Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, dec-e said:

      Καλησπέρα! Εγώ νιώθω πολύ ευγνώμων που υπάρχει αυτή η μέθοδος κ μετάνιωσα που δεν έκανα νωρίτερα εξωσωματική. Νιώθω ότι ήταν πολύ πιο ψυχοφθόρο που ερχότανε κάθε μήνα η περίοδος κ απογοητευομουν. Βέβαια δεν τα κατάφερα από την 1η φορά με την εξωσωματική, όμως και πάλι είμαι πολύ χαρούμενη που έχω τα παιδάκια μου. Πριν τις εξωσωματικές είχα κάνει κ σπερματέγχυση η οποία δεν πέτυχε, κ δε θεωρώ ότι ήταν λιγότερο ψυχοφθόρα διαδικασία. 

      Όσο κ να σου φαίνεται βουνό, όταν μπεις στο χορό προχωράνε τα πράγματα, κ κάθε βήμα είναι μια νίκη, που οδηγεί στον στόχο! Εύχομαι καλή επιτυχία σε ότι αποφασίσεις να κάνεις κ να σου έρθουν όλα όσο πιο απλά γίνεται!

      Πολύ όμορφη τοποθέτηση ! 

      2 hours ago, Kathrin17 said:

      Είπες τη λέξη κλειδί.. Να αποδεκτει.. Αυτό έχει σημασία, να απιδεκτειτε ότι η απόκτηση παιδιου είναι δυσκολη με το φυσικό τρόπο κ χρειάζεται εξωσωματική.. Έτσι ήταν κ για μένα στην αρχή " Είναι δυνατόν να μη μπορώ φυσιολογικά όπως οι περισσότεροι;".. Στην αρχή μόνο.. Σημασία έχει τι αποτελέσματα κ οχι ο τρόπος!! Προσωπικά κοιτάζω τα κοριτσάκια μου κ είμαι περηφανη για τον αγώνα που έδωσα για να τα αποκτήσω.. 

      Ταπεινή μου γνώμη, αποδεχτείτε ότι χρειάζεστε την βοήθεια της επιστήμης κ προχωρηστε.. Μην σπαταλατε τα χρήματα σας σε άλλες μεθόδους.. Φυσικά οι γιατροί που σας παρακολοτθουν έχουν καλυτερη εικόνα κ γνώση από μένα αλλά παντα παιζει ρόλο και η δικιά σας επιθυμία κ επιλογή.. 

      Φιλικά παντα

      Συμφωνώ απόλυτα !!! Μακάρι και εγώ να είχα αυτή τη λογική νεότερη όταν ήμουν ! 

Μανούλες Δεκεμβρίου 2016!


Recommended Posts

Κοριτσια σας ευχαριστω με καθηςυχασατε! Την πεμπτη εχω ραντεβου και θα δω την μπεμπα.

Οσο για τα κιλα διαβαζω κατι συν 6 και συν 7 και μου φαινονται αστεια νουμερα Χαχαχα τοσα πηρα τον πέμπτο μηνα τωρα ειμαι στα +14 ! Τρωω σαν βοδακι.


[sIGPIC][/sIGPIC]N3Znp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοριτσια σας ευχαριστω με καθηςυχασατε! Την πεμπτη εχω ραντεβου και θα δω την μπεμπα.

Οσο για τα κιλα διαβαζω κατι συν 6 και συν 7 και μου φαινονται αστεια νουμερα Χαχαχα τοσα πηρα τον πέμπτο μηνα τωρα ειμαι στα +14 ! Τρωω σαν βοδακι.

Μαζί σου στα κιλά!!! όχι πως τρώω σαν βόδι επι καθημερινής βάσεως, αλλά ότι τρώω καθεται ρε παιδί μου. Μεταβολισμός 0!!!!!!!!


sHgrp3.png

grpvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια ας ήμουν λίγα κιλά παραπάνω κ να μην είχα αυτό το μαρτύριο τώρα που δεν μπορώ να φάω τίποτα εκτός από βραστά. Κ ακόμα κ με αυτά εχω πρόβλημα κάποιες φορές.

