Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Angot είπε:

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

      Είναι η επίδραση των ορμονών,σε συνδυασμό με τους πόνους και την ψυχική κόπωση. Ο,τι νιώθεις είναι απολύτως φυσιολογικό.Ακομα και αν ξυπνήσεις μια μέρα και θέλεις να δείρεις όλο τον κόσμο,πάλι νορμάλ θα είναι. Είσαι σε καλό δρόμο,λίγες εβδομάδες έμειναν,κάνε υπομονή❤️

      • Λυπημένη/-ος 1

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts

Είσαι πολύ σκατούλα τελικά!!!! Και ξέρω και πώς με καταλαβες! Γμτττττ ούτε έναν άνθρωπο δεν κατάφερα να κοροιδέψω σήμερα, δεν προσπάθησα κιόλας αφού όλη μέρα ήμουν στο τρέξιμο, αλλά μου το χάλασες τώρα!


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

Αύριο που θα πάω στο γιατρό κορίτσια θα λυθεί το μυστήριο.

Καλα τωρα σε πιστεψαμε!!!:mrgreen:

Ε μα όλη μερα κανεις δεν εκανε μια πλακιτσα!

Για το βαρος της μικρής, ειναι μια χαρα στη καμπυλη απλά την προβληματισε που πηρε τοσο λιγο ενω τρωει καλα. Και για να λεω εγω οτι τρωει καλα που κυνηγαω απο πισω παει να πει οτι τρωει. Αφου ημουν τοσο σιγουρη που ελεγα οτι εχει παρει 500 γρ. ετσι για πλακα:confused:.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια τι κανετε??

καλο μηνα:):)

ξερω δεν μπαινω σχεδον καθολου... δεν προλαβενω ... εχω και ενα θεμα με τα ματια μου, χρειαζομαι καινουργια γυαλια και ολο το αμελω...παει παλιογρια εγινα:):):)

δεν ξερω απο που να αρχησω να σχολιαζω:confused: εχετε γραψει τοσα πολλα και πιστευω οτι θα αδικησω καποιες απο εσας και δεν το θελω....με βαζετε ομως σε πειρασμο :):).. τι να κανω ?? τι να κανω ??;):)

θα σταθω στο θεμα τις πανας ..... μεγαλο θεμα ειναι κοριτσια...

θυμαμαι η Βικυ ηταν πολυ κατουρλου, η Καλλη οχι τοσο, η δε Φωτεινη εχει και το ιστορικο της, αλλα πιστευω σε λιγο καιρο θα καταφερουμε κατι, αφου τα κακακια τα κανει πλεον στην τουαλετα.

Με τιποτα ομως δεν συμφωνω με την μεθοδο 'τσουκνιδα' ....αν και δεν ειναι μεθοδο αλλα χιτλερικο βασανιστηριο.....χιλιες φορες πανα παρα αυτο:)

περαστικα στην Αλεξανδρα μας και με το καλο sunsun να ερθει το αγορακι σου

εμεις ημαστε καλα η Φωτεινη μου ειναι απολαυση, σημερα πηγε και στην ορκομωσια της συνηφαδας της Βικυς και η αγαπουλα μου εκλεψε στην κυριολεξια την παρασταση.

Εβλεπε τα φλας απο τις φωτογραφικες μηχανες και επερνε εκεινες τις υπεροχες στασης :):) μεγαλο σουξε η εγγονουλα μου:D:D

1531988e1js67zm4z.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μα βρε Φωτεινη και εσυ...υπερβολικη...να μη θες να βαλεις τσουκνιδα στην πανα...τρεχα στους αγρους να μασεις μερικες..:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

Χαιρομαι που ειστε καλα!Η φωτεινη θα εγραψε με τις ποζες!!!


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Φωτεινηηηηηη ειπαμε καλε οχι και τσουκνιδες:mrgreen:. Πού ζουμε, είναι δυνατον???

Φοβερη η Φωτεινουλα χαχαχαχαχαχα είναι και μοντελο πώς να μη ποζαρει!

Αντε φτιαξε τα γυαλια σου και ελα να τα λεμε.

Link to comment
Share on other sites

τζα!!!!

τι κανετε;κουκλες;

απο απουσιολογα του καφε που ημουν καποτε τωρα εχω μενει απο τις απουσιες!

ευχομαι να εισαστε ολες καλα και τα παιδακια σας εγω τρεχω με την βαπτιση ξεκινησα και δουλεια και δεν μου μενει καθολου χρονος μου λειπετε πολυ να το ξερετε!

