Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Σκέψου ότι η κορούλα μου δεν ήταν ΑΑ,όπως πχ το πρώτο που βάλαμε και δεν έγινε καν εμφύτευση και όπως αυτό τώρα που εξελίχθηκε σε βιοχημική 

      Θέμα τύχης μάλλον είναι που θα βρεθεί το υγιή έμβρυο !!

      να την χαίρεσαι την κορούλα σου και εύχομαι σύντομα να της κανείς το αδελφάκι !!! 

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες Δεκεμβρίου 2016!


Recommended Posts

Πιπι, δεν σου σ ανέφεραν ότι είναι αρρώστουλα. Μακάρι να μην έχεις τπτ. Καραντίνα από εδώ και μπρος.

Δεν το ξέρανε ούτε οι ίδιοι γιατί το πρώτο σημαδάκι που εμφάνισε ήταν σαν έγκαυμα στο χεράκι κ νόμιζαν ότι είναι από μια κατσαρόλα που ακούμπησε..μετά άρχισε να βγάζει σπυράκια παντού κ από χθες που το μάθανε ούτε με τον άντρα μου δεν έρχονται σε επαφή μη κολλήσει κ μου φέρει κ μένα! Σε μένα θα δείξει μέχρι αύριο-μεθαύριο αν κόλλησα.. Καραντίνα δε λες τίποτα!!! στην απομόνωση!


ve92.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δεν το ξέρανε ούτε οι ίδιοι γιατί το πρώτο σημαδάκι που εμφάνισε ήταν σαν έγκαυμα στο χεράκι κ νόμιζαν ότι είναι από μια κατσαρόλα που ακούμπησε..μετά άρχισε να βγάζει σπυράκια παντού κ από χθες που το μάθανε ούτε με τον άντρα μου δεν έρχονται σε επαφή μη κολλήσει κ μου φέρει κ μένα! Σε μένα θα δείξει μέχρι αύριο-μεθαύριο αν κόλλησα.. Καραντίνα δε λες τίποτα!!! στην απομόνωση!

Στην εβδομάδα που εισαι δεν υπαρχει θεμα, αλλα και παλι ευχόμαστε να μην κόλλησες τιποτα Γενικα ομως μην σε ανησυχει φανταζομαι εχεις μιλησει με τον γιατρο σου να σε καθυσηχασει κι εκεινος.


[sIGPIC][/sIGPIC]N3Znp3.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν το ξέρανε ούτε οι ίδιοι γιατί το πρώτο σημαδάκι που εμφάνισε ήταν σαν έγκαυμα στο χεράκι κ νόμιζαν ότι είναι από μια κατσαρόλα που ακούμπησε..μετά άρχισε να βγάζει σπυράκια παντού κ από χθες που το μάθανε ούτε με τον άντρα μου δεν έρχονται σε επαφή μη κολλήσει κ μου φέρει κ μένα! Σε μένα θα δείξει μέχρι αύριο-μεθαύριο αν κόλλησα.. Καραντίνα δε λες τίποτα!!! στην απομόνωση!

δεν υπαρχει προβλημα.αν κολλησεις και αν εκδηλωσεις θα σου δωσει συμβατη αντιβιωση ο γυναικολογος σου .γιατι και να εχεις ερθει σε επαφη δεν ειναι σιγουρο οτι θα εκδηλώσεις συμπτωματα .οπως και κα χει ολα θα πανε καλά


PdTZp3.png

gOBTp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια.

Πιπι συμφωνώ με ότι λένε κ οι άλλες κοπέλες δεν νομίζω να υπάρχει πρόβλημα. Αν χρειαστεί θα πάρεις αντιβίωση όπως λέει κ η Αλεξία

Κορίτσια εχω πόνους εσωτερικά στον τράχηλο σαν σουβλιες, και χαμηλά σχεδόν πάνω στο ηβικο οστο..συν τη μικρή που νιώθω να πειράζει την κύστη μου...

Άραγε έτσι θα είναι οι μέρες μέχρι να γεννησω;

Μιλάμε πήγα τουαλέτα τώρα κ σχεδόν διπλωθηκα όταν πήγα να σηκωθώ...

Ελπίζω εσείς να είστε λίγο πιο όμορφα!!!

Σας φιλώ!!!


BiJ9p2.pnguWCbp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αναστελλα σουβλιες εχω και εγω εσωτερικα.....

Μαλιστα σημερα ο μικρός με ενοχλει στη κυστη μου..σα να σκαλίζει ενα πραγμα..και αυτο συνοδευεται με συχνοουρια...

