Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Eflenew είπε:

      Δε ξερει γιατι παιρνω αρνητικες ή χαμηλές δεδομένου οτι αυτη και 2 προηγουμενες ειναι με δανεικα και με αριστο ενδονητριο. Εχω κάνει έλεγχο μικροβιώματος και θεραπεια, υστεροσκοπησείς, εχω κάνει όλες τις εξετάσεις σε αιματολόγο, εχω ελέγξει θρομβοφιλία, εχουμε ελέγξει ορμόνες, έχουμε ελέγξει σπέρμα (οξειδωτικό στρες & καλλιέργεια για μικρόβιο). Δευτέρα....θα φανεί...ουφ!

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts

giovanna μου κριμα μωρε με την Αλεξανδρα σου. Παλι αντιβιωση... τί να κανουμε ομως αλλιως δεν περνανε. Περαστικά και να ειναι η τελευταια φορα!

Μαρακι μου σ΄ευχαριστω για τις σελιδες. Θα τις τιμησω!

sunsun συγχαρητηρια! Με το καλό να ερθει το αγορακι σας!

Ηλιάνα μου μη μου λες τετοια.....χαχαχαχαχαχα:lol: τσουκνιδες:shock:? Το λες αληθεια ή κανεις πλάκα?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

Σιγουρα τον εχει τον ελεγχο Ιωαννα ο Χρηστακος .Θεμα χρονου ειναι...

Ρε συ ηλιανα θα μας τρελανεις?Εσυ δεν ελεγες θελω να του την κοψω παση θυσια γιατι ειναι ενα προσωπικο στοιχημα κτλ κτλ?

?

:shock::shock::shock::shock::shock: ε δεν την εκοψα εγω ρε ρητα

μονοσ του το εκανε εγω απλα τον βοηθησα το εχω πει χιλιεσ φορεσ μονοσ του ξυπνουσε στεγνοσ απο 18 μηνων χωρισ ΚΑΜΙΑ ΕΚΠΕΔΕΥΣΗ κ δνε τον φορουσα την νυχτα μετα την κοψαμε μερα

σιγα μην την εκοψε επειδη εγω το θελησα

μπορει εγω να ηθελα αλα το δικο μου παιδι ηταν σε φαση κ την εκοψε αν δεν ηταν στην συγκεκριμενη φαση εγω τον απαυτο μου κατω να βαρουσα δεν θα κοβοταν

οποτε κουκλεσ τα παιδακια μασ αποφασιζουν και ακθε οργανισμοσ δεν ειναι ιδιοσ δεν οριμαζουν ολονων οι σφιχτηρεσ στην ιδια ηλικια ,,,,,,,,


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites

giovanna μου κριμα μωρε με την Αλεξανδρα σου. Παλι αντιβιωση... τί να κανουμε ομως αλλιως δεν περνανε. Περαστικά και να ειναι η τελευταια φορα!

Μαρακι μου σ΄ευχαριστω για τις σελιδες. Θα τις τιμησω!

sunsun συγχαρητηρια! Με το καλό να ερθει το αγορακι σας!

Ηλιάνα μου μη μου λες τετοια.....χαχαχαχαχαχα:lol: τσουκνιδες:shock:? Το λες αληθεια ή κανεις πλάκα?

ΑΛΗΘΕΙΑ ΣΑΣ λεω η καθε μανα εχει τον τροπο τησ αλαλ την εκοψε χαχαχαχαχ ετοιμαστικε σε μια νυχτα η κουνιαδα μου εκπεδευτικε αχχαχα


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites

Η Αλεξάνδρα μου έχει βρογχίτιδα και είμαι πολύ στεναχωρημένη. Θα χρειαστεί αντβίωση για 10 μέρες.....αυτό που δεν ήθελα να συμβεί δηλαδή.......:-(:sad::-(

.

