Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Κορίτσια μια ερώτηση !!!

      αν έρθει η περίοδος πρωί πρωί αλλά όλη μέρα κατεβάζεις λίγο λίγο και πολύ κατεβάσεις τ βράδυ τα χάπια ποτέ τα ξεκινάς ; 

      Εγώ τα ξεκινουσα 2η μέρα περιόδου...φορες ομως που η περίοδος μου ερχοταν πολύ λίγη ή πολύ απόγευμα προς βράδυ ...πρώτη μέρα περιόδου θεωρούνταν η επόμενη που υπήρχε κανονική ροή. Καλύτερα όμως ρώτα τον γιατρό σου.

      .....

Μανούλες Σεπτεμβρίου 2016


anastella

Recommended Posts

Καλημερα edel..ειμαι πολυ καλα ναι...ψυχραιμη κ με θετικη σκεψη...συνεχιζω βεβαια ολες τις προσπαθειες αλλα με πολυ καλη διαθεση πια!!!

Ολα οκ κ με τον ελεγχο εσυ;


3jsxp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρα κορίτσια!

Πολλά γεννητούρια θα έχουμε τις επόμενες μέρες... Με το καλό τα μωράκια σας, να έρθουν όλα καλά και όπως τα επιθυμείτε! :):):)

Μου φαίνεται θα μείνω τελευταία να περιμένω τη μπέμπα μου!


hH9Pp3.png
wY7kp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσακια!

Ελγκε μου θα ερθει κοριτσακι μου η στιγμη, ολα θα γινουν..

Αννουλα με το καλο αυριο να κρατησεις αγκαλια το μπεμπακι σου :)

Καλη δυναμη κι ολα να πανε οπως τα επιθυμεις!

Ναταλακι αγωνιστικους χαιρετισμους!

Εγω εκανα και τον προεγχειρητικο μου χθες, με ενημερωσαν για ολα.. Ειχα δεκαλεπτες συσπασεις στον καρδιοτοκογραφο, αλλα δεν ηταν επωδυνες, περιπου 60ρες. Χθες βραδυ με πονουσε πολυ η μεση. Ετοιμαζεται ο κακομοιρης να βγει..

Φιλια σε ολες, να περασετε ομορφο ΣΚ.


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites

Γειααααα σας....!!! Το βραδυ θα παω να κανω τις ενεσουλες για τα πνευμονακια και την δευτερα το πρωι θα μπω μεσα, λογικα αργα το απογευμα θα ερθει το κοριτσακι μου με το καλο...Αχ αντε να φυγει ολο αυτο το αγχος που περασα..Φιλακια σε ολες!! Εντελ τα φιλια μου, 2 μερουλες εμειναν!!!


M4kKp3.pngNYIfp2.png

CqnVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γειααααα σας....!!! Το βραδυ θα παω να κανω τις ενεσουλες για τα πνευμονακια και την δευτερα το πρωι θα μπω μεσα, λογικα αργα το απογευμα θα ερθει το κοριτσακι μου με το καλο...Αχ αντε να φυγει ολο αυτο το αγχος που περασα..Φιλακια σε ολες!! Εντελ τα φιλια μου, 2 μερουλες εμειναν!!!

Ναταλακι μου γκυκο με το καλο αγαπη μου....ολα να πανε κατευχην...να μας ενημερωνεις για το πως εισαι οπωτε μπορεις....πολλα φιλια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια μου...εχω καθαρισει και συμμαζεψει το σπιτι, εχω κανει το μπανιο μου, την περιποιηση μου, κανω την προσευχη μου και ετοιμαζομαι για υπνο γιατι αυριο στις 7.00 θα παω στο νοσοκομειο...τελευταιο βραδυ που θα κοιμηθω με την κοιλιτσα λοιπον...τα συναισθηματα μου ειναι αναμεικτα αλλα κυριως εχω μια ευχαριστη αγωνια κ ανυπομονησια...σκεφτομαι θετικα, ευχομαι να με παρει γρηγορα ο υπνος κ να πανε ολα καλα αυριο...

Να μας σκεφτεστε και να προσευχεστε για τον μπεμπη κ για μενα...

σας φιλω κ ευχομαι να μπορεσω να σας γραψω συντομα!!! Καλη υπομονη σε ολες...

Edel και Ναταλια με το καλο να δεχτειτε τα μωρακια σας τη Δευτερα...


