Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Angot είπε:

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

      Είναι η επίδραση των ορμονών,σε συνδυασμό με τους πόνους και την ψυχική κόπωση. Ο,τι νιώθεις είναι απολύτως φυσιολογικό.Ακομα και αν ξυπνήσεις μια μέρα και θέλεις να δείρεις όλο τον κόσμο,πάλι νορμάλ θα είναι. Είσαι σε καλό δρόμο,λίγες εβδομάδες έμειναν,κάνε υπομονή❤️

      • Λυπημένη/-ος 1

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts

Μια γρηγορη καλημερα και απο μένα!

Είμαστε όλοι καλα. Ο Κωνσταντίνος μας απο Τεταρτη ξεκινάει και πάλι σχολείο! Η μπεμπουλα μας έχει πάρει τα πάνω της στα γραμμαρια, όχι πολλά αλλά καλά είναι. Περιμενουμε να σαραντησουμε πως και πως να βγουμε επιτέλους! Χθες πηγα σουπερ μαρκετ και μου φάνηκε η πιό τέλεια βολτα:mrgreen:!

Πολλά φιλιά σε όλες! Αν τα καταφερω αργοτερα θα ξαναμπώ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

Όλα καλά σταθερή η κατάσταση με τον μπέμπη

μονό που γύρισε ανάποδα ενώ είχε πάρει θέση:confused::confused::confused:

πως το έκανε αυτό δεν ξέρω ειλικρινά

σοκ η γιατρός μα πως γύρισε/?

μου λέει

τωρα κάθετε με τον κολο λες και πίνει φραπέ χαχαα :tongue::tongue::tongue:

χτες βραδύ με προβλημάτισε η συμπεριφορά του Λευτέρη

έβαλα να δούμε ντιβιντι τον γάμο μας και μόλις έβλεπε τον άντρα μου έκλεγε μπαμπάς μου μπαμπάς μου ....................

μετά έβαλα την βάφτιση εκεί να δείτε κλάμα και παράπονο μπαμπάς μου ντεντε??????? (Δηλ ο μπαμπας κρατει άλλο μωρό - μπεμπε?) και δωστου κλάμα

όταν έβλεπε εμένα να τον κρατώ αγκαλιά ερχόταν και καθόταν στην αγκαλιά μου και ψηλό αναστέναζε αχ αχχχχχχχχχ ακρι δεν έβγαλα με αυτήν την συμπεριφορά :(:(:(

vatraxaki και εγώ κάτι μορτικο θελω να του πάρω για την έξοδο μας έτσι και στον Λευτέρη ήθελα κάτι ιδιαίτερο δεν του τα ξανάβαλα ποτέ τα κράτησα ενθύμιο τα πρώτα του ρουχαλάκια:D:D:D

αχ ερωτιάρα μάνα μου εσύ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

μαρινακι καλά μπάνια αχ ζηλεύω …………..

GiovannaXA χαααααααααααααα χαααααααααααααα του χρόνου που θα έρθουμε να δεις θα φοράμε κ λεοπαρε στι δεν είναι φιλιω ….????????/

θα δεις θα δεις :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

sunsun όλα καλά να πάνε με τον πατερά σου καλη μου

ένα τετοιο εργαστιρη εχει και εδώ στη Λάρισα πήγαμε μια δυο φόρες είναι του δήμου έχει όμως και ένα με πληρωμή κ σε εκείνο πήγα 2-3 φορες και του αρεσέ και στα δυο φέτος θα πάμε παιδικό όποτε θα τα κάνει εκεί όλα αυτά ;);)

fotinipap να την χαίρεστε την κούκλα σας


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου. Δεν είμαστε και στα καλά μας. Η Αλεξανδρούλα μου είναι από χτες το βράδυ άρρωστη:(:(:(:( 39 χτυπάει το μωράκι μου. Πήραμε τηλέφωνο τον παιδίατρο και την είδε και είναι λίγο κόκκινος ο λαιμός της και πρησμένη η μια αμυγδαλή, αλλά μας είπε να μην ξεκινήσουμε ακόμα αντιβίωση και να το παλέψουμε με τα αντιπυρετικά. Το ξέρω όμως το παιδί μου και δεν νομίζω να την σκαπουλάρουμε έτσι. :(:(:(:(Μπορεί να την ξαναδεί αύριο πρωί και να μας πει.

