Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 6 minutes ago, Blue Velvet said:

      Σ' ευχαριστώ πολύ ❤️ Εύχομαι να έχουμε και οι δυο θετικά αποτελέσματα 🥰Εσύ έβαλες ένα η δύο? Σκέφτεσαι να κάνεις κάνα τεστ από αύριο ή θα περιμένεις τη χοριακη?

      Έβαλα ένα λόγω ηλικίας 38 μ είπαν λόγω υψηλού κινδύνου θα βακω ένα 5 ΑΑ. Μ το χαρακτήρισαν άριστο τώρα ο θεός ξέρει ! Αχ μακάρι να τα λέμε τα ευχάριστα μαζί ! Εσυ ;;;

Η julie8 (ναι ναι!!) ειναι εγκυος!!!


mariaefi

Recommended Posts

Δεν το πιστευω!

πριν λιγους μηνες ανακοινωνες την δικη μου εγκυμοσυνη και τωρα ηρθε η σειρα μου!!!

Κοριτσακι μου ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!! εισαι αξια κοπελα και ο Θεος σου έδωσε το μωρακι που τοσο πολυ ήθελες!!

Σου ευχομαι λοιπον μεσα απο την καρδια μου μια πολυ πολυ γλυκεια εγκυμοσυνη!!!

2786933rzus7h7fuz.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μπράβο ρε τζουλάκι χτες τα λέγαμε δεν ήταν μουφα το τεστ ρε! Μπράβο κοριτσάρά μου άντε βρες έναν καλό γιατρό ρώτα αν επιτρέπεται να ταξιδέψεις και πες το στο καλό σου. Συγχαρητήρια πολύ χάρηκα.


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ Μαράκι μου με συγκίνησες κοριτσάκι μου!!!!!!!!!

Σε υπερευχαριστώ για τα υπέροχα λόγια σου και τις ευχές σου!!!!!Και που μου άνοιξες θεματάκι, μακάρι να είναι καλότυχο!!!Μακάρι να πάνε όλα καλά...προς το παρόν προσπαθώ να το συνειδητοποιήσω!!!

Κισάκι μου, μου είπε πως επιτρέπεται να ταξιδέψω, το είπα και στον καλό μου κι ανυπομονώ να τον δω!Κατα τα άλλα δεν το λέω πουθενά αλλού ακόμα!!!Μόνο σε εσάς και σε αυτόν...


6237481d19.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Julie μου ειλικρινά δεν έχω λόγια για το πόσο χάρηκα με τα νέα σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P:p:p:p:p:p:p:p

Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου με το καλό να κρατήσεις στην αγκαλίτσα το αγγελούδι σου! Με τέτοια μαμά σίγουρα είναι πολύ πολύ τυχερό αυτό το μωράκι!!! Να προσέχεις και να μου φιλήσεις την κοιλίτσα! :P


p2mPp2.png

BMqPp2.png

Link to comment
Share on other sites

ααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα !!!!

Τζουλακκκκκκκκκκκκκκκκιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι μουυυυυυυυυυυυ !!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ !!!!!!

Με το καλο κοριτσακι μου!!!!

Να εχεις μια ΥΠΕΡΟΧΗ εγκυμοσυνηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη !!!!

Μου εφτιαξες τη μεραααααααααααααααααααααααα :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Πώωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω....παλι τα εμπηξα....πολυ κλαψιαρα εχω γινει :tongue::mrgreen::mrgreen::mrgreen:


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

Τζουλακιιιιιι,

τι τελεια νεα κοριτσακι μου!!!!!!

Σου ευχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη που να την χαρεις στο επακρο.

Πολλες ευχές και στον καλο σου.

Να προσέχεις.


eNortjKzUjI0MDC3MFGyBlwwFWoC0Q,,01.png

as1cqrC0g410000M2xzfDAwMDY5MTlsfE1lIGthbmlzIGVmdGl4aXNtZW5p.gif

Link to comment
Share on other sites

Αχ κούκλες μου, δεν ξέρω τί να πω...σας ευχαριστώ με όλη μου την καρδιά!!!!!!Τα λόγια σας και οι ευχές σας μου δινουν απίστευτη δύναμη να μη αγχώνομαι για τίποτα και να σκέφτομαι θετικά!!!! Την μία στιγμή πετάω στα σύννεφα και την άλλη τρομοκρατούμαι με όλες τις αλλαγές που θα γίνουν στο σώμα και στην ζωή μου...Ακόμα δεν το έχω πιστέψει!!!!! Σας ευχαριστώ πάρα πολύ!!!!!!!!


6237481d19.png
Link to comment
Share on other sites

Αχ κούκλες μου, δεν ξέρω τί να πω...σας ευχαριστώ με όλη μου την καρδιά!!!!!!Τα λόγια σας και οι ευχές σας μου δινουν απίστευτη δύναμη να μη αγχώνομαι για τίποτα και να σκέφτομαι θετικά!!!! Την μία στιγμή πετάω στα σύννεφα και την άλλη τρομοκρατούμαι με όλες τις αλλαγές που θα γίνουν στο σώμα και στην ζωή μου...Ακόμα δεν το έχω πιστέψει!!!!! Σας ευχαριστώ πάρα πολύ!!!!!!!!

αντε καλέ που τρομοκρατεισαι????!!!!....δεν θα γεννησεις και τον Μπιν Λαντεν !!!!....πάει τον γεννησε αλλη αυτον :tongue::tongue::tongue: :tongue::tongue::tongue:

ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ....!!!! ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ ΘΑ ΠΑΝΕ !!!!!!!!!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αντε καλέ που τρομοκρατεισαι????!!!!....δεν θα γεννησεις και τον Μπιν Λαντεν !!!!....πάει τον γεννησε αλλη αυτον :tongue::tongue::tongue: :tongue::tongue::tongue:

ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ....!!!! ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ ΘΑ ΠΑΝΕ !!!!!!!!!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα, είσαι θεά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


6237481d19.png
Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα, είσαι θεά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

χαχαχαχαχχαχαχα....και εσυ εισαι ΜΑΜΑ !!!!!!!!!!!!!!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen: :mrgreen::mrgreen::mrgreen: :mrgreen::mrgreen::mrgreen:


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

τζουλακι μου γλυκο, δεν θα μπορουσα να μη σου ευχηθω κι εδω...

να εχεις μια υπεροχη απολαυστικη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!

να κρατησεις ενα γερο ομορφο και καλοτυχο μωρακι στην αγκαλιτσα σου!!!

πολλες ευχες και στον ευτυχη πατερα!!!

φιλακια πολλα πολλα πολλα και μην αγχωνεσαι για τιποτα...εμεις ειμαστε εδω...μη το ξεχνας!!!

μουατς


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...