Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Eflenew είπε:

      Συγνώμη αν κάνω χαζή ερώτηση αλλά δεν έχω δει παλιότερα posts. Γιατί θα γεννήσεις μέσα στο μήνα? Πότε θα σε δει ο εμβρυολογος?

      Συμφωνώ! 🥰Το να φτάσω ποτέ 30 βδομάδες το θεωρώ απίστευτο και όνειρο!

      😁🙏

      ειμαι με περιδεση από 22η εβδομάδα λογω τραχήλου και με συσπάσεις από 17η ! ε λίγο αυτό λίγο το μωράκι είναι χαμηλά, λίγο ο γιατρός μου κάτι βλέπει και υπολογίζει τα δικά του! ε μου είπε μέχρι 35η εβδομαδα! 

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts

Ντινα σωστη σε βρισκω!!!Μου λύθηκαν και οι δυο απορίες...:D:D

Ειχατε επιτυχίες στο φροντιστηριο??

Τελεια πηγανε τα παιδακια μου. Αμα δε πενεψεις το σπιτι σου θα πεσει να σε πλακωσει.

Ποτε εχεις τελευταια ημερομηνια;;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

Μπραβο, πάντα επιτυχίες!!!

Ο γιατρος μου λέει 15/10, απο το ΙΚΑ σημερα μου εγραψαν 23/10..

Πιστευω μεχρι 10/10 να εχω γεννησει..

Τον εφαγες τον γαϊδαρο. Με το καλο κοριτσακι μου. Τελεια η εποχη που θα γεννησεις!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

!!Και να εκανα στη Σικινο....στην αυχενικη ακομα δεν θα ειχα φτασει!!!χαχα

Σου λεω βρε τυχαια επεσε το ματι μου!

Ναι βρε, πλάκα εκανα!!Πάντως κι εγω καμια φορα που χαζευω στο αλλο φορουμ σε ιστοριες και ατυχίες μελών, ειναι να κανουμε το σταυρο μας με ολα αυτα που καποιοι βιωνουν..


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites

Σας άκουσα που με φωνάζατε και τσουυυπ εμφανίστηκα!:tongue::tongue::tongue: Μπήκα με μεγάλη αγωνία για την Ηλιάνα μας και πολύ χαίρομαι που όλα είναι καλα! Μπράβο κοριτσάκι μου! Πάντως αν χρειαστείς οτιδήποτε από φορμάκια κλπ που δεν έχεις πες γιατί τελικά έχω ανεξάντλητα αποθέματα αφού έχω τρέλα με τα βρεφικά ρουχάκια, όλο και κάτι θα έβρισκα αγορίστικο για την κατάλληλη εποχή!

Βατραχάκι πολύ χαίρομαι που πήγαν όλα καλά με το ανηψάκι σου! Μακρυά αό τα νοσοκομεία από εδώ και πέρα!

Εμείς είμαστε αρκετά καλύτερα, αν εξαιρέσουμε ότι καμιά διάρροια όλο και κάνει ο μικρός αλλά κυρίως δεν τρώει ΤΙΠΟΤΑ και το εννοώ, τα πήγαμε εδώ σε παιδίατρο(στάνταρ ο Γιώργος έχει εξεταστεί από πάνω από 30 παιδιάτρους) και μας είπε να μην τον πιέζουμε καθόλου! Αυτό κάνουμε, όμως το παιδί έχει πια εξαντληθεί τελείως, τα πόδια του δεν μπορεί να πάρει! Θέλει αγκαλιά και με το ζόρι ανεβοκατεβαίνει σκαλιά! Ουφ, τι να κάνουμε θα πάρει σιγά-σιγά τα πάνω του! Εμείς παίζει τελικά να γυρίσουμε Κυριακή αντί για αύριο. Όσο για τη συνάντηση πολύ θέλω να έρθουμε, ελπίζω να τα καταφέρω με τα πιτσιρίκια, πρώτα να ειμαστε καλά και να έρθουμε! ΑΝ ωστόσο, ειδικά για Τρίτη αποφασίσετε να πάμε για ποτάκι άνευ τέκνων έχω τρελή διάθεση να χώσω το σύζυξ! Χι,χι,χι!

Έχω και διάφορα άλλα που θέλω να σχολιάσω από αυτά που συζητάτε, αλλά μάλλον θα πάμε για μπανάκι σε λίγο! Ριτάκι ευχαριστώ πολύ για την παραλία που είπες όντως ήταν πολύ καλά για παιδιά, ο μικρός ευχαριστήθηκε παιχνίδι! Άρχισα κι εγώ να βλέπω το Βραχάτι με άλλο μάτι!:mrgreen::mrgreen::mrgreen: τώρα που φεύγουμε!


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γιορτάζει καλέ το Ναταλάκι σήμερις? Εγώ γιατί νομίζω ότι άλλη μέρα γιορτάζει? Ας είναι πάντως το παιδάκι πάντα γερό και χαμογελαστό!