3jsxp3.png
Link to comment
Share on other sites

Άννα με το καλό να υποδέχεις το γιο σου! Εύχομαι να έχεις μια καλή γέννα, αλλά πάνω απ όλα να κρατήσεις στην αγκαλιά σου ένα υγιές μωράκι! !

Καλό κουραγιο και περιμένουμε σύντομα τα νέα σας!!:D


hH9Pp3.png
wY7kp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου...εχω καθαρισει και συμμαζεψει το σπιτι, εχω κανει το μπανιο μου, την περιποιηση μου, κανω την προσευχη μου και ετοιμαζομαι για υπνο γιατι αυριο στις 7.00 θα παω στο νοσοκομειο...τελευταιο βραδυ που θα κοιμηθω με την κοιλιτσα λοιπον...τα συναισθηματα μου ειναι αναμεικτα αλλα κυριως εχω μια ευχαριστη αγωνια κ ανυπομονησια...σκεφτομαι θετικα, ευχομαι να με παρει γρηγορα ο υπνος κ να πανε ολα καλα αυριο...

Να μας σκεφτεστε και να προσευχεστε για τον μπεμπη κ για μενα...

σας φιλω κ ευχομαι να μπορεσω να σας γραψω συντομα!!! Καλη υπομονη σε ολες...

Edel και Ναταλια με το καλο να δεχτειτε τα μωρακια σας τη Δευτερα...

Anna-ki οτι κσλυτερο ευχομαι...να εισαι ηρεμη οσο μπορεις βεβαια κ ολα θα πανε καλα....Να εισαι γερη κ εσυ κ ο μπεμπακος σου...Ο Θεος να ειναι μαζι σας.....πολλα φιλια κ θετικη ενεργεια....

Link to comment
Share on other sites

Με το καλο να ερθει το μωρακι σου Αννα γερο κ ζωηρο να το αγκαλιασεις..Αυτη η αναμονη ειναι η πιο γλυκια..!! Αυριο παιρνουμε σειρα με την Εντελ..!! Να πανε ολα κατ'ευχην!!


M4kKp3.pngNYIfp2.png

CqnVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Με το καλο Αννουλα μου να κρατησεις το γιοκα σου αγκαλιτσα!

Να πανε ολα κατ ευχην!

Ναταλακι εμεις αυριο 11 Ελλαδας εχουμε το χειρουργειο. Χθες ειχα συσπασεις ανα πενταλεπτο αλλα μετα απο μια ωρα σταματησαν.. Απο τοτε σποραδικες και λιγο επωδυνες.. Λιγο ομως...θελει να βγει το μωρο μου!

Με το καλο και σε σενα καλη μου.. Ολα να πανε ευκολα κι ανωδυνα και να κρατησεις γερη την κούκλα σου αγκαλιτσα..

Φιλια σε ολες.. Θα τα ξαναπουμε το επομενο ΣΚ...


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εντελ και Ναταλακι με το καλό τα μωράκια σας αύριο!

Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να πάνε όλα καλά!!:D

Οπότε μπορέσετε θα περιμένουμε τα νέα σας!

....αντε να δούμε ποια θα είναι η επόμενη! !


hH9Pp3.png
wY7kp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια αν δεν κανω λαθος σε λιγο γενναει η Εντελ καλη επιτυχια κοπελα μου η Παναγιτσα κ ο Χριστουλης μαζι σου....Ναταλακι μου το ιδιο κ για εσενα....ειστε στην σκεψη μου....υπομονη κ δυναμη με.τι καλο να τα κρατησετε στην αγκαλια σας....Αννακι ελπιζω ολα καλα..περιμενουμε να μαθουμε νεα σου..Σε ολες μας ευχομαι υπομονη δυναμη κ υγεια σωματικη κ.ψυχικη με το καλο να.ελευθερωθουμε οπως το λενε και να γυρισουμε ολες γερες στο σπιτι με τα μωρα μας.....αχ πως περασε ο καιρος....αχ

Link to comment
Share on other sites

Σημερα ερχονται στον κοσμο δυο καινούρια μπεμπακια..! Καλως να τα δεχτειτε κοπελες μου!!

Ανυπομονουμε να μας πειτε νεοτερα.....!!

Η σκεψη μου σημερα σε σας μιας κ ειμαι ξεκούραστη

. Η μπεμπα με αφησε να κοιμηθω 2 ολοκληρες ωρες!

Γιουπι!!!!!


yuvZp3.png

rKnup2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...