:(


BiJ9p2.pnguWCbp3.png

Link to comment
Share on other sites

μελουσες μανουλες τι κανετε?εμας πηγαν ολα καλα 2.300 ο μπεμπης περιπου γιατι κουνιοταν και δεν εδινε σαφη εικονα στις μετρησεις αλλοιωνε δλδ το αποτελεσμα.. με μετρησε πρωτη φορα τον τραχηλο απο κατω η εμβρυολογος 4.81 αριστος με το παραπανω μου ειπε... ενω στη β επιπεδου που μετρησε απο επανω ειπε 3.36 νομιζω.... αυτα τα νεα μας! εσεις? samantha τι εκανες εσυ ολα καλα ετσΙ?


PdTZp3.png

gOBTp3.png
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μελουσες μανουλες τι κανετε?εμας πηγαν ολα καλα 2.300 ο μπεμπης περιπου γιατι κουνιοταν και δεν εδινε σαφη εικονα στις μετρησεις αλλοιωνε δλδ το αποτελεσμα.. με μετρησε πρωτη φορα τον τραχηλο απο κατω η εμβρυολογος 4.81 αριστος με το παραπανω μου ειπε... ενω στη β επιπεδου που μετρησε απο επανω ειπε 3.36 νομιζω.... αυτα τα νεα μας! εσεις? samantha τι εκανες εσυ ολα καλα ετσΙ?

Ολα καλα κ εμεις. 2 κιλάκια η Μπέμπα. Ολες οι μετρήσεις τέλειες! Γύρισε και με το κεφάλι κατω και μου εφυγε κ αυτο το αγχος!! Καναμε και μερικα ψώνια και μπαίνουμε στην τελικη ευθεία τωρα!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μανουλιτσες!!

Μιλαγατε για κιλακια...εγω ειμαι 7-8κιλα..πιστευω να φτασω στα 10 μεχρι μεσα 9ο..

Πως πηγε η μερα σας?εγω ξεκινησα καποια σεμιναρια τοκετου,θηλασμου..πολυ ενδιαφερον θα ελεγα!!:wink:

Η μαια μιλαει για τον τοκετό...και εγω βουρκωνω:(με πιανουν οι ευαισθησιες μου...

Link to comment
Share on other sites

Ολα καλα κ εμεις. 2 κιλάκια η Μπέμπα. Ολες οι μετρήσεις τέλειες! Γύρισε και με το κεφάλι κατω και μου εφυγε κ αυτο το αγχος!! Καναμε και μερικα ψώνια και μπαίνουμε στην τελικη ευθεία τωρα!

Μπραβο Σαμανθα!!!σουπερ η μικρη!!

Καλοριζικα τα ψωνακια σας!!:-)

Link to comment
Share on other sites

μελουσες μανουλες τι κανετε?εμας πηγαν ολα καλα 2.300 ο μπεμπης περιπου γιατι κουνιοταν και δεν εδινε σαφη εικονα στις μετρησεις αλλοιωνε δλδ το αποτελεσμα.. με μετρησε πρωτη φορα τον τραχηλο απο κατω η εμβρυολογος 4.81 αριστος με το παραπανω μου ειπε... ενω στη β επιπεδου που μετρησε απο επανω ειπε 3.36 νομιζω.... αυτα τα νεα μας! εσεις? samantha τι εκανες εσυ ολα καλα ετσΙ?

Αλεξία πολυ καλα ο μπουμπουκος!!

Και ο τραχηλος καλα κρατει!!

Εμενα αρχιζει και περνει τη κατηφορα..

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε όλες τις μανούλες!!πω πως!!είχα ν διαβάσω 2 ολόκληρες σελίδες!χαίρομαι που είστε όλες καλά!!άντε με το καλό οι πρώτες να ανταμωσουν τα μωράκια τους!!τι γλυκό!!Εμείς πριν λίγο γυρίσαμε..Αύριο μπαίνω στο μήνα μου..2600 ο μπέμπης μας..Έχει Καλή θέση προς το παρόν..απο πινακίδα.. Όχι ιδιαίτερα..στο τράχηλο που νιώθω με είπε είναι φυσιολογικό..περιόδου Μόνο αν κουραστώ..Θ κάνουμε κ μια καλλιέργεια αύριο κολπική γτ νομίζω ότι τα υγρά μου μυρίζουν.. Επίσης βγάζω κριθαράκι ρε.Κορίτσια.Μόλις γίνει καλά το ένα μάτι αμέσως το άλλο..Τι ν πω.Κατά τ'άλλα καλά.βαλίτσα έτοιμη..χαρτιά.έτοιμα..δωμάτιο έτοιμο.. Και περιμένουμε.. την έξοδο του Μεσολογγίου! :-):tongue::tongue: χαχα.. Άντε να δούμε.. ραντεβού Έχουμε σε 2 βδομάδες Τώρα..Αυτά τα νέα μας.. σας φιλω όλες!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Σαμανθα Αλεξία κ Μελιτουλα πολύ ωραία τα νεακια σας!!!

