Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 7 λεπτά , Eflenew είπε:

      Γειά σας κορίτσια...

      Συγχαρητηρια σε οσες ειστε εγκυουλες ευχομαι να πανε ολα ηρεμα και ομορφα οπως μας αξιζει μετα απο οσα περνάμε!!!!!

      Καλή δύναμη στα κορίτσια που προσπαθούν ή είναι στην αναμονή χοριακης! 

      9η ημέρα σήμερα μετά την 8η εμβρυομεταφορα, έκανα τεστ εγκυμοσυνης που δείχνει πιο νωρίς και μου έβγαλε γραμμη αλλά πολύ αχνη. Το θετικό της ιστορίας είναι οτι στα τόσα χρόνια πρώτη φορά στις τόσες εξωσωματικές + προσπάθειες μόνοι μας είδα γραμμή σε τεστ εγκυμοσυνης...το λες και ιστορική στιγμή 😆. Το αρνητικό ειναι οτι για να έχω 9η ημέρα τόσο αχνη γραμμη αυτό σημαίνει σιγουρα χαμηλή χοριακη 😔... Έχω ξαναπάρει χοριακες 5-15 που θεωρούνται γκρίζα ζώνη και πάντα έπεφταν....Χοριακη θα κανω τη Δευτέρα....

      Καλημέρα και συγχαρητήρια! Εγώ ένατη μέρα,χθες δλδ,είχα χοριακη 58 και όπως είπε ο γιατρός είναι λίγο χαμηλή.Αυριο έχω επαναληπτική και θέλουμε να διπλασιαστεί.. Ποιο τεστ έκανες εσύ?από πόσες μονάδες δείχνει?Σου εύχομαι μια μεγάλη χοριακη τη Δευτέρα και μια ακόμα μεγαλύτερη την Τετάρτη ❤️

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts

Μπράβο Βατραχάκι!!!!! Ήταν τα καλύτερα νεα!!!! Γρήγορη ανάρρωση απο δω και πέρα!!!

άντε να μπει και η Ηλιάννα γιατί και εγώ θα σκάσω....

Ρίτα τα κάνει πάνω της και μετά θέλει να την αλλάξω και να την πλύνω οπωσδήποτε...:(:( Ειδωμεν με το δώρο τι θα κάνει... Ταύρος παιδί μου...του υλικού αγαθού!!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:


UZaZp3.pngHoQqp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

Που είσαι ηλιανα μου;άντε μπες.

Ξέχασα να σας πω.η φωτεινή έχει απλό βήχα από τις μύξες τίποτα άλλο τουλάχιστον ακόμη.έδωσε ένα σιρόπι μόνο.έχασε 100 γραμ κ είναι 11.100 κ 93,5 πόντους.

Ρίτακι σας φτάνουμε η όχι ακόμη;


ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

line_flow3_beg_minie_time_1212811200_text_c720eaeff5eaebdff4f3e120eceff520e5e9ede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!!!! πριν απο μια ωρα γυρισαμε απο εξοδο και περασαμε υπεροχα...μπηκα με χαρά να σας διαβασω και ειδα τα δυσαρεστα:(:(:(

Ηλιανα μου γλυκια πως εγινε αυτο?..μηπως θα επρεπε να καθησεις στο νοσοκομειο για να ξεκουμπιστουν η γιαγιαδες για βοηθεια?? δεν μπορω να το καταλαβω που αρνιουνται να ερθουν:mad::mad:

εσυ μην κανεις τιποτα και χειροτερεψει η κατασταση σου γιατι απο οτι εχω καταλαβει στον ποπουδακι σου δεν καθησες καθολου

Νατασσα μου θα το ξεπερασετε..με τον καλο τον λογο ολα λινονται

Μαρινα μου ευχομαι οτι ειναι να μην ειναι σοβαρο

βατραχακι μου περαστικα και η Παναγια μαζι του να ειναι, ολα να πανε καλα και συντομα να γυρισει γερό και δυνατο το πουλακι μου

πανμαρ μου καλως ηρθες και του χρονου με το καλο παλι

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια μου

ακομα δεν εχουμε νεα???ας την παρει καμια τηλ αργοτερα,εγω δεν το εχω


ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

line_flow3_beg_minie_time_1212811200_text_c720eaeff5eaebdff4f3e120eceff520e5e9ede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κι απο μενα!!!

Δεν ειχαμε τπτ απο την Ηλιανα ε??Αν θυμαμαι καλά μου ειχε στειλει το τηλ της με πμ, θα προσπαθησω σε λίγο να την καλέσω..

Βικυ 93,5 πόντους??Μη σε ξανακουσω να παραπονεθεις, αυτη ειναι super αναπτυξη!!Φτου φτου!!!!