τα παιδακια μου δοξα τω θεω ειναι καλα ο τιμος τα παει μια χαρα με το σχολειο δεν κλαιει πια και ειναι χαρουμενος που παει ο μικρος μεγαλωσε κι αρχησε να κανει μερικα βηματα μονος του ειναι θεμα χρονου να αρχησει το τρεξιμο και ποιος μας πιανει μετα!

αυτα τα νεα μας σας φιλω γλυκα ολες!!!


33fdd32819.png459830qyqjkq81to.gif6dc7cf086f.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα! Χαζομάρα τελικά μου βγήκε το ψεματάκι μου δεν το έχω καθόλου! Τέσπα! Να είμαστε καλά και του χρόνου!:tongue:

Χρωστάω σχολιασμό αλλά και πάλι στο τρέξιμο είμαι! Κατά τις 11 θα πάμε με τα παιδιά στο γνωστό παιδότοπο στο Μενίδι, αν ενδιαφέρεται καμιά ας με πάρει τηλ. Κωνκωνάκι είδα την κλήση, θα σε πάρω σε λίγο. Χτες κλασσικά έφυγα για τη δουλειά και είχα ξεχάσει το κινητό στο σπίτι!

Καλό Σκ σε όλες!


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους...

Μαρινάκι το ψεματάκι σου τελικά βγήκε γρήγορα στην φόρα...άντε και του χρόνου με καλύτερο ψεματάκι! :tongue:

Γιοβάννα μου να σου πω πως μου έχει εξηγήσει η παιδίατρος την βρογχίτιδα...μου είπε ότι είναι μία μόλυνση του βρογχικού δέντρου των πνευμόνων. Αυτή η μόλυνση προκαλεί βλέννες ώστε να δυσκολεύει την αναπνοή κι επίσης προκαλεί και ένα σφύριγμα όταν αναπνέι το παιδί.

Η παιδίατρός μου επίσης είναι της άποψης ότι η βρογχίτιδα στις περισσότερες περιπτώσεις προκαλείται από ιούς και όχι από βακτηρίδια κι έτσι δεν χρειάζεται αντιβίωση για την αντιμετώπιση, διότι η αντιβίωση αντιμετωπίζει τα βακτηρίδια. Αυτά μου είπε! Ο Αστέρης μου είχε κάνει 3 μέρες πυρετό, όχι υψηλό...πήραμε αρχικά ένα σιρόπι βρογχοδιασταλτικό που δεν έκανε τίποτε κι έπειτα της ζήτησα μάσκες και είδα γρήγορη βελτίωση!


m57Zp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου. Είστε όλες καλά; Εδώ έχει μια υπέροχη ανοιξιάτικη μέρα :P:p:p:p:p

Το μπουμπούκι μου είναι καλά. Αντιβίωση δεν έχουμε πάρει, πήραμε όμως τις καψουλίτσες που μου είπε η ομοιοπαθητικός, και ο βήχας τώρα δεν είναι ούτε 1/100 από αυτό που ήταν. Είναι και απύρετη......θα μείνουμε όμως και σήμερα μέσα για να δούμε πώς θα πάει.

Μαρίνα να σου πω ότι εγώ αρχικά σε πίστεψα αλλά κρατούσα και μία πισινή γιατί και εμένα μου είχε περάσεια πό το μυαλό το πρωί να σας κάνω αυτή τη φάρσα :tongue::tongue::tongue:

Φιλιώ μου με το καλό να κάνετε τη βάφτιση σας. Έχω μια απορία. Πώς και κάνετε μυστήριο μέσα στη Σαρακοστή; Δεν απαγορεύεται; Στην Κέρκυρα δεν κάνουν.


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites

καλημερα τσουπρεσ μου σιδερο τελοσ επιτελουσ .........

γιοβανα μου αντε την σκαπουλαρατε κ αυτην την φορα

μαρινακι εμενα ακομη εγκυο με θεωρει η πεθερα χαχαχαχ περιμενη την εγκονα αυριο που θαπαμε θα τησ το πω χαχαχχα

γιοβανα για τα μυστηρια το μονο που δεν επιτρεπετε στην διαρκια τησ σαρακοστησ ειναι ο γαμοσ γιατι θεωρειτηκα το ζευγαρι δεν εχει σεξουαλικεσ σχεσεισ πριν το γαμο κ μετα κατα την εκλησια θα εχει οποτε γιαυτο κ δνε τελειτε γαμοσ ολλα τα υπολιπα μυστιρια γινοντε κανωνικα

καλημερα τσουπρεσ μου


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...