καλο μηνα κουκλα περαστικα σασ ουφ η γλυκουλα μου περαστικα σασ


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites

ΑΛΗΘΕΙΑ ΣΑΣ λεω η καθε μανα εχει τον τροπο τησ αλαλ την εκοψε χαχαχαχαχ ετοιμαστικε σε μια νυχτα η κουνιαδα μου εκπεδευτικε αχχαχα

:mrgreen: Λεω να δοκιμασω αλλες μεθόδους προς το παρόν!

Εχω χρονο μεχρι τον Αυγουστο που ξεκιναω δουλεια ωστε απο Σεπτεβρη που θα παει παιδικό να ειναι ετοιμος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μπορει εγω να ηθελα αλα το δικο μου παιδι ηταν σε φαση κ την εκοψε αν δεν ηταν στην συγκεκριμενη φαση εγω τον απαυτο μου κατω να βαρουσα δεν θα κοβοταν

οποτε κουκλεσ τα παιδακια μασ αποφασιζουν και ακθε οργανισμοσ δεν ειναι ιδιοσ δεν οριμαζουν ολονων οι σφιχτηρεσ στην ιδια ηλικια ,,,,,,,,

Μπραβο στο αγορακι σου! Ο καθε οργανισμος ειναι διαφορετικος.:D

Link to comment
Share on other sites

:mrgreen: Λεω να δοκιμασω αλλες μεθόδους προς το παρόν!

Εχω χρονο μεχρι τον Αυγουστο που ξεκιναω δουλεια ωστε απο Σεπτεβρη που θα παει παιδικό να ειναι ετοιμος!

ααααααααααααα η στουκνιδα ειναι αλανθαστη εγω αν δεν τα καταφερνα αλλιοσ τσουκνιδεσ θα εβαζα αχχαχαχαχαχαχαχαχαχα μπαμ κ κατω στοσυ 15 μηνεσ η κουνιαδα μου μαχαιρη την πανα

να δεισ τι μου .......

\ακουσ φιλιω ?

ανα δεισ τι μου δεν ξερι η πατερασσσσ??????//

αχχαχαχα εχω γελασει πολυσημερα να στε καλα να στε καλα μονη μου γελω κ χοροπηδω :tongue::tongue::tongue:


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites

Μπραβο στο αγορακι σου! Ο καθε οργανισμος ειναι διαφορετικος.:D

αυτο πιστευω καμαρι μου κ γενικα τα αγορια αργουν παντα κ τα ατυχηματα ειναι μεσα στο προγραμα βασικα πιστευω πωσ αν τον πετυχεισ σε φαση δνε θα δυσκολευτησ καθολου σε 15μερεσ θα εχετε ξεμπερδεψη αληθεια στο λεω;););)


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites

Τσιγαριζω στο λαδι κρεμμυδι(αλλοι βαζουν κ σκορδο εγω οχι) ,ριχνω φασολακια και μαιντανο και λιγη πιπερια ψιλοκομμενη.........

χαχαχαχαχα ασχετο τωρα το θυμηθηκα....

Ρίτα πες μου ενα φαϊ που φτιαχνεις και δεν βαζεις πιπερια! Εχω σε τουρσι απο την πεθερα μου, τα θες?

Αν σου αρεσουν τοσο πολύ ακου ενα καλοκαιρινο φτωχικο φαγακι που στο χωριο το τρωγαμε πααααρα πολύ συχνα.

Τηγανιζεις λιγο τις πιπεριες κομενες και ριχνεις φρεσκια ντοματα τριμμενη και λιγο νερακι. Αλατι, πιπερι και ριγανη. Λιγο πριν το βγαλεις ριχνεις και φετα σε κομματακια.

Στην οικογενεια μου το λεμε πιπεριες βουτα(γιατι θες και ενα ψωμι στη καθησια για να κανεις βουτα):mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Ποσα γραψατε καλε????

sunsun με το καλό ο γιος!!!!

giovanna μου περαστικα σας γλυκειά μου.

