Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 35 λεπτά , Neverstop είπε:

      Δεν κατάλαβα τι γράφεις στο τέλος..σε κλινική είσαι? φαντάζομαι έχει κι ένα κόστος η διαμονή σου εκεί.. αν σου λένε όμως χωρίς ορο θα γεννήσεις μην το διακινδυνεύσεις.να πάρει όσες περισσότερες ημέρες το μωράκι.

      ναι στην γνωστή κλινική αθηνών Μ……..α ! αποφάσισα να κατσω μέχρι 34 μετά να φύγω και όσο πάρω ! ο γιατρός είπε ότι και τώρα άμα θέλω γεννάμε , είμαστε καλα! αλλά άλλο 34 άλλο 33!

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Δεκεμβρίου 2016!


Recommended Posts

Μανούλες Δεκεμβρίου 2016!!!!

ZILIHER.....................29/11ΚΟΡΙΤΣΙ

HOPE2016..................06/12

ROZAKI......................06/12 ΚΟΡΙΤΣΙ

MARGARET..................06/12 ΑΓΟΡΙ

MELITOULA ................07/12 ΑΓΟΡΙ

MISSPRINCESSK .........08/12 ΑΓΟΡΙ

ANTWNIA.....................08/12 ΚΟΡΙΤΣΙ

ZAMIA....................... 09/12 ΑΓΟΡΙ

NTIAKANA ..................09/12 ΑΓΟΡΙ

ANASTELLA.................11/12 ΚΟΡΙΤΣΙ

PIPI_K .......................12/12 ΑΓΟΡΙ

FROUNELINA ..............12/12 ΑΓΟΡΙ

ANTHOUSA YIOTA........15/12 ΚΟΡΙΤΣΙ

EIRINI_85....................15/12 ΚΟΡΙΤΣΙ

PANATHEO..................16/12 ΑΓΟΡΙ

SWEETBERRY 28..........20/12 ΚΟΡΙΤΣΙ

ELSAKI26....................21/12 ΑΓΟΡΙ

XARA11 ......................24/12 ΑΓΟΡΙ

ALEXIA.......................24/12 ΑΓΟΡΙ

SAMANTHA..................26/12 ΚΟΡΙΤΣΙ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα κοριτσάκια όμορφα.

Τι ωραία ευχαριστούμε κ για τις συμβουλές για το θηλασμό!!

Ζαμια τι έγινε άρχισαν οι ενοχλήσεις στην κοιλίτσα;

Εγώ πήρα τις απαντήσεις από τις εξετάσεις μου όλα Καλά...

Έχω λίγες κρυαδες ελπίζω να μην αρρωστησω πάλι!!!!


BiJ9p2.pnguWCbp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάκια όμορφα.

Τι ωραία ευχαριστούμε κ για τις συμβουλές για το θηλασμό!!

Ζαμια τι έγινε άρχισαν οι ενοχλήσεις στην κοιλίτσα;

Εγώ πήρα τις απαντήσεις από τις εξετάσεις μου όλα Καλά...

Έχω λίγες κρυαδες ελπίζω να μην αρρωστησω πάλι!!!!

Αναστελλα μου αρχισαν με το που πηρα το ασβεστιο σημερα...μου φαινεται πως ήταν κατι σαν πονοκοιλος...ειχα λιγη ταση για εμετο....

Τωρα νιωθω καλυτερα..

Εσυ πως εισαι??η μπουμπου??😀😀

Link to comment
Share on other sites

Γέννησες γιώτα μου? μα σας ζησει Καλοτυχο και καλοτάξιδο το μωρουλη σας! Τι ωραια γιουπιιι!

Με το καλο και οι υπόλοιπες! Αντε πλησιάζουμε.

Για τον θηλασμο θελω να παω σε μαθηματα με ενδοαφερει πολυ και οσο μπορω θα θηλασω!

xaxaxa πολύ θα το ήθελα να γεννήσω αλλά έχω ακόμα :)


sHgrp3.png

grpvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κ εγώ πολύ θα το ήθελα Γιωτα μου γιατί έχω αρχίσει να γίνομαι σαν τον γκρινιαρη από τα στρουμφακια ενα πράγμα...