Πιπι ειχα σταφυλοκοκο στη μυτη πριν κανενα 1μηνα..πηρα μια αντιβιωτικη κρεμα και ημουν οκ.Μην αγχωνεσαι..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερααααα! εγω εχω αυτο το βαρος προς την κυστη που σας ελεγα μιλαμε παω βολτα το παιδι και μου ερχεται να κατουρησω σε καθε δρομο.(συγγνώμη κιολας ). κατι ελαχιστα πονακια δεξια αριστερα εχω καλοα φορα... 33 εβδομαδες λοιπον ανυπομονω να τον παρω αγκαλια...


PdTZp3.png

gOBTp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ την νιώθω να με σκαλίζει εκεί κάτω. Ξέρει ότι έχει βρει την έξοδο η σκατουλίτσα!😀😀😀 Πάντως επειδή πάμε για καισαρική και θέλουμε να κάτσει κι άλλο μέσα, εκεί που ο γιατρός μέχρι την 34η εβδ. μου έλεγε να περπατάω, τώρα δεν θέλει. Και όταν την αισθάνομαι πολύ χαμηλά μου χει πει να ξαπλώνω -ούτε καν καθιστή.

Καλημέρα, μανουλίτσες! ❤


StW9p2.png etcKp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κι απο μενα σε ολες!! Εγω από εχθες δεν ειμαι κ τοσο καλα. Καταρροή και πονόλαιμος με επισκέφτηκαν. Ευτυχώς δεν εχω ανεβάσει πυρετό. Με εχει φορτώσει ο αντρουλης μου με χυμούς, βιταμίνες και σούπες και ελπιζω να περασει γρηγορα. Ζιλιχερ να προσεχεις πολυ. Αλεξία και εγω ανυπομονω!! Αναστελα και μενα με σπρώχνει η δικια μου η ατιμη. Αφου ξεκίνησα και φοραω σερβιετακια να μην εχουμε κανενα ατύχημα!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα αγαπούλες!!!!

Με καθησυχάσατε αρκετά! Στο άκουσμα κ μόνο "σταφυλόκοκος" τα χρειάστηκα! Πάντως δεν έχω δείγματα ακόμα, οπότε προφανώς την γλίτωσα!

Σαμάνθα ζεστά κ κρεβατάκι να περάσει γρήγορα γρήγορα!

Αυτό το βάρος ρε κορίτσια εκεί κάτω κ εμένα με τσακίζει. Τόσο που δεν μπορώ να περπατήσω, κι αυτό είναι εδώ και δυο βδομάδες. Αχ κι αυτή η πίεση στην κύστη..τακτικοί πελάτες της τουαλέτας!

Επιτέλους σήμερα έβαλα κ τα πρώτα ρουχαλάκια μας για πλύσιμο!

Κορίτσια ο καιρός όλο κ περισσότερο πλησιάζει!!!! Γιούπιιιιιιιι!!!!!!


ve92.png
Link to comment
Share on other sites

Όμορφα κορίτσια τι κάνετε?

Τα βραδια κοιμάστε? εγω ξυπναω πολλες φορες επειδη δεν βολεύομαι η ποναω η με πιανει ταχυκαρδία και δυσπνοια υποφέρω πραγματικα αφου λεω αντε να βγει αυτος ο μηνας να γεννησω.

Εχω βαρυνει και πολυ περπαταω και λαχανιάζω δεν ειμαι για πολλα.


[sIGPIC][/sIGPIC]N3Znp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Sweetberry σε νιωθω. κ εγώ έχω θέμα με τον ύπνο. Μπορεί να κοιμηθώ δύο ώρες κ να σηκωθώ γιατί πονάω,δεν βολεύομαι, θέλω τουαλέτα κτλ

Κ για να γυρίσω πλευρό επίσης δυσκολεύομαι :/

Κ εγώ αυτό λέω, να φύγει ο μήνας γτ πραγματικά κάποιες στιγμές δυσκολεύομαι.

Κατά τα αλλα Καλά είμαστε, καλύτερα από χθες που ποναγα όλη μέρα

Εσείς τα νέα σας;


BiJ9p2.pnguWCbp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μανουλιτσες!!!!

Με εχουν πιασει η αυπνιες μου απόψε...μολις σιδερωσα τα ρουχα του μπουμπουκο μου😀😀😀😀

Αυριο θα τα τακτοποιήσω στη συρταριερα του!!

Στην ουσια μονο η βαλιτσα εχει μεινει😉λεω σε καμια 10αρια μερουλες να τη φτιαξω.

Σημερα κουράστηκα λιγο περισσοτερο και εχω αρκετες σουβλιες στο τραχηλο..ειδικα οταν με κλωτσαει ο μπέμπης..

Εχω και αυτο το βαρος χαμηλα...

