Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

      • Ευχαριστώ 1

μανούλες Νοεμβρίου 2016 !!!


annoula_

Recommended Posts

δεν εισαι η μονη... εγω σημερα ηθελα κολοκυθάκια αυγολέμονο..

:tongue::tongue::tongue:

κοριτσια που θα γεννήσετε?? έχετε αποφασίσει ?

Κολοκυθακια αυγολεμονο;;;;;δεν εχω φαει ποτε.δεν τρωω κολοκυθι γι αυτο.

Οσον αφορα τη γεννα πραγματικα δεν εχουμε αποφασισει καν.δεν ξερω.το θεωρω νωρις να αποφασισουμε τωρα.επειδη εγω ειχα την ατυχη αυτη στιγμη στο παρελθον πραγματικα τωρα ειμαι πολυ στον κοσμο μου.δηλαδη σε φαση κανω το σταυρο μου καθε μερα που ειμαι καλα κ ουτε καν σκεφτομαι το αυριο.τετοια φαση μιλαμε.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

δυστυχώς το ψωμι με το βούτυρο και το μελι δεν κανει δουλειά πλέων . εχθες η χαζή εφαγα πατατακια... περασα μαρτυρικό βραδυ !!! απο την μια υποφερω απο την αλλη γελάω γιατι σηκώνομαι να παω για εμετο και εχω τα σκυλια απο πισω να περιμένουν εξω απο το μπανιο , παω ξαπλώνω ερχονται και αυτα, γενικα οπου παω εχω συνοδεία τα σκυλοπαιδια μας , αν αργήσω να βγω και απο το μπανιο? ανοίγει η μικρη τη πορτα να δει ειμαι καλα δεν ειμαι ? ειμαστε για γελια και για κλάματα !

Καταλαβαινουν ρε συ.ειχαμε κ εμεις μεχρι περυσι σκυλι μεσα στο σπιτι.αρσενικο βεβαια.οπου πηγαινα ερχοταν.σιδερωνα κ καθοταν διπλα μου.και το καλοκαιρι που ειχε ζεστη ξαπλωνε στο πλακακι και τεντωνοταν κ εβαζα αιρ κοντισιον κ πηγαινε κ καθοταν απο κατω.τι μου θυμισες τωρα!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κολοκυθακια αυγολεμονο;;;;;δεν εχω φαει ποτε.δεν τρωω κολοκυθι γι αυτο.

Οσον αφορα τη γεννα πραγματικα δεν εχουμε αποφασισει καν.δεν ξερω.το θεωρω νωρις να αποφασισουμε τωρα.επειδη εγω ειχα την ατυχη αυτη στιγμη στο παρελθον πραγματικα τωρα ειμαι πολυ στον κοσμο μου.δηλαδη σε φαση κανω το σταυρο μου καθε μερα που ειμαι καλα κ ουτε καν σκεφτομαι το αυριο.τετοια φαση μιλαμε.

μα το θεμα δεν ειναι το κολοκυθι αλλα η γεμιση με κιμα φρεσκο κρεμυδακι μαιντανο ρυζι και την ψυχα του κολοκυθιου, στο φουρνο τα κανω ,,, ειναι μιαμ μιαμ μιαμ ,, (ασχετο που θα τα βγαλω μετα...δεν εχει καμια σχεση)

εγω θα γεννήσω στο ιασω εκει ειναι ο γιατρος μου, οποτε κανουμε απο τωρα το κουμαντο μας για να μπουν στην ακρη τα χρήματα,

κοριτσια νομιζω οτι καταλαβα το μωρο , ενιωσα κατι σαν κύμα να το πω? σαν ποπ κορν που σκαει ? σαν αεριο ? δεν ξερω ... :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

μα το θεμα δεν ειναι το κολοκυθι αλλα η γεμιση με κιμα φρεσκο κρεμυδακι μαιντανο ρυζι και την ψυχα του κολοκυθιου, στο φουρνο τα κανω ,,, ειναι μιαμ μιαμ μιαμ ,, (ασχετο που θα τα βγαλω μετα...δεν εχει καμια σχεση)

εγω θα γεννήσω στο ιασω εκει ειναι ο γιατρος μου, οποτε κανουμε απο τωρα το κουμαντο μας για να μπουν στην ακρη τα χρήματα,

κοριτσια νομιζω οτι καταλαβα το μωρο , ενιωσα κατι σαν κύμα να το πω? σαν ποπ κορν που σκαει ? σαν αεριο ? δεν ξερω ... :D:D:D

Εμενα ο τωρινος μου ειναι επιμελητης στο μητερα αλλα δεν το χω σκεφτει καν.μπορει να το ενιωσες το νινινι.χιχιχι.ωραια αισθηση.τεσπα.κλεινω τωρα να παω να απλωσω κ ενα πλυντηριο σιγα σιγα.μεσημεριασε.φιλακια πολλα.

Link to comment
Share on other sites

Καταλαβαινουν ρε συ.ειχαμε κ εμεις μεχρι περυσι σκυλι μεσα στο σπιτι.αρσενικο βεβαια.οπου πηγαινα ερχοταν.σιδερωνα κ καθοταν διπλα μου.και το καλοκαιρι που ειχε ζεστη ξαπλωνε στο πλακακι και τεντωνοταν κ εβαζα αιρ κοντισιον κ πηγαινε κ καθοταν απο κατω.τι μου θυμισες τωρα!!!!!!

