Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Grey's Anatomy Fan Club


Recommended Posts

ναι μωρε...σαν να χάνει το ενδιαφέρον της η σειρά σιγά σιγά...

και δεν έχω και καμμιά αλλη να μαρέσει να βλέπω..!

είδα μια ταινία χθες Motherhood

την κατέβασε ο άντρας μου για να με πείσει να κάνουμε 2ο παιδί!! μετά από αυτήν θα ξανασκεφτόμουν αν έκανα και το 1ο!!


Mo09p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 228
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ναι μωρε...σαν να χάνει το ενδιαφέρον της η σειρά σιγά σιγά...

και δεν έχω και καμμιά αλλη να μαρέσει να βλέπω..!

είδα μια ταινία χθες Motherhood

την κατέβασε ο άντρας μου για να με πείσει να κάνουμε 2ο παιδί!! μετά από αυτήν θα ξανασκεφτόμουν αν έκανα και το 1ο!!

καλα ο αντρας σου με αυτη την ταινια πηγε να σε δελεασει για δευτερο......:lol::lol::lol::lol::lol::lol:και εγω την ειδα προχτες και απλα το μονο που μου ρθε στο μυαλο ηταν ,ΒΑΣΤΑ ΓΕΡΑ ΘΑ ΜΕΓΑΛΩΣΟΥΝ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ?:lol::lol:


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

Εγω παρακολουθω private practice, desperate housewives, 24. Ομολογω πως ολα πλεον εχουν περισσοτερο ενδιαφερον απο το grey's anatomy.

το housewifes ηθελα να το δω αλλά δεν το εχω αρχισει καν, και βαριεμαι να δω 200 επεισόδια μεχρι να φτασω στο "σημερα"... το 24 με αγχωνει και το παράτησα..το private λες να το αρχίσω..;


Mo09p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

νομιζε θα ηταν συγκινητική ...!! δεν ξέρω...!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:δες το babies δεν την εχω βρει ακομη αλλα το τρειλερ στο tube ειναι φανταστικο!ισως δελεαστεις απο αυτην!!!αν θες να σου αρχισω εγω τον προλογο μπας και σε καταφερω:lol::lol::lol:

Να τη δω βρε παιδια ή οχι? Τι πραγματευεται?

την πιεση της καθημερινοτητας την καφριλα τον αντρων ως προς τις υποχρεωσεις απεναντι στην οικογενεια,την εσωτερικη διαμαχη μιας γυναικας που αναγκαστικα ειναι πρωτα μανα εχοντας δυο μικρα παιδια και τελικα το ξεσπασμα της και καποια συμπερασματα θετικα στο συγκεκριμενο ζευγαρι μεσα απο διαλογο και κινησεις απο τον αντρα.επαθα πλακα με την καθημερινοτητα που παρουσιασε η ταινια παντος και η ουμα τον εβγαζε τον ρολο καλα, ψυχοπλακωθηκα ομως τι περιορισμενη ζωη κανουν καποιοι ανθρωποι.και ποσο το χρημα ελενχει τις ζωες μας...


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

είναι 1 που έχει 2 παιδιά και τρέχει όλη μέρα πανικόβλητη...και δεν προλαβαίνει τίποτα...

εν ολίγοις αυτό...

μην τη δεις...χάσιμο χρόνου...:)

εγω ανεβηκα μετα το τελος της ταινιας βρε!!!ειμαι πολυ καλυτερα απο αυτην!!!:lol::lol::lol::lol:


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

γιατί ρε συ ανέβηκες; που αφού η γυναίκα έπεσε στα τάρταρα ξύπνησε από το βαθύ λήθαργο ο πασάς...; ε όχι κούκλα αν είναι να πέσουμε στο κενό για να απλώσουν χείρα βοηθείας ας την κρατήσουν για πάρτη τους!!!

αααα!!! τώρα το έπιασα!!! ανέβηκες επειδή τελείωσε!!!


Mo09p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γιατί ρε συ ανέβηκες; που αφού η γυναίκα έπεσε στα τάρταρα ξύπνησε από το βαθύ λήθαργο ο πασάς...; ε όχι κούκλα αν είναι να πέσουμε στο κενό για να απλώσουν χείρα βοηθείας ας την κρατήσουν για πάρτη τους!!!

αααα!!! τώρα το έπιασα!!! ανέβηκες επειδή τελείωσε!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol: να σε καλα πρωι πρωι :lol::lol::lol::lol: γτ εγω τι νομιζεις οτι ζω με τρια παιδια!καλυτερα?:lol::lol::lol:εχω φαει μια κλεισουρα δεν δουλευω και φετος τα νευρα μου εχουν φυγει στο διαστημαααα!!!αλλα ειμαι καλυτερα απο αυτην γι αυτο με ανεβασε ειναι αυτο που λεν στον ψωριαρη κανε κουραγιο υπαρχουν και χειροτερα:lol::lol:


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

οκ πάω πάσο!!!!

από αυτήν όλες μας είμαστε καλύτερα!!!

δείτε την όλες οι "έτοιμες να πέσω στο γκρεμό τώρα ή μετά"!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: εισαι φοβερη να σε καλα μια με αγαμους θυτες προχτες και μια με σενα σημερα δεν μου μεινε σαγονι απο το γελιο:lol::lol::lol:


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...