Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Σκέψου ότι η κορούλα μου δεν ήταν ΑΑ,όπως πχ το πρώτο που βάλαμε και δεν έγινε καν εμφύτευση και όπως αυτό τώρα που εξελίχθηκε σε βιοχημική 

      Θέμα τύχης μάλλον είναι που θα βρεθεί το υγιή έμβρυο !!

      να την χαίρεσαι την κορούλα σου και εύχομαι σύντομα να της κανείς το αδελφάκι !!! 

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες Δεκεμβρίου 2016!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κυρίες !!!

Χθές είχα επίσκεψη στο νοσοκομείο και όντας δημόσιο κάθε φορά είναι άλλοι γιατροί και πρέπει να ζητήσεις τον γιατρό σου και αν είναι μέσα να σε δει, κλπ. Χθές λοιπόν είχα 3 επίλογές η μια εκ των οποίων ήταν ένας γιατρός που δεν με ξαναειδε. Τον ζήτησα. Καθώς άκουγε το μωρό του είπα το ιστορικό μου και ευθύς είπε ότι μπορώ μαζί του να δοκιμάσω Vbac. Πολύ χάρηκα! Πρότεινε στις επόμενες επισκέψεις να τον ζητώ μόνο αυτόν και ότι θα με βοηθήσει να παω για φυσική! Επίσης σήμερα το πρωί τηλεφώνησα στο εν λόγο νοσοκομείο, απρόσωπα, μίλησα με το μαιευτήριο. Είπα ξανα το ιστορικό μου και η απάντηση τους "βεβαίως θα σε στηρίξουμε για φυσιολογικό τοκετό". Πλέω σε πελάγη ευτυχίας!!!!! Μακάρι να με βοηθήσει ο θεός να ερθουν όλα βολικά και να μην χρειαστεί να μπω κάτω απ'το μαχαίρι!!!!!


sHgrp3.png

grpvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κυρίες !!!

Χθές είχα επίσκεψη στο νοσοκομείο και όντας δημόσιο κάθε φορά είναι άλλοι γιατροί και πρέπει να ζητήσεις τον γιατρό σου και αν είναι μέσα να σε δει, κλπ. Χθές λοιπόν είχα 3 επίλογές η μια εκ των οποίων ήταν ένας γιατρός που δεν με ξαναειδε. Τον ζήτησα. Καθώς άκουγε το μωρό του είπα το ιστορικό μου και ευθύς είπε ότι μπορώ μαζί του να δοκιμάσω Vbac. Πολύ χάρηκα! Πρότεινε στις επόμενες επισκέψεις να τον ζητώ μόνο αυτόν και ότι θα με βοηθήσει να παω για φυσική! Επίσης σήμερα το πρωί τηλεφώνησα στο εν λόγο νοσοκομείο, απρόσωπα, μίλησα με το μαιευτήριο. Είπα ξανα το ιστορικό μου και η απάντηση τους "βεβαίως θα σε στηρίξουμε για φυσιολογικό τοκετό". Πλέω σε πελάγη ευτυχίας!!!!! Μακάρι να με βοηθήσει ο θεός να ερθουν όλα βολικά και να μην χρειαστεί να μπω κάτω απ'το μαχαίρι!!!!!

Γιωτα ποιο νοσοκομείο είναι αυτό;


74a14ff62c.png

0t7ap3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κορίτσια, Είχα δύσκολη νύχτα. Πονοκεφαλο και πόνους χαμηλά και το κοριτσι μου είχε το μάτι γαρίδα από τις 4, πριν μια ώρα κοιμήθηκε. Δεν ηθελε με τον μπαμπά της να κοιμηθεί μόνο εμένα ήθελε, τα είδα όλα, έφτασα στα όρια μου πόνουςσα, αν είμαι καλά δεν με νοιάζει κάθομαι και όλη νυχτα. Είχε πολύ καιρό σίγουρα πάνω από χρόνο να ξυπνήσει έτσι τόσο νωρίς.


url=http://www.tickerclub.com/]68997032e9.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Γιωτα ποιο νοσοκομείο είναι αυτό;

Μακάριο Νοσοκομείο Λευκωσίας. :)

Τώρα θα κάνω και καινούργιο κύκλο μαθημάτων, HypnoBirth για φυσιολογικό τοκετό. Τα προηγούμενα τα κρατάω σε περίπτωση έκτακτης καισαρικής, που αχρείαστα να είναι Παναγία μου!!!


sHgrp3.png

grpvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κορίτσια, Είχα δύσκολη νύχτα. Πονοκεφαλο και πόνους χαμηλά και το κοριτσι μου είχε το μάτι γαρίδα από τις 4, πριν μια ώρα κοιμήθηκε. Δεν ηθελε με τον μπαμπά της να κοιμηθεί μόνο εμένα ήθελε, τα είδα όλα, έφτασα στα όρια μου πόνουςσα, αν είμαι καλά δεν με νοιάζει κάθομαι και όλη νυχτα. Είχε πολύ καιρό σίγουρα πάνω από χρόνο να ξυπνήσει έτσι τόσο νωρίς.

