Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Angot είπε:

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

      @Angot μου ειμαι σε ίδια βδομάδα και αντίστοιχη διάθεση αλλά αυτό που μου φτιάχνει τη διάθεση είναι μικρές χαρες. Οπως μια βόλτα με το αμάξι ή να έρθουν να σε δουν οι φίλες σου ή το γεγονός οτι έπιασες ένα αρχικό στόχο(30 βδομάδες). Βήμα βήμα φτάνουμε όλο και πιο κοντά στο να συναντήσουμε τα μπεμπάκια μας και να "απελευθερωθούμε" από τα αγχη,τη κούραση,τα βάρη και τους πόνους της εγκυμοσύνης.

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts

Γύρισα και βρήκα τον γιο μου να κοιμάται ζεστό φαγάκι για μένα και ένα χαμόγελο στην πόρτα αχ πως θα στο ξεπληρώσω κούκλα μου ,,,,,,,,,,,,,,,???????

Σταθερή η κατάσταση μας αύριο πάλι θα πάω για εξετάσουλες σήμερα βάλαμε κ 3ωρες ορό πάλι έχω πεταλούδα πως θα κοιμηθώ με αυτό στο χέρι ?

Τελος πάντων πάω να σας διαβάσω


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

παν μαρ δεν μου αρεσει καθολου η μαγειρικη και το σιδερο κατα τα αλλα δεν εχω θεμα με δουλειες,θα μπορουσα να κανω ολη μερα

νατασακι μου ολα οκ δηλαδη.

κοριτσια φευγω,παμε χαλκιδικη για πσκ.

φιλια σε ολες

ααα σαρδελα πες τι ελεγε ο αστερης στον παιδοτοπο


ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

line_flow3_beg_minie_time_1212811200_text_c720eaeff5eaebdff4f3e120eceff520e5e9ede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

ηλιανα μου,συνεχισε ετσι.μπραβο σου.και να την χαιρεσαι την φιλεναδιτσα σου


ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

line_flow3_beg_minie_time_1212811200_text_c720eaeff5eaebdff4f3e120eceff520e5e9ede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Ηλιανα εκει που δεν ειχες καθολου ρουχα, τωρα σου περισσευουν κιολας!!!Μπραβο!!

Εγω θελω να του παρω μονο τα μακρυμανικα φορμακια, περιμενω να ερθει η χειμερινη κολεξιον στα καταστηματα και να βαλω το πλυντηριο μολις μπω στον μηνα μου...

?

φανελάκια είχα πολλά κ εγώ μακρυμάνικα δεν είχα μονο 4 αλά τωραμου φενοντε πολλά θα του αγοράσω όμως και ένα καινούργιο να τον βγάλω από το νοσοκομείο τον μπόμπιρα μου

ΜΑΡΙΝΑ ευχαριστώ κοπέλα μου ο λόγος σου με χόρτασε κα περαστικά στο αντράκι σου τι περνάς κ εσύ κάθε τόσο?

Deleni αχ να περάσεις καλά στους γάμους πολύ μου αρέσουν οι γάμοι αχ κάθομαι και παρατηρώ τα φορέματα τα χτενίσματα τον στολισμό αχ υπεροχές στιγμές για κάθε ζευγάρι τι όμορφα………………….:D:D

καλός ήρθες και ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια ?

GiovannaXA ελπίζω να πέρασες καλά στην βόλτα κούκλα μου περαστικά στην μικρη σου ;)

vickypap αχχχχχχχχ παντού πάτε εκτός από εδώ άντε τώρα θα πεισμώσω αα αααααααααα φιλιαααααααααααα:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

joa καλή αρχή να έχουν τα παιδάκια μας εμείς την τέταρτη να με καλά θα πάω να κάνω την εγγραφεί και από πέμπτη χολιο χολιοOOOO που λέει και ο λευτερακης μου…

kiko χαχ κούκλα ποιεί είναι οι μπαμπούλες ?

όντος οι φίλοι είναι σπουδαίο πράγμα και φυσικά φαίνονται στα δύσκολα ;);)

sardelaki σουπερ ο γιος σου αστέρι θα έλεγα μακαρονασσσσσσσσσσσσσσς

νοικοκυρές ριτα79 - joa κάνατε και φανουρόπιτα βοήθεια σας

pikoulini μπράβο στο αγόρι σου χαίρομαι να διαβάζω πως δεν ζηλεύει το αδελφάκι του μας έχουν ζαλίσει ολοι θα δεις ξύλο που θα τρώει ο μπέμπης λες και 2 χρόνια αναθρέφω χουλιγκαντ στο σπίτι μπράβο για την ομιλία

μόνο ο δικός μου ένια μουγκα στρούγκα στο καφέ αχχχχχχχχχ ποτε θα μιλήσει αυτό το παιδί μου ποτεεεεεεεεεεεεε ????????

ana08 κλασικός άντρας από άλλο θυμώνουμε εμείς άλλο καταλαβαίνουν αυτοί τα βρήκατε άντε να μην ξανά μαλώσετε φιλιαααααααααααα