Πετρούλα μου τελειες στιγμές ε?????Ειναι τρυφερουλης μωρε ο Α.

Μαρακι μου καταλαβαιων την λαχταρα σας με το Ευακι.Α παπα θελει προσοχη ρε γμτ.

Οσο για την πανοσυζητηση δεν συμμετεχω !!!!

Η καθε μανουλα κανει αυτο που θεωρει σωστο για το παιδι της κρινοντας μονη της .Και αυτο ισχυει για ολα τα θεματα !!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μπορει εγω να ηθελα αλα το δικο μου παιδι ηταν σε φαση κ την εκοψε αν δεν ηταν στην συγκεκριμενη φαση εγω τον απαυτο μου κατω να βαρουσα δεν θα κοβοταν

Αυτο λέμε όλοι κι ειναι γεγονος..καθενας ξερει το παιδι του και το ιδιο το παιδι δειχνει το δρομο για καθε "κατακτηση", γιατι κακα τα ψεματα, η απαλλαγη απο την πάνα, την πιπιλα, το μπιμπερό,ο ηρεμος υπνος τη νυχτα,το φαγητό που τρωνε μονα τους και η προσαρμογη στο σχολειο-που το ζω τωρα- ΟΛΑ ειναι κατακτηση για τα πιτσιρικια μας και καθε φορα που απαλλασονται απο κτ ή μπαινουν σε αλλο σταδιο φαινεται και στο χαρακτηρα τους αλλα και στο ποσο ανεξαρτητα, αυτονομα και ωριμα γινονται!!Εμεις τα βοηθαμε και τα καθοδηγουμε!

Ιωαννα μου το παιδι να γινει καλά και η αντιβιωση βοηθαει σε αυτο!Περαστικα και αγυριστα!

Τα λέγατε εσεις για τα μαθητουδια σας αλλα τα συναισθηματα όταν το βιωνεις ειναι εντελώς διαφορετικα και πρωτογνωρα!

Στην οικογενεια μου το λεμε πιπεριες βουτα(γιατι θες και ενα ψωμι στη καθησια για να κανεις βουτα):mrgreen:

Αχ τα σαλια μου ετρεξαν!!!Ακρως καλοκαιρινο φαγακι..ειδικα με φρεσκια ντοματα ειναι ολα τα λεφτα!!!

Σανσαν κι εγω αγορακι θα ελεγα (το συνηθιζω) αλλα κρατα και μια πισινη - και κυριως ο συζ- αφου δεν σας ειπε με σιγουρια..Γερό να ειναι και με το καλό να το αγκαλιασετε!!!!!Η Κατια το ξερει ή δεν της εχετε αναφερει τπτ ακομη?


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites

Τελικά ίσως γλιώσουμε την αντιβίωση. Επικοινώνησα με την ομοιπαθητικό και μου είπε να αγοράσουμε κάτι κάψουλες.....θα δούμε.

Ρίτα για να βγάλει ο Γρηγόρης το βραχιολάκι με το Μαρτάκι από το χέρι του, πέστου ότι πρέπει να το αφήσετε σε ένα δέντρο και να το πάρουν τα πουλάκια για να κάνουν φωλίτσα. Έτσι ξέρω ότι κάνουν και στην Αλεξάνδρα έπιασε.

Άρμα τώρα συνειδητοποίησα τι έπαθε το Ευάκι. Πω, πω.....μας πώς να μην χάσεις 10 χρόνια από τη ζωή σου; Χάρηκα που το μπεμπάκι είναι καλά. Λοιπόν αυτό που λες, για τις ταχυπαλμίες κλπ, ίσως να το είχα και εγώ γιατί θυμάμαι ότι ο γιατρός μου είχε πει να μην κοιμάμαι ανάσκελα. Βέβαια δεν μου το είχε αναλύσει, και καλύτερα γιατί είμαι φοβιτσιάρα του κεράτα, αλλά κάτι είχε πει απέξω, απέξω για σφυγμούς κλπ.

