Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      σήμερα εχω ελαφρώς πονάκια κοιλιτσα κ μέση! αλλά ισα ενόχληση! με πιάνουν 1 φορά τη βδομάδα , πίνω ένα ντεπονακι κ περνάει! το πρωί βέβαια ξύπνησα με τόση ενέργεια που ήθελα να βγω κ έξω…. 🙄 αύριο εχω το ντοπλερ και αν είναι όλα οκ και μας επιτρέψει ο γιατρός θα κάτσουμε με τον άντρα μ  1 ωριτσα  έξω για φαγητό … 

      Όλα οκ θα είναι και θα πάτε για το φαγητό σας!!!! 🥰

      πρίν από 48 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Ναι,είναι αυτής της φιλοσοφίας ο γιατρός μου.Και μετά την πρώτη αποτυχημένη προσπάθεια,είχαμε αφήσει κενό ένα μήνα και μετά προσπάθησα ξανά. Μακάρι να πετύχει αυτή τη φορά ❤️

      Συγχαρητήρια και για τη χοριακη! Είναι σούπερ ❤️ 🥰 Με το καλό μια τελειομηνη,γλυκιά εγκυμοσύνη 🥰 

      Σε ευχαριστώ κορίτσι μου! 🥰Το ξέρεις και συ ότι περιμένω να δω χοριακη την Τετάρτη....είναι σημαντική...

      Μπράβο τον γιατρό σου που σκέφτεται το καλυτερο για σενα και μπράβο και σένα που τον εμπιστεύεσαι τόσο! Ειναι πολύ σημαντικό. Και μένα ο γιατρός μου είναι πρώτα άνθρωπος και μετά και άριστος  γιατρός και νιώθω πολλή ασφάλεια. Έχω γνωρισει στα τόσα χρόνια πολλούς γιατρούς εξωσωματικέης, 2 ξεχωρίζω μονο!! 

      • Μου αρέσει 1

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

κι εμείς νομίζω πως πρέπει σιγά σιγά να βγούμε από την κούνια μας...ο Αστέρης έχει βγει ουκ ολίγες φορές μόνος του...κατεβαίνει κανονικά κι έρχεται στο σαλόνι να με βρεί χαχα!


m57Zp2.png
Link to comment
Share on other sites

Αχ stone μου για ψαρια μη με ρωτας..δεν εχω ιδεα απο ψαρικα συνηθως του τα κανει η μαμα μου εγω τις προαλλες για αλλαγη του τις εκανα στο φουρνο σκεπαστες με ντοματουλα ,κολοκυθακι,κρεμμυδακι κτλ και εγιναν πολυ νοστιμες και ζουμερες.

Ειχα ρωτησει σοτ μασα να μου πουν καμμια ιδεα κατσε θα σου βρω το λινκ.

Οσο για τον ρυθμο τους σαφως και εχουν τον ρυθμο τους το καθενα απλα εγω ειμαι και λιγο πιο βιαστικη χαχα

Ενταξει σοβαρα τωρα επειδη ειμαι ολη μερα μαζι του ειπα να αξιοποιησω λιγο το χρονο μπας και κερδισω τιποτα αν παλι δε μας βγει δε πειραζει θα το δουλεψω απο την Ανοιξη παλι.


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

μπραβο στο Γρηγορη!!!!!!

εμεις τα κανουμε στο γιογιο με τα ρουχα μια φορα του εβγαλα το παμπερς και δεν ηθελα να κατσει καθολου κι ετσι δεν τον ζοριζω σιγα σιγα!

εμεις θα φαμε αρακα με πατατουλες και καροτακια!


33fdd32819.png459830qyqjkq81to.gif6dc7cf086f.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μαρινα ο Γιωργος και ο Χρηστος έχουν τις ιδιες συμπεριφορες ...και δυστυχως και τις ιδιες αρρωστιες..

Πόσο δίκιο έχεις...

Delenaki εγώ στο Γώγο έχω πάρει μία κούνια που γίνεται κανονικό κρεβατάκι έως 10χρονών περίπου και το ίδιο σκέφτομαι να κάνω και για τη μπουμπού!Έτσι τα λεφτά της κούνιας δεν πάνε χαμένα και επειδή έχω ένα κόλλημα ότι το 2ο παιδάκι είναι γενικά λίγο ρηγμένο αφού τα περισσότερα πράγματα τα βρίσκει χρησιμοποιημένα, ήθελα να έχει καινούριο κρεβατάκι! Στο καρότσι πάλι, θα κρατήσω για το μωρό το παλιό που είναι τριπλό και πιο σταθερό καιλέμε να πάρουμε και ένα ελαφρύ για το Γώγο γιατί δεν είναι και για μεγάλες βόλτες με τα πόδια! Βέβαια έχει το καρότσι (της perego) αυτή τη βάση από πίσω για να στέκεται εκεί όρθιο το 2ο παιδάκι αλλά δε νομίζω να βολέψει.

Μπράβο στο Γρηγοράκη για το νέο κατόρθωμα!

Stone έβλεπα τη φώτο του αβατάρ σου στον ύπνο μου αλλά δε θυμάμαι κάτι άλλο.


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Stone έβλεπα τη φώτο του αβατάρ σου στον ύπνο μου αλλά δε θυμάμαι κάτι άλλο.

Ωχχχ!!!!Λές να μας επιτεθεί κανενας σκύλος!!

Ρίτα, σε ευχαριστώ για την έρευνα..Θα το βάλω στο κατσαρολάκι, με λίγη πατατούλα, λίγο καροτακι, κολοκυθακι, μαϊντανό, θα τρίψω μια ντοματούλα, λαδακι..Νόστιμο ακούγεται..

Η αληθεια είναι πως και ωμό να του το δώσω θα το φάει..:D:D


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Stone μου ναι το τσακίζει χεχεχε....

καλέ εγώ γιατί δεν μπορώ να βάλω φατσούλες;;;

το ιπποφαές είναι φυσικό προιόν για την ενίσχυση του ανοσοποιητικού...έχει 190 ωφέλιμα συστατικά...και θα το πάρω για να δυναμώσουμε. Δεν έχει τίποτε χημικό μέσα!


m57Zp2.png
Link to comment
Share on other sites

Θα το δώσεις και στο μικρό;;Κτ σαν βιταμίνες δλδ;;

Να μην ξεχνιόμαστε, ε!!! όχι επειδή το νεο καφε είναι λειψό να ξεχάσουμε και τις συνήθειες μας!!! Που είσαι και εσύ βρε Φωτεινήηηηηηηηηηη;;;;

Επεξεργάστηκαν by Stone

BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites

ναι...περισσότερο για τον μικρό το θέλω σαν δυναμοτικό...το παίρνουνε μικροί και μεγάλοι αυτό.

Συμπεριλαμβάνεται στην κατηγορία των «υπερτροφών» (super foods), μερικές από τις οποίες είναι: η σπιρουλίνα, η αλόη, η γύρη, το τζίνσενγκ, το κερί του ζαχαροκάλαμου, η χλωρέλα, το αιθέριο έλαιο δενδρολίβανου.


m57Zp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...