Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts

Καλημεραααα

τι σκατοκαιρος θεε μου...λες και ειναι φεβρουαριος ...

Εγω παρεα με τον μικρο μου γιο ,αφου εβαλα αλλα 4 πλυντηρια...ελεος πια αυτο το πλυντηριο...ο μεγαλος κλασσικα στο μπασκετ..ο μικρος ειναι ελαφρως καλυτερα...

Μαρινακι δεν σε πιστεψα με την καμια..δεν το εχεις φιλεναδα το ψεμα...θα μεγαλωσουμε και εμεις και θα ερχομαστε μαζι σας παιδοτοπο!!!!

Ηλιαννα μου κανε κατι σε γλυκο ...καρυδοπιτ, κεικ, σουφλε σοκολατας ...ετσι για να εχεις τον πειρασμο στο σπιτι σου..χαχαχα..

Γιοβαννακι μου περαστικα στην κοριτσαρα σου ..το ξερεις οτι απο σεπτεμβριο εκτος απο αλεξανδρα θα εχουμε και αλεξανδρο στο καφε???τον ταβανατο μου!!!!

Το γειτονακι που ειναι οεο??την μαγεψαν οι εξωτικες παραλιες του παγκρατιου....

Να εχετε ολες ενα υπεροχο Σαββατο!!!


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

Να 'μαι πάλι!!! Τελικά τον κορόιδεψα το γιόκα μου και πήγαμε για ψώνια αντί για παιδότοπο αλλά του το χρωστάω για το απόγευμα! Βολεύτηκε με μία βόλτα με τα αλογάκια. Η μικρή μας έχει βγάλει την ψυχή πάλι, δεν ήθελε με την καμία στο καρότσι, παρόλο που ήταν δεμένη σηκωνόταν όρθια και τελικά ήμαστε σε όλα τα ψώνια χέρι χέρι. Είναι φάση πρέπει να το πάρω απόφαση, αλλά τι να πω ο Γιώργος δε θυμάμαι να με παίδεψε έτσι, βέβαια τα δύσκολα ξεχνιούνται εύκολα και μόνο τα καλά θυμόμαστε μετά!

Γιοβάννα μπράβο που η Αλεξάνδρα πάει καλύτερα μόνο με τα ομοιπαθητικά!

Ηλιάνα φαντάζομαι την πεθερά σου!!! Θα το έχει πει ήδη σε όλο το χωριό! Αλήθεια δεν της πέρασε από το μυαλό ότι είναι Πρωταπριλιά?

Ιωάννα πολύ ωραίο το Αλέξανδρος! Είναι κάποιου παππού ή θα το βγάλετε επειδή σας αρέσει?


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κι απο μενα!

Μαζευτηκαμε και εμεις για μεσημεριανους υπνους και μιας και κοιμουνται τα πιτσιρικια ειπα να σας πω μια καλησπέρα πριν βοηθησω το συζ με τις δουλειες της αυλής,εκεινος κουρεμα και κλάδεμα κι εγω λίγο απ'όλα!

Giovanna μπραβο, ειδατε σημαντικη βελτίωση δλδ με τα ομοιοπαθητικά..

Ιωαννα αν θυμαμαι καλά ειναι το ονομα της μαμας σου ετσι?Πολύ ωραιο είναι και να το κρατησετε ολοκληρο αν και το Αλέξης μου αρεσει εξισου!Με την καμια ομως Αλέκος..ε???

Μαρινα ωραια η βολτίτσα σας, αν και η μικρη σας εκανε τα κολπα της..Εγω προς στιγμην σε πίστεψα πάντως για την εγκυμοσυνη.

Βατραχακι ξεκινησατε τα βηματακια ε??Αντε και στη βαφτιση θα πάει μονος του ο κανακαρης σου!!Κι ο Αναστασης 2 εβδομαδες πριν χρονισει περπατησε, στα γενεθλια ημασταν απο πισω του συνεχεια!Τωρα με τον δευτερο θα δουμε..πάντως παταει πολύ καλά κι αυτος!

Ηλιανα χαιρεται η πεθερα για να ακουσει το όνομα??χαχα

Έεεφυγα για κηποεργασίες!Φιλια και καλό απόγευμα!


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον και τωρα ενα θεμα που εχουμε συζητησει εκατονταδες φορες.... Πανες742481rubaj90658.gif

Οσο ευκολα κοψαμε τη πιπίλα τοσο δυσκολα δεν μπορει να κοψει τη πανα. Εχει φτασει σε σημειο να μη μας λεει ουτε καν οτι εχει κανει τα κακα του. Ξεκινησαμε να τον βαζουμε συνεχεια στο γιογιο να κανει, αλλα στο τελος θυμωνε γιατι τον κοβαμε απο το παιχνιδι του. Του πηραμε οτι βρακακια ηθελε εκείνος και ξεκινησαμε με βρακακι και καθε λιγο τον ρωτουσαμε αν θελει να κανει. Τιιιποτα, τον εβαζα στο γιογιο και μετα απο λιγο τα εκανε στο βρακι του. Στο τελος της ημερας εκανε τσισα στο βρακι του και τον εβλεπα οτι ειναι βρεγμενος, τον ρωτουσα "Κων. εκανες τσισα?" -"οχι μαμα δεν εχω" και περπατουσε με ανοιχτα τα ποδια.... Τί άλλο να κανω?