Μαμαλευτεράκι δέιγματα ζήλιας είναι αυτά από τον Λευτέρη. Να σου πω ότι ακριβώς το ίδιο είχα κάνει εγώ όταν ήμουν μικρή. Είδα μια φωτογραφία που με είχε ο μπαμπάς μου αγκαλιά σε μικρότερη ηλικία και κλαίγοντας φώναζα 'άλλο μωρό έχει ο μπαμπάς αγκαλιά'

Κωνκωνάκι μου θα περάσει ο καιρός και θα χαρείτε τις βολτούλες σας. Αχ και εγώ στη λοχεία το Σούπερ Μάρκετ το έβλεπα σαν δεξίωση.


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites

εγω σημερα κοριτσια ετοιμη να σκασω ειμαι.

ακουστε τι εκανε το ταρζανακι μου.

την εβαλα στην βεραντα να παιξει στην πισινα λογω ζεστης.

την τραβαγα με την καμερα για να την εχω ενθυμιο.την αφηνω την καμερα στο τραπεζι και παω να οιταξω το φαγητο.

μετα απο λιγη ωρα πηρα την μικρη μεσα να την ταισω και να την κοιμισω μετα.

οατν εφτασε η ωρα γιοα να παμε για μπανιο πηγα να παρω την καμερα και ηταν βρεγμενη.

λεω μπα στο καλο ειχε νερα το τραπεζι?

εσταζε στην κυριολεξια ομως.

παω να την ανοιξω τιποτα.

η μικρη εκανε τον αλεκο!την ρωταω ''τι εκανες με την καμερα?μου λεει''

μαμα την εκανα μπλουμ στην πισινα γιατι ηταν βρωμικο''

πρωτο εγκεφαλικο!!!

της λεω γιατι?γιατι το εκανες αυτο?

και την εριξες ολη μεσα?

ναι μου λεει την εκανα μπανιο.κκαι μετα που την αφησες?μου λεει στο τραπεζι!

κοριτσια πηρε την καμερα την επλυνε και μετα αφου καταλαβε τι εκανε την αφησε παλι στην θεση της!

απο εκινη την ωρα κοντευω να σκασω εκτος οτι ειναι ακριβη ειαι σγουρη οτι δεν φτιαχνει!

αυριο θα την παω για να την δουνε αλλα δεν εχω ελπιδες.πριν 10 μερες μου εριξε το ολοκαινουριο κινητο μου μες τον καφε.νομιζα κι εγω οτι ειναι ελατωματικο και το πηγα για να το φτιαξουνε.οταν το ανοιξανε μου ειπανε οτι μεσα ειχε καφε οποτε δεν ειναι στην εγγυηση!

φυσικα το ειπα στον αντρα μου αλλα ακουσα πολλα βρισιδια!!!!!

Ααααααα, τα κάνει τα θαυματάκια της κι η lazarenia μας, και δεν της φαινόταν... αλλά θα μου πεις, παιδάκι είναι κι αυτό!!!!!

Καλησπέρα κοριτσάρες μου. Χάθηκα, αλλά τρέχω σαν το Βέγγο... από Τετάρτη βράδυ είναι κι η μικρή μου με πυρετό... πάλι... ο, δε, άντρας μου, αποφάσισε να γίνει ποδοσφαιριστής και ξεκίνησε προετοιμασία με μια ομάδα, 2,5 ώρες την ημέρα προπόνηση είναι.... δεν προλαβαίνω τίποτα να κάνω... Ουφ, αρκετά γκρίνιαξα. Όσο για τη Ναταλία, ναι, πήγε 3 μέρες σταθμό κι ύστερα ναααα ο πυρετός.......... Προσπαθώ λίγο να διαβάσω τα νέα... μη με κοροΐδεύετε καλέ... έχω μείνει πίσω....