Ζαμια εδώ τα ιδια, η μπουμπου έχει λοξυγκα χαχαχα

Εσάς ο μπέμπης σας τι κανει σημερα; Είναι ζωηρουλης; εμένα πολυυυ ήσυχη


BiJ9p2.pnguWCbp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ωχ τι χαζό που είμαι, νομιζα πως η Γιώτα γέννησε ειμαστε τοσο κοντα πια ολες και μπερδεύτηκα.

Με το καλο να ερθουν τα μωρακια μας, εγω μπαινω καισαρικη 6/12.

Θελω να παω για μαθημα θηλασμού οπωσδηποτε καθε Πεμπτη εχει το μαιευτήριο Ελενα 10:00-12:00.

Κι εμενα ειναι ησυχη anastella λιγα πραγματα μετα το φαγητο πιο πολυ.


[sIGPIC][/sIGPIC]N3Znp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κ εγώ πολύ θα το ήθελα Γιωτα μου γιατί έχω αρχίσει να γίνομαι σαν τον γκρινιαρη από τα στρουμφακια ενα πράγμα...

Ζαμια εδώ τα ιδια, η μπουμπου έχει λοξυγκα χαχαχα

Εσάς ο μπέμπης σας τι κανει σημερα; Είναι ζωηρουλης; εμένα πολυυυ ήσυχη

Αναστελλα μου και εμενα κατα ενα περιεργο λογο ειναι ήσυχος...

Καλα ποσο πλακα εχουν με τον λοξυγκα!!εμενα ειχε χθες το βραδυ:tongue:

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, μανουλίτσες!

:D

Μόλις μπήκαμε από τον γιατρό. 3.040γρ. η μπεμπουλίτσα, πήρε 250γρ. + από την προηγούμενη εβδομάδα. :D:D:D:D

Όλα καλά - μετράμε μέρες πια εμείς. Είναι αρκετά δραστήρια, ειδικά την ώρα του φαγητού.

Εντωμεταξύ είχα πολλές συσπάσεις τις τελευταίες δύο ημέρες και πλέον μου έγραψε το αναβράζον trofocard (είπε ότι πιο αποτελεσματικό) ώστε να την κρατήσουμε λίγο ακόμα στην κοιλίτσα.

Ανθούσα Γιώτα Έτσι όπως το έγραψες μου φάνηκε κι εμένα ότι γέννησες προχθές. :eek::-o:-o


StW9p2.png etcKp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, μανουλίτσες!

:D

Μόλις μπήκαμε από τον γιατρό. 3.040γρ. η μπεμπουλίτσα, πήρε 250γρ. + από την προηγούμενη εβδομάδα. :D:D:D:D

Όλα καλά - μετράμε μέρες πια εμείς. Είναι αρκετά δραστήρια, ειδικά την ώρα του φαγητού.

Εντωμεταξύ είχα πολλές συσπάσεις τις τελευταίες δύο ημέρες και πλέον μου έγραψε το αναβράζον trofocard (είπε ότι πιο αποτελεσματικό) ώστε να την κρατήσουμε λίγο ακόμα στην κοιλίτσα.

Ανθούσα Γιώτα Έτσι όπως το έγραψες μου φάνηκε κι εμένα ότι γέννησες προχθές. :eek::-o:-o

Ζιλιχερ σούπερ η μικρη!!!👍👍👍😁😁😁

Έχεις πονους μαζι με τις συσπασεις??

Τις τελευταιες εβδομαδες περνουν τοσο βαρος???σα να μ'αρεσει αυτο!!!!:wink: ;-) :wink:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ζιλιχερ σούπερ η μικρη!!!👍👍👍😁😁😁

Έχεις πονους μαζι με τις συσπασεις??

