Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Κορίτσια μια ερώτηση !!!

      αν έρθει η περίοδος πρωί πρωί αλλά όλη μέρα κατεβάζεις λίγο λίγο και πολύ κατεβάσεις τ βράδυ τα χάπια ποτέ τα ξεκινάς ; 

      Εγώ τα ξεκινουσα 2η μέρα περιόδου...φορες ομως που η περίοδος μου ερχοταν πολύ λίγη ή πολύ απόγευμα προς βράδυ ...πρώτη μέρα περιόδου θεωρούνταν η επόμενη που υπήρχε κανονική ροή. Καλύτερα όμως ρώτα τον γιατρό σου.

      .....

Μανούλες Σεπτεμβρίου 2016


anastella

Recommended Posts

Γεια σας κοριτσια μου!!Εμεις εδω ξενυχτιδες.Πολυ κλαμα επεσε...Ο μικρος δεν ξεκολλαει απο πανω μου και η μπουμπου μας ζηλευει.Εεε ειδα και αποειδα και ειπα να κανω καμια δουλιτσα η αμοιρη.Μην με πειτε τρελη...Εχω και μια γειτονισσα που γεννησε πριν κανα 2μηνο και βγαινοντας στο μπαλκονι να παρω λιγο αερα μπας και δεν τουμπαρω την ειδα να κοβει βολτες κι αυτη.Ξενυχτι λεει κι εσυ ε;;;Αντε να κανουμε κανενα κλαμπ!!!

Εχω κι ενα ζητημα που με καιει!Οσες ειστε δευτερομανουλες ποτε αρχισατε τις επαφες με τους αντρες σας μετα την γεννα;Μιας και στερημενη ολους αυτους τους μηνες τον κυνηγαω τον δικο μου μεσ'το σπιτι(αν και πτωμα)αλλα δενννν.Ας περιμενουμε λεει λιγο ακομα...

Κοντευετε ολες κοριτσια μου.Μην φοβαστε τιποτα!Φτανουν ολοι αυτοι οι μηνες αναμονης τωρα εμειναν μερουλες!


rza3p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημερα καλημερα ειπε θα δροσισει σημερα..Για ναν δουμε!!! Λινουκο εγω μετα απο καισαρικη ειχα επαφη στις 35 μερες γιατι ο αντρας μου ειναι στρατιωτικος κ ηταν με μεταθεση σε αλλη πολη..Ο γιατρος μου ειχε πει να 40σω να παω να με δει κ μετα αλλα δεν αντεξα...!!😝😝


M4kKp3.pngNYIfp2.png

CqnVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου...πηγα στο γιατρο σημερα κ μου ειπε οτι ειμαστε πολυ κοντα..ο μπεμπης εμπεδωθηκε ειναι χαμηλα γενικα εχει καλη θεση. Συνεχιζω περπατημα σημερα κ αν δεν εχουμε εξελιξη αυριο το πρωι θα ξαναπαω...ειδα κ κατι ροζουλια κ μου ειπε οτι ειναι απο τη διαστολη....


3jsxp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γειά σας μανούλες και μπεμπακια! !

Είμαστε στο εξοχικό και μπαίνω από το κινητό να διαβάσω τα νέα σας!

Κουκιδα να σου ζήσει η μπέμπα σου, μόλις την πάρεις σπίτι θα τα ξεχάσεις ολα! Ελπίζω να τα καταφέρνεις και με το θηλασμό. ..:D

Λινουκο για διδυμομανουλα τα πας περίφημα, αφού σου μένει και χρόνος για το σπίτι πάλι καλά! Έχεις πάρει μαρσιπο για να σε βοηθάει με το κουβάλημα των μωρών?

Άννα ελπίζω σύντομα να έχεις το μωράκι σου αγκαλιά όσο πιο εύκολα γίνεται! Έχεις καλά σημάδια πάντως, και το περπάτημα έχει αποδώσει!

Εγω αύριο μπαίνω στην 37η εβδομάδα και την Παρασκευή θα πάω στο γιατρό. Μου έχει κόψει μαγνήσιο και ασβέστιο και μου είπε να περπατάω και γενικώς να κάνω δουλιτσες για να ξεκινήσουν σιγά σιγά τα πονακια. Η μπέμπα πριν δύο εβδομάδες ήταν 2μιση κιλά αλλά ήταν αρκετά ψηλά.


hH9Pp3.png
wY7kp3.png
Link to comment
Share on other sites

Εlge πολυ ευχαριστα τα νεα σου...αντε μπηκες κ εσυ στην τελικη ευθεια...!!

