Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 17 minutes ago, linaa said:

      Αυτά έτσι Κ αλλιώς είναι απτά φάρμακα που περιγράφεις. Τοσο νωρίς το μόνο σύμπτωμα που θα μπορούσες να έχεις είναι πόνοι περιοδου. Όλα τα άλλα δεν γίνετε να υπάρχουν τόσο νωρίς. Οπότε μην σε ανχωνει που δεν τα νιώθεις απλά ο οργανισμός ισορροπεί κάποιες στιγμές από τα φάρμακα συνιθιζει δηλαδή. Συμπτώματα εγκυμοσύνης θα νιώσεις αφού η χοριακη έχει φτάσει πάνω από 500 

      Αχ Λινά ενθαρρυντικά τα λόγια σου … με ηρέμησε η τοποθέτηση σου αλλά αυτές οι μέρες δεν περνάνε με τίποτα τώρα ηρεμώ μετά ξεκινάει πάλι το παραλήρημα …

Μανούλες Ιουλίου 2016


Fine

Recommended Posts

Kαλησπέρα κορίτσια..Σας παρακολουθούσα αλλά δεν είχα κουράγιο να γράψω,έχω κλείσει μήνα στο κρεβάτι λόγω πόνων και αίματος που μου εμφανίζεται σταδιακά..

spirou τις καλυτερες ευχες μου,κάθε εμπόδιο για καλό και σύντομα στην κοιλίτσα σου ένα νέο γερό σποράκι <3

Εγω για την ωρα εχω ΠΗΤ 1/7 και η ημερομηνία τελευταιας περιόδου με του υπερήχου έχουν 8 μέρες διαφορά.Καθυστερημένη σύλληψη σύμφωνα με το γιατρό.

Οι αναγούλες σήμερα σαν να ηρεμησαν λίγο αλλά κ πάλι δε θέλω ούτε να σκεφτω φαγητο,εχασα 2 κιλά σε 8 μέρες.

Chrisaki21 υπομονή με τις αναγούλες.Προσπάθησε ομως να μην κουραζεσαι πολύ.Εγω λόγω των μικρών αποκολλήσεων αναγκάστηκα να πάρω από τη δουλεια ανευ αποδοχων και ενσήμων γιατι εξαντλήθηκαν οι αναρρωτικές μου.Αλλά πραγματικά είναι το τελευταιο που με νοιαζει,αρκει να ειναι γερο το εμβρυάκι μου.

Εύχομαι σε όλες καλή συνέχεια στις εγκυμοσύνες μας..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 368
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

xaidi καλωσορισες κοριτσι!! Κριμα ρε συ που εισαι κρεβατωμενη. Τι σου ειπε ο γιατρος ειναι προσωρινο? Εγω δεν κουραζομαι στην δουλεια πολυ ειμαι μονο ταμειο και δεν σηκωνω βαρη εκει... τα χειροτερα ειναι στο σπιτι που δεν ξεκουραζομαι την νυχτα, που τρεχω ολη μερα πισω απο το μωρο.. κατα τα αλλα μια χαρα!


ZHdmp2.png

OBNYp2.png

Link to comment
Share on other sites

Geia sas koritsia mou ti kanete ?

Spirou mou perastika sou k euxomai suntoma ena akomh sporaki sthn koilitsa sou ...

Egw aisiws mphka sthn enath evdomada pera apo kati parodikes anagoules k ta gnwsta ponakia den exw tipota k mia kolpitida fusika stis 16/12 tha paw g ton deutero uperhxo kai anupomonw

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια! Να καλωσορισουμε το νέο μέλος στην παρέα μας! Με το καλό το μωράκι σου! Η αποκολληση που έχω πιθανόν οφείλεται στην κούραση μου Κ στα βάρη που σηκώνω. Ο μικρός είναι 13.5 κιλά Κ τα θέλει όλα από εμένα. Καθάρισε το καλοκαίρι Κ έχουμε θέμα τουαλέτα τώρα. Θέλει μόνο εγώ να τον βάζω.... Προσπαθώ πλέον να μην κουραζομαι πολύ. Θετική σκέψη! 16/12 κι εγώ ξανά στο γιατρό μου Κ μετά αυχενικη! Spirou εύχομαι ότι καλύτερο από εδώ Κ πέρα Κ σύντομα με νέο σπορακι!


jqZCp3.png

kC34p3.png

065Kp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κυρίες μου!!! Συγνώμη για την παρέμβαση.. είμαι μία μανούλα Οκτωβρίου 2015 και διάβασα τα μυνηματάκια σας και νιωθω ότι ένιωθα τον Φεβρουάριο που έμαθα τα ευχάριστα!!! :) Υπέροχο... Γλυκές μου σας εύχομαι μία καλή κ τελειόμηνη εγκυμοσύνη, να χαρείτε αυτή την περίοδο όσο μπορείτε γιατί μετά έρχονται τα δύσκολα!!!!! Ένα θα σας πω να βρειτε εναν γιατρο τον οποίο εμπιστεύεστε και ο οποίος θα είναι δίπλα σας και για ψίλου πήδημα που λένε!! 😛 επειδή διάβασα για τα φαρμακα να σας ενημερωσω πως στην αρχη της εγκυμοσυνης κι εγω τα επερνα δωρεαν, από τον 7ο κ μετά δηλαδή το καλοκαίρι έδινα συμμετοχή.. βεβαια μετά μου τα εδινε ο γυναικολόγος μου!!!

