Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Nima21 είπε:

      Και εγώ την Πέμπτη η πρώτη μου προσπαθεια! Εχεις τπτ συμπτωματα; Εγω σχεδον τπτ.. και παει να με παρει απο κατω , αλλα προσπαθώ να το μην το σκέφτομαι...κατι ψιλοπονακια περιοδου και λιγο πρησμενο στηθος..

      Καλή μας επιτυχία!! 😍

      Καλησπέρα κορίτσι μου.Μην ψάχνεις για σύμπτωματα.Τα συμπτώματα της περιόδου μοιάζουν με της εγκυμοσύνης.Ειναι τόσα πολλά τα φάρμακα που τα περισσότερα είναι από εκεί.Σου εύχομαι καλή επιτυχία 🙏❤️🙏

μανούλες Νοεμβρίου 2016 !!!


annoula_

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ρανια δεν σε πιστευω...δεν ειναι πεθερος ειναι πατερας σου ρε γαμωτο...ε οχι.εχει αδθναμια στο γιο.κλασικος ελληνας.η μαμα σου δεν παιρνει θεση;

Η μαμά μου από τη στιγμή που κατάφερε και τον ξεφορτώθηκε από το γάμο δεν θέλει προβλήματα, το μόνο που θέλει είναι να είναι μακριά και να μην ασχολείται μαζί του.


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites

δυσκολη υποθεση ρανια υπαρχει κ αλλη γυναικα...αυτη εχει παιδια.πλησιασε τον πατερα σου ...μην της κανεις το χατιρι.

Οταν αυτή πριν 15 χρόνια φτάνει στο σημείο να λέει, πάρε τα κωλόπαιδά σου και φύγετε από το σπίτι μου (το σπίτι του πατέρα μου-την υποτιθέμενη προίκα μου) γιατί δεν ήθελε να μας βλέπει και ο πατέρα μου να μας παίρνει και να φεύγουμε άρων άρων για να μην έχει την γκρίνια της...... ποιό χατήρι να της κάνω κορίτσι μου???? χαλάλι της όλα


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites

Δυσκολα θεματα πιασατε βρε κοριτσια..αρχικα να συγχαρω κ τη νεα αγορομανουλα!με το καλο!περαστικα στις αρρωστουλες..εμενα η πρωτη εγκυμοσυνη ηταν για γελια κ για κλαματα..οποτε προς τα παρον φτυνομαι που ολα κυλανε ηρεμα..αλλα πρεπει να βαλω κανα ματακι-σταυρουδακι τωρα που μαθαινεται παραεξω η εγκυμοσυνη.για τα ονοματα εμας ειναι κωνσταντινος η εβελυνα αναλογα το φυλο.παραδοσιακα αλλα με αλλαγες.οσο για γονεις-πεθερικα δ εχω παραπονο προς το παρον αλλα πολυ φοβαμαι μη γινω εγω ο "μαλ...ας" της οικογενειας ππυ ειπατε λογω οτι δ εργαζομαι κ ειμαστε πιο κοντα.με τις δικες σας περιπτωσεις εχω μεινει με το στομα ανοιχτο..

