Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια από ποιο μήνα και μετά σας αφήνει ο γιατρός να βάφετε νύχια; Εμένα μου έχει απαγορέψει τα μαλλιά αλλά τα νύχια μου έχει πει από την αρχή ότι μπορώ να τα βάφω. Εγω βέβαια φοβάμαι και δεν τα έχω βάψει έως τώρα αλλά τώρα που ανοίγει ο καιρός έλεγα μήπως φτιάξω λίγο τα ποδαράκια. Πήρα και μανό από το φαρμακείο για να μην έχει πολλά χημικά (λέμε τώρα..)

μανούλες Νοεμβρίου 2016 !!!


annoula_

Recommended Posts

Mammy87 για αυτή που πάει εξωτερικό ή Παπ Α μου έδωσε καλά αποτελέσματα αναλογικά με την ηλικία μου 1/736 ενώ για τα 36 που είμαι ήταν 1/177 ,το σκέφτομΑι όμως κορίτσια για να φύγει η παραμικρη αμφιβολία!!!!

Καλή ανάσταση να εχετε κορίτσια!!! Αλήθεια που θα κάνετε πασχα? ?

Καλημερα και χρονια πολλα!!!!!!!εμεις σπιτι μας.πουθενα δεν παμε.θα ψησουμε αυριο στο μπαλκονικ ησυχα.εσυ;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αφου βγηκαν πολυ καλες οι πιθανοτητες γιατι βασανιζεις το μυαλο σου αδικα;;;;μη νομιζεις.κ εγωμες το αγχος ειμαι για την αυχενικη την αλλη εβδομαδα αλλα προσπαθω να ειμαι αισιοδοξη.και οπως μου λεει και ο γιατρος μου:καλα εσυ ποτε θα ηρεμησεις;οταν θα φτασεις 39η εβδομαδα;και του λεω:ναι.κανονικα.δηλαδη ενταξει μες στο αγχος τοσους μηνες.να ειναι ολα καλα.πω πω.δεν παλευεται.

Link to comment
Share on other sites

Ιζαμπελα μου δε χρειαζεται να αγχωνεσαι αφου ειναι αρκετα καλα τα αποτελεσματα σου! Εγω θα σου προτεινα να ηρεμησεις και να χαρεις την εγκυμοσυνη σου και το μωρακι σου ειανι μια χαρα!!!

Λοιπον κοριτσια καλη ανασταση και καλα να περασετε! Υγεια και ευτυχια σε εσας και στις οικογενειες σας!


 

JhFkp2.png
Link to comment
Share on other sites

Αν τα αποτελεσματα απο την αυχενικη κ την παπ-α ειναι καλα εγω δ θα το ψαξω παραπανω.ισως λογω ηλικιας μονο.

Σημερα το βραδυ σπιτι μας γτ εχουμε εκκλησια κοντα.θα εθουν οι γονεις.αλλα αυγα-τσουρεκι για φαι.αυριο στη μαμα μου γτ ο αντρας μου δουλευει κ δευτερα θα μαζευτουμε στο χωριο γτ βολευει καλυτερα.θα ειναι η αδερφη μου,η νονα της μικρης.η κορη περναει πολυ ωραια κ θα πω στη γιαγια μου οτι θα αποκτησει τριτο δισεγγονο!

Καλη ανασταση!κ καλα να περασετε!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσια! Χρονια πολλα! Χριστος ανεστη! τι κανετε? πως ειναι τα μωρακια σας? Πως τα περασατε στις γιορτες? Εγω φετος τα περασα ησυχα! Λιγο οικογενειακα και λιγο με παρεα! Ευτυχως εχει αλλη μια βδομαδα αδεια ο αντρουλης μου και θα εχω παρεουλα και θα πηγαινουμε βολτουλες! Ανυπομονω επισης να δω παλι το φασολακι μας!


 

JhFkp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπερίσω τις μανουλες ! κοριτσια αποφασίσατε απο που θα πάρετε την προικα του μωρού??? έχετε υπόψιν σας καποιο μαγαζι με λογικες τιμες ? Εχω βρει ενα μεχρι τωρα εγω, οποια θελει της στελνω λινκ !!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερίσω τις μανουλες ! κοριτσια αποφασίσατε απο που θα πάρετε την προικα του μωρού??? έχετε υπόψιν σας καποιο μαγαζι με λογικες τιμες ? Εχω βρει ενα μεχρι τωρα εγω, οποια θελει της στελνω λινκ !!!

Καλησπερα ιζαμπελα μου! τι κανεις? εγω εχω στο νου μου ενα μαγαζι εδω στη Θεσσαλονικη που βρηκα ενα σχεδιο που μου αρεσει Pierre Cardin στην χαμηλοτερη τιμη μεχρι στιγμης! Επειδη ακομα ομως δεν το εχω παρει ζεστα ακομα με τα ψωνια και δεν εχω κανει και μεγαλη ερευνα θα με ενδιεφερε αν θελεις να μου πεις! Εγω το βρηκα σε αυτο http://www.fatsules.gr/ Γενικα λεω προς το καλοκαιρι να αρχισω τα περισσοτερα ψωνια! Εσυ ξεκινησες τα ψωνια?