Αλεξία όντως πολύ καλος ο τράχηλος εμένα φαντάσου είναι στο κατώτατο όριο από την Β επιπέδου σχεδόν..

Σήμερα έκανα κ το τρίτο Προγεννητικο μάθημα, ήδη αισθάνομαι πιο χαλαρή κ εχω λιγότερο φόβο σε σχέση με πριν. Νομίζω πως βοηθανε.

Πονακια περιόδου κ σήμερα το πρωί, ευτυχώς ηρέμησαν τώρα.

Οι υπόλοιπες τι κάνετε πως ειστε σημερα;;; :)


BiJ9p2.pnguWCbp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ntiakana Τέλειααααα.... :D κι εμείς έχουμε ραντεβού την Πέμπτη να δούμε πότε θα μας προγραμματίσει για την καισαρική. Σίγουρα μετά τις 15/11. Κι εμείς Νοεμβρίου θα είμαστε!


StW9p2.png etcKp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλο μηνα Κοριτσια μου!!!!:-) :-) :-) :-)

Με το καλο να ερθουν τα παιδακια μας!!!😀😀

29/11με έβαλε ο γιατρος, με καισαρικη. Ολεεεεε μετράω αντίστροφα. Καλό μας μήνα. Τελικά μωράκι Νοεμβρίου. Ζιλιχερ μαζί θα ειμαστε. 2500 γρ.

Με το καλο ντιακανα!!!ποσο εβδομαδων θα εισαι τοτε?

Σαμανθα Αλεξία κ Μελιτουλα πολύ ωραία τα νεακια σας!!!

Αλεξία όντως πολύ καλος ο τράχηλος εμένα φαντάσου είναι στο κατώτατο όριο από την Β επιπέδου σχεδόν..

Σήμερα έκανα κ το τρίτο Προγεννητικο μάθημα, ήδη αισθάνομαι πιο χαλαρή κ εχω λιγότερο φόβο σε σχέση με πριν. Νομίζω πως βοηθανε.

Πονακια περιόδου κ σήμερα το πρωί, ευτυχώς ηρέμησαν τώρα.

Οι υπόλοιπες τι κάνετε πως ειστε σημερα;;; :)

Αναστελλα ξεκινησα ξαι εγω μαθηματα!πραγματικα νιωθω πως με ηρεμουν πολυ....με κανουν να μη "φοβαμαι"τοσο πολυ..

Πως πανε τα πονακια?

Γεια σε όλες τις μανούλες!!πω πως!!είχα ν διαβάσω 2 ολόκληρες σελίδες!χαίρομαι που είστε όλες καλά!!άντε με το καλό οι πρώτες να ανταμωσουν τα μωράκια τους!!τι γλυκό!!Εμείς πριν λίγο γυρίσαμε..Αύριο μπαίνω στο μήνα μου..2600 ο μπέμπης μας..Έχει Καλή θέση προς το παρόν..απο πινακίδα.. Όχι ιδιαίτερα..στο τράχηλο που νιώθω με είπε είναι φυσιολογικό..περιόδου Μόνο αν κουραστώ..Θ κάνουμε κ μια καλλιέργεια αύριο κολπική γτ νομίζω ότι τα υγρά μου μυρίζουν.. Επίσης βγάζω κριθαράκι ρε.Κορίτσια.Μόλις γίνει καλά το ένα μάτι αμέσως το άλλο..Τι ν πω.Κατά τ'άλλα καλά.βαλίτσα έτοιμη..χαρτιά.έτοιμα..δωμάτιο έτοιμο.. Και περιμένουμε.. την έξοδο του Μεσολογγίου! :-):tongue::tongue: χαχα.. Άντε να δούμε.. ραντεβού Έχουμε σε 2 βδομάδες Τώρα..Αυτά τα νέα μας.. σας φιλω όλες!

Μελιτουλα πολυ οργανωση βλεπω!!!μπραβο σας!!!

Καλα αποτελέσματα στην καλλιέργεια!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...