Ρανια κ γω ειμαι πολυ χαρουμενη με το θηλασμο που εχει μειωθει περιπου στις 4φορες.το χει συνδεσει με τον υπνο η δικια μου δυστυχως κ να χαιδευεται.αν κ τα τελευταια βραδυα πινει,σταματαει κ μετα μονο αγκαλιτσα.κοιμαται κ κανενα 7ωρακι σερι κ ξεκουραζομαι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσια! Ειδα πιασατε το αγαπημενο μου θεμα γονεις-πεθερικα! Αλλη μια πονεμενη εδω να μπω και εγω στη λιστα! Ευτυχως οι γονεις ειναι για μενα παραδειγμα, οχι απλα δε γινονται βαρος αλλα μολις ειδαν οτι στα 50 τους δεν βγαινουν οικονομικα, χωρις ποτε να μας γινουν βαρος εφυγαν στη Σουηδια και εδω και ενα χρονο δουλευουν εκει! Εγω ειμαι περηφανη για τους δικους μου, ισως ειναι και οτι ειναι νεοι και με καταλαβαινουν και με στηριζουν σε καθε μου επιλογη! Για τα πεθερικα ομως ζουμε ενα δραμα! Απο που να αρχισω! Ενα θα πω μενουμε πανω απο την πεθερα στο σπιτι που εγινε τα τελευταια χρονια για τον αντρα μου και τωρα μεχρι και να μας διωξει θελει γτ η εξυπνη τα εχει ολα γραμμενα στο ονομα της, εχει φυγει ο πεθερος μου γτ ολο τον φωναζε και δημιουργουσε προβληματα και ειναι στα ενοικια με τη βοηθεια μας στα καθαρισματα στα φαγητα και τα σχετικα και θελει να φερει και γκομενο στο σπιτι οποτε ο αντρας μου της ειναι εμποδιο που δεν την αφηνει να τον κανει ρεζιλι μιας και δεν εχει χωρισει κιολας! Για γελια και για κλαματα! Εμεις ουτε να τη βλεπουμε δε θελουμε και ουτε καλημερα δε λεμε! Εχει ψυχιατρικο θεμα καναμε προσπαθειες να την παμε σε γιατρο αλλα που να βγαλουμε ακρη μαζι της, ασε που ποιος τρελος θα παραδεχτει την τρελα της! Απλα μια φορα το μηνα ολο και θα εχει καποια κριση με φωνες! Πλεον το ριχνουμε και εμεις στην τρελιτσα και δεν την υπολογιζουμε! Μας βριζει μας καταριεται αλλα ειπε οτι θα δωσει και 1000 ευρω για το μωρο που δεν παιζει να τα παρουμε! Εχει οικονομικη ανεση γτ παντα ξοδευε του πεθερου και τα δικα της τα μαζευε στην ακρη! Η τρελα σε ολο της το μεγαλειο!!! Και ο πεθερος εχει κανει πολλα λαθη αλλα μπροστα στα δικα της δεν ειναι τπτ και τα δικα του θεματα τα ρυθμισαμε! Οπως να τρωει τη συνταξη του στον ΟΠΑΠ!!! Απλα τα διαχειριζεται ο αντρας μου για να του νοικιαζουμε μια γκαρσονιερα να του ψωνιζουμε και οτι αλλο χρειαστει!!! Τον αντρα μου τον χαλαει ολη αυτη η κατασταση αλλα πλεον ειπαμε κοιταμε τη ζωη μας και το μωρακι μας που θα ερθει σε λιγους μηνες!!! Οποτε κοριτσια υπαρχουν και χειροτερα! Για ονομα αν ειναι αγορακι λεμε να βγαλουμε του πεθερου γτ το θελει πολυ ο αντρας μου και αν ειναι κοριτσακι λεω ή της μητερας μου ή καποιο ασχετο! Θα δειξει παντως της πεθερας δε θελω λογω των οσο εχει κανει γτ το ονομα της μου αρεσει! Ας γεννηθει με το καλο και εχουμε καιρο να το αποφασισουμε!!!


 

JhFkp2.png
Link to comment
Share on other sites

Τωρα να σας πω κα τα νεα μας!!! Χτες καναμε τον υπερηχο μας και μεγαλωσαμε αρκετα!!! μοιαζουμε με ενα ομορφο ανθρωπακι! Εχουμε χερακια ποδαρακια και ναι καναμε τσαχπινιες στη μαμα και στον μπαμπα και κουνιομασταν!!! Οποτ κουνιοταν εμενα με επιαναν τα γελια και ακομα δεν μπορω να το πιστεψω οτι υπαρχει αυτη η ζωουλα!!! Σε τρεις εβδομαδες θα κανουμε και την αυχενικη μας!!! Ευχομαι ολα να ειναι τελεια και ανυπομονω να μαθουμε και φυλο τοτε!!! Εχω αγωνια!!! χιχι!!!


 

JhFkp2.png
Link to comment
Share on other sites

Για το θέμα της πεθεράς σου ..... ουδέν σχόλιον!