Όσο για τα άλλα θέματα, εννοείτε ότι συμφωνώ με Πετρούλα και Μαργαρίτα ότι κάθε τι που φέρνει τα παιδιά μας πιο κοντά στην ανεξαρτησία είναι επίτευγμα και κατάκτηση, αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι όλα τα παιδιά τα κατακτούν με την ίδια σειρά και τον ίδιο χρόνο. Άλλα χρειάζονται περισσότερη δουλειά και άλλα λιγότερη, άλλα κόβουν πιο εύκολα την πάνα αλλά έχουν πιπίλα (ή το αντίθετο), άλλα μιλάνε πιο γρήγορα και άλλα περπατάνε.....τα πάντα είναι σχετικά. Το σίγουρο είναι ότι κάποια στιγμή όλα θα τα κάνουν όλα μόνα τους. Τότε να μας δω πώς θα νιώθουμε. Όταν θα θέλουμε να τα πάρουμε αγκαλια ή να κοιμηθούμε μαζί τους και θα μας διώχνουν :tongue::tongue::tongue:


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites

Το σεισμο τον νιωσατε?6 ριχτερ με επικεντρο στην κρητη.

Εγω τον καταλαβα καλα.

Κων κων αλλο αγαπημενο θεμα....πιπεριες!!!!!!!ναι σχεδον οπου παει βαζω πιπεριες...χαχα.Μου αρεσουν πολυ και ειδικα οι πορτοκαλι εχει και πολυ βιταμιση c και την προτιμω.

Υπαρχουν ομως και φαγητα που δε βαζω...:rolleyes:

Για τις τουρσι..εννοεις καυτερες?Αν ναι αυτες δεν τις προτιμω :-(.Ευχαριστω παντως.

Για τη συνταγουλα...κατι σαν σπετσοφαι δλδ?Παντως ωραια προταση!!Θα το κανω συντομα.Οτι μου εχεις δωσει το φτιαχνω!!:D τι πιπεριες να βαλω?κερατο?φλωρινης?τι βαζουν συνηθως?

Πασχαλινα κουλουρακια κανω παντα αυτα και δεν τα αλλαζω με τιποτα.

http://www.greekmasa.gr/index.php?option=com_content&task=view&id=1134&Itemid=49

Τσουρεκια παρε προς το παρον νηστισιμα(φοβερα) και θα επανελθω με πασχαλινα

http://www.greekmasa.gr/index.php?option=com_content&task=view&id=4470&Itemid=49

Γιοβαννα ευχαριστω για το βραχιολακι...εγω θα του το πω,οτι μου λετε ολα τα κανω χαχα αλλα δεν βλεπω να συγκινειτε για τα πουλακια..αλλιως θα το βγαλω στον υπνο του.

Για τη βροχιτιδα μονο αντιβιωση ειπε ο παιδιατρος ή και μασκες?

Οσο για το γλυκο που με ρωτησες κατι σε τρουφακι με γευση καφε θα σου αρεσε?

(Το fb μου δε δουλευει συνδεετε αλλα μετα παω να κανω κινηση και μου βγαζει ''ωχ προσπαθηστε ξανα''

Πετρουλα αστερια τα μικρα σου!!!!Εχω χασει και αλλες φωτο μαλλον θα τις δω με ησυχια μολις φτιαξει)


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Giovanna μου γιατί να πάρει αντιβίωση για την βρογχίτιδα το παιδάκι; Μου ακούγεται λίγο κάπως; Περάσαμε κι εμείς βρογχίτιδα , ο Αστέρης έβηχε σαν "γάιδαρος" το πουλάκι μου για 14 μέρες και δεν πήραμε ούτε μία μέρα αντιβίωση. Κάναμε 11 μέρες μάσκες με αερολίν!


m57Zp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...