Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • κοριτσιααα αύριο εχω γιατρό να δούμε τον τράχηλο και μεθαύριο εχω υπερηχογράφημα καρδιάς του εμβρύου !!! για ποιο να πρώτο αγχωθώ δεν ξέρω! το θετικό είναι ότι σήμερα ξύπνησα 4η μέρα σερί χωρίς πονάκια περιόδου…. δεν έχει ξαναγίνει ! βασικα από την περιδεση κ έπειτα δλδ 12 μέρες με έχουν πιάσει μόνο 2 φορες! λέτε ν γίνεται  δουλίτσα ; 

      • Μου αρέσει 1

ΔΗΜΟΣΙΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ


Recommended Posts

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ, ΜΕΛΟΣ -MY.BABY.BOY- ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΣΕ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΑΤΕΛΕΙΩΤΑ ΜΥΝΗΜΑΤΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΔΕΣΜΕΥΣΕ ΚΑΙ ΑΠΕΣΥΡΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ.ΘΑ ΚΑΤΑΝΟΗΣΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟΝΔΗΠΟΤΕ ΛΟΓΟ ΕΧΕΙ ΓΙΑ ΟΠΙΣΘΟΧΩΡΗΣΗ ΦΤΑΝΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΔΗΛΩΣΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΖΗΤΑΕΙ ΜΕΤΑ ΤΑ ΡΕΣΤΑ ΑΝ ΞΑΝΑΔΕΙ ΕΠΑΝΑΔΗΜΟΣΙΕΥΜΕΝΕΣ ΤΙΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΙΚΑ:tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εχοντας και μεγαλη ανησυχια αν επαθε κατι...ελπιζω όχι

βαζω σαν τελικη προθεσμια να περιμενω να επικοινωνησει η Γεωργια ως την κυριακη .δεν θα είμαι σε θεση να κρατησω άλλο τα ειδη.:confused:

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ, ΜΕΛΟΣ -MY.BABY.BOY- ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΣΕ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΑΤΕΛΕΙΩΤΑ ΜΥΝΗΜΑΤΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΔΕΣΜΕΥΣΕ ΚΑΙ ΑΠΕΣΥΡΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ.ΘΑ ΚΑΤΑΝΟΗΣΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟΝΔΗΠΟΤΕ ΛΟΓΟ ΕΧΕΙ ΓΙΑ ΟΠΙΣΘΟΧΩΡΗΣΗ ΦΤΑΝΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΔΗΛΩΣΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΖΗΤΑΕΙ ΜΕΤΑ ΤΑ ΡΕΣΤΑ ΑΝ ΞΑΝΑΔΕΙ ΕΠΑΝΑΔΗΜΟΣΙΕΥΜΕΝΕΣ ΤΙΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΙΚΑ:tongue:

καλημέρα κορίτσι μου!

όπως σου έγραψα,είμαι στο εξοχικό,χωρίς ίντερνετ

σου έστειλα με μήνυμα στο μέιλ σου(την κυριακή),τον λόγο για τον οποίο δεν καταφέραμε να επιστρέψουμε...δεν το έλαβες;

τέλος πάντων-επειδή η πρόσβαση σε ΙΝΤΕΡΝΕΤ-ΚΑΦΕ εδώ,δεν είναι εύκολη,

και δεν ξέρω πότε με το καλό και αν τελικα,τα καταφέρω να ξαναέρθω...

θα σου ξαναστείλω μηνυματάκι,όταν με το καλό επιστρέψουμε σπίτι-οκ;

πιθανότατα τρίτη ή τετάρτη,απόγευμα...

σ'ευχαριστώ πολύ!

καλή συνέχεια!

Link to comment
Share on other sites

εχοντας και μεγαλη ανησυχια αν επαθε κατι...ελπιζω όχι

βαζω σαν τελικη προθεσμια να περιμενω να επικοινωνησει η Γεωργια ως την κυριακη .δεν θα είμαι σε θεση να κρατησω άλλο τα ειδη.:confused:

έλα κορίτσι μου,

τώρα το είδα κι αυτό το μηνυματάκι σου...

δεν θα είμαι πίσω πριν την κυριακή,όπως σου είπα και στο προηγούμενο μήνυμά μου,

οπότε μπορείς να διαθέσεις τα πραγματάκια σε κάποια άλλη μανούλα,

καταλαβαίνω πως κι εσύ πιεζεσαι και δεν θα' θελα να σε ζορίσω κι άλλο,να με περιμένεις...

έχω κι εγώ,εδώ μαστορους,και καταλαβαίνεις...

είναι πολλές οι δουλειές,μπλέκονται τα συνεργεία μεταξύ τους και καθυστερούν-τώρα μου είπαν τελειώνουμε τρίτη,εγώ υπολογίζω τετάρτη-αλλά σε τέτοιες περιπτώσεις δεν είσαι ποτέ σίγουρος...

είναι και η επικοινωνία δύσκολη,από εδώ...

αγχώθηκα κι εγώ τώρα...ασ'το!

τα λέμε ...

φιλάκια πολλά και καλή συνέχεια!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...