Τις τελευταιες εβδομαδες περνουν τοσο βαρος???σα να μ'αρεσει αυτο!!!!:wink: ;-) :wink:

ότι παίρνουν βάρος είναι σίγουρο... την προηγούμενη φορά είχε πάρει 400 γρ. σε 2 εβδομάδες. Τώρα πήρε τόσα σε μία. Την ερχόμενη Πέμπτη είναι και το τελευταίο μας ραντεβού. Αν έχει πάρει άλλα 200γρ. , θα είναι σίγουρα πάνω από 3 κιλά βάρος γέννησης (με την απόκλιση του υπερήχου).

Έχουν πλάκα μωρέ... να την δείτε κάτι μαγουλάκια που χει κάνει!!!


StW9p2.png etcKp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και απο εμενα τελικα πήγα σημερα στο γιατρο μου γιατι δε βολευε απο δευτέρα. 33κ5 2750 ο μπεμπης δοξα το θεο... αυριο με εβαλε για καρδιοτοκογραφο το πρωι... zillher κοντευεις !!!! με το καλο σε ολες μας !


PdTZp3.png

gOBTp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

Από λοξυγκα άλλο τπτ. Έχει λοξυγκα πολλες φορές ο μπεμπης σίγουρα 5 φορές την ημέρα. Κουνιεται πολύ κ έχω συσπασεις οι οποίες δεν συνοδεύονται με πόνο κ είναι ατακτες μια εδώ μια πιο μετά τπτ το ανησυχητικό. Δενβολευομαι πουθενά. 12 μέρες ακόμα Ζiliher,19 εγώ. Ανυπομονώ πολύ.


url=http://www.tickerclub.com/]68997032e9.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Τι μου κάνετε μανουλιτσες μου!!ωραία τα νεακια σας.. Και οι συμβουλές-Οδηγίες για θηλασμό!μακάρι να τα καταφέρουμε! Άντε ν ξεκινάν οι πρώτες ν Συνάντησουν τα μωράκια τους!Εμείς είμαστε Τέλος 37ης εβδομάδας.. με την καλλιέργεια Όλα καλά.. Δεν έχω κάτι.. Ο μικρός μας είναι αρκετά κινητικος Ακόμα.. Έχει πλακα όντως ο λοξυγγας κ ο δικός μας Έχει συχνά.. απο συμπτώματα τίποτα πάντως.. μονο δυο φορές είχα πόνο περιόδου με πόνο στη μέση.. συσπάσεις καθημερινά Αλλά ατακτες κ ανώδυνες.. πόνο στη πλάτη εχω.. Όταν στεκόταν όρθια.. Αφού μετα το μαγείρεμα υποφέρω μέχρι το βράδυ..Και φυσικά ενα μπούκωμα χωρίς λόγο..οπότε ν Ναι θα μπουκωσω και ξαφνικά θ ξεμπουκωσω.. Τι να πεις.. Επίσης μάλλον πέρασα κ ένα ψιλό κρύωμα.. είχα κάτι αναγούλες κ πηγα τουαλέτα δυο τρεις φορές απανωτά.. Αλλά ντάξει..πάει κ αυτο.. περιμένουμε λοιπόν.. αν κ κάτι μ λέει θ περιμένουμε αρκετά.. :tongue::P:tongue: Φιλάκια στα ππαιδάκια σας και στις κοιλιτσες σας!!!;)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρες!!!!!! Μόλις ήρθα και εγώ από το τελευταίο growth scan!!! Ολα τέλεια! Η μικρή πήρε θέση (πόσο χαρούμενη είμαι γι'αυτό)!!!! Είναι σήμερα ακριβώς 35 βδ και 2924γρ (υπολογίζετε)!! Είδαν και την πρώτη τομή και είναι καλή. Το ινομύωμα μεγάλωσε ελάχιστα και λογικά δεν εμποδίζει μια φυσική γέννα. Θα το παρακολουθούμε :)


sHgrp3.png

grpvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...