πανμαρ έλα να κάνουμε παρέα Ολλες οι χαρωπές νοικοκυρές χιχιχι μια στην Αθηνά η άλλη Λάρισα και Βίκυ μας Θεσσαλονίκη ΦΩΤΙΑ ΘΑ ΠΑΡΟΥΝ ΤΟΝ ΧΕΙΜΩΝΑ ΤΑ ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΑ ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΧΟΟΧΟΧΧΟΟΧΟ:tongue::tongue::tongue::tongue:


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites

Καλώς σας βρήκα! Μεταπηδώ από το ένα καφέ στο άλλο μπας & επικοινωνήσω με καμιά μανούλα & μου φαίνεται ότι μόνο οι μανούλες τις άνοιξης (Μάϊος) το΄χουν πάρει ζεστά - εμείς του Οκτώβρη έχουμε απομείνει μόνο δυο! Ευτυχώς που υπάρχει & καφέ ανά περιοχή διαμονής & βρήκα και άλλους δυο (Ν. Ηράκλειο) Πολλά φιλάκια σε εσάς & στα αγγελούδια σας

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλώς σας βρήκα! Μεταπηδώ από το ένα καφέ στο άλλο μπας & επικοινωνήσω με καμιά μανούλα & μου φαίνεται ότι μόνο οι μανούλες τις άνοιξης (Μάϊος) το΄χουν πάρει ζεστά - εμείς του Οκτώβρη έχουμε απομείνει μόνο δυο! Ευτυχώς που υπάρχει & καφέ ανά περιοχή διαμονής & βρήκα και άλλους δυο (Ν. Ηράκλειο) Πολλά φιλάκια σε εσάς & στα αγγελούδια σας

Κάλος ήρθες να έρχεσαι αν τα λέμε συχνά τι σημασία έχει η ηλικία των παιδιών μας μανούλες είμαστε όλεσ και έχουμε όλες τις ίδιες αγωνίες χάρηκα που σε γνώρισε από πού είσαι ? εγώ είμαι από Λάρισα


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια ζηλεύω που κανονίζετε συνάντηση! Είναι καλός αυτός ο παιδότοπος??? Joa τα κοριτσάκια είναι πιο ομιλητικά ο δικός μου ο μπουνταλούλης όποτε θέλει μου απαντάει! Αντίθετα η μικρή της κολλητής μου που είναι συνομίληκη δε βάζει γλώσσα μέσα - σε πουλά & σε αγοράζει !!!μαμαλευτεράκι έχεις υπέροχο μνμ για υπογραφή όντωε ο θηλασμός δεν ξεχνιέται ποτέ! vickypap καλά να περάσετε Χαλκιδική ρίχτε & καμιά βουτιά για εμάς πανμαρ είσαι η μόνη κοριτσομάνα αν δεν κάνω λάθος ?

Link to comment
Share on other sites

sardelaki ο μακαρονάς σου είναι κούκλος - χαλαρώστε εσείς που μπορείτε! ana08 ΄χάρηκα που τα βρήκατε με το συζυγο vatrxaki τί να πρωτοπρολάβεις κοπέλα μου - τρία ζουζουνάκια που ζουζουνίζουν έχεις! deleni μου έχεις κι εσύ κοριτάκι ? stone κι εμείς λατρεύουμε τους mazoo τα γνωρίζουμε όλα τα τραγούδια απέξω . Ελπίζω να μην τα μπέρδεψα, γιατί έχω να μάθω πολλά ονόματα χα χα

Link to comment
Share on other sites

Βικάκι μου, κι εγώ από δουλείες του σπιτιού δεν τα πάω καλά... Τα μόνα που μ'αρέσει να κάνω είναι σίδερο και πλύσιμο πιάτων. Αλλά και το σίδερο... αφήνω πρώτα να μαζευτεί μια ντάνα από πολλά πλυντήρια και μετά το παίρνω απόφαση!

Ηλιάνα μου, κατ'αρχάς να χαίρεσαι τις φίλες σου!

Τώρα, αν το χειμώνα, με τα δύο παιδιά πλέον, θα έχεις χρόνο και όρεξη να είσαι όλη μέρα στο καφέ... τα συγχαρητήριά μου από τώρα!!!

gogonenaki, καλώς ήρθες στο καφέ μας κι από μένα!

Δεν είμαι η μόνη κοριτσομάνα... Υπάρχουν κι άλλες, απλά απουσιάζουν!

Όσο για τα ονόματα... σιγά σιγά θα τα μάθεις! Κι εμένα (που είμαι η πιο καινούρια του καφέ) μου πήρε λίγο χρόνο...


mrdIp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Β

Ηλιάνα μου, κατ'αρχάς να χαίρεσαι τις φίλες σου!

Τώρα, αν το χειμώνα, με τα δύο παιδιά πλέον, θα έχεις χρόνο και όρεξη να είσαι όλη μέρα στο καφέ... τα συγχαρητήριά μου από τώρα!!!

.

Το βράδυ για ποτάκι-λικέρ μην ξεφεύγουμε σίγουρα με τον μικρό σε βυζοκατασταση χιχιχι παω να ξαπλώσω φιλιαααααααααα τα λέμε κουκλεσσσσσσσσσσσσσσσσς


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ουφ ηρθα!!!!

