Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Κορίτσια μια ερώτηση !!!

      αν έρθει η περίοδος πρωί πρωί αλλά όλη μέρα κατεβάζεις λίγο λίγο και πολύ κατεβάσεις τ βράδυ τα χάπια ποτέ τα ξεκινάς ; 

      Εγώ τα ξεκινουσα 2η μέρα περιόδου...φορες ομως που η περίοδος μου ερχοταν πολύ λίγη ή πολύ απόγευμα προς βράδυ ...πρώτη μέρα περιόδου θεωρούνταν η επόμενη που υπήρχε κανονική ροή. Καλύτερα όμως ρώτα τον γιατρό σου.

      .....

Μανούλες Σεπτεμβρίου 2016


anastella

Recommended Posts

Ναταλάκι μαζί γεννάμε!!!!

Τη Δευτερα στις 5 κι εμείς. Αυριο παω για προεγχειρητικο ελεγχο!!!!

Πηγα και διαβητολογο, ειχα πολύ καλή γλυκοζ. αιμοσφ. οπότε ελπίζω όλα να πάνε καλά!

Θα τα ξαναπουμε ως τότε..

Φιλάκια!!


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Ναταλια και edel με το καλο....!!!! Ειμαι πολυ ενθουσιασμενη!!!! Μωρε τι ομορφα συναισθηματα ειναι αυτα;! Ποσο ισχυει το μοιρασμενη χαρα διπλη χαρα κ μοιρασμενος πονος μισος πονος.....ευχομαι ολα να πανε καλα!!!! Για ολες τις μανουλες κ για ολα τα μωρακια!!!!


3jsxp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αννα σε καταλαβαινω,οι τελευταιες μερες ειναι δυσκολες και για εμενα.Απο την μια ειναι η αναμονη και απο την αλλη το βαρος που νιωθω που με δυσκολευει καθε βραδυ ακομη και να αλλαξω πλευρο στο κρεβατι αλλα και οι πονοι στους προσαγωγους και στην λεκανη.Εμενα γενικα ο γιατρος δεν βιαζεται απλα μου ειπε οτι για να γινει προκληση πρεπει να εχω εστω και λιγο διαστολη.Εγω ουτε διαστολη εχω αλλα ουτε και ο τραχηλος εχει εξαλειφθει πληρως.Μου ειπε οτι μπορει εν τελει λογω του οτι το μωρο μπορει να ξεπερασει τα 4 κιλα να κανουμε καισαρικη.Σιγουρα προτιμω τον φτ αλλα στην τελικη αυτο που εχει σημασια ειναι να ειναι καλα ο μπεμπης οποτε χαλαρωσα με το θεμα.Γενικα τον εμπιστευομαι πολυ τον γιατρο και πλεον εχω ηρεμησω και περιμενω πως και πως τον ερχομο του μπεμπη μας.Προσπαθησε και εσυ να σκεφτεσαι θετικα.Ειμαι σιγουρη οτι την Κυριακη θα πανε ολα καλα.Οπως και να γεννηθει ο μπεμπης σου το σιγουρο ειναι πως οταν τον δεις θα τα ξεχασεις ολα.

Χαχαχαχ!!!! Πραγματικα....το βραδυ ξυπναω καθε 1,5- 2 ωρες για τουαλετα...και αυτο το σηκωμα απο το κρεβατι πια... ολο κ πιο δυσκολο γινεται....!!!!!!! Ασε που 3 μερες τωρα εχουν πρηστει ποδια και χερια....!!!!

Παντως ετσι οπως τα λες ειναι...ολα θα ξεχαστουν κ θα μεινει μονο το πρωτο κλαμα του μπεμπη και το πρωτο βλεμμα του!!! Η ζεστασια στην αγκαλια...μα ποσο το περιμενω...ποσο θελω να δω τη φατσουλα του...να ζησω μαζι του πρωτογνωρες στιγμες κ να νιωσω πρωτογνωρα συναισθηματα..να τον βλεπω να μεγαλωνει...χαλαλι ολα...


3jsxp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μπραβο Αννούλα!! Πολυ χάρηκα που σε διαβασα πιο χαρούμενη!

Μπραβο! Αν θες ακομη να μπεις στην ομαδα, στειλε μου πμ!

Ναταλακι ασ τα να πανε!!

Πολλά κοινά!

Την Κυριακή θα εχουμε αφιξεις, τη Δευτερα διπλες αφίξεις...

Ως τότε μπορει να εχουμε κι αλλες!

