Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Nima21 είπε:

      Και εγώ την Πέμπτη η πρώτη μου προσπαθεια! Εχεις τπτ συμπτωματα; Εγω σχεδον τπτ.. και παει να με παρει απο κατω , αλλα προσπαθώ να το μην το σκέφτομαι...κατι ψιλοπονακια περιοδου και λιγο πρησμενο στηθος..

      Καλή μας επιτυχία!! 😍

      Καλησπέρα κορίτσι μου.Μην ψάχνεις για σύμπτωματα.Τα συμπτώματα της περιόδου μοιάζουν με της εγκυμοσύνης.Ειναι τόσα πολλά τα φάρμακα που τα περισσότερα είναι από εκεί.Σου εύχομαι καλή επιτυχία 🙏❤️🙏

      • Καλή τύχη! 1

μανούλες Νοεμβρίου 2016 !!!


annoula_

Recommended Posts

ειμαι τυχερή γιατι η γιατρος μου ειναι τρομερά σχολαστική,δεν αφήνει τίποτα στην τύχη ,μιση πιθανότητα να υπαρχει θα την αποκλείσουμε !τωρα ενταξει ειπαμε ο γιος με ζοριζει απο τωρα.... σκορπιος σαν το μπαμπα του ο κύριος !! ΑΛΛΑ θα βρει η μανα τον τροπο ... ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ειμαι τυχερή γιατι η γιατρος μου ειναι τρομερά σχολαστική,δεν αφήνει τίποτα στην τύχη ,μιση πιθανότητα να υπαρχει θα την αποκλείσουμε !τωρα ενταξει ειπαμε ο γιος με ζοριζει απο τωρα.... σκορπιος σαν το μπαμπα του ο κύριος !! ΑΛΛΑ θα βρει η μανα τον τροπο ... ;)

Να τα μας, και άλλη μαμά με μπαμπά και παιδί σκορπιό. Εγώ γεννάω και στα γεννέθλια του μπαμπά! Θα έχω τούρτα στο μαιευτήριο! Και ο γιος μου δεν γλίτωσε, δίδυμος με σκορπιό! Αημεεεεεε...


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites

Να τα μας, και άλλη μαμά με μπαμπά και παιδί σκορπιό. Εγώ γεννάω και στα γεννέθλια του μπαμπά! Θα έχω τούρτα στο μαιευτήριο! Και ο γιος μου δεν γλίτωσε, δίδυμος με σκορπιό! Αημεεεεεε...

αμ δεν ειναι μονο ο μπαμπας σκορπιος, εχει και η μαμα λιγο , και επίσης ο γενναμε και εμεις κοντα στα γενεθλια του μπαμπα απο που θα φυγω δεν ξερω,,, και αν φυγω προς τα που θα παω????????... :P :p:p:p:p:p:p:p

Link to comment
Share on other sites

αμ δεν ειναι μονο ο μπαμπας σκορπιος, εχει και η μαμα λιγο , και επίσης ο γενναμε και εμεις κοντα στα γενεθλια του μπαμπα απο που θα φυγω δεν ξερω,,, και αν φυγω προς τα που θα παω????????... :P :p:p:p:p:p:p:p

Θα την κανουμε παρέα...... εμάς και οι νονοί είναι σκορπιοί. Τους κλείνουμε όλους σε ένα δωμάτιο και όπου φύγει φύγει!


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites

Δοανη αντιπαρερχομαι το θεμα των πεθερικων σου κ παμε στα ωραια!τι ωραια που μεγαλωσε το μωρακι σας!μην απογοητευτεις αν δ δεις φυλο στην αυχενικη..στην κορη μου το μαθαμε στη β επ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ρανια πολυ ωραιο το ιολη.αλλα κ του γιου σου.τι ονειρο κ αυτο..

Ιζαμπελλα καλα κανετε κ το ψαχνετε.δ ειναι τπτ η διατροφη του διαβητη.κ τα τρυπηματα συνηθιζονται.να εισαι ηρεμη

Link to comment
Share on other sites

Θα την κανουμε παρέα...... εμάς και οι νονοί είναι σκορπιοί. Τους κλείνουμε όλους σε ένα δωμάτιο και όπου φύγει φύγει!

Να σου πω... Μια χαρά λύση ειναι

Απορία.

Τα κοπέλια θα τα πάρουμε ή θα τα αφήσουμε με τους μπαμπάδες?

😂😂😂😂

Link to comment
Share on other sites

Εγω παλι ειμαι η ιδια σκορπιος.κ μπορει να γεννησω στα γενεθλια μου..η κορη παρθενος κ ο μπαμπας ο καημενος ψαρακι

Αντεχει ο μπαμπας. Είναι γερά τα ψαράκια αντέχουν πολλά μέχρι να κάνουν μπαμ μετά.. Τρέξε να. Κρυφτείς.. 😁😁😁

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Βικη έχεις ακούσει για την εξέταση με την λήψη αίματος? Με απλή αιμοδοσία έχεις αξιόπιστα αποτελέσματα πάνω από 99%. Το ψάχνω λίγο τώρα γιατί με τη φοβία που έχω για τις ενεσεις φοβάμαι τΤην αντίδραση που θα έχω.μη κανω κακό στο μωρό! !!

Link to comment
Share on other sites

Βικη έχεις ακούσει για την εξέταση με την λήψη αίματος? Με απλή αιμοδοσία έχεις αξιόπιστα αποτελέσματα πάνω από 99%. Το ψάχνω λίγο τώρα γιατί με τη φοβία που έχω για τις ενεσεις φοβάμαι τΤην αντίδραση που θα έχω.μη κανω κακό στο μωρό! !!

Καλησπερα.εννοεις το παπ α ή αυτη που τα αποτελεσματα της πανε εξωτερικο;θα κανεις αμνιο;;;αφου η αυχενικη σου ηταν μια χαρα τζαμπα αγχωνεσαι......εγω να δεις που με το αιμα πεφτω κατω.ασε.

Link to comment
Share on other sites

Τωρα να σας πω κα τα νεα μας!!! Χτες καναμε τον υπερηχο μας και μεγαλωσαμε αρκετα!!! μοιαζουμε με ενα ομορφο ανθρωπακι! Εχουμε χερακια ποδαρακια και ναι καναμε τσαχπινιες στη μαμα και στον μπαμπα και κουνιομασταν!!! Οποτ κουνιοταν εμενα με επιαναν τα γελια και ακομα δεν μπορω να το πιστεψω οτι υπαρχει αυτη η ζωουλα!!! Σε τρεις εβδομαδες θα κανουμε και την αυχενικη μας!!! Ευχομαι ολα να ειναι τελεια και ανυπομονω να μαθουμε και φυλο τοτε!!! Εχω αγωνια!!! χιχι!!!

Συγχαρητηρια!!!!!!!!!!!!!εστω και καθυστερημενα.........χιχιχιχι.:-P

Link to comment
Share on other sites

Mammy87 για αυτή που πάει εξωτερικό ή Παπ Α μου έδωσε καλά αποτελέσματα αναλογικά με την ηλικία μου 1/736 ενώ για τα 36 που είμαι ήταν 1/177 ,το σκέφτομΑι όμως κορίτσια για να φύγει η παραμικρη αμφιβολία!!!!

Καλή ανάσταση να εχετε κορίτσια!!! Αλήθεια που θα κάνετε πασχα? ?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...