EwHmpyO.jpgEwHmp2.png

czmdp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πόσο πυρετό έχει το Ναταλάκι σου Φιλάκι; Εμείς χτυπάμε κόκκινα κάθε φορά. Πήγατε στον παιδίατρο;


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites

Τα δικά μας όλα καλά, τα παιδιά μου έχουν ξεσαλώσει στη θάλασσα ο Γιωργάκος κάνει μόνος του με το γιλέκο του! Κουκουνβαααα! Τις πρώτες μέρες ήθελε όλο αγκαλιά γιατί κάπως τον αναποδογύριζε το γιλέκο, τώρα όμως το συνήθισε
Κι η Ναταλία τα ίδια ακριβώς.
Α, ναι ένα τελευταίο, κάθε μέρα κάνουμε μπάνιο 8.30 το πρωί και 5.30 το απόγευμα για ένα διωράκι τη φορά περίπου αλλά χτες έκανα τη βλακεία που είχε έρθει η κουνιάδα μου και έβαλα το Γώγο για 15' κατά τις 12 το μεσημέρι! Έκαιγε ολόκληρος το βράδυ, ευτυχώς το γλίτωσε το έγκαυμα! Καλά τόσο ασπρουλιάρικα και ευαισθητούλικα είναι τα παιδιά μου ή έχετε κι εσείς το ίδιο θέμα?
Εμείς, όπως ξαναέγραψα νομίζω..., δεν έχουμε αλλάξει καθόλου τις συνήθειες μας σε αυτόν τον τομέα... κατά τις 12 πάμε θάλασσα και φεύγουμε όταν φεύγει κι ο ήλιος. Φυσικά δε λέω ότι είναι και σωστό. Τουλάχιστον η Ναταλία είναι μαυρούκα σαν τους γονείς, δεν είναι στις επικίνδυνες κατηγορίες.

EwHmpyO.jpgEwHmp2.png

czmdp2.png

Link to comment
Share on other sites

GiovannaXA filaki περασιά σας

εγώ είμαι χαλιά ψυχολογικά αποθηλάζωωωωωωωωωωωωωωω

δεν το πιστεύω ότι γίνετε

αλά το αποφάσισα και ο μικρός μου είναι θετικός σε αυτήν την κίνηση μου

πρέπει όμως φοβάμαι για τον μπέμπη ας μην προκαλώ την μοίρα του

ας του δώσω ότι έδωσα κ στον Λευτέρη

είμαι χαλιά όλο το απόγευμα κλαίω

τσακώθηκα και με τον σύζυγο πολύ άσχημα γιαυτο


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites

Πόσο πυρετό έχει το Ναταλάκι σου Φιλάκι; Εμείς χτυπάμε κόκκινα κάθε φορά. Πήγατε στον παιδίατρο;
Γεια σου κοριτσάκι!!!!! Ε, χτύπησε και κάνα-δυο 39άρια, όχι δεν παίρνω το γιατρό αφού αμέσως ανταποκρίνεται στα αντιπυρετικά & παίζει σαν να μην είναι καθόλου άρρωστη, το γιατρό τον παίρνω όταν κλείνει 3 24ωρα άρρωστη.

EwHmpyO.jpgEwHmp2.png

czmdp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα..γυρίσαμε με το κοριτσάκι μου να ψήνεται από χτες τα ξημερώματα. Τα αντιπυρετικά την κρατάνε κανα 2ωρο, έφτασε 39.8 και τώρα πάλι 39..:-( Έχει ίωση με πολύ κόκκινο λαιμό..Είμαι να σκάσω και από την άλλη....μάλλον έρχεται και 2ο μέλος!

Και λέω μάλλον γιατί έκανα χωριακή και είναι χαμηλή και θα ξανακάνω την Δευτέρα. Θα σας πω τις λεπτομέρειες όταν ηρεμήσω γιατί πραγματικά έχει πλάκα.

