Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 15 λεπτά , Alex@ είπε:

      Ξερω πως γινεται τις πρωτες μερες αλλα ειπα να κανω μια απελπιδα προσπάθεια..... Θα το δεχτούν άραγε να την κάνω ταυτόχρονα με την διαδικασία ετ;

      Ευχαριστώ για την απάντηση! Από το διαγνωστικό μου ειπανε πως οι ακτινολογοι αρνούνται να κάνουν στο 2ο 15νθημερο....

      Οπότε δεν ξέρω αν έχει σημασία να τον ρωτήσω  

      Δεν έχεις πρόβλημα, άλλωστε θα γίνει πριν την ετ. Απλά κλείσε ραντεβού να προλάβεις.

Μανούλες Σεπτεμβρίου 2016


anastella

Recommended Posts

Καλημεδα καλημερα!!! Ειμαστε πολυ καλα, πριν δυο βδομαδες που πηγαμε γιατρο ημασταν 6 κιλα κ 62εκ..Τρωμε καθε 2-3 ωρες την μερα και το βραδυ κοιμομαστε 8:30-9 με 05:30-6..Τα δοντακια δυστηχως μας ενοχλουν αλλα οχι σε βαθμο να ξενυχταμε, οτι πιασει το βαζει στο στομα κ μας τρεχουν τα σαλια συνεχεια...Και η δικια μου θελει να καθεται συνεχεια την βαζω στο ρηλαξ ξαπλωτη κ βαζει πιεση στα χερια κ σηκωνεται...Οσες φορες την εβαλα στα μαξιλαρια ομως κατεληξε με τα μουτρα μπρoστα γιατι προσπαθουσε να σηκωθει...!!! 


M4kKp3.pngNYIfp2.png

CqnVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Αχ τι καλα ρε ναταλια...εμεις ακομα ανα 4ωρο κ πρωι κ βραδυ τρωμε...το βραδυ καμια φορα κοιμαται κ λιγο παραπανω αλλα...συνηθως ειναι στο 4ωρο...γενιμα δεν ειναι του υπνου το παιδι μου.. Σε αντιθεση με μενα...συνηθισα πια αλλα...

Εμεις πηγαμε προχθες στο γιατρο κ ειμαστε 8300 κ 68 ποντους! 

Τα δοντια πραγματικα τον ταλαιπωρουν πολυ...ειδικα αυτες τι μερες....δε μπορει να ανακουφιστει με τιποτα...Τα ποδια του κ μενα τα παταει κ βαζει κ δυναμη κ νευρο ο ατιμος  αλλα προσπαθω να μην τον αφηνω.. δε θελω να κανουμε καμια ζημια στους συνδεσμους...ειναι μαλακα τα κορμακια τους ακομα μωρε ..πολυ νωρις μου φαινεται...


3jsxp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Γειά σας! Πως το έχετε καταφέρει ρε Κορίτσια;;;  εμένα ένα 4ωρο κοιμάται στην καλύτερη μπορεί δηλαδή κ 3ωρο κ μετά κάθε 2ωρες,  έχω πάψει να μετράω πόσες φορές ξυπναω....περνουν πιπιλα εσάς;;  όσο για κιλά κουπι τραβάω... 6.500κιλα κ 28/9 κλείνουμε 4μηνες! Βάφτιση ποτέ λέτε;;;  εμείς μάλλον Σεπτεμβρη.... 

Link to comment
Share on other sites

 

Κοριτσια μου...ανοιγω θεμα συζητησης κ ανταλλαγης αποψεων...

ρυζαλευρο κ αραβοσιτο 5,5 μηνων;;;;;

Ναι ή οχι;;;;

Υπαρχει λογος;;;κερδιζει κατι το μωρο;;;; γιατι να μη δωσω απευθειας φρουτο;;; οι πιο παλιες μανουλες τι κανατε;;;

Εγω δεν του εδωσα καθολου σκονη γαλα μεχρι στιγμης...ελεγα να προσπαθησω να μην του δωσω γενικα σκονες τοσο νωρις...δε θα ειναι κ τοσο δυσκολο νομιζω...εσεις τι λετε;;;παντως στο νεο βιβλιαριο δε γραφει πουθενα για ρυζαλευρο... 

