Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Angot είπε:

      καλημερα κορίτσια σήμερα μπήκα 30η εβδομάδα! 🙏

      το θέμα είναι ότι μάλλον είμαι θεότρελη … εχω προσπαθήσει τόσο γι αυτό το μωρο και τώρα που κοντεύω να τα καταφέρω , νιώθω ότι δε μπορώ να το χαρώ και ειμαι καθηλωμένη στο κρεβάτι και ένα σωρό αλλά! πχ μου εστειλε πριν ένα βιντεάκι ο άντρας μου με αναμνήσεις από τις διακοπές μας κλπ τα τελευταία χρόνια και αντί να χαρώ και να πω κοιτα τα καταφέραμε , εγώ έκλαιγα με μαύρο δάκρυ ότι κοιτα τι καλα περνούσαμε και τώρα δεν περναμε και δεν κάνουμε τπτ, και πως είναι κλπ ! ε αφού ηρέμησα τώρα πάλι κλαίω γιατί εχω τύψεις που το σκέφτηκα, αμαρτία !  😔 και δεν ξέρω  πφφφ 

      Καλημέρα κορίτσι μου! Δεν είσαι καθόλου τρελή,έχεις περάσει πολλά,είσαι στο κρεβάτι ζώντας με την αβεβαιότητα.Μολις έρθει ο μπέμπης,θα δεις πόσο πιο όμορφη θα γίνει η ζωή σας και όλα αυτά ούτε που θα τα θυμάσαι.Με το καλό να περάσουν οι εβδομάδες και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου τον μπέμπη ❤️

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts

Τι έγινε ρε κορίτσια?

Λίγο τα τελευταία που έχετε γράψει διάβασα και αναρωτιέμαι μήπως πρέπει να κάνουμε κανένα ευχέλαιο, ξεμάτιασμα ή κάτι αντίστοιχο?

Περαστικά σας, υπομονή και κουράγιο! Τι άλλο να πω...

Σας ευχαριστώ όλες για το καλωσόρισμα, αλλά ελπίζω να καταφέρουμε να ξαναφύγουμε. Ο άντρας μου έχει ακόμα δύο εβδομάδες άδεια (από 15 μέχρι τέλος Σεπτεμβρίου), οπότε αισιοδοξώ ότι κάπου θα πάμε...

Να μην σας κουράζω πολύ κι εγώ με τα δικά μας...

Σε γενικές γραμμές, αυτή η εβδομάδα των διακοπών μας δεν ξεκίνησε με τις καλύτερες συνθήκες (ατυχήματα, αναποδιές, ψιλοαρρώστιες, αλλαγή σχεδίων...) αλλά, δόξα τω θεώ, τελείωσε μια χαρά!

Η Σοφία εξελίσσεται σε απίστευτο κ***παιδάκι και δεν ξέρω τι να κάνω! Όσο πάει και χειροτερεύει η κατάσταση! Είναι επίμονη, απίστευτο καθίκι και μας πουλάει και μας αγοράζει όλους κανονικότατα! Διάολος σκέτος! Κι εκεί που με έχει φέρει στα όριά μου και είμαι έτοιμη να την "σκοτώσω", κάνει στροφή 180 μοιρών και γίνεται το τέλειο παιδί!

Αυτά για την ώρα...

Φιλιά σε όλες


mrdIp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

Ηλιανα προσεχε!!!!!!!!!!!!!!!!! Ξεκουρασου και ολα θα πανε τελεια!!!!

Vatraxaki ταραζομαι τοσο πολυ οταν ακουω για μικρα παιδακια που ταλαιπωρουνται. Ευχομαι μεσα απο τη καρδια μου να πανε ολα καλα και να γυρισει πισω το παιδακι υγιεστατο. Ενημερωσε μας οταν εχεις νεα.

Μαρινα απολαυστε οσο μπορειτε τις διακοπουλες σου. Το εχουμε πει αλλωστε οτι εσυ δε μασας με τιποτα!!!!!!!!!!

Νατασα ψυχραιμια βρε.

Link to comment
Share on other sites

ριτα εσεις αλλαξατε κρεβατακι η ακομη;

Χαχαχα να τωρα με δουλευεις ε?

Ναι καλε αλλαξαμε εδω και καμποσο καιρο απο τοτε που βγαλαμε και την βραδινη πανα.ο Γρηγορη ξεσαλωσε.. εκοβε χιλιες βολτες για να κοιμηθει και νομιζω σε αυτο οφειλεται και το οτι μου αλλαξε εντελως τις ωρες του υπνου του.Αλλα επρεπε να γινει...


