Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2016


Recommended Posts


Διαφημίσεις

Καλημέρα εγώ ακόμα ταλαιπωρούμαι από συμπτώματα αναγούλας ναυτίας έκανα και 1-2 φορές εμετό όλη την μέρα νυστάζω εσείς πως τα καταφέρνετε με τις δουλειές του σπιτιού ;;;

Ελπιζω να συνελθεις συντομα!εγω πλεον εχω επανελθει...πχ σημερα εκανα μεχρι και τα μπαλκονι,απλα τον μικρο τον κρατουσε ο μπαμπας του!


MiaTp2.png>

64TMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!! Μια χαρα οι αυχενικες σας κοριτσια!!!! το CRL ειναι το μεγεθος του μωρου.....!!!!!

Εγω την Πεμπτη εχω αυχενικη κ εχω λιγο αγχος.....απο αναγουλες εχω ακομα λιγες, αλλα βελτιωθηκε αρκετα η κατασταση!

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.KIMONANDI ΤΟ PAPP A ΤΟ ΠΗΡΕΣ?ENSEIGNATE Κ ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΚΟΜΑ ΕΜΜΕΤΟΥΣ ΑΛΛΑ ΕΛΑΧΙΣΤΟΥΣ ΠΛΕΟΝ.Κ ΟΙ ΝΑΥΤΙΕΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΝ ΑΡΚΕΤΑ.ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΣΕ ΕΒΔΟΜΑΔΑ.


9Uh8p2.png

Ldmmp2.png

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.KIMONANDI ΤΟ PAPP A ΤΟ ΠΗΡΕΣ?ENSEIGNATE Κ ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΚΟΜΑ ΕΜΜΕΤΟΥΣ ΑΛΛΑ ΕΛΑΧΙΣΤΟΥΣ ΠΛΕΟΝ.Κ ΟΙ ΝΑΥΤΙΕΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΝ ΑΡΚΕΤΑ.ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΣΕ ΕΒΔΟΜΑΔΑ.

Ναι βγηκε και η papp a.ολα καλα!

Με το καλο και τα υπολοιπα κοριτσια!


MiaTp2.png>

64TMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κορίτσια τρέχω με την μικρή διαβάζω κιόλας γιατί είμαι επί πτυχίω σε μια σχολή και δεν προλαβαίνω εγώ αυχενική έχω σε 1 εβδομάδα ακριβώς στο Μητέρα εσείς σε ποιο κέντρο την κάνατε;;


J8ejp3.png

xoM3p3.png

526437xvildghyb3.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια...τι κάνετε; χάθηκα κ εγώ αλλά ήμουν χάλια όλο αυτό το διάστημα, το μόνο καλό είναι ότι δεν πηγαίνω στη δουλειά έχω πάρει αναρρωτική γιατί δεν την πάλευα καθόλου...τώρα νιώθω κάπως καλύτερα...πιστεύω μόλις κλείσω τον τρίτο να σταματήσουν όλα τα ενοχλητικά συμπτώματα...κατά τα άλλα το μωράκι μας είναι καλά το είδαμε την Πέμπτη και τώρα περιμένουμε την αυχενική τη Μ.Δευτέρα...


0U9xp2.png

eTYFp2.png

QRcUp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια...τι κάνετε; χάθηκα κ εγώ αλλά ήμουν χάλια όλο αυτό το διάστημα, το μόνο καλό είναι ότι δεν πηγαίνω στη δουλειά έχω πάρει αναρρωτική γιατί δεν την πάλευα καθόλου...τώρα νιώθω κάπως καλύτερα...πιστεύω μόλις κλείσω τον τρίτο να σταματήσουν όλα τα ενοχλητικά συμπτώματα...κατά τα άλλα το μωράκι μας είναι καλά το είδαμε την Πέμπτη και τώρα περιμένουμε την αυχενική τη Μ.Δευτέρα...

Αχ αυτά τα συμπτώματα όλα για τα μωράκια μας όμως αν επιτρέπεται σε ποιο κέντρο θα κάνεις την αυχενική και πόσα θα δώσεις ;; Εγώ στο μητέρα θα δώσω 113?


J8ejp3.png

xoM3p3.png

526437xvildghyb3.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΓΙΩΤΑ ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ Κ ΕΣΥ.ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Κ ΤΑ ΑΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.SPIROU ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙΣ ΤΙΣ ΑΝΑΡΡΩΤΙΚΕΣ?ENSEIGNATE ΕΓΩ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΣΤΟ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΣΤΟ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΜΕ 110.ΦΥΛΟ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΕΜΑΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΚΙΟΛΑΣ.ΓΕΡΟ ΝΑ ΝΑΙ Κ ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ.ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΕΧΩ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ Κ ΝΑ ΜΟΥ ΕΞΗΓΗΣΕΙ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΟΥΝ ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ ΠΗΤ?


9Uh8p2.png

Ldmmp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κάναμε κι εμείς την αυχενική σημερα ολά καλά δόξα τω θεό είδαμε και ρινικό οστό κουνιόταν το μπαγάσικο φύλο θα μας πει σε 2 εβδομάδες α και μου άλλαξε και ΠΗΤ πήγε 24/10 αυτά τα νέα μας :D Μαράκι μου φαίνεται αρκετά νωρίς για να το άκουσες μήπως ήταν εντερικό;;


J8ejp3.png

xoM3p3.png

526437xvildghyb3.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!μια χαρά τα αποτελεσματα των αυχενικων...καλα αποτελεσματα λαι στα υπολοιπα κοριτσια.

Εμεις ειχαμε χθες γιατρο,ολα καλα!το μικρούλι μου κουνιοταν συνεχεια και δε μας αφησε να δούμε φυλλο.12/5 το επομενο ραντεβου μας!


MiaTp2.png>

64TMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια!Μια χαρα ολα τα νεα σας ε;Εμας ηταν ελαφρως αυξημενη η αυχενικη ολα τα αλλα φυσιολογικα και ειμαι καπως αγχωμενη αν κ ο γιατρος ειναι πολυ αισιοδοξος κ μου λεει οτι το βλεπει υγιεστατο.Τι να πω μακαρι...Μαλλον ομως θα κανω αμνιο για σιγουρα.Φυλο δε μαθαμε εχω τωρα την Παρασκευη γιατρο για να δουμε θα δουμε τιποτα....Εχω κι εγω την αισθηση οτι αραια κ που νιωθω κατι χαμηλα αλλα δεν παιρνω κ ορκο οτι ειναι το μωρο


U38hp2.png?t=1&pjiKwwCp   Daisypath - (Ugi0)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...