Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Τι σου ειπαν ομως, απο τι ειναι? Απο πιεση ή σακχαρο? Καλά είμαι, περιμένω την Τετάρτη να δω πως είναι τα πράγματα ........

      Αυτό το έχω ξανακούσει...άρα πας ταυτόχρονα σε,2 γιατρούς? Και αν αυτά που σου λένε είναι  διαφορετικά? Ποιες οδηγίες ακολουθείς?

      Να σου πω δεν έχω φτάσει μέχρι αυτό το σημείο ακόμη.....

      Κάνε ότι σε κάνει νιώθεις ασφαλής κ σου δίνει σιγουριά. Όλα θα πάνε καλά!

Grey's Anatomy Fan Club


Recommended Posts

Ναι αλλα στο τελος μιλανε και αφου κανει παραπονα η Ιζυ στον Αλεξ της την λεει και εκεινος και εχει δικιο και φευγει.............

Ακομη δεν εχω δει το 10 θα βγει το 11 και εγω ακομη,ελπιζω καποια στιγμη μεσα στο Σαβ/κο να το δω.


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 228
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κι εμείς εδώ είμαστε...εγώ έμεινα στο ασανσέρ!!!!!είναι πολύ καλό...στην αρχή δεν το έβλεπα και ο άντρας μου αντιπαθεί την Κριστίνα,είνα σκατόφατσα λέει αλλά μετά κόλλησα


nAcmp3.png

uZRep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

stellitsa1978

image.php?u=23051&dateline=1257965555

Εγγραφή: 07-08-2009

Μηνύματα: 349

icon1.gif

Ακόμα δεν έχει βγει το 11....

__________________

image.php?u=23051&type=sigpic&dateline=1258559461

Ο Βασιλάκης μου γεννήθηκε 24/10/09 :-D:grin:

Ναι γιατι????????????????

Μολις ειδα το 10 καλλιο αργα παρα ποτε! Μου αρεσε ειχα ενδιαφερον και ψιλοιντριγκα!!!!!!


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ο 'αρχηγος' αρχισε παλι το ποτο και το παιδι απο το μπαρ πηρε τηλ τη Μερρεντιθ για να παει να τον παρει γιατι γινοτανε ρεζιλι,ο χανκ μιλησε με την Τεντι(αν τη θυμαμαι σωστα) και του ειπε οτι παντα τον αγαπουσε και συνεχιζει να τον αγαπαει και αυτος της ειπε οτι αγαπαει τη Κριστινα.Η οποια τους ειδε να κοιτιουντε και την ψιλιαστηκε οτι κατι τρεχει και του ειπε αν θελει να χωρισουν και αυτος της ειπε οτι την αγαπαει και φιληθηκανε


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...