 

Παρεμπιπτόντως...το ειδατε;;;;Γενικα....πολυ καλυτερο...πιο σωστες μου φαινονται οι νεες οδηγιες! Θηλασμος μεχρι 2 -2,5 χρονων, το μωρο με τη μαμα αμεσως μετα τη γεννα...οδηγιες για θηλασμο...νομιζω πιο ολοκληρωμενο κ πιο βοηθητικο για τις μανουλες... Θα το εκτυπωσω!!!! 

On 24/1/2017 at 9:03 ΜΜ, lameleni είπε:

Γειά σας! Πως το έχετε καταφέρει ρε Κορίτσια;;;  εμένα ένα 4ωρο κοιμάται στην καλύτερη μπορεί δηλαδή κ 3ωρο κ μετά κάθε 2ωρες,  έχω πάψει να μετράω πόσες φορές ξυπναω....περνουν πιπιλα εσάς;;  όσο για κιλά κουπι τραβάω... 6.500κιλα κ 28/9 κλείνουμε 4μηνες! Βάφτιση ποτέ λέτε;;;  εμείς μάλλον Σεπτεμβρη.... 

Ελενη μην απελπιζεσαι...

Κ εγω ετσι ημουν αλλα ολα πανε καλυτερα με τον καιρο...μην ξεχνας οτι της ναταλιας κ το δικο μου ειναι μεγαλυτερα...ακομα κ μερικες μερες κανουν τη διαφορα...ο δικος μου ειναι γεννημένος 4 σεπτ...

Φτασαμε στο 4ωρο το βραδυ με την πιπιλα...ναι παιρνει...στην αρχη δυσκολευτηκε αλλα μετα τον πιεσα ισως λιγουλακι κ τωρα τη συνηθισε μια χαρα!

Οταν ξυπνουσε νωρις τον επαιρνα αγκαλιτσα, του εδινα την πιπιλα κ ξανακοιμοταν.μπορει να ξαναξυπνουσε σε 1 ωρα...αν ειχε περασει 3ωρο απ την ωρα που εφαγε τον ταιζα αν οχι ξαναεδινα πιπιλα...ετσι σιγα σιγα πηγαμε κ στις 4 ωρες κ μετα αρχισε απο μονος του να ξυπναει στο 4ωρο...

Ολα αυτα ομως μετα απο συσταση κ συμβουλη του γιατρου μας..

ο Γιαννης(εμεις τη βαφτιση την καναμε ηδη!!!) εβαζε τα κιλα που επρεπε κ το βραδυ ξυπνουσε απο συνηθεια κ οχι επειδη ειχε αναγκη το γαλατακι...οποτε...καπως ετσι προχωρησαμε...

Θα σου ελεγα παντως να ρωτησεις και τη γνωμη του παιδιατρου σας! Καθε παιδακι ειναι διαφορετικο...μπορει το πλασματακι σου να θελει λιγη μυρωδια μανουλας ή απλα εχει αναγκη λιγο γαλα...

Υπομονη κ ολα θα στρωσουν....  

Αυτα απο μενα! Σε φιλω!


3jsxp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια!! Ελενη εμενα η δικια μου απο νεογεννητη ειναι υπναρου, την ξυπνουσα μεχρι να 40σει για να φαει..Απο εκει κ περα κοιμοταν 5-6 ωρες κ τωρα 9 ..Θηλαζει αποκλειστικα κ δεν ηπιε καθολου σκονη!! Πιπιλα εχει 1.5 μηνα που παιρνει μονο οταν νυσταζει, το βραδυ ομως δεν ξυπναει καθολου ουτε για πιπιλα! Ειναι στο παιδι..Αννα μου εγω κ στην μεγαλη που επινε σκονη απι 40 ημερων, ρυζαλευρο κ γενικα τετοια δεν εδωσα..Ξεκινησαμε 6 μηνων με λαχανικα! Ειχα ακολουθησει το πλανο του Παπαβεντση κ αυτο θα κανω κ τωρα..Σιγουρα μολις κλεισει τους 6 μηνες δεν βρισκω λογο για πιο νωρις!


M4kKp3.pngNYIfp2.png

CqnVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας μανούλες! 

Και εμεις μεγαλώνουμε, μπήκαμε στον 5ο πια... 