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κάθισα λίγο να πάρω κουράγιο από τα γραφόμενα σας

Συγγνώμη δεν έχω μυαλό να σας σχολιάσω φοβάμαι τόσο πολύ μην γεννήσω προορα που δεν μπορώ μα σκεφτώ τίποτα περα από το πρόβλημα μας τώρα συγγνώμη κορίτσια

ευχαριστώ πολύ

αύριο πρωί θα έρθει η φίλη μου και το απόγευμα θα είναι εδώ ο άντρας μου

Θα βολευτούμε κάπως θα είναι εδώ μαζί συνέχεια όσο θα λείπει ο σύζυγος δουλεία μα η ανίψια μα η ξαδέρφη μου μα κάποια από της ελεύθερες φίλες μου ευτυχώς έχω πύλες ανύπαντρες ακόμη ιχιχχι

δεν είναι θέμα εγωισμού δικού μου δεν μπορούν να έρθουν και ούτε να τον στείλω χωριό ευχαρίστως τον έστελνα ς αλλά δεν γίνετε έχουν πόλεις δουλείες και το καταλαβαίνω ειλικρινά είναι πάνω στην φούρια

η πεθερά είναι στο καπνό και η μανά μου τώρα την πήραν με τρίμηνη σύμβαση στο δασαρχείο καληπευκεις δεν δικαιούται ακόμη άδεια


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Hρθα πάλι...προηγουμενως με τα νεα της Ηλιανας δεν σχολιασα τπτ αλλο

Βατραχακι να πω καλή επιτυχια και εγω και μακαρι το μωρακι να μην ξαναδει την αιθουσα του χειρουργειου..Καλη αναρρωση να εχει και να το εχει καλά η Παναγια.

Νατασα και Ιωαννα θα ερθουν καλύτερες μερες, ειναι και αυτα μες το προγραμμα..Το αλατοπιπερο της ζωης!!Ετσι ειμαι εγω με τον μικρο αντρα μου αυτες τις μερες και πως και πως κρατιεμαι να μην του τις σβουριξω..ολη μερα φωναζω, τι θα γινει???Ειμαστε μεσα γιατι τον εχω τιμωρια, ουτε βολτα , ουτε mazoo αλλα δεν συγκινηθηκε πολύ μιας και μια χαρα παιζει με τα παιχνιδια του...

Μαρινα περαστικα και σε σας, τι να πω...Επίσης ευχομαι το προβλημα που παρουσιαστηκε συντομα να ξεπεραστει με τον πιο αίσιο τρόπο..

Καλα τα λές για τον τοκετό, ειμαι σιγουηρη πως οταν επιστρεψω απο την κλινικη και εγω καπως ετσι θα αισθανομαι...:P:p

Joa περαστικα και στον Χρηστακο, τπτ δεν ειναι..ισως ειναι καποια ευαισθησια και ανοιγει ευκολα η μυτη του..

Πανμαρ καλώς ηρθατε και εσεις και με το καλό να ξαναβρειτε τους ρυθμους σας!!

Κικιτσα αυριο δουλεια??Ευτυχως ο καιρος εφτιαξε λίγο και δροσισε καπως, εκει στην Αθηνα ειναι καλύτερα???


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites

ουφ ειμαι να σκασω 4 ωρες ειναι μεσα κι ακομα κανεις γιατρος δεν βγηκε να ενημερωσει!

Περαστικά στο αγγελουδάκι σας όλες οι προσευχές μας κοντά του αχ να μην αρρωσταίνουν μωράκια ποτεεεεεεεεεεεεεε

πάω σιγά σιγά να ετοιμαστώ

σε 1ωραεχω ραντεβού να δούμε το μπεμπέ μας φιλιαααααααααα

Σας ευχαριστώ όλες για τα καλά σας λόγια απλά προσευχηθείτε για μας και για οποια κοπέλα είναι σε άσχημη κατάσταση


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα...τι γίνετε βρε κορίτσια;;; μαζευόμαστε σιγά σιγά;;;

Ηλιάνα τι έγινε βρε κορίτσι μου;;; πολύ αγχώθηκα και συμφωνώ με τις κοπέλες...ξεκουράσου και να προσέχεις το μωρουλίνι σου...

Ιωάννα τι έγινε με τον υπέρηχο;;; Είδατε το φύλο;

Μαρινάκι τι γκαντεμια είναι αυτή βρε κοπέλα μου φέτος;;; αμάν, ας ελπίσουμε ότι τον χειμώνα θα έχετε πλέον τόσα αντισώματα που δεν θα πιάνει ΤΙΠΟΤΑ!!!!

Ριτάκι welcome!!! Ακούω το θηρίο σου ξεσάλωσε,ε;; Καλή αρχή και με τον παιδικό!!!

Πετρούλα μην ανυσηχείς καθόλου!!!! όλα θα πάνε καλά, θα βρείτε τους ρυθμούς σας στο άψε σβήσε και πίστεψε με και ο Αναστάσης σου μια χαρά θα είναι...;) Η Αναστασία όσο παέι νομίζω ότι βελτιώνεται...τώρα βέβαια μένει να δούμε τι θα γίνει όταν ο Γιαννάκης αρχίσει να διεκδικεί...