κοιμηθηκαν τα θηρια!!!!

τι κανετε;

κανονιζεται καφεδακι βλεπω ε;μπραβο κι εγω θελω :P

gogonenaki μου καλως ηρθες στο παρεακι μας!!!

καλε δυο ζουζουνια εχω χαχα σε μπερδεψαν τα τικερακια ε;

λες να εχω σκαρωσει κανενα τριτο και να μην το εχω παρει χαμπαρι με τον θηλασμο;:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Ηλιανα μου να ξεκουραζεσαι ζουζουνα μου τα ειπαμε και στο τηλ

εγω τον μικρο τον ειχα βγαλει απο την κλινικη με τζιν παντελονι μπλουζακι και μπουφανακι μαγκικο ειχε πολυ φαση ολες η μαιες ξετρελεθηκαν και ηθελαν να τον βγαζουν φωτο :mrgreen:

ριτα εγω αυχενικη και β επιπεδου μου τα εκανε η γιατρος μου που ειναι εξιδικευμενη σ'αυτα επισης μου ειπε οτι οι γιατροι που τα κανουν αυτα δινουν καθε χρονο εξετασεις εμενα μου εδινε και ολες τις μετρησεις μετα σε χαρτι και σε cd με φωτο και η αυχενικη κρατουσε περιπου 30 λεπτα και εκανε πολλες μετρησεις κατι σαν μικρο β επιπεδου δεν εβλεπε δηλαδη μονο αυχενα και ρινικο οστο οπως καποιοι γιατροι στον β επιπεδου καναμε καμια ωρα περιπου στον τιμο παραπανω γιατι δεν ειχε καλη θεση!

δεν θυμαμαι τι αλλο ηθελα να πω :rolleyes:

μονο να σας πω οτι ειμαι ερωτευμενη με τους γιους μου χαχαχαχα!!!!

ο ενας με ξετρελενει με τις αταξιες του και με τα καινουρια λογακια που λεει και μου λεει ισα με 100 φορες την μερα μαμα ΄σ'αγαπω κι εγω λιωνω!!!

κι ο μικρος καθε μερα μας τρελενει με τα γελια του και τις χαρες του το ζουζουνι μου!!!

αυτα κουκουβα χαχαχαχα :mrgreen::mrgreen::mrgreen:


33fdd32819.png459830qyqjkq81to.gif6dc7cf086f.png
Link to comment
Share on other sites

μονο να σας πω οτι ειμαι ερωτευμενη με τους γιους μου χαχαχαχα!!!!

ο ενας με ξετρελενει με τις αταξιες του και με τα καινουρια λογακια που λεει και μου λεει ισα με 100 φορες την μερα μαμα ΄σ'αγαπω κι εγω λιωνω!!!

κι ο μικρος καθε μερα μας τρελενει με τα γελια του και τις χαρες του το ζουζουνι μου!!!

αυτα κουκουβα χαχαχαχα :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Και τον άντρα σου τον καημένο...? Τον ξέχασες? Ηρθαν οι γιοι σου στη ζωή σου και πάει...

Να τους χαίρεσαι βρε βατραχάκι και σου εύχομαι κάθε μέρα να σε τρελένουν όλο και περισσότερο!!!


mrdIp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Το βράδυ για ποτάκι-λικέρ μην ξεφεύγουμε σίγουρα με τον μικρό σε βυζοκατασταση χιχιχι παω να ξαπλώσω φιλιαααααααααα τα λέμε κουκλεσσσσσσσσσσσσσσσσς

Αααα! Έχεις άγριες διαθέσεις... Καλά που μου το είπες να προετοιμαστώ καταλλήλως, γιατί το λικεράκι μου έχει τελειώσει, οπότε πρέπει να πάω στην πεθερούλα μου για ανεφοδιασμό!


mrdIp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Ηλιάνα μου όλα τα καλά η φίλη σου τα κάνει; Μπράβο στην κοπέλα...δεν έχω λόγια. Τελικά καμιά φορά καλά λένε να μην περιμένεις και πολλά από το σόι σου! Δεν ισχύει πάντα αλλά σε αρκετές περιπτώσεις!

gogonenaki καλώς ήρθες στην παρέα μας...εμείς εδώ είμαστε πολυλογούδες και δεν το έχουμε παρατήσει το καφέ μας εδώ και πάρα πολύ καιρό...καλέ πόσο καιρό το έχουμε κοριτσάκια; Πάντως εγώ μπαίνω στο παρεντς από την εγκυμοσύνη , όπου οι πρώτες φίλες μου ήταν η arma και η συμπεθέρα μου Soula33.

Ααααααααααααααααααααα να σας πω και για τον παιδότοπο...μόλις φθάσαμε μου λέει ο Αστέρης "μαμά η Φωτεινούλα θα έρθει"; έχουμε πάει μιά φορά μαζί με την Βίκυ και την Φωτεινή κι από τότε την ψάχνουμε όποτε πάμε.


m57Zp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...