Επειδη το εχουμε αναλυσει πολλες φορες το θεμα, αν δεν θελετε να απαντησετε δεν πειραζει.

Κορτσούλι μου, δεν μπορώ να βοηθήσω, δεν το έχω προσπαθήσει καθόλου το θέμα.

Καλησπέρα κορίτσια μου!


EwHmpyO.jpgEwHmp2.png

czmdp2.png

Link to comment
Share on other sites

Για το φαγητο..ναι μωρε μην του το βγαζεις...εμας περα απο το τετραδιο που μας γραφουν αναλυτικα τους βαζουν σφραγιδακια αναλογα με το ποσο εφαγαν και αυτοκολλητα.Δεν θελει επουδενι να βγαλουμε το σφραγιδακι στο μπανιο.
Βρε κοριτσούλια μου... σφραγιδάκι στα χεράκια τους;;;; Έχω κόλλημα μάλλον, στο σχολείο μας δεν σφραγίζουν, αλλά γενικά δεν αφήνω να μου τη σφραγίσουν πουθενά, σε κάτι παιδότοπους κτλ. Κόλλημα;;;

EwHmpyO.jpgEwHmp2.png

czmdp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μας εμεινε και το βραχιολακι του Μαρτη αμανατι....μαλλον στον υπνο θα του το βγαλω και ποιος τον ακουει μετα...:rolleyes:
Χιχιχιχιχι!

Το πιο δημιουργικό από όλα ήταν οι νερομπογιές της maeleni! Κάτι καινούργιο και δημιουργικό. Για όλους. Στο τέλος βρέθηκα να καθαρίζω πόρτες με τα καλλιτεχνήματα της, ε, ούτε η Ναταλία έχει φρένο σε κάτι τέτοια, γιατί άλλωστε; Τώρα πια δεν υπάρχει ούτε το γουρουνάκι (έσπασε)... κι οι νερομπογιές τέλειωσαν. Έχουμε δώσει παραγγελία στον μπαμπά να φέρει νέες με πολύ μεγάλη ποικιλία. Είναι είδη που βρίσκει στη δουλειά του, θα της φέρει λέει και πυλό, ωραία.


EwHmpyO.jpgEwHmp2.png

czmdp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εχω κανει προσπαθειες στους 22 μηνες, στους 25 μηνες και στα 2μιση.
Αγάπη, όπως σου είπα είμαι άσχετη, αλλά να ξεκινάς και να εγκαταλείπεις κι ύστερα πάλι προσπάθεια κτλ, νομίζω ότι δεν πρέπει για αυτή την περίπτωση. Νομίζω πρέπει μπαμ και κάτω.

EwHmpyO.jpgEwHmp2.png

czmdp2.png

Link to comment
Share on other sites

ασχετο εκανα φαρσα την πεθερα οτι ειμαι παλι εγκυοσ σχεδον 5 μηνων κ ειδα κ φυλο κοριτσακι κ το πιστεψε χαχαχα περιμενω αντιδρασεισ με το καλο ελεγε αλαλ σαν να κατπιε την γλωσσα τησ χιιχιχιχ φωτιεσ τισ εβαλα :tongue::tongue::tongue:
Τέλειο!!!!

EwHmpyO.jpgEwHmp2.png

czmdp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσάκια!

Μαρινάκι κι εγώ που το διάβασα σήμερα το μήνυμά σου ψάρωσα! Οπότε εντάξει δεν ήταν και τόσο αποτυχία...άντε και του χρόνου!

Πετρούλα μου καλά κηπουρέματα! Αχ θέλω κι εγώ!

Βατραχάκι μου γλυκό πολύ χάρηκα με τα νέα σας! Αντε ξεπετάχτηκε και ο μικρός!!! Τι καλά! Με το καλό η βάφτιση!

Φωτεινή μου μην τα αφήνεις τα ματάκια σου! Βουρ στον οφθαλμίατρο! Και σιγά που έγινες παλιόγρια! Εσύ βάζεις κάτω τις 20άρες!!!!

giovanna μακάρι να την πιάσουν οι κάψουλες και να μην χρειαστεί η αντιβίωση.