Απο ύπνο τα ιδια είμαστε, κοιμάται το πολυ 4ωρο,ξυπναει θηλάζει και παλι νανι. Ευτυχώς κοιμαται αμέσως παλι χωρις γκρίνιες κτλ. Πιπίλα της δινω αλλα οχι συνέχεια και ποτε το βραδυ! 

Αννα μου εγω ειπα στην παιδίατρο οτι δεν θα δωσω σκόνες στο μωρο (ποιος ο λόγος άλλωστε;)  και θα ξεκινήσουμε στον 6ο με φρουτάκια. 

Κλείσαμε τη βάφτιση 17/9 και τα κανουμε και γενέθλια μαζί! 

Εσάς ξεκίνησαν να γυρνάνε από ανάσκελα μπρούμυτα; εμένα προσπαθεί αλλα ακομα δεν το καταφέρνει! 

Σας φιλω!! 


hH9Pp3.png
wY7kp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ωραια ιδεα η βάφτιση και τα γενέθλια μαζί! Μ αρεσει να συνδυαζονται οι σημαντικες ημερες!

Elge ουτε ο δικος μου γυρναει...αν τον βοηθησω απο πλαγια γυρναει μπρουμυτα και το αναποδο αλλα μονος του οχι... Τα μονα που εχουμε καταφερει ειναι

1)να μενει για πιο πολυ  μπρουμυτα κ να σπρωχνει τα ποδαρακια του κ να ανασηκωνει τη μεση του, με αποτελεσμα να σερνεται κ 30-40 ποντους μπροστα...αλλα κ αυτο οχι παντα...

2) να καθεται αρκετα, με μαξιλαρακια φυσικα διπλα του, και να παιζουμε κ να λεμε ιστοριες...

Γενικα ειναι στη φαση σαλια κ πονος κ γκρινια κ δε θελω να κανω κατι για πολλη ωρα συνεχομενα...οποτε κανουμε κυκλο... 

-στη γωνια του καναπε να καθεται με μαξιλαρια...εννοειται οτι καθομαι κ εγω διπλα...φοβαμαι να τον αφησω μονο του ακομα...

-στο παρκο ξαπλα ανασκελα με παιχιδια ή βαζω μεσα το γυμναστηριο του

-στο κρεβατι μας ξαπλα με παιχιδια ή βαζω πανω το γυμναστηριο ή τον γυρναω μπρουμυτα κ εξασκουμαστε

-στην αγκαλια και περα δωθε στο σπιτι...

Τις δυο τελευταιες μερες βασανιζεται ο καημενος...πονανε τα δοντακια του και εχουμε φτασει να ξυπναει με γοερο κλαμα κ να τα τριβει μανιωδως...βαλαμε κ τη mundisal αλλα τιποτα(μπορει να του εβαλα λιγη ποσοτητα αλλα γενικα δεν ειμαι κ πολυ υπερ αυτων των gel οποτε...), προσπαθουμε να το παλεψουμε με τα κρυα μασητικα της chicco (σταφυλι κ λεμονι) κ με αυτα της nuk (τρεις κρικοι μαζι που ενωνονται κιολας)...

Κ φυσικα οταν ολα αποτυχουν πλενω χερια κ χρησιμοποιει το δαχτυλο μου για μασησιτικο!!!! 

εχετε τιποτα να προτεινετε;;;;;


3jsxp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερααα!! Τα δοντακια μας πονανε κ εμας πολυ, οτι πιασει το βαζει στο στομα..Κατα τα αλλα γυρναμε απο μπρουμυτα ανασκελα εδω κ 15 μερες κ απο ανασκελα μπρουμυτα εδω κ 3-4 μερες..Η γιατρος δεν με αφηνει αν την βαζω καθιστη ουτε καν σε μαξιλαρια, δεν υπαρχει λογος λεει απο τωρα..Αν κ θελει η καημενη κ μολις την βαλεις ξαπλα παταει τα χερια της κ σηκωνει τον κορμο αλλα η γιατρος θελει πρωτα να δεσει η σπονδυλικη κ μετα..Σε κανενα μηνα λοιπον! Κατα τα αλλα της αρεσει πολυ μπρουμυτα, την βαζω κ σερνεται να πιασει τα παιχνιδια!! 

Κοριτσια οποια εχει facebook στειλτε να μνμ να σας κανω!

Ααα βαφτιση λεμε για 20 Αυγουστου!