Το ποσο χαιρομαι που θα φυγει η κοιλίτσα και θα γεμισει η αγκαλιτσα συντομαααα!!!

Αντε κοριτσακια, θα τον θυμομαστε ολες με αγαπη τον Αυγ και Σεπ του 16!!!!


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites

Kορίτσια καλησπέρα σας!!

Είμαι δευτερομανούλα Απριλίου 2016 & διαβάζω το θέμα σας & καταλαβαίνω την αγωνία σας...αναμένουμε κι εμείς (η ξαδέρφη μου που είμαστε σαν αδελφές!) τον ανηψιό μέχρι τις 10/10!! :D

Εύχομαι στα κορίτσια που γέννησαν να είναι γερά & καλότυχα τα μωράκια τους & σε εσάς που είστε στην αναμονή να θυμάστε το σημαντικότερο είναι να πάρετε αγκαλιά σας υγιέστατα μωράκια με όποιον τρόπο!! (φυσιολογικά ή καισαρική) :D


l1ITp3.png

HDApp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου με το καλο ολες! Αχ ποτε περασε ο καιρος.....!!

Εγω προσπαθω να συνηθισω την αυπνια..

Επιασε στηθος χθες σε καποια φαση, αλλα οποτε ξαναπροσπαθησα κουραζεται πολυ κ κλαιει, οπότε αναγκαστικα δινω μπιμερο..

Στεναχωριεμαι παρα πολυ που δεν θηλαζει.


yuvZp3.png

rKnup2.png

Link to comment
Share on other sites

Κουκιδα μην ανησυχεις καθολου...εχεις ακομα περιθωριο...βαζε το μωρο στο στηθος εστω κ για την επαφη, για την αισθηση..κρατα το αγκαλια κ θα τα καταφερετε μια χαρα...!!καθε αρχη κ δυσκολη!καλη υπομονη!!!!


3jsxp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα κοριτσια....με το καλο ολες.....προν λιγο γυρισαμε απο τον γιατρο. Κλεισαμε για καισαρικη 14/9.Απο εκεινη την στιγμη κ μετα αγχωθηκα πολυ.....Ας πανε ολα καλα για ολες μας κ να ειναι τα μωρα μας γερα...κ εμεις το ιδιο βεβαια.....

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο Αννούλα!! Πολυ χάρηκα που σε διαβασα πιο χαρούμενη!

Μπραβο! Αν θες ακομη να μπεις στην ομαδα, στειλε μου πμ!

Ναταλακι ασ τα να πανε!!

Πολλά κοινά!

Την Κυριακή θα εχουμε αφιξεις, τη Δευτερα διπλες αφίξεις...

Ως τότε μπορει να εχουμε κι αλλες!

Το ποσο χαιρομαι που θα φυγει η κοιλίτσα και θα γεμισει η αγκαλιτσα συντομαααα!!!

Αντε κοριτσακια, θα τον θυμομαστε ολες με αγαπη τον Αυγ και Σεπ του 16!!!!

Ποια ομαδα???

Link to comment
Share on other sites

Μωράκια μας καλωσηλθατε!!!

Λινουκο ....... 29/07

koukida91 ..... 20/08

Maria 30 ..... 29/08/

Μανούλες Σεπτεμβρίου 2016

anna-ki ..... ΠΗΤ 05/09

Angie87 ..... ΠΗΤ 07/09

dorra ...... ΠΗΤ 11/09

edel84 ..... ΠΗΤ 11/09

elge ..... ΠΗΤ 14/09

Iameleni ..... ΠΗΤ 20/09

athenszak ..... ΠΗΤ 21/09

Εvi angel ..... ΠΗΤ 22/09

natalaki_91 ..... ΠΗΤ 23/09

Bouka ..... ΠΗΤ 25/09

trelomama91 ..... ΠΗΤ 02/10

exwduomuatika ..... ΠΗΤ 10/10

i got twins ..... ΠΗΤ 17/10

images?q=tbn:ANd9GcTKXpLhnFGmVmulQIjaN3NolzTyj4K5vgktg2bSC_a_yDZLoMurvmKV


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα μανουλες!

Αναστασια ευχαριστουμε για τι ευχες! Ναχαιρεσαι τα παιδακια σου κι εσυ.

Κουκιδα μου ολα καλα θα πανε, αντιλαμβανομαι το αγχος σου καλη μου, σκεψου θετικα!

Αθενς μου λιγες μερουλες ακομη υπομονουλα :)

Αννουλα ολα καλα;;

Φιλια σε ολες σας!!!

Παμε νοσοκομειο για προεγχειρητικο!


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...