Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Μανούλες Ιουλίου 2016


Fine

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 368
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Kalhmera koritsakia mou ti kanete ? Emeis phgame shmera gia ton deutero uperhxo eidame kefalaki xerakia podarakia k akousame kai thn kardoula me 165 xtupous to lepto. Twra to epomeno rantevou stis 30/12 gia auxenikh diafaneia . Mou edwse kai Tardyferon giati exw polu xamhlo aimatokrith . Pairnei kamia apo sas to sugkekrimeno skeuasma ? Exw akousei gia parenergeies .

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα! Δήμητρα έπαιρνα tardyferon στην πρώτη μου εγκυμοσύνη χωρίς παρενέργειες, εκτός δυσκοιλιοτητας που πάντα προκαλεί ο σίδηρος. Πήγαμε κι εμείς γιατρό σήμερα. Όλα πολύ καλά χεράκια ποδαράκια καρδούλα! 8/1 αυχενικη. Οριακά τελευταίες ημέρες για αυχενικη λόγω γιορτών. Αλλά επειδή θα είναι μεγαλουτσικο το νινι για αυχενικη πιθανότατα να φανεί καθαρά το φύλο. Πω πω... Ας είναι γερό!


jqZCp3.png

kC34p3.png

065Kp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερες!

Και εγω κκντα με εσένα Chrissaki εχω την αυχενικη μου μια μερα πριν! Αχ Παναγια μ ολα να μας πανε καλα και οτι κ αν ειναι δεν με νοιαζει.

Να καλωσορισω την Alex.Πες μας για εσενα! Ποτε γεννας με το καλο; Απο που εισαι;


cUJUp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια ήρθα κ εγώ στην παρέα σας!! Ελπίζω να σας βρίσκω όλες καλά!! Εγώ έχω πητ 11/7 και στις 22/12 θα πάω για την αυχενική διαφάνεια. Έπαθα κ αποκόλληση τραχήλου κ είμαι κρεβατωμένη 2 εβδομάδες τώρα ελπίζω στις 22 που θα πάω να μου πει επιτέλους να σηκωθώ !!! Θα χαρώ πολύ να γνωριστούμε κ να ανταλλαζουμε εμπειρίες καθώς είναι το πρώτο μου κ έτσι είμαι άπειρη και πολύ αγχωμένη!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια ήρθα κ εγώ στην παρέα σας!! Ελπίζω να σας βρίσκω όλες καλά!! Εγώ έχω πητ 11/7 και στις 22/12 θα πάω για την αυχενική διαφάνεια. Έπαθα κ αποκόλληση τραχήλου κ είμαι κρεβατωμένη 2 εβδομάδες τώρα ελπίζω στις 22 που θα πάω να μου πει επιτέλους να σηκωθώ !!! Θα χαρώ πολύ να γνωριστούμε κ να ανταλλαζουμε εμπειρίες καθώς είναι το πρώτο μου κ έτσι είμαι άπειρη και πολύ αγχωμένη!!

Kikiκαλως σε βρηκαμε! Εμεις μαζι γενναμε! Εχω ΠΗΤ 7/7 και 22/12 και εγω αυχενικη! Θελει ξξεκούραση. Ευτυχως να λες είναι το πρώτο σου αλλιώς θα ειχες θεμα με ενα ζουζουνι να τριγυρίζει ! Απο που εισαι;;


cUJUp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Kiki καλως ήρθες στην παρεούλα μας!!!Εύχομαι να πάνε όλα καλά από εδώ και πέρα και να κρατήσεις ένα γερό μωράκι στην αγκαλιά σου!Είχα κι εγώ μια μικρή αποκόλληση τον προηγούμενο μήνα, αλλά με 2 εβδομάδες utrogestan όλα καλά!Το ξέρατε ότι τα utrogetsan τοποθετούνται και κολπικά;;;Εγώ δεν το ήξερα.Μου το έιπε ο γιατρός μου επειδή του είπα ότι δεν αντέχω άλλα να τα πίνω και πρεπει να παρω και αυτή την εβδομάδα για "συντήρηση".Εγώ αυχενική 8/1.


jqZCp3.png

kC34p3.png

065Kp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια και χρόνια πολλα! Βλέπω τα νέα σας καιρό και είπα να μπω και γω στην παρέα σας!Έχω ΠΗΤ 6/7, έχουμε κάνει την αυχενική και δόξα το Θεό όλα καλα πάνε!Επόμενο ραντεβού έχουμε στις 20/1!

trap εισαι η πρώτη που έκανε αυχενική απ' ότι είδα!Συγχαρητήρια για το αποτέλεσμα και με το καλό και οι υπόλοιπες!

Καλές γιορτές και με το καλό να χουμε τα νινάκια μας του χρόνου!! :-D:grin::-D


7sZTp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...