 

JhFkp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλησπερα κοπελια μου!!!! οχι δεν αρχισα ψωνια αρχισα μια ερευνα αγοράς να δω τι γινεται!!! δε θελω να παρω ακριβή κουνια με ενδιαφέρει ομως παρα πολυ το καθίσμα αυτοκίνητου το καροτσι και το στρώμα , εχω κοιταξει 3 μαγαζια ως τωρα , 2 στην αθηνα και 1 στη βουλγαρια... το οποιο τα φερνει ελλαδα και εχει πολυ μα παρα πολυ χαμιλές τιμες ,

http://www.beboulino.gr/index.php?route=common/home

http://www.bambino.bg/

καλε δεν βρίσκω το 3ο. μολις το βρω θα επανελθω να το γραψω!!!

Link to comment
Share on other sites

ασχετο αλλα ο γιος μου με ταλαιπωρεί , ενω ηθελε τις φακες με ξυδι αποφάσισε οτι δεν του αρέσουν τελικα και "διέταξε" άμεση εξαγωγή... σκόρπιος ειπαμε σαν το μπαμπα του είπαμε ....

Link to comment
Share on other sites

ασχετο αλλα ο γιος μου με ταλαιπωρεί , ενω ηθελε τις φακες με ξυδι αποφάσισε οτι δεν του αρέσουν τελικα και "διέταξε" άμεση εξαγωγή... σκόρπιος ειπαμε σαν το μπαμπα του είπαμε ....

Χαχαχα υπομονη κοριτσι μου!!! Και εμεις σημερα φακες φαγαμε!!! Ειπαμε να αποφυγουμε τα κρεατα, δε θελω ουτε να τα βλεπω αλλο!!! Για τις σελιδες που εγραψες, εγω ξερω και εχω ψονισει απο το beboulino εχει αρκετα και φτηνα πραγματα! Απο επιπλακια και κρεβατακια δεν τρελαθηκα ποιοτικα, το ιδιο και μια φιλη που ειχε παει πριν γεννησει αλλα απο φορμακια πετσετακια και τα σχετικα εχει ωραια πραγματα και εχω παρει δωρακια για αλλους οποτε λεω να το επισκεφτω για επιφανειες αλλαγης, σελταδακια και τετοια που δε θελω να δωσω πολλα λεφτα!!! Απλα θα τα αφησω τελευταια για να δω απο δωρα τι θα φερουν! Εμενα με ενδιαφερει πολυ το καροτσι οπου λεω να παρω συστημα μεταφορας peg perego που εχει και καλο καθισμα αυτοκινητου και το πορτ μπεμπε μπορω να το χρησιμοποιω ως καλαθουνα στην αρχη! Απο κρεβατακι ισως παμε μεσω γνωστου να το παρουμε απο βιοτεχνια που τα κατασκευαζει! Αυτα λεω να ειναι και τα πρωτα μας ψωνια και πιο σημαντικα, που πρωτα ο Θεος θα τα κανουμε Ιουλιο-Αυγουστο! Μετα θα δουμε απο δωρα τι θα προκυψει!


 

JhFkp2.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια και χρονια πολλα.μολις εκανα την αυχενικη.1,4 ειναι.ολες οι μετρησεις φυσιολογικες.καλα τα ποσοστα μου.περιμενω την αιματολογικη την Δευτερα...10λεπτακια κρατησε η εξεταση...βολεψε η θεση του εμβρυου.250 ευρο για 10λεπτα.ειναι καθηγητης και στη γερμανια καταλαβαινεται.λογω του ιστορικου μου προτεινε μετα την 16εβδομαδα προγεστερονη και να μην κανω τιποτα.εκει λου χαρηκα λοιπον παω τουαλετα και το εσωρουχο μουσκεμα.δεν καταλαβα να εφυγε κατι...στην προηγουμενη εγκυμοσυνη μου εσπασαν τα νερα ...εσεις τι υγρα εχετε..ειναι διαφανα;οτι αγχωθηκα στην εξεταση αγχωθηκα αλλα φοβαμαι...ιδρωνω κ πολυ εκρι κατω...

Link to comment
Share on other sites

Ισαβέλλα !!!Όλα καλά είναι, εγώ έχω πάρα πολλά υγρά,ήταν μέρες που έβαλα σερβιετα,επισης εμείς σήμερα ηρθαμε να δούμε ξανά το ρινικό οστό και ο μπέμπης έχει γυρίσει πλάτη και μας δείχνει το ποπουδακι του.Τώρα ήρθα να πιω ένα καφέ και να φάω κάτι γλυκό... βρε το σκασμένο πείσμα που έχει. Ίδιο ο μπαμπάς του ειναι τελικά!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...