Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Grey's Anatomy Fan Club


Recommended Posts

πάντως κορίτσια στα δύο τελευταία επεισόδια του 6ου κύκλου γίνεται της κακομοίρας και μπορώ να πω ότι σου κόβεται η ανάσα όταν τα δεις... μαζί με το τελευταίο επεισόδιο του 5ου κύκλου τα καλύτερα με μεγάλη διαφορά!!!!

Συμφωνω απολυτως!


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 228
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Το θεμα ειναι πως δεν σε κρατανε σε αγωνια οπως αυτο του πεμπτου κυκλου...Νομιζω πως εκεινο ηταν καλυτερο!!! Παντως επρεπε να γινει κατι συνταρακτικο για να αποκτήσει ενδιαφέρον, τωρα τελευταια ολο τα ιδια και τα ιδια γινοντουσαν!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μηπως μπορειτε να μου πειτε που μπορω να δω τον 6 κυκλο γιατι ψαχνω κ ακρη δεν βγαζω η μονο αποσπασματα η μερικες επαναληψεις


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Διαφημίσεις

λοιπον ο 6ος κυκλος ξεκινησε ....για να δουμε αν θ'αξιζει;;;

ειμαι φαν της σειρας αλλα βαρεθικα να περιμενω τη συνεχεια!!!!

αλλα επεισοδια εχουν αλλα οχι.δεν τα θυμαμαι καλα περασε καιρος που τα ειδα:tongue:


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μηπως μπορειτε να μου πειτε που μπορω να δω τον 6 κυκλο γιατι ψαχνω κ ακρη δεν βγαζω η μονο αποσπασματα η μερικες επαναληψεις

FOXlife τωρα παιζει τον 6ο κυκλο!!!!

παντως τα 2 τελευται σε κρατανε σε αγωνια ευτυχως δηλαδη γιατι τα προηγουμενα ητανε λιγο κουραστικα!!!


nQeqp3.png

hX2Ap3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Γκεεερρρρλλλλςςςςςς τι εγινε? Τη βλεπετε τη σειρα? Μου εχει σπασει τα νευρα η Γιανγκ με τα ψυχολογικα της... καποιος να της δωσει κανα χαστουκι να συνελθειειειιει! 706 περιμενωωωωωωωωω

Link to comment
Share on other sites

Γκεεερρρρλλλλςςςςςς τι εγινε? Τη βλεπετε τη σειρα? Μου εχει σπασει τα νευρα η Γιανγκ με τα ψυχολογικα της... καποιος να της δωσει κανα χαστουκι να συνελθειειειιει! 706 περιμενωωωωωωωωω

Εγω την βλεπω ειδα κιολας και τα 5 πρωτα επεισοδια του 7ου κυκλου!!

Μπορω να πω οτι εχουνε πλακα μεχρι στιγμης και η Γιανγκ δεν ειναι κακη και με τα ψυχολογικα της!!

Για την Μερεντιθ στεναχωριεμαι περισσοτερο με αυτο που θα μας εμφανισουν στο μελλον!!!:confused::confused::confused:


nQeqp3.png

hX2Ap3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Δεν ειναι απαραιτητο οτι εχει κατι η Μερεντιθ. Ολοι ξεχναμε απο κουραση ή επειδη εχουμε πολλα στο μυαλο μας. Εγω παλι ειχα συνηθισει τη Γιανγκ αλλιως... με το καυστικο της χιουμορ... τωρα απλα δεν ειναι η Γιανγκ... αντε να δουμε τι θα εχει το 6...

Link to comment
Share on other sites

πείτε καλέ τι γίνεται στον 7ο κύκλο,έμεινα κάγκελο με το τελευταίο επεισόδιο...

υπομονή κοριτσάκι μου, ξεκινάει την πέμπτη στο foxlife...

της μουρλής πάντως γίνεται :tongue:

Link to comment
Share on other sites

miamama εχουν παθει οι περισσοτεροι σοκ απο το περιστατικο και τους βλεπει ψυχολογος και εναν εναν τους δινει το οκ να γυρισουν στις δουλειες τους. Αλλα καποιοι εχουν υποστει μεγαλυτερο σοκ απο αλλους... καποιοι παντρευονται... καποιοι θελουν να γυρισουν πισω αλλα εχουν κακο συγχρονισμο... ειμαστε ακομη στην αρχη.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...