M4kKp3.pngNYIfp2.png

CqnVp3.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια γεια σας κ πάλι...αυριο κλεινουμε μηνες,  6,600 εχουμε φτάσει με κόπο, το βραδυ δυσκολο ολο ξυπναει....με την κορη μου δεν ειχα τοσο ξενύχτι...
 θα στρώσει που θα πάει!!! κ αυτος ποναει ουλα πολυ κ σαλια συνεχεια ...

διατροφη κ εγω όπως η ναταλια με το πλάνο του Παπαβεντση θα παω οχι ρυζαλευρα κ κτλ. επισης στον αποκλειστικο θηλασμό απο 6μηνων κ μετα τροφες κ συνηθως με ζωμο κρεατος γιατι χρειαζονται σιδηρο...στην κορη μου ζαχαρη μετα τα 2χρονια εδωσα....σε αυτο θα προσπαθησω!!!

εγω βαφτηση σκεφτομαι για 9/9 λεω, αλλα σκεφτομαι κ τελος Ιουνιου δεν εχω καταλήξει...

θα δω πως θα παμε!!!σας φιλώ!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Κοριτσια μου γεια σας!!! Τι ωραια π μεγαλωνουν τα μωρουδακια μας μπραβο!! Πολλα φιλια σε ολες κ στα μπεμπακια σας!! Δ μπαινω κ πολυ συχνα που χρονος. Εμεις θηλαζουμε αποκλειστικα απο τ Δεκέμβρη κοψαμε κ τ βραδυ τ μπουκαλι π τους εδινα πιο πριν κ ολα καλα με αυτο.  Προσπαθω απλα ν θηλαζουμε ξεχωριστα πλεον γτ σπρωχνουν με τ ποδαρακια τους τη πλάτη τ καναπε κ ξεβολευομαστε. Πνιγοντουσαν τωρα ψιλοσταματησε κ αυτο μιας κ αρχισα να μαζευομαι στο φαγητο. Μια μερα εφαγα τηγανιτες πατατεςε λουκανικα κ μου εκαναν κανα δυο πνιξιματακια αλλα τ αφηνα ν τρέξει λιγο κ μετα πινανε κανονικα. Πιο πριν η μικρη μου εκλαιγε απ τ πνιξιμο δ μπορούσε ν φαει,ο μικρος οχι κ τοσο. Το βραδυ αλλες φορες ξυπνανε στ δυωρο (πιο σπανια) αλλες φορες κοιμουνται 4-5 ωρες. Εχω ενα κρεβατακι σαν το next to me τρωμε μαζι το βραδυ κοιμούνται κ τ βαζω μεσα. Κ οποιος ξυπνησει πρωτος τον θηλαζω ξαπλωτα μπροστα στ κρεβατακι. Εαν το μεραφερω συνηθως ξυπναει κλαιει κ κοπαναει κ το άλλο ξυπναει κ εκεινο κ κλαιμε ολοι υστερα κ ολο μας το σοι. Οποτε τ αφηνω εκει κ οταν ξυπνησει κ τ αλλο το παιρνω απ τν αλλη μερια στη πανουλα του κ τρωει κ εκεινο κ αν δε πεινασουν την ιδια ωρα δν υπαρχει θεμα. Τωρα απο κει κ υστερα αν σηκωθω Θα ξυπνησουν ειτε αμεσως ειτε μετά απο λιγο. Πιπιλα δεν έπαιρναν η μικρη αρχισε αλλα της τη δινω στ ριλαξ η οταν ειμαστε στ αμαξι η Στ καροτσι κ κλαψει. Κ τν αλλο τ δινω αλλα δε συγκινειται. Ο μικρος σ ενα μηνα θ κανει τον υποσπαδια που εχει Αλλο παλι κ αυτο ας πανε ολα καλα στο παιδακι μου.  Μιλανε ααα κ οοο αν τα Οζορισω λενε πράγματα αλλα με λιγο κλαμα εχω ηχογραφηση τον μικρο ν λεει μαμα αρχες γεναρη απο τοτε χθες τους ξαναζορισα ειπε ο μικρος σχετικα γρηγορα κ η μικρή μια φορα κ ο μικρος ειπε κ μπαμπαμπα αλλα δε νιωθουν κ πολυ ξερει απλα οτι αμα πει μαμα παιρνει φιλια χαχαχα. Τωρα ρωτησα τη παιδιατρο κείπε σ λιγο θ ξεκινήσουμε κρεμες κ εγω σκεφτομουν γ λαχανικα πρωτα αλλα δ μιλησαμε γ αυτα τη κοβω ρυζακευρα ν μου πει. Θα δουμε. 