χααχαααχα κατάλαβα καθόταν σε τέτοιο σημειο ωστε να δροσίζονται συγκεκριμένα σημεια του σωματος του ε?χαχαχαχαχα :rolleyes::tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εμενα ο τωρινος μου ειναι επιμελητης στο μητερα αλλα δεν το χω σκεφτει καν.μπορει να το ενιωσες το νινινι.χιχιχι.ωραια αισθηση.τεσπα.κλεινω τωρα να παω να απλωσω κ ενα πλυντηριο σιγα σιγα.μεσημεριασε.φιλακια πολλα.

καλο μεσημέρι!!!!

Link to comment
Share on other sites

Izabella χαρηκα πολυ.το αισθανοσουν οτι ειναι αγορι;και φαντασου λενε οτι οσες εχουν εμετους κανουν κοριτσι.βλακειες.λοιπον εγω αυριο εχω γιατρο.μολις γυρισα απο τον ενδοκρινολογο...α κ αυχενικη στις 4/5.ανησυ χω για αυριο.εχω τοσες εβδομαδες να το δω.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!Μόλις γύρισα από το γιατρό το μωρό μας είναι μια χαρά και θα κάνω γιο!!!εντάξει τα έχω παίξει!!!δεν έχω να πω τίποτα άλλο!!

XAXAXAXA! Μπράβο κορίτσι μου! Με το καλό ο γιος!


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Izabella χαρηκα πολυ.το αισθανοσουν οτι ειναι αγορι;και φαντασου λενε οτι οσες εχουν εμετους κανουν κοριτσι.βλακειες.λοιπον εγω αυριο εχω γιατρο.μολις γυρισα απο τον ενδοκρινολογο...α κ αυχενικη στις 4/5.ανησυ χω για αυριο.εχω τοσες εβδομαδες να το δω.

Εμένα πάντως η μάνα μου στον αδερφό μου είχε συνέχεια εμετούς! Σε όλη την εγκυμοσύνη!


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια! Ιζαμπελα μου συγχαρητηρια για τον γιοκα σου!!!! Τι ωραια που ειδατε φυλο!!!! Τελεια που ολα ειναι καλα!!!! Εγω εχω καιρο ακομα για το φυλο! Λογικα θα παω αυριο στο γιατρο αντι για την Πεμπτη και ανυπομονω να το δω το μπεμπακι μας!!! Ελπιζω να κλεισουμε και ραντεβου αυριο για την αυχενικη!!! Οι υπολοιπες τι κανετε?? Πως ειναι τα νινακια σας??


 

JhFkp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!Μόλις γύρισα από το γιατρό το μωρό μας είναι μια χαρά και θα κάνω γιο!!!εντάξει τα έχω παίξει!!!δεν έχω να πω τίποτα άλλο!!

Καλημερουδια σε ολες!!!!!!!!!!!!ιζαμπελα με το καλο κοριτσι.η πρωτη επιβεβαιωμενη αγορομανουλα!!!!!!!!!!!!!!!!εχεις παθει σοκ;;;;ευχαριστα νεακια.:P:D;)τι κανετς;εγω πηγα τραπεζα λιγο σουπερ μαρκετ.κ μολις γυρισα.χτυπησα δυο τοστακια.πολυ πειναααααα!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!μπαίνω τσακ μπαμ να σας χαιρετισω και να βγω ο μικρός είναι ζορικος από τώρα μάλλον και συνεχίζω τους εμετούς.τα χω παίξει και με τα χάπια όλη μέρα χάπια πίνω .σίδηρο ασβέστιο μαγνήσιο του θυρεοειδή τα ουτροτζεσταν τα χω παιξει! !εσείς με τι σειρά τα παίρνετε? Εγώ ξεκινάω με του θυρεοειδή και συνεχίζω στο 2ωρο ασβέστιο με τα από 2ωρο σίδηρο και πάει λέγοντας... έχω και το μαγνήσιο & ουτροτζεσταν 2 φορές τη μέρα. Ευτυχώς που μου το κόβει τώρα το ουτρο. ..Α και πεινάω συνεχεια ..

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!μπαίνω τσακ μπαμ να σας χαιρετισω και να βγω ο μικρός είναι ζορικος από τώρα μάλλον και συνεχίζω τους εμετούς.τα χω παίξει και με τα χάπια όλη μέρα χάπια πίνω .σίδηρο ασβέστιο μαγνήσιο του θυρεοειδή τα ουτροτζεσταν τα χω παιξει! !εσείς με τι σειρά τα παίρνετε? Εγώ ξεκινάω με του θυρεοειδή και συνεχίζω στο 2ωρο ασβέστιο με τα από 2ωρο σίδηρο και πάει λέγοντας... έχω και το μαγνήσιο & ουτροτζεσταν 2 φορές τη μέρα. Ευτυχώς που μου το κόβει τώρα το ουτρο. ..Α και πεινάω συνεχεια ..

Εγω κοιμαμαι ορθια.με πηρε ο υπνος στον καναπε για δεκα λεπτα.εγω ξεκιναω με φιλισιν σιδηρο κ ουτροτζεσταν μ εδωσε προληπτικα λογω της παλιας μου περιπτωσης.μετα απο κανα διωρο ασβεστιο.το απογευμα σιδηρο κ το βραδυ ουτρο.αφου νομιζω θα τα ξεχασω καμια μερα.χαχα.:-P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...