Περαστικά στην Αλεξάνδρα και στο Ναταλάκι..πως είναι τα δικά σας?


an1cCua0g410010MTA5bGR8NDc3ODg4ZGF8aSBleWEgbWFzIGVpbmFp.gif

an1cJNb0g410010MjJkfDUwMjMyNjQ3dmF8dG8gYW50cmFraSBtYXMgZWluYWk.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εγώ είμαι χαλιά ψυχολογικά αποθηλάζω

ωωωωωωωωωωωωωω δεν το πιστεύω ότι γίνετε αλά το αποφάσισα και ο μικρός μου είναι θετικός σε αυτήν την κίνηση μου πρέπει όμως φοβάμαι για τον μπέμπη ας μην προκαλώ την μοίρα του

ας του δώσω ότι έδωσα κ στον Λευτέρη είμαι χαλιά όλο το απόγευμα κλαίω τσακώθηκα και με τον σύζυγο πολύ άσχημα γιαυτο

Μη κλαις μαμαλευτερακι μου.......... σε καταλαβαίνω............ γιατί όχι όμως, γιατί να μην αποθηλάσει, κι αφού είναι και θετικός, δε σε βοηθάει ο Λευτεράκης σου;;;

Γιοβάνα κι η δική σου άρρωστη είναι;;;;


EwHmpyO.jpgEwHmp2.png

czmdp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα..γυρίσαμε με το κοριτσάκι μου να ψήνεται από χτες τα ξημερώματα. Τα αντιπυρετικά την κρατάνε κανα 2ωρο, έφτασε 39.8 και τώρα πάλι 39..:-( Έχει ίωση με πολύ κόκκινο λαιμό..Είμαι να σκάσω και από την άλλη....μάλλον έρχεται και 2ο μέλος!

Και λέω μάλλον γιατί έκανα χωριακή και είναι χαμηλή και θα ξανακάνω την Δευτέρα. Θα σας πω τις λεπτομέρειες όταν ηρεμήσω γιατί πραγματικά έχει πλάκα.

Περαστικά στην Αλεξάνδρα και στο Ναταλάκι..πως είναι τα δικά σας?

armaκι πώς τα πετάς έτσι;;;; ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Μόλις επιβεβαιώσεις, θα πανυγυρίσω κιάλο.

Τί έγινε όλα τα παιδιά μας άρρωστα είναι;;;


EwHmpyO.jpgEwHmp2.png

czmdp2.png

Link to comment
Share on other sites

Περαστικά στην Αλεξάνδρα και στο Ναταλάκι..πως είναι τα δικά σας?
Eμένα, μάλλον, είναι προς το τελείωμα... για να δούμε... σήμερα ηταν όλη τη μέρα με 37,7 - 37,5 - 37,6, δεν της έδωσα αντιπυρετικό.

EwHmpyO.jpgEwHmp2.png

czmdp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μη κλαις μαμαλευτερακι μου.......... σε καταλαβαίνω............ γιατί όχι όμως, γιατί να μην αποθηλάσει, κι αφού είναι και θετικός, δε σε βοηθάει ο Λευτεράκης σου;;;

Θέλει μου ζήτησε μόλις ξύπνησε δεν του έδωσα όμως φοβάμαι για τον μπέμπη

ας φτάσουμε έως τις 34 εβδομάδες και θα του ξανά δώσω θα το θυμάται άραγε ?

μαρεση που είχα βλέψεις και για τεντεμ

Χαλια είμαι

όλα μαζί

λιγομινορια –αποθηλασμός

- πρόωρος τοκετός

- θερμοκοιτίδα

-σχολειό την τέταρτη-

νευρά εχω αδυναμία νιώθω

μόνη νιώθω

χάλια είμαι

όλα μαζι μου ήρθαν

κρατούσα καλά μέχρι το μεσημέρι που γύρισα και τον βρήκα πάλι να κοιμάται χωρίς ν α έχει θηλάσει

αλά λύγισα όταν μου ζήτησε και δεν του έδωσα


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites

Μαραααααακιιιιιιιιι το εκαναν το θαυμα τους οι διακοπες λοιπον!!!!

Μπραβο καλη μου και με το καλό να επιβεβαιωθει η εγκυμοσύνη σου!!!!!!!!!!

Κι εγω με χαμηλη χοριακη ξεκινησα 2 μερες πριν την αναμενομενη περιοδο 800 ηταν περιπου..

Περαστικα στα κοριτσακια μας Ευα, Ναταλια και Αλεξανδρουλα..

Ηλιανα μου ειναι οτι καλύτερο εχεις να κανεις σε αυτη τη φαση..μην κλαις καθολου προσφερες τα πάντα και κτ παραπανω, τωρα ενα μικρο διαλειμμα για να λειτουργησουν ολα οπως πρεπει και κυριως η ψυχολογια σου!!!!


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...