Σαρδελάκι πως είναι η φίλη σου σήμερα; Τι έγινε με τις πινακίδες;

Γιοβάννα και Νατάσα και εγώ δεν είμαι στα καλύτερα μου αλλά κρατιέμαι μακρυά απο τον σύζυγο για να αποφύγω τα χειρότερα...η πανσέληνος φταίει...:rolleyes:

Κική μου κράτα δυνάμεις!!!!

Αρμάκι περιττό να πω πόσο κούκλα είναι η Εύα!!!! Θεά και οι φωγό στο φεις είναι υπέροχες!!!!

Φωτεινή κάνε λίγο ρηλάξ αυτές τις μέρες και απόλαυσε λίγη ηρεμία... αυτήν την εβδομάδα θα έχει καυσωνα και η εξοχή είναι καλύτερη απο την πόλη...:wink::wink:

Βικάκι καλά κάνεις και δεν κάνεις τίποτα...εγώ στη θέση σου μπορεί και να έφευγα με άδεια...απότη σημαία...:mrgreen::mrgreen:

Πανμαρ καλώσηρθατε και με το καλό το υπόλοιπο των διακοπών...να πω ότι δεν ζηλεύω θα πω ψέμματα!!!!:rolleyes::rolleyes:

Πικουλίνι με γεια το δοντάκι!!!

Μικρό σεντόνι έριξα και εγώ νυχτιάκτικα...πάω να δω το φαγάκι του μικρόυ και επιστρέφω...;)


UZaZp3.pngHoQqp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ήρθα!!! τα δικά μας...

Η Αναστάσια δεν φοράει καθόλου πάνα το βράδυ εδώ και 10 μέρες χωρίς κανένα ατύχημα, αλλά με τα κακά ο πρόβλημα παραμένει...τώρα της υποσχέθηκα δώρο και το καλό μου πήγιανε στην τουαλέτα και σφιγγόταν για να το παρει...:mrgreen::mrgreen::mrgreen: Μήπως είναι του συμφέροντος;;;:rolleyes::rolleyes:

Ο μικρούλης μας είναι καλά, δεν πολυτρώει αλλά τα κιλάκια μας κρατάνε γερά!!!!:-D:grin:

Εγώ πήγα σήμερα και έκανα τις προεγχειρητικές εξετάσεις για να κάνω λειζερ στα μάτια, όλα είναι καλά και μάλλον στα μέσα Σεπτεμβρίου θα το κάνω!!! Και μόνο που το λέω αγχώνομαι!!!! Είναι μεγάλη αλλαγή απο τους 7 βαθμούς!!!!

Σουλίτσα σε ξέχασα... χαίρομαι που μαμά σου είναι καλύτερα...:D

αααα κατά τις 25 σεπτεμβρίου έχω ένα συνέδριο στην Αθήνα και λέω να κατέβω... ελπίζω να μπορέσω να δω κάποια απο εσάς τις Αθηναίες!!!:-D:-D

καλό βράδυ κορίτσια...


UZaZp3.pngHoQqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ηλιάνα μου πώς είσαι; Το μπεμπέ καλά; Ελπίζω όλα να είναι καλά.

Joa είδατε το μωράκι; Το σιγουρέψαμε το φύλο;

Σαρδελίνα ε΄συ τελικά τι έκανες με τις επιγραφές; Διάλεξες;


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites

εχω ευχαριστα νεα μετα απο 8 ωρες τελειωσε κι ολα πηγαν πολυ καλα!!!!

ειμαστε ολοι πολλοι χαρουμενοι!!!

Ηλιανα μου σε πηρα τηλ και δεν το σηκωσες μαλλον θα ησουν στον γιατρο ολα καλα;θα σε ξαναπαρω αυριο!


33fdd32819.png459830qyqjkq81to.gif6dc7cf086f.png
Link to comment
Share on other sites

Ντελενι θα ερθεις?Βεβαιως και θα βρεθουμε!!!Ααα φερε και το εργαλεια σου κοντα να μου ριξεις μια ματια στα δοντια επι τη ευκαιρια :tongue::tongue:

Δηλαδη η Αναστασια με τα κακα τι κανει?Κρατιεται ,τα κανει πανω της ή ζηταει πανα?

Κανα νεο απο Ηλιανα?

Ιωαννακι τη σιγουρεψαμε την κορουλα?


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

εχω ευχαριστα νεα μετα απο 8 ωρες τελειωσε κι ολα πηγαν πολυ καλα!!!! ειμαστε ολοι πολλοι χαρουμενοι!!! Ηλιανα μου σε πηρα τηλ και δεν το σηκωσες μαλλον θα ησουν στον γιατρο ολα καλα;θα σε ξαναπαρω αυριο!
έτσι μπράβο.καλή ανάρρωση τώρα.

Άντε να έρθει κ η ηλιανα να μας πει.θα σκασω μέχρι τότε.


ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

line_flow3_beg_minie_time_1212811200_text_c720eaeff5eaebdff4f3e120eceff520e5e9ede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...