Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Το κέντρο μου είπε είναι νωρίς για υπέρηχο αλλά η γιατρός μου, μου είπε να πάω να επιβεβαιώσουμε ότι υπάρχει ενδομητρια κύηση. Πήγα, κάναμε υπέρηχο, είδαμε τον σάκο!!!! Εμβρυικα στοιχεία δεν φαινόταν ακόμα αλλά ήταν ορατός ο λεκιθικος ασκός που προηγείται του εμβρυου. Σε 10 μέρες που θα μπω στην 7η εβδομάδα έχω πάλι υπέρηχο ελπίζω να ακούσουμε καρδια!!!!

      1 hour ago, Lila ki είπε:

      Μπταβο κορίτσια με το καλό !!!! Όλα να πάνε δεξιά !!!

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      1 ώρα πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ρε κορίτσια αλήθεια είναι φοβερό που ξένοι άνθρωποι χαίρονται με την χαρά σου σασ ευχαριστούμε πάρα πάρα πολύ για τις ευχές σασ αλήθεια μέσα από την καρδιά μου μόνο χαρές σας εύχομαι. Απλά η σύζυγος έσκασε γιατί μου λέει ότι εχτές θα έπρεπε να είναι κοντά 4000 και σήμερα 6000 αλλά μπορεί να μην κάνει διπλασιασμό κάθε 48ωρες σωστά δεν τα λέω;;

      Ρε χαίρομαι πάρα πολύ αλήθεια γιατί κάναμε την ίδια μέρα εμβρυομεταφορα αχααχαχαχα ο καθένας με τον πόνο του αχααχαχαχα σου εύχομαι τα καλύτερα αλήθεια εσύ πότε θα πασ για ραντεβού 

      Οχι δεν κάνει υποχρεωτικά διπλασιασμό κάθε 48. Μια χαρά ανεβαίνει η χοριακη σας!!!! Θα περιμένουμε τσ ομορφα νέα σας την Παρασκευή που έχετε υπέρηχο! 

      1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Η χοριακη σας ανεβαίνει τελειαααα με το καλό ο υπέρηχος όλα να σας πάνε κατευχην 🙏🏼

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      • Λουλούδια 2

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts

Αχ εμένα τα sam είναι από τα αγαπημένα μου! Ειδικά για κορίτσια τρελαίνομαι με τα χρώματα, για τη βαφτιστήρα μου γυρίζω όλη την αγορά και πάντα εκεί καταλήγω! Εμένα γενικά μου αρέσουν πολύ τα χρώματα στα παιδικά!

Στο σταθμό κι εμάς με σχολικό και φαγητό είναι 370. Σκεφτόμουνα που από Φλεβάρη που θα πάω στη δουλειά θα έπρεπε να πηγαίνουν και τα δύο θα ήθελα 740! Έπαθα σοκ! Ευτυχώς που μου τον καλύπτουνε.


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

Αχ εμένα τα sam είναι από τα αγαπημένα μου! Ειδικά για κορίτσια τρελαίνομαι με τα χρώματα, για τη βαφτιστήρα μου γυρίζω όλη την αγορά και πάντα εκεί καταλήγω! Εμένα γενικά μου αρέσουν πολύ τα χρώματα στα παιδικά!

.

Για τα κορίτσια ναι για τα αγόρια αυτά τα λαχανί με τα πουλιά και της κλαρεσσσσσσσσσσς μπιαχχχχχχχχχχχχχχ παναγία μου αίσχος

Κούκλε ς ήπια αντιβιοσουλα και πάω να ξεκουραστώ το βραδύ έχω εξετάσουλες πάλι

θα δω το κουκλη μου παλι αχ τι φατσουλα μου πωσ να ειναι αραγε ? να νε καλα το ψυχακι μου κ κουκλακι θα το βλεπω εγω

ελπίζω να μην μου παρουν αίμα καιξανα ορό με χουν κατατρύπησα πρεζομανα είμαι όλο μελανιάαααααααααααα