15 γεναρη ημασταν 5 και το καθενα δε θυμάμαι ακριβως ποσο 5600 η 5700 ηταν καποιο απ τ δυο. Πιάνουμε τα κουκλακια μας ολα στο στομα η μικρη ειδικά π αρχισε νωριτερα ν ποναει τα τραβαει δυνατα γ ν τ βαλει στ στομα τους βαζω λιγο gel αυτο με το γαρυφαλλο αλλα νομιζουν γ φαι τους τ δινω κ πιο πολυ τ τρωνε. Η μθκρη μασουλαει τα παντα.βγηκαμε με το καροτσι μερικες βολτιτσες στην αρχη ο μοκρος εκλαιγε τωρα εμαθε νομίζω.τα κρεβατακια στεκονται δεν εχω ιδεα πως θ μαθουν εκει. Μαλον εκανα βλακεια π δε τ εβαλα απ την αρχη.. αλλα κ τι ν εκανα απο τη κουραση που ν σηκωνομαι ν παιρνω το καθενα απ τη κουνια κ ν ταιζω η κοιμιζω αχ δ ξερω κ μ αυτο τι θα κανω οταν παμε σπιτι μας. Τωρα κοιμομαστε κ ολοι μαζι στ δωματιο. Μ αρεσει π ειχα παρει κ ιονιστη-υγραντηρα μη και ξεραθουμε γτ περσι με αποξηραναν εμεις μουχλα πιασαμε τις προαλλες εμ τι ν σου κανει τοσα ατομα κ ζεστη θ ιδρωσει το δωματιο. Τζαμπα λέφτα στο κουτι του εκατσε ισα τις οδηγιες π διαβασα. Τι αλλο.. θελουμε τραγουδια κ χορους κλασσικά γ να ειμαστε ησυχα. Καλα ο μικρος κ πριν τις γιορτες ελεγα ωπα κ χτυπιοτανε έβλεπε τα δαχτυλα κ έκανε κ καλα κ αυτός έτσι. Τον εχω κ βιντεο ν κανει γεια σου μικρουτσικο. Δεν αφηνει πολυ χρονο στην αλλη νομιζω ν αντιδραση γ αυτο δ κάνει πραγματα πολλα η μικρη επειδη τον κοιταΕι. Μλανε κ καλα μεταξυ τους. Αφασια ειναι αν τα πιασεις ν το κανουν. Η μικρη του δινει το χέρι της ν το φαει. Εχουμε κ πιπιλισμα δαχτυλου τρ. Αυτα σας φιλω γτ ξεκιναμε τ γκρινια να ειστε παντα καλα. Αααα καποια ειπε γ το ντυσιμο οτι κλαινε. Επειδη ειχα υπερβολικη ζέστη στ μερος π αλλαζαμε κλαιγανε ειδικα η μικρη ασε τωρα τσιριζει θ σκασει απ τ τσιριγμα. Αν εχω πιο χαμηλη θερμοκρασια δε κλαιει κανενα. Αλλα φοβαμαι κ μη κρυωσουν κ απλα αν έχει ζεστξ Το περιμενω το ματς.  Επισεις εχω βαλει στ ματι ενα χοροπηδηχτηρι cangaroo κ το step n play της fischer αλλα δαγκωνει η τιμη βρε κοριτσια. Λενε απο τριων μηνων αλλα εγω λεω γ μετα κανα μηνα. Τι λετε; φιλιαααααα πολλα! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 1 month later...

Κορίτσια.... Χαθήκαμε...... Εγώ τα έχω δει όλα με 2...τι τρέξιμο.. Ταξιδεύει κ ο άντρας μου..... Αστα!  Αρρωστησαν τα μικρά κ όλο τον Φλεβάρη έτρεχα... Ο μικρός ο καημένος πνίγοταν με τα φλεματα... Δράμα... Ακόμα δεν έχουμε στερεές.... Χάσαμε κι όλας με την ίωση... 6700 πάμε αργά αργά..... Με την athenszak κάνουμε παρέα πια...κ αυτή στο τρέξιμο με 2!  Αυτά θα σας δω σύντομα! 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κι απο μας! Βρηκα χρονο και σας γραφω!