Καλή σου μέρα! Τί νύκτα κι αυτή?! Μήπως το κορίτσι σου κατα βάθος ανησυχεί για τα γεννητούρια? Ξέρεις ενδόμηχα αντιλαμβάνονται την κατάσταση! Και ο δικός μου είναι ανήσυχος. Τις τελευταίες μέρες. Σήμερα ξύπνησε 5και30 και δεν ξανακοιμήθηκε. Ηρθε και ξάπλωσε ανάμεσα σε μένα και τον άνδρα μου και εμείνε εκει μέχρι να σηκωθούμε.


sHgrp3.png

grpvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Το ξέρω ότι αντιλαμβάνομαι πολλά τα μικρά μας, έκλαψε λίγο μόλις σηκωθηκε ο μπαμπάς της κ ξέραθηκε αμέσως μόλις βγήκε από την πορτα. Μακάρι να μην συνεχιστεί έέτσι. Δεν θα την βγάλω καθαρη, άσε που έγινε τσιπουρι δεν ηεκολαει με τπτ, ενώ πριν δεν την ένοιαζε αν εφευγα


url=http://www.tickerclub.com/]68997032e9.png[/url]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αντιλαμβανονται *

και εμάς τα ίδια. Ενώ παλιά είχε παραπάνω ανάγκη τον πατέρα του, τώρα στο σχολείο κλαίει και με φωνάζει. Σήμερα τον πηγε ο άνδρας μου σχολείο και δεν έμπαινε μέσα. Έκλαιγε να έρθει σε μένα :( Τα δε απογεύματα όταν καθόμαστε στον καναπέ όλο στην κοιλιά μου ξαπλώνει και την χαιδεύει και την φιλά...Σηκώνει την πλούζα μου και γουρλώνει τα μάτια του και αναφωνεί "ουάαααουυυυ, τούτο, νινί"


sHgrp3.png

grpvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια, εχετε καμια ιδεα για το επιδομα μητρότητας του ΙΚΑ?

Πηγα 56 μερες πριν την ΠΗΤ στις 27/10 και κατέθεσα ολα τα χαρτια μου έβγαλαν αποφαση μεσω του συστηματος και μου ειπαν πως χθες θα έμπαινε το επιδομα αλλα δεν μπηκε τιποτα στον λογαριασμο. Γνωρίζετε σε ποσο καιρο μπαίνουν? τα εχει λάβει καμια?


[sIGPIC][/sIGPIC]N3Znp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και απο εμενα ! σημερα τελειωσα τα παντα για το μωρακι μας και ανακουφιστικα.πλεον ειμαι χαλαρη τελειως και εχει πεσει στα ορια υποτασης και η πιεση μου . περπαταω πολυ. οσες εχετε ηδη ενα παιδι ποσο σας καταλαβαίνω εμας χθες τσιριζε επι 2 ωρες ασταματητα με τρελη γκρινια.. λιγο πρίν κοιμηθει εφτασα στα ορια μου αγαναντησα έφτασε η μαμα μου να κλαιει γιατι δε ξεραμε τι να του κανουμε να ηρεμησει. απορω ποιο αλλο παιδακι βγαινει 2 φορες την ημερα βολτα και παιδικη χαρα καθε μερα ( καλοεμαθε και κανει νουμερα) ! βρηκα και κατι φανελακια minervakia τελευταία κομματια 1 ευρω απο μαγαζι το οποιο βάζει λουκετο. πολυ τυχερη!!!! κατα τ αλλα τα ιδια συχνοουρια ολη νυχτα αγκαλια με την τουαλετα.... εσεις ? τι νεα ? zamia zillher Samantha anastella;;;;; γιωτα χαρηκα παρα πολυ για τα νεα σου μακαρι να εχεις επιτυχημενο vbac.σορρυ για οσες ξεχναω .περιμενω νεα σας


PdTZp3.png

gOBTp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

Sweetberry καλοφάγωτα!Και σε μας που δεν τα δικαιούμαστε καλη καρδια! Χαχαχα!! Εγω σημερα όλη μέρα σπιτι. Συλλέγω ουρα 24ωρου οποτε δεν το ρισκάρω να βγω. Μονο το σκυλι μια γρήγορη βολτίτσα έβγαλα. Ειχε και ήλιο σημερα και εβαλα 2 πλυντήρια. Ακομα ενα εχω με λευκά και τελος. Πω πω, ποσα πράγματα χρειάζονται τα μικρακια μας!! Βλεπω οτι η συρταριερα δεν θα τα χωρέσει ολα. Θα δω τι θα κανω. Τα υπόλοιπα κοριτσια τι κανουν σημερα?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...