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites

Για τα κορίτσια ναι για τα αγόρια αυτά τα λαχανί με τα πουλιά και της κλαρεσσσσσσσσσσς μπιαχχχχχχχχχχχχχχ παναγία μου αίσχος

Κούκλε ς ήπια αντιβιοσουλα και πάω να ξεκουραστώ το βραδύ έχω εξετάσουλες πάλι

θα δω το κουκλη μου παλι αχ τι φατσουλα μου πωσ να ειναι αραγε ? να νε καλα το ψυχακι μου κ κουκλακι θα το βλεπω εγω

ελπίζω να μην μου παρουν αίμα καιξανα ορό με χουν κατατρύπησα πρεζομανα είμαι όλο μελανιάαααααααααααα

άντε Ηλιάνα με το καλό να πας για τις εξετάσεις σου και όλα καλά να είναι.

Link to comment
Share on other sites

Καλό μεσημέρι σε όλες!

Σήμερα είναι μια μέρα απ'αυτές που ξυπνάς στραβά και μετά όλα σου φταίνε και όλα σου πάνε στραβά χωρίς κανένα λόγο!

Κατ'αρχάς να ευχηθώ!

Σαρδελάκι χρόνια σου πολλά και καλό ξεκίνημα στο νέο σου εγχείρημα!

Γιοβάννα να χαίρεσαι την κορούλα σου (και την μανούλα σου) και σ'όλη σας τη ζωή να σας δίνει μόνο χαρές!

Γειτόνισσα εμείς τα είπαμε...

Ντελένη να σας ζήσει ο μπαμπάς σας και να'ναι πάντα γερός να σας φροντίζει!

Μαελένη μου, να χαίρεσαι τον αδερφό σου!

Αρμα! Συγχαρητήρια! Σου εύχομαι να έχεις μια καλή εγκυμοσύνη και ένα γερό μωρό!

Για αύριο, νομίζω σας τα είπε και η Ιωάννα, είμαστε οκ.

Ιωάννα, όταν μιλήσεις με την Πετρούλα, αν θέλει δώσ' της το τηλέφωνό μου, να μιλήσουμε, να δω τι ξέρει από τους δρόμους της Αθήνας για να δω πώς θα την κατευθύνω.

Μαρινάκι, για εσένα έχω να σου προτείνω άλλη λύση, αν βολεύει, να δώσουμε ραντεβού κάπου στον δρόμο και να με ακολουθείς. Εγώ έχω σκοπό να πάω από Αττική Οδό.

Αυτά για την ώρα... Δεν θυμάμαι τι άλλο ήθελα να γράψω...

Πολλά φιλιά σε όλες!


mrdIp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια να σας ευχαρίστησω και πάλι όλες για τις ευχές σας. Να είστα πάντα καλά.

Ρίτα ευχαριστούμε για την πληροφορία για τα orchestra. Θα πάω αύριο κιόλας. Εμένα με έχουν βολέψει πάρα πολύ και τα θεωρώ και πολύ μοδάτα. Όσο για τα νούμερα, εμένα με είχαν προειδοποιήσει οι κοπέλες όταν ξεκίνησα να αγοράζω ότι είναι ένα νούμερο μπροστά. Δηλαδή για να καταλάβετε, όταν βλέπουμε στα orchestra 6 μηνών σημαίνει ότι είναι από 3 εώς 6 μηνών. Άρα τώρα θα πάρουμε όλες τα 3 χρονών και οι κάπως πιο ανεπτυγμένοι τα 4 χρονών.

Ηλιάνα μια κουβέντα θα σου πω μόνο για το θηλασμό και πραγματικά μετά δεν θα στο ξαναθίξω. Θεωρώ όμως ότι είσαι έξυπνη γυναίκα και όσον αφορά τα παιδιά γνωρίζεις αρκετά. Μην σκέφτεσαι μόνο τον εαυτό σου και τα συναισθήματα που χαρίζει σε εσένα. Σκέψου το παιδί και πόσο πιο δύσκολο θα γίνει όσο περνάει ο καιρός. Χαρά από εσένα ο Λευτέρης σου μπορεί να πάρει και αλλιώς. Με παιχνίδια, παραμύθια, αγκαλιά κλπ.