Και πάλι σας εύχομαι με το καλό κ απολαύστε το μαζί με τον αντρουλη σας!! :)


eNortjKzUjIyMjY2NFSyBlwwFVkCyQ,,14.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα και καλώς ήρθες στην παρέα μας xaidi. Με το καλό! Πρώτο μωράκι;

Κορίτσια οου θα γεννησετε με το καλό;

Εμείς μαλλον Λητω. (Τίποτα βέβαια σίγουρο ακόμα)

Tatkono ευχαριστούμε πολύ για τις ευχές σου. Να χαίρεσαι το μωράκι σου!


cUJUp3.png
Link to comment
Share on other sites

Εγώ μάλλον στο δημόσιο νοσοκομείο της Βέροιας. Το γιο μου τον γεννησα στην κλινική Κ μαζί με το γιατρό μας έφυγαν περίπου 3000?.Τραγικο Κ δεν άξιζε. Τα μόνα λεφτά που δεν λυπηθηκα ήταν του γιατρού. Τώρα δεν έχω την οικονομική δυνατότητα να το επαναλάβω. Το θέμα με το νοσοκομείο μας εδώ είναι ότι η μαιευτικη λειτουργεί κάθε μήνα από 1-20 του μηνός. Από 21-31 γεννας στα Γιαννιτσά. Εγώ έχω ΠΗΤ 17/7 αλλά δεν ξέρω αν θα βγει μέχρι τότε. Δε θέλω με τίποτα να πάω Γιαννιτσά, λόγω απόστασης. Ας έρθει εκείνη η ώρα Κ βλέπουμε...


jqZCp3.png

kC34p3.png

065Kp2.png

Link to comment
Share on other sites

Eυχαριστώ για το καλωσόρισμα κορίτσια,θα το παιζω δίπορτο με την ομάδα του Ιουνίου καθώς χθες άλλαξε η ΠΗΤ μου σε 27/6,καλύψαμε 4 μέρες από την αρχική καθυστέρηση και πολύ χάρηκα!

trap ναι,το πρώτο μου :)

TatKono ευχαριστούμε πολύ!

Εγώ σε κλινική θα γεννήσω αναγκαστικά αν όλα πάνε καλά στην επαρχία,γιατί το νοσοκομείο μας είναι υπό διάλυση..Αν πάντως λειτουργούσε σωστά,θα επέλεγα νοσοκομείο,νιώθω μεγαλύτερη ασφάλεια.

Link to comment
Share on other sites

Chrisaki τοσο γρήγορα;;;;;;Αντε και στα δικά μας οι ταλαιπωρημένες!Κορίτσια είμαι χάλια,σαν άρρωστη όλη μέρα, δεν έχω διάθεση για τίποτα.σέρνομαι από εδώ και από εκεί...κάνω και εμετούς αλλά δεν ξαλαφρώνω, μετά έχω τσούξιμο στο στομάχι.Πφφφφ.....


jqZCp3.png

kC34p3.png

065Kp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Chrissaki εχεις δικιο. Να πω οτι δεν σε ζηλεύω.

Εγω ειμαι ακριβώς αυτό που λέει η maribell...ενα ερηπιο που σέρνεται απο καναπε σε κρεββάτι. Δεν τρωω τιποτα, σιχαίνομαι μεχρι κ τη μυρωδιά του σπιτιού, δεν μπορω να κανω τιποτα γι αυτό και μεσα σε ολα συγνώμη κιολας αλλά εχω κ θεμα με έντερο. ...

Ο μικρος μου λεει ολο η μαμα είναι άρρωστη περιμένω να κανω με το καλο την αυχενική να ειναι Θεουλη μου καλα κ να του πω γιατί η μαμα είναι έτσι


cUJUp3.png
Link to comment
Share on other sites

Trap αυτό με τη μυρωδιά του σπιτιού....είπα να μην το πω και με θεωρήσετε υπερβολική.Πραγματικά μπαίνω κ μου ρχεται ανακάτεμα.Και όλοι μου λένε μα δε μυρίζει τίποτα.Τι περίεργο πράγμα βρε παιδί μου αυτά τα ανακατέματα.


jqZCp3.png

kC34p3.png

065Kp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ελπιζω να σας περασει κ εσας κοριτσια!! Εχω ομως αλλα προβληματα τωρα.. καταρχην απεριοριστα νευρα πολλα νευρα παρα πολλα νευρα!! Συχνοουρια οπως και στην προηγουμενη σπαστικο πραγμα! Αυταααα! Σημερα εκανα αιματολογικες και σε 8μερες εχω κ υπερηχο :) κοντεψε κ η αυχενικη!


ZHdmp2.png

OBNYp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ώρα χαλάρωσης...Μόλις κοιμήθηκε ο μικρός ινδιάνος!έχω βαρεθεί το ανακάτεμα και τον εμετό γι αυτό και σήμερα είπα να βάλω και λίγη καούρα στο πρόγραμμα,ετσι για αλλάγή :tongue: Τα συμπτώματα συνεχίζονται και ανυπομονώ για την Τετάρτη που έχω πάλι γιατρό να δω πόσο μεγάλωσε το μικρό σποράκι!Αν είναι όλα καλά θα έχει και θα κουνάει χεράκια και ποδαράκια τώρα!


jqZCp3.png

kC34p3.png

065Kp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...