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημεραααααααααααααααααααα

Πετρουλα αν εχεις νεοτερα ενημερωσε μας ...ευχομαι να ειναι ολα καλα με την Ηλιαννα ..

Βατραχακι χαιρομαι που ολα πηγαν καλα με το ανηψακι σου!!καλη αναρρωση να εχει το παιδακι..

ακουω καυγαδες ,ιωσεις ..μας αποχαιρετα θορυβωδη το καλοκαιρι απο οτι βλεπω ...ολα καλα θα πανε!!!

Μαρινακι περαστικα σε ολους σας!!

Εμας τελικα its a boy !!!μα παιδι μου εγω το ελεγα θυμαμαι και με την Πετρουλα και την Ριτα ειμαι γεννημενη αγορομανα!!οποτε οι κορδελες και τα ροζ κρατησαν πολυ λιγο ..Σημασια εχει οτι το μπεμπε μας ειναι πολυ καλα ειναι 270γρ και 4 εκατοστα και ολα βαινουν πολυ καλα !!!επομενο ραντεβου τελος Σεπτεμβρη για β επιπεδου..Ριτακι τωρα απο εσενα περιμενω τον κοριτσαρο!!


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ πανε τα ροζ?Αν περιμενεις ειδικα κοριτσι απο μενα Ιωαννα τα επιασες τα λεφτα σου χαχα.

Πολυ καλα τα νεα σου φιλεναδα!!!Γερο να ειναι το αγορακι σας και ξερεις εσυ απο ταλιμπανισμους.Δε μασας!!!

Καλημερα!

Τι νεα απο Ηλιανα?Πολυ εγνοια εχω....

Βικακι καλα η Φωτεινη ειναι σιγουρα μοντελο!!!Εμεις καλε ειμαστε πλεον 1+μετρο αλλά ειμαστε ανδρες μην ξεχνας.Η δικια σου εχει τις τελειες αναλογιες!!χαχα

Φτου φτου το κοριτσακι,τι κοριτσακι δλδ κοριτσαρος!!!!

ντελενακι μου θα τα συνηθισει και τα κακακια σιγα σιγα.Ευχομαι να ξεμπερδεψετε γρηγορα διοτι αυτο ειναι πιο αγχωτικο και απο το να κατουριεται ...δελεασε την!!!


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

γερο να ειναι το αγορακι που ερχεται ιωαννιτσα μου

ειναι ψιλη με τους 93,5 ποντους?εμενα παντως αδυνατη δεν μου φαινεται


ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

line_flow3_beg_minie_time_1212811200_text_c720eaeff5eaebdff4f3e120eceff520e5e9ede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσια η Ηλιανα δεν το σηκωνει...ελπίζω απλά να μην το ακούει:|

Ιωαννα γερο να ειναι καλή μου!!Λιγη σημασια για το γονιο εχει αν θα κατουραει ορθιο ή καθιστο..Στο τριτο ομως να δουμε ποιες απο τις υποψηφιες θα βγαλουν την κορη..εγω θετω τον εαυτο μου εκτος συναγωνισμου απο τωρα καθως ειμαι εντελως σιγουρη οτι θα συμπληρωθει το τσουτσουνοκαρε!!!χαχα

Πάντως να πω και εγω την αληθεια τωρα μετα απο το αποτελεσμα οτι σε ειχα αγορομανα, ειχα και εγω ενστικτο, όπως και εσυ για μενα..!!!Πάντως βρε κοριτσια 4 εγκυες ειμαστε στο καφε μας και οι 4 αγορομανες!!Ααα και η τελευταια εγκυος μας (Βατραχινα) το ιδιο!!


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ε βεβαια αφου διανυουμε αγοροπεριοδο...τα ειπα εγω ερχεται αγοροτσουναμι...χαχα

Οσο για τριτο κτλ ετσι κυνηγουσε και η πεθερα μου την κορη και εκανε 5 γιους!!!


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερααααααα

vatraxaki σιδερενιος, πολυ χαρηκα. Τελειωσαν τα προβληματα δηλαδη;;;;

Ηλιανα ευχομαι ολα να ειναι καλα

joa ποιος τη χαρη σου. Στα ωπα ωπα θα σε εχουν.

Σημερα βγηκαν τα αποτελεσματα των πανελληνιων και εχω μια αγωνια για τα παιδακια μας!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Α εγω αν πάω για τριτο δεν θα το κανω για την κόρη, το εχω εμπεδωσει..αν το κανω αλλοι θα ειναι οι λόγοι..Αν και τις τελευταιες μερες ετσι οπως ειμαι- μαλλον σεληνιαστηκα- και το δευτερο μου φαίνεται αθλος!!

Καλα Ριτα η πεθερα σου ηταν και παπαδια, αυτοι εχουν αλλη θεωρια για την πολυτεκνια..


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...