ο μεγαλος παιδικο, ο μικρος κοιμαται. 

Πως ειστε;

Εδω ζορια! Ελενη οχι απλα σε καταλαβαινω, σε θαυμαζω κιολας που τα κανεις μονη σου! Κι εγω μονη μου παλευω με τον αντρα μου, δενμπορω ναφανταστω και χωρις αυτον τι θα εκανα.

περασαμε κι εμεις rsv με πνευμονια, χαλια μαυρα! Τωρα ειστε καλυτερα φανταζομαι!

κατα τα αλλα γκρινια γκρινια γκρινια! Δυο δοντια εχουμε και βγαινουν κι αλλα!

ειναι ομως πολυ μουρη! Θελει απολυτη προσοχη, κουβεντες κλπ. Κουτσομπολακος!

αρχισαν να κανουν παρεα και με το μεγαλο, πλακα εχουν.

φαγητακι ξεκινησαμε σογα σιγα..

 

φιλια σε ολες, να φιλησετε τα ζουζουνια σας!


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Κορίτσια τι κάνετε;;; γέννησα με κ χαθήκαμε στις υποχρεώσεις Χαχα.... Πως πάνε τα μικράκια σας;;;; σας σκέφτομαι συχνά! Εγώ πλέον κάνω παρέα με την Athens Zak κ έτσι έχω κάποιον να ανταλλάσουμε απόψεις χαχα! Εμένα ο μικρός μια χαρά περπατήσαμε κ τώρα τρέχω.... Μόνο είναι λίγο ελαφρύς στα κιλά, δε μας κάθονται εύκολα.. Είμαστε γενικά στην τελευταία καμπύλη... 15μηνων 9200 77ποντους όμως όλα είναι φυσιολογικα οπότε όλα καλά!..... Πείτε μου νέα σαςοποτε μπορρσετε περιμένω... Καλή χρονιά να έχουμε... 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλησπερα κοριτσια μετα απο ποοοοοολυ καιρο..Καλη χρονια με υγεια!!! Και εμεις ειμαστε αψογα μεγαλωνουμε κ ομορφαινουμε :) 9.500 η ζουζουνα και 85 ποντους 12 δοντακια κ απο ορεξη αλλο τπτ..Περπατησαμε 11.5 μηνων και κανουμε κ προτασουλες πλεον...Ζορικα με δυο παιδια αλλα εχω πολυ βοηθεια δοξα τον Θεο..Φιλακια σε ολα τα ζουζουνια!!!


M4kKp3.pngNYIfp2.png

CqnVp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

κοριτσιααααα.....μου λειψατε μωρεεεεε!!!!!! 

natalaki_91 εμεις "βλεπομαστε" και μεσω fb...

lameleni αντε στειλε στοιχεια για να τα λεμε κ με σενα απο εκει.... κ  πες κ στην Athenszak...

αντε να μαζευτει εκει το παρεακι.....

τα νεα μας λοιπον... 

ο νεαρουλης μου ειναι πια 17μηνων +13 ημερων κ η τελευταια μετρηση του ηταν 10720 κ. 83 εκ. 6 δοντια(τα οποια τον ταλαιπωρουν αφανταστα μεχρι να βγουν).

τα κιλα του λιγοστα αν θυμηθειτε οτι γεννηθηκε 4.300 αλλα το παλευουμε οσο μπορουμε μιας κ μας βγηκε ολιγοφαγος!!!!

θηλαζει ακομη πρωι, βραδυ και οταν ξυπναει το βραδυ(ναι ναι!!!εχουυμε ακομα νυχτερινες αφυπνισεις!!!!!), βολταρει ανετα απο 11,5 μηνων κ η γλωσσα του παει ροδανι!!!! 

γενικα παμε καλα κ δε μπορω να πω πως εχω κουραστει...τα πρωινα τον εχω εγω κ τα απογευματα που δουλευω ειναι με  τον μπαμπακα του...ειναι τετοια η φυση της δουλειας, που μια χαρα μας βολευει!

κ κατι για μενα...ρε κοριτσιααααααα................μου εχει λειψει η κοιλιτσα να σας πω την αληθεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!εσας;;;;;;;;;;


3jsxp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...