σημερα πηγαμε για κατι ψωνια και εκανα ποση ωρα να κανω ενα βημα......μαλλον σε καθε βημα ενιωθα πως θα κατουρηθω(συγνωμη κιολας)...

Sweetberry συμβαδιζουμε στην. ταχυκαρδία...δυσπνοια...:|

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, μανουλίτσες! :D

Εγώ με ελάχιστες εξαιρέσεις κοιμάμαι και πολύ και καλά. Τα περισσότερα βράδια δεν σηκώνομαι ούτε για τουαλέτα. Εύχομαι η μπέμπα να μην είναι βραδινός τύπος :D

Έχει μια όμορφη μέρα σήμερα - λιακάδα και χωρίς πολλή ζέστη. Ό,τι πρέπει για καφεδάκι δίπλα στην θάλασσα. Έφυγε πριν λίγο ο άντρας μου με τον γαμπρό του και πάνε να δώσουν αίμα για την καισαρική. Ε, μετά χρωστάω κέρασμα οπότε θα κάνουμε μια βόλτα.

Σήμερα θα φτιάξω τη βαλίτσα για το μαιευτήριο.

Εντωμεταξύ τις τελευταίες εβδομάδες το ΄χουμε ρίξει στις εξόδους και στο σινεμά, γιατί μάλλον μετά τη μπεμπούλα θα περάσει λίγος καιρός για να το ξανακάνουμε.

Εσείς τι θα κάνετε σήμερα;


StW9p2.png etcKp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημεραααα μανούλες!!

Ziliher ζηλεύω μακάρι να κοιμόμουν κ εγώ λίγο παραπάνω. Μάλλον η δικιά μου η μπέμπα είναι βραδινή χαχα!

Καλά κάνετε κ βγαίνετε βολτουλες κ εμείς σήμερα μιας κ έχει ωραίο καιρό κ είναι κ ανοιχτά τα καταστήματα θα κάνουμε τη βόλτα μας.

Καλά να περάσετε κ Φιλάκια στις κοιλιτσες :)


BiJ9p2.pnguWCbp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, μανουλίτσες! :D

Εγώ με ελάχιστες εξαιρέσεις κοιμάμαι και πολύ και καλά. Τα περισσότερα βράδια δεν σηκώνομαι ούτε για τουαλέτα. Εύχομαι η μπέμπα να μην είναι βραδινός τύπος :D

Έχει μια όμορφη μέρα σήμερα - λιακάδα και χωρίς πολλή ζέστη. Ό,τι πρέπει για καφεδάκι δίπλα στην θάλασσα. Έφυγε πριν λίγο ο άντρας μου με τον γαμπρό του και πάνε να δώσουν αίμα για την καισαρική. Ε, μετά χρωστάω κέρασμα οπότε θα κάνουμε μια βόλτα.

Σήμερα θα φτιάξω τη βαλίτσα για το μαιευτήριο.

Εντωμεταξύ τις τελευταίες εβδομάδες το ΄χουμε ρίξει στις εξόδους και στο σινεμά, γιατί μάλλον μετά τη μπεμπούλα θα περάσει λίγος καιρός για να το ξανακάνουμε.

Εσείς τι θα κάνετε σήμερα;

Καλημερααααα!

Τι ομορφα που κοιμασαι!!!

Εμενα δεν υπαρχει ενα βραδυ να μην ξυπνησω τουλαχιστον 2-4φορες..

Ισως να ειναι και ο δικος μου βραδινος τυπος:tongue:

Και εμεις οποτε μπορουμε κανουμε βολτουλες..βλεπουμε φιλους γιατι μετα σιγουρα θα "κλειστουμε"λιγο στο σπιτι..

Εν το μεταξυ προχθες ενω δεν ενιωθα τοσο καλα...μας ειπαν κατι φιλοι να τα πουμε...και επειδη ειπα πως ειμαι κουρασμένη (ειχα ξυπνησει απο τις 7το πρωι και στις 7το απογευμα πηγα σπιτι)παρεξηγηθηκαν...τι να πω???ψιλονευριασα γιατι δε νιωθουν....

Καλημεραααα μανούλες!!

Ziliher ζηλεύω μακάρι να κοιμόμουν κ εγώ λίγο παραπάνω. Μάλλον η δικιά μου η μπέμπα είναι βραδινή χαχα!

Καλά κάνετε κ βγαίνετε βολτουλες κ εμείς σήμερα μιας κ έχει ωραίο καιρό κ είναι κ ανοιχτά τα καταστήματα θα κάνουμε τη βόλτα μας.

Καλά να περάσετε κ Φιλάκια στις κοιλιτσες :)

Καλημερα μανουλα!!ελα να σμιξουμε τα βραδιά..νυχτερινοι τυποι και εμεις..:tongue:

πως πανε τα πονακια?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...