Ναι οντως βοηθησε το περπατημα...ασε που αρεσει κ στον αντρα μου που περπαταμε...εχουμε γυρισει ολη την πολη!.καθε βραδυ κ σε αλλη περιοχη...κουβεντιαζουμε κιολας παραλληλα....κατι που ειχαμε αφησει λιγο με τη δουλεια κ τη ρουτινα της καθημερινοτητας...ολα ομορφα κ καθε εμποδιο σε καλο...!!!

Ναταλια να της δωσεις πολλα φιλια οταν της μιλησεις...


3jsxp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εlge πολυ ευχαριστα τα νεα σου...αντε μπηκες κ εσυ στην τελικη ευθεια...!!

Ναι οντως βοηθησε το περπατημα...ασε που αρεσει κ στον αντρα μου που περπαταμε...εχουμε γυρισει ολη την πολη!.καθε βραδυ κ σε αλλη περιοχη...κουβεντιαζουμε κιολας παραλληλα....κατι που ειχαμε αφησει λιγο με τη δουλεια κ τη ρουτινα της καθημερινοτητας...ολα ομορφα κ καθε εμποδιο σε καλο...!!!

Ναταλια να της δωσεις πολλα φιλια οταν της μιλησεις...

Εμένα δυστυχώς δεν του αρέσει... αλλά έρχεται μαζί η μαμά μου και παίρνω και κάποιο σκύλο μαζί (έχουμε 3) και περπατάμε πολύ ευχάριστα!

Βέβαια εδώ και μια εβδομάδα που είμαστε διακοπές έχω αφήσει το περπάτημα (έχει πολλές ανηφόρες και όταν νυχτώνει δεν έχει φωτα) και κολυμπάω κάθε μέρα στη θάλασσα περίπου μια ώρα.

Πάντως χαίρομαι που το περπάτημα φέρνει αποτέλεσμα! :D

Κάπου διαβαζα ότι βοηθάνε πολύ και οι χουρμάδες! !!


hH9Pp3.png
wY7kp3.png
Link to comment
Share on other sites

Εμένα δυστυχώς δεν του αρέσει... αλλά έρχεται μαζί η μαμά μου και παίρνω και κάποιο σκύλο μαζί (έχουμε 3) και περπατάμε πολύ ευχάριστα!

Βέβαια εδώ και μια εβδομάδα που είμαστε διακοπές έχω αφήσει το περπάτημα (έχει πολλές ανηφόρες και όταν νυχτώνει δεν έχει φωτα) και κολυμπάω κάθε μέρα στη θάλασσα περίπου μια ώρα.

Πάντως χαίρομαι που το περπάτημα φέρνει αποτέλεσμα! :D

Κάπου διαβαζα ότι βοηθάνε πολύ και οι χουρμάδες! !!

Κ το κολυμπι καλο ειναι...δε βοηθαει βεβαια η βαρυτητα αλλα σιγουρα χαλαρωνεις κ δε νιωθεις το βαρος...ασε που γυμναζεις κ ολο το αωμα χωρις να το καταπονεις...

Χουρμαδες ε;;; μωρε θα το δοκιμασω κι αυτο!!!!! Ολα θα τα κανω!!! Τωρα μολις γυρισα απο το βραδυνο περιπατο κ περιμενω πονοοοοοο!!! 3χλμ κ κατι σημερα...Αντε να δουμε!!!


3jsxp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια μου..Ειστε ολες καλα..? Η κουκιδιτσα μας ειναι μια χαρα κ η ζουζου επισης, πηρε κ 50γρ...Ευχομαι να πανε γρηγορα στο σπιτακι τους...

Αχ τι ωραια, αντε με το καλό να πάνε σπιτάκι τους!

Άννα κάνα νέο? Ξεκίνησαν οι πόνοι?


hH9Pp3.png
wY7kp3.png
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον...τα νεα μου:

3 εκ. η διαστολη μου αλλα οι πονοι δεν εγιναν ακομα τακτικοι...εχω βεβαια αρκετες συσπασεις αλλα δεν ειναι ανα συγκεκριμενα διαστηματα κ ο τραχηλος ενω εχει ανοιξει ικανοποιητικα ειναι ακομα καπως σκληρος...μου ειπε να περπατησω παλι σημερα(θα το εκανα ετσι κ αλλιως) κ προσπαθησε ενδοκολπικα με το χερι να ανοιξει κ αλλο τον τραχηλο...πονεσα αρκετα για να πω την αληθεια αλλα σκεφτομουν οτι μπροστα στη γεννα δεν ειναι τιποτα κ εκανα υπομονη...χαλαλι κ ο πονος κ ολα....αρκει να ειναι καλα το μωρο κ να βγει συντομα χωρις να ζοριστει πολυ λογω του βαρους του...


3jsxp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...