νέα...καλές εγκυμοσύνες και γερά παιδάκια σε όλες τις μανούλες του κόσμου...φιλιά!!!


0U9xp2.png

eTYFp2.png

QRcUp2.png

Link to comment
Share on other sites

Spirou πηγες στο γιατρό σου; Και εμενα παντα το μοτο μου ειναι Οτι ειναι για καλο! Ξερω ο πονος ειναι μεγάλος αλλά και ο Θεός είναι μεγάλος, εχε πιστή!

Κορίτσια πως είστε πως αισθάνεστε. ..Εγω κλασσικά με απαίσιο στομάχι


cUJUp3.png
Link to comment
Share on other sites

Spirou μου, λυπάμαι για όλο αυτό που συνέβη. Δύναμη και πίστη και όλα θα πάνε καλά παρακάτω. Εμείς ακούσαμε χθες την καρδούλα του, αλλά έχω μια μικρή αποκολληση Κ πρέπει να ξεκουραζομαι. Επίσης θα παίρνω 2 utrogestan την ημέρα για 2 εβδομάδες. Ελπίζω στον επόμενο υπερηχο να μην έχουμε θέμα. Αφού βρε κορίτσια μας ξεπαρταλιαζουν τα "μεγάλα" μας τα παιδάκια... Το στομάχι ένα χαλι. Αναγουλες όλη μέρα, εμετό προς το παρόν αντέχω Κ τον αποφεύγω.


jqZCp3.png

kC34p3.png

065Kp2.png

Link to comment
Share on other sites

maribell συγχαρητήρια για τον υπέρηχο κι εύχομαι να εξαφανιστεί κι αυτή η μικρή αποκόλληση που σε ταλαιπωρεί.

την Τετάρτη πήρα και δεύτερη γνώμη απο την γυναικολόγο που είχα στην πρώτη μου εγκυμοσύνη, οι απόψεις και των 2 γυναικολόγων ήταν ίδιες οπότε εχθές κάναμε την απόξεση...ήδη είμαστε καλύτερα κι εγώ κ ο άντρας μου...σε ένα μήνα απο τώρα θα μπορούμε και πάλι να ξεκινήσουμε τις προσπάθειες για μωράκι... αυτά τα νέα...σας εύχομαι καλή συνέχεια


0U9xp2.png

eTYFp2.png

QRcUp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια! Κ εγω εχω λιγες αναγουλες αυτη τη φορα που μ ερχονται οταν σκεφτομαι κατι ασχημο. Αλλο παλι και τουτο!

maribell σου ειπε ο γιατρος σου που ωφηλεται η αποκολληση? Εμενα αργει το ρανυεβουμου ακομη και αγχωθηκα. Γιατι αν ειναι απο το βαρος? 13κιλα ειναι το μωρο και ειναι στη φαση που αρχησε να περπαταει οποτε τον περνω συχνα πανω μου. Χωρια η δουλεια που θελω να μεινω οσο μπορω.

spirou μου ειμαι σιγουρη πω ο Θεος σε βλεπει και ευχομαι να σου στειλει γρηγορα το νεο σπορακι!! Μπορω να σου πω οτι στο προηγουμενο γκρουπ που ημουν ειχαμε αλλη μια απωλεια απο μια κοπελα η οποια επεστρεψε με 2σπορακια στην κοιλιτσα της! Γι αυτο σου λεω οτι μας ΒΛΕΠΕΙ!!


ZHdmp2.png

OBNYp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...