'Εχω ρίξει τρελό γέλιο, εδώ στο λόμπυ που κάθομαι και σας γράφω! Το ξενοδοχείο είναι κυριλέ, αλλά γύρω-γύρω έχει χωράφια και από κάπου τρύπωσε ένα micky mouse και μπήκε σε ένα δωμάτιο και τρέχουν όλοι πανικόβλητοι να το πιάσουν και εγώ ίσα που κρατιέμαι να μην ξεκαρδιστώ βλέποντάς τους όλους με τις στενές φουστίτσες, τα φουλάρια και τις γραβατούλες να τρέχουν πανικόβλητη σε μια προσπάθεια να μην ξεσηκωθεί ολο το ξενοδοχείο στο πόδι! Βέβαια καθόλου δε θα μου φαινόταν αστείο αν αυτός ο mickye έμπαινε στοδικό μας δωμάτιο, αφού ακόμα και τις συζητήσεις που αφορούν στο θέμα τις αποφεύγω, ανατριχιάζω και μόνο στη σκέψη!


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μαρινακι αντε βρε....σε ψαχναμε!!

Ολα καλα ε?

Λοιπον σε εκεινη την παραλιτσα με την αμμο και τις ξαπλωστρες στον Ασσο διπλα ακριβως εχει καταπληκτικη ταβερνα,θα τη δεις ..και πισω και στο τερμα απο τις ξαπλωστρες παρκο με πολυ ωραια παιδικη χαρα.


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!!!!

Μαρίζα να χαίρεσαι το Ναταλάκι σου, πολύχρονη η κούκλα και σύντομα εύχομαι να έρθει και το τέλος των αλλεργιών!!!!:D:D

Μαρίνα η διάροια για σένα είναι παιχνιδάκι φαντάζομαι...:tongue: Όπως και να'χει περαστικά να είναι...;)

Ριτα εγώ την αυχενική την έκανα στο ιατρείο του γυναικολόγου μου, δεν θυμάμαι ποσο κράτησε αλλά όλους τους υπερήχους μας τους έδινε σε DVD και τις μετρήσεις εκτυπωμένες (Σουηδικό σύστημα...:tongue:) οπότε σε αυτή την περιπτωση εφόσον μου τα έδινε και στο χέρι θεωρώ ότι δεν είχε κατι να κρύψει...:roll: Το ίδιο έκανε και σε φίλη μου που τη χειρούργησε λαπαροσκοπικά για κάποιο πρόβλημα, της έδωσε όλη την επέμβαση σε dvd...

Πετρούλα πλησιάζεις ε;;; Άντε με το καλό να πάνε όλα...

Ηλιάνα χαίρομαι πολύ με τα νέα σου και νομίζω ότι το μπεμπέ σας θα καθίσει στη ζεστασιά της μανούλας...;)

Ελένη καλώς ήρθατε!!! Τελικά εμείς μπλέξαμε με γάμους κάθε σκ και δεν έχουμε καταφέρει να πάμε πουθενά...:(


UZaZp3.pngHoQqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσάκια μου.

Πήγα με το μωρό μου για μπανάκι και μετά θα βγω τσάρκα με γυναικοπαρέα :D:D:D

Η αγαπούλα μου έχει λίγες μύξες και φταρνίζεται ......ελπίζω να μείνουμε εκεί.

Μαρινάκι η μπουμπού πώς είναι; Δεν έχει πυρετό φαντάζομαι. Εσύ; Ο Γιώργος θα συνέλθει από τη διάρροια. Δώστου μπανάνα, καρότο, ρύζι βρασμένο σε ζουμί από κοτόπουλο, μήλο και ή κόψε το γάλα ή δώστε με λιγότερη λακτόζη......φαντάζομαι ήδη τα ξέρεις αυτά. Μόνο έτσι όμως θα στρώσει.

Delenaki μου ολόκληρη Κωνσταντινούπολη πήγατε, και άλλο θέλεις;;; :tongue::tongue::tongue: Πλάκα κάνω.....και οι γάμοι καλοί είναι.....αρκεί να περνάμε καλά.


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κουκλες.

μαρινακι τιποτα δεν ειναι αυτο για σενα,οσο για τον ποντικομικρουλη που σας επισκεφθηκε μπρρρρρ ανατριχιαζω μονο στην ιδεα.

ηλιανα μου ολα θα πανε καλα μεχρι το τελος και θα γεννησεις ενα υγιεστατο μωρακι.

πετρουλα μου ζηλευωωωωωωωω που θα πας στην αθηνα και θα δεις τα κοριτσια αλλα θα παω και εγω παλι.τελος σεπτεμβρη νομιζω 25/9.

ΑΚΟΥΤΕ ΚΟΥΚΛΕΣ????ΣΑΣ ΞΑΝΑ ΕΡΧΟΜΑΙΙΙΙΙΙΙ

φιλακι να το χαιρεσαι το κοριτσακι σου να ειναι γερο και ευτυχισμενο.

χθες ηταν και του αδριανου,καμια σχεση με την ανδρεανα μας ετσι?

εβαλα αγγελια για ενα φαρμακο εξωσωματικης.αν ενδιαφερεται καμια να το δωσει σε καμια φιλη της πειτε μου.εδω ειναι http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=37242&highlight=%F6%E1%F1%EC%E1%EA%E1+%E5%EE%F9%F3%F9%EC%E1%F4%E9%EA%E7%F2&page=8


ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

line_flow3_beg_minie_time_1212811200_text_c720eaeff5eaebdff4f3e120eceff520e5e9ede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...