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites

γεια σας!!!!

να ξεκινησω μετα υπεροχα νεα απο το αρμακι μας!!!!

αγαπουλα μου γλυκια με το καλο να ερθει το μωρακι σας να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη!!!

αχ δεν ξερεις ποσο χαρηκα :D

περστικα και στο Ευακι ελπιζω να ειναι καλυτερα σημερα!

χρονια πολλα σε Σαρδελάκι, μικρή Αλεξάνδρα και μαμά Γιοβάννας , αδερφό Μαελένης, άντρα Deleni και μαμά Joas

γεροι και πολυχρονοι ολοι!!!

παω να θηλασω κι αν δεν αποκοιμηθω:mrgreen: θα επανελθω!


33fdd32819.png459830qyqjkq81to.gif6dc7cf086f.png
Link to comment
Share on other sites

ηρθα!!!

τι να πρωτοσχολιασω δεν ξερω δυο μερες κανω να μπω και εχετε γραψει ενα σωρο σκεφτητε κι εμενα λιγο :mrgreen:

Ηλιανα μου μην στεναχωριεσαι αγαπη μου να γεννησεις με το καλο και μετα κανεις ταντεμ που τοσο πολυ ηθελες αποκλειεται να το εχει ξεχασει ο Λευτερακος ειναι μεγαλος δεν ξεχναει τοσο ευκολα.

ριτα μου περαστικα στον μπαμπα σου ολα καλα θα ειναι μην αγχονεσαι!

καλη αρχη στο μαθητουδι σου!τον προηγουμενο μηνα εκανε ο Θοδωρακος το prevenar 13 δεν εκανε τιποτα μια χαρα!

κωνκων μου μηπως εχει δυσκηλια απο το συμπληρωμα που δινεις;τα παιδια που θηλαζουν αποκλειστηκα μπορει να κανουν και 1 φορα στις 10 μερες κακα ειναι φυσιολογικο αλλα εσας ισως σας προκαλει και το ξενο ρωτα τον γιατρο σας!

καλη αρχη και στο δικο σου μαθητουδι θα τον στειλεις τελικα;μηπως να τον κρατουσες μεχρι να γινει η μικρη 2 μηνων περιπου να μην εχεις το αγχος για τις ιωσεις;


33fdd32819.png459830qyqjkq81to.gif6dc7cf086f.png
Link to comment
Share on other sites

Α! Για τα orchestra που λέγατε, αν κάποια την εξυπηρετεί έχει και μέσα στον Μουστάκα.

εμεις δεν εχουμε εδω :(

ουτε h&m τιποτα μηπως να χτυπησω καμια Σαλονικα για shopping;:mrgreen:


33fdd32819.png459830qyqjkq81to.gif6dc7cf086f.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αχ εμένα τα sam είναι από τα αγαπημένα μου! Ειδικά για κορίτσια τρελαίνομαι με τα χρώματα, για τη βαφτιστήρα μου γυρίζω όλη την αγορά και πάντα εκεί καταλήγω! Εμένα γενικά μου αρέσουν πολύ τα χρώματα στα παιδικά!

δεν εχω παει ποτε αυτη που το εχει δεν την πολυ παω :mrgreen:


33fdd32819.png459830qyqjkq81to.gif6dc7cf086f.png
Link to comment
Share on other sites

Α! και μια και λέμε για μαγαζιά, αυτό που μ'αρεσει πολύ σαν μαγαζί είναι το "Du pareil au meme". Πολύ "κουλτουριάρικα" ρουχαλάκια!

Καλά αυτό ούτε και εγώ το ξέρω. Είνια φίρμα ρούχων ή επωνυμία μαγαζιού;


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...