Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Εγώ για εμβρυομεταφορα 2η όλες τις φορές.

       

      Για μια στιγμή αγχώθηκα γιατί έλειπα και δεν είχα δει το χαρτί αλλά τ τσέκαρα τώρα και λέει 1η μέρα εμένα δεν ξέρω γιατί αλλά και την προηγούμενη φορά 1ημερα ξεκίνησα και έφτιαξε καλό ενδομήτριο τ να πω δεν ξέρω πρωτόκολλο με πρωτόκολλο αλλάζει λογικά 

Μανούλες Σεπτεμβρίου 2016


anastella

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημερα κοριτσια!!!!Γεννησα και εγω την Κυριακη το μεσημερι.3650 ο μπεμπης.ολα πηγαν καλα.Ναταλακι να σου ζησει.Αννα και εντελ περιμενουμε νεα σας.Κοριτσια με το καλο οι υπολοιπες,υπομονη λιγες μερες εμειναν.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!!!!Γεννησα και εγω την Κυριακη το μεσημερι.3650 ο μπεμπης.ολα πηγαν καλα.Ναταλακι να σου ζησει.Αννα και εντελ περιμενουμε νεα σας.Κοριτσια με το καλο οι υπολοιπες,υπομονη λιγες μερες εμειναν.

Αντζυ να σου ζησει ο παιδαρος καλα αναθρεματα να ειστε γεροι κ ευτυχισμενοι...ακομα στο μαιευτηριο εισαι ε?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Angie να σου ζήσει το μωράκι σου!! Να είστε γεροί και ευτυχισμένοι εύχομαι!! :D:D:D

Πολλά γεννητούρια κορίτσια, έρχονται ένα ένα τα μωράκια μας!

Εμείς πήγαμε στο γιατρό σήμερα, η μπέμπα είναι ψηλά ακόμα, έφτασε τα τρία κιλά και ο τράχηλος μαλακώνει σιγά σιγά αλλά είναι κλειστός.

Αν δεν γεννήσω μέχρι τις 14 (που είναι η ΠΗΤ) θα με αφήσει 1-2 μέρες ακόμα και μετά θα με βάλει για πρόκληση. Ελπίζω μέχρι τότε να έρθει μόνη της η μπουμπού!

Οι υπόλοιπες κοιλίτσες σε τι φάση βρίσκεστε;


hH9Pp3.png
wY7kp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακιαααα...Αντζυ να σου ζησει ο μπεμπουλης κοπελα μου...!! Μπαινουμε σε μια σειρα ολες βλεπω κ χαιρομαι!! Εμεις ειμαστε πολυ καλα κ θηλαζουμε συνεχεια!! Δοξα τον Θεο εχω παλι αψογη αναρρωση (καλυτερη κ απο την πρωτη καισαρικη που ημουν τελεια) κ η μπουμπου ειναι πολυ ησυχη,μαμ κακα κ νανι..!! Σας φιλω εγω κ το γατακι μου...☺☺☺


M4kKp3.pngNYIfp2.png

CqnVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


athenszak καλημέρα!

Πολύ ησυχία όντως, οι περισσότερες έχουν τα μωράκια τους αγκαλίτσα και το απολαμβάνουν! Εγώ ζηλεύω πολύ!!

Εμείς έχουμε την Τρίτη ραντεβού με το γιατρό και αν δεν έχει ξεκινήσει φυσικά ο τοκετός, πάμε την άλλη Πέμπτη για πρόκληση!

Εσυ που γεννάς με το καλό;

Καλημέρα και στα μωράκια της παρέας! :)


hH9Pp3.png
wY7kp3.png
Link to comment
Share on other sites

athenszak καλημέρα!

Πολύ ησυχία όντως, οι περισσότερες έχουν τα μωράκια τους αγκαλίτσα και το απολαμβάνουν! Εγώ ζηλεύω πολύ!!

Εμείς έχουμε την Τρίτη ραντεβού με το γιατρό και αν δεν έχει ξεκινήσει φυσικά ο τοκετός, πάμε την άλλη Πέμπτη για πρόκληση!

Εσυ που γεννάς με το καλό;

Καλημέρα και στα μωράκια της παρέας! :)

Θα γεννησω την τεταρτη το πρωι με καισαρικη στο Ρεα....ελπιζω να πανε ολα καλα...φφφφφφ...εσυ που γεννας???

Link to comment
Share on other sites

Θα γεννησω την τεταρτη το πρωι με καισαρικη στο Ρεα....ελπιζω να πανε ολα καλα...φφφφφφ...εσυ που γεννας???

Όλα καλά θα πάνε, να μην ανησυχείς!! :):)

Εγώ στο Λητώ θα γεννήσω.


hH9Pp3.png
wY7kp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!!!!

Εμεις βγηκαμε απο το μαιευτηριο εχθες το μεσημερι και προσπαθουμε να βρουμε τους ρυθμους μας.Ο μπεμπης γενικα ειναι πολυ ησυχος οποτε προλαβαινω και κοιμαμαι λιγο.Ευτυχως εχω μπολικο γαλα και το παλευω με τον θηλασμο.Ελπιζω οσο περνουν οι μερες να τα πηγαινω καλυτερα στο κομματι αυτο.

Αθενς ολο καλα θα πανε,λιγο υπομονη και θα εχεις το μωρακι σου αγκαλια.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερααα..γηκαμε κ εμεις χθες τι μεσημερι κ πλεον ειμαστε 4 στο σπιτι, η μεγαλη ευτυχως το εχει παρει καλα απλα την ζουλαει σαν κουκλα χεχε...!! Θηλαζουμε συνεχεια αλλα ειμαστε ησυχες..Φιλια στα μωρακια κ στις κοιλιτσες...!!


M4kKp3.pngNYIfp2.png

CqnVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...