Για το θέμα του μωρού... μπράβο κορίτσι μου! Μπράβο!

Εμείς τελικά αποφασίσαμε ότι αν είναι κορίτσι θα βγεί Ιόλη. Λογικά θα δώσουμε και δεύτερο γιατί και στον γιο μου έχουμε δώσει 2 ονόματα!


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα,,, κοριτσια αρχισα μετρήσεις για ζαχαρο, με τοσους εμετους επρεπε να εχω χασει κιλα και οχι να εχω παρει ,εχω τρομερη δίψα και θολουρες, οποτε πρωι και μεσημέρι τσιμπήματα για να δουμε τι γίνεται και αν παει να το γυρίσει σε διαβήτη να το προλάβω ,ειχα και αιματος σημερα αλλα με τους εμετους το πρωι δεν μπορεσα να παω, μετα το πασχα ! :(

αφηστε που ταράχθηκα σημερα και εχω πονάκια απο το πρωι .. ολα μαζι παλι ,

τι να κανω δεν δεν πειραζει θα περασουν ! :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Doani έχετε θεματακια κ εσείς βλέπω...

Ρανια πώς τον λες τον γιο σου?το Ιόλη μαρεσειπολυ.

Τον γιο μου τον βγάλαμε Απόλλωνα - Φανούρη. Το Φανούρης προέκυψε γιατί εμφανίστηκε ο Άγιος Φανούριος στον ύπνο μου όταν ήμουν τριών μηνών και μου είχε αποκαλύψει πότε θα γεννήσω. Είχα ΠΗΤ 22-06 και γέννησα 13-06 όπως μου είχε φανερωθεί.


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα,,, κοριτσια αρχισα μετρήσεις για ζαχαρο, με τοσους εμετους επρεπε να εχω χασει κιλα και οχι να εχω παρει ,εχω τρομερη δίψα και θολουρες, οποτε πρωι και μεσημέρι τσιμπήματα για να δουμε τι γίνεται και αν παει να το γυρίσει σε διαβήτη να το προλάβω ,ειχα και αιματος σημερα αλλα με τους εμετους το πρωι δεν μπορεσα να παω, μετα το πασχα ! :(

αφηστε που ταράχθηκα σημερα και εχω πονάκια απο το πρωι .. ολα μαζι παλι ,

τι να κανω δεν δεν πειραζει θα περασουν ! :)

πωπω βρε κορίτσι μου, υπομονή!


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα,,, κοριτσια αρχισα μετρήσεις για ζαχαρο, με τοσους εμετους επρεπε να εχω χασει κιλα και οχι να εχω παρει ,εχω τρομερη δίψα και θολουρες, οποτε πρωι και μεσημέρι τσιμπήματα για να δουμε τι γίνεται και αν παει να το γυρίσει σε διαβήτη να το προλάβω ,ειχα και αιματος σημερα αλλα με τους εμετους το πρωι δεν μπορεσα να παω, μετα το πασχα ! :(

αφηστε που ταράχθηκα σημερα και εχω πονάκια απο το πρωι .. ολα μαζι παλι ,

τι να κανω δεν δεν πειραζει θα περασουν ! :)

Υπομονη Ιζαμπελα μου για τον μπεμπακο σου!!! Καλα εκανες παντως και αρχισες να κοιτας το ζαχαρο! Ευχομαι συντομα να απαλλαγεις απο τους εμετους!


 

JhFkp2.png
Link to comment
Share on other sites

Τον γιο μου τον βγάλαμε Απόλλωνα - Φανούρη. Το Φανούρης προέκυψε γιατί εμφανίστηκε ο Άγιος Φανούριος στον ύπνο μου όταν ήμουν τριών μηνών και μου είχε αποκαλύψει πότε θα γεννήσω. Είχα ΠΗΤ 22-06 και γέννησα 13-06 όπως μου είχε φανερωθεί.

Τι απιστευτο που εμφανιστηκε στον υπνο σου και οντως αυτο που σου ειπε βγηκε! Αρα σε προσεχε ολο αυτο το διαστημα και εσενα και τον γιοκα σου!!!


 

JhFkp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...