Φιλάκι γιατί έτσι με τις σφραγίδες? Για συγλεκριμένο λόγο? Περιέχουν κάτι δηλαδή ή απλά δεν σ'αρέσει? Εγώ δεν το έχω σκεφτεί ποτέ γιατί δεν μας έχει τύχει.


an1cCua0g410010MTA5bGR8NDc3ODg4ZGF8aSBleWEgbWFzIGVpbmFp.gif

an1cJNb0g410010MjJkfDUwMjMyNjQ3dmF8dG8gYW50cmFraSBtYXMgZWluYWk.gif

Link to comment
Share on other sites

χαλαρωσε καλο μου ε και ειδεσ πολουσ με πανα στον δρομο ? δηλ αυταπου κοβουν την πανα ειναι ποιο εξυπνα τι ? μονο οικονομια κανεισ τιποτα παραπανω πιστεψεμε δεν ειναι και κανενα επιτευμα το κοψιμο πανασ
Ναι, κι εγώ... θέλω να δω πια αυτή τη διαφορά στο πορτοφόλι μου... σε λίγο στο super market, πόσα θα ξοδεψω πάλι για τις πάνες της.... Συν το ότι κουράστηκα να την κάνω μπιντε, φανταστείτε είναι και πούπουλο, πάλι καλά... αλλά και πάλι κουράστηκα. Έχω κι αυτό σε κάααααθε άλλαγμα της κάνω μπιντέ. Υπερβολικό;

EwHmpyO.jpgEwHmp2.png

czmdp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ναι καλέ να νιώσω καλύτερη μανά από εσένα……….. να σκασεις:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

θα με βάλουν στο γκινεσ ..!!!!!

σαν την μάνα με την μεγαλύτερη ,μ@λ@κΙ$ στον εγκέφαλο

που έκοψε την πάνα κ νόμισε πως κάτι έκανε :arrow::arrow::arrow::arrow:μπουαχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ αχχαχαχα

αυτό στο γκινεσ δεν το συμπεριλάβανε.....................αχου τουσ ξεφηγε

αυτό το ρεκορ της χαζής-κουκουβαγιας μάνας ????????????:confused::confused::confused:

από το νέο τεύχος θα εχει κ φωτογραφία χαχαχαπετρουλα ;););)

μαμαλευτερακι;;;; Είσαι θεάαααααααααα, απλά.

EwHmpyO.jpgEwHmp2.png

czmdp2.png

Link to comment
Share on other sites

αγοράκι ίσως/μάλλον ! μου φαίνεται περίεργο γιατί νόμιζα οτι εγώ με τον άνδρα μου μόνο κόρες θα κάνουμε χιιχι.. χαίρομαι και λίγο παραπάνω γιατί τον είδα και συγκινήθηκε. ήθελε να κάνουμε κάποια στιγμή και ένα αγόρι, οπότε μάλλον ξεμπερδεύω από το 2ο και βλέπουμε :D..
Μπράβο κορίτσι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

EwHmpyO.jpgEwHmp2.png

czmdp2.png

Link to comment
Share on other sites

Έχω κι αυτό σε κάααααθε άλλαγμα της κάνω μπιντέ. Υπερβολικό;

Κι εγώ το ίδιο(καλά εγώ τώρα όχι οι υπόλοιποι εννοώ). Δεν το θεωρώ υπερβολή όμως. Απλά δεν βάζω σε κάθε πλύσιμο σαπούνι όταν πρόκειτε για τσίσα παρά σκέτο νεράκι(έτσι μου είχε πει να κάνω μία παιδοδερματολόγος..)


an1cCua0g410010MTA5bGR8NDc3ODg4ZGF8aSBleWEgbWFzIGVpbmFp.gif

an1cJNb0g410010MjJkfDUwMjMyNjQ3dmF8dG8gYW50cmFraSBtYXMgZWluYWk.gif

Link to comment
Share on other sites

τζοα μου να στηλω τηνππεθερα μου να την κοψουν μαχαιρη τσουκνιδεσ εβαλε στην κουνιαδα μεσα στην πανα

μαχαιρη η πανα χαχαχαχ μπουαχ μπουαχχχχχχχχχχχχχχχχχχ

Ορίστε, αυτές είναι σωστές παιδαγωγικές μέθοδοι, στείλε την πεθερά και στην Ντίνα.

EwHmpyO.jpgEwHmp2.png

czmdp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ασχετο ολα τα κοριτσακια εντωμεταξυ που βλεπω μικρες μαμαδες το παιζουν στα δευτερα!!Ειναι τοσοοοοοοοοοο χαριτωμενα!!!!!Αντε κοντευει η ωρα ετσι?
Αχ κι εγώ... μόλις ξαναγίνω μαμά, όλα η Ναταλία μου τα έχει αναλάβει. ΟΛΑ. Έτσι μου λέει, για να δούμε!

Γιοβάνα μου, περαστικά στην αγάπη σου, μην τρελαίνεσαι με την αντιβίωση, θα την κάνει καλά. Θα περάσουν όλα.


EwHmpyO.jpgEwHmp2.png

czmdp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...