Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Ρε παιδιά να ρωτήσω κάτι η γιατρός δίνει στην γυναίκα μου σαλοσπιρ 100 mg η κουμπάρα μου μου λέει ότι σε μια από τις εγκυμοσύνες είχε θρομβοφιλια και το βρήκε από εξετάσεις. Το είπα στην γιατρό και μου λέει όχι όχι δεν υπάρχει λόγος και απλά της έγραψε εξετάσεις αίματος τα συχνά γενική αίματος ούρων και κάτι άλλα . Κα μετά από τόσα χρόνια ήρθε ένα μωρό δεν θα έπρεπε να κάνει ξανά και για θρομβοφιλια είχε κάνει αλλά πριν 2 χρόνια. Διαβάζω για την αποκόλληση και λέει ότι μπορεί να γίνει από μικρόβια από θρομβοφιλια. Δεν ξέρω αλήθεια. Της είπε την άλλη φορά να κάνει και τέστ Παπ μπορεί να κάνει έγκυος τέστ Παπ;;; Υπάρχει κίνδυνος;;;

      Κάτι δε. Μου πάει καλά με την αποκόλληση γιατί να γίνει αφού δύο εβδομάδες δεν είχαμε σχολείο την έβγαλε στο κρεβάτι όλα εγώ τα κάνω μέχρι και φαγητό στο κρεβάτι αποκόλληση δεν ξέρω φοβάμαι μην υπάρχει κάτι άλλο συγνώμη κορίτσια απλά το συζητάμε και έχουμε λίγο άγχος μέχρι τς 30 Μαίου που έχουμε ραντεβού 

Μανούλες Δεκεμβρίου 2016!


Recommended Posts

demiπάντα υπάρχουν λύσεις. Συγγνώμη για την ερώτηση είσαι τελείως ξάπλα η καθιστη στο κρεββάτι; συγγνώμη αλλά έχω απορία.

Ειμαι τελειως ξαπλωτη ολη μερα στον καναπε και στο κρεββατι το βραδυ για υπνο!!!Τρωω και ξαπλωμενη στο πλαι φαντασου,για να μην καθομαι!!!Νιωθω οτι μου καθεται το φαγητο στον οισοφαγο και ανασηκωνοναι λιγο,αλλα τι να κανουμε!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

:?

zamia σήμερα δεν έχω θέμα με το στομάχι μου. Από εχθές που ήπια το ζαχαρονερο δεν με έπιασε ναυτία. Ελάχιστα σήμερα και μόλις κατάλαβα το στομάχι κάπως ήπια πάλι ζαχαρονερο και όλα καλά. Δεν ξέρω αν όντως περνάει με αυτό αλλά βλέπω ότι πιάνει, ηρέμησα τουλάχιστον από το στομάχι. Αλλά η σιελλοροια παραμένει. Δεν με ενοχλεί ιδιατερα αφού νι θω καλά σήμερα. Δεν ξέρω όμως από την Κυριακή πως θα ειμαι ( Κυριακή ξεκινούν τα συμπτώματα που θα εχω στην κάθε βδομάδα, από ότι εχω παρατηρήσει) .

Ευχαριστώ για το ενδιαφερον εσυ πως είσαι;

Δοξα το θεο ηρεμησες κοριτσι μου!!σε σκεφτομουν..

Για τη σιελλοροια κανε πιστευω οτι ειναι ελεγχομενο..

Εγω τωρα νιωθω καλυτερα..κοιμηθηκα 3 ωριτσες και με αφησε ο πονος που ειχα αριστερά...δε σου κρυβω οτι ανησυχησα..αλλα ολα καλα τωρα:-)

Ειμαι τελειως ξαπλωτη ολη μερα στον καναπε και στο κρεββατι το βραδυ για υπνο!!!Τρωω και ξαπλωμενη στο πλαι φαντασου,για να μην καθομαι!!!Νιωθω οτι μου καθεται το φαγητο στον οισοφαγο και ανασηκωνοναι λιγο,αλλα τι να κανουμε!!!!

Πωπω ποσο δυσκολο και αυτο Demi?ολα για τα σπορακια!!

Στο γιατρο ποτε θα πας?ισως σου δωσει αλλες οδηγιες για να σηκωνεσαι λιγο:wink:

Link to comment
Share on other sites

Αχ demi μου! Να σηκωθείς γρήγορα... Μέσα από την καρδιά μου να τελειώσει απο το περνάς σύντομα. Κάτσε κ δες όλα τα επεισόδια του game of thrones ε κάπως θα περάσει η ώρα. Εγώ θυμάμαι τότε στο κορίτσι μου είδα όλες τις σεζόν του grays anatomy. Ξάπλα όλα μερα από εμετους κ αδυναμία.


url=http://www.tickerclub.com/]68997032e9.png[/url]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Οκ σεβαστό. Κ εγω το χα διαγράψει για ένα χρόνο. Αλλά επειδή ειμαι κωφη, οι φίλοι μου έχουν φβ, κωφοί κ αυτοί χρησιμοποιούν πολύ το φβ ως μέσω επικοινωνιας. Παρα τα γραπτά μηνύματα που χρεώνουν. Βλέπεις οι κινητες τηλεφωνιες δε μας έχουν πακέτο μόνο για μηνύματα που θελουμε, μόνο χρόνο ομιλίας δινουν κ κάτι λίγα μηνύματα.


url=http://www.tickerclub.com/]68997032e9.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια μου!!!

Βλέπω ειστε ολες Καλα :)

Ειμαι λιγο στην πρίζα ολη μερα με τη δουλειά κ μετα πακεταρισμα στο σπιτι για την μετακομιση, έφτιαξα κ μια μακαρονοπιτα ηρθε κ εδεσε. Σημερα εχει νανι νωρις!!!

Ντιακανα χαιρομαι που εισαι καλυτερα Ευχομαι σιγα σιγα να περασουν ολα. Ντεμι υπομονη καλο μου, εδω είμαστε κ θα κανουμε παρεουλα κ θα περναει ο καιρος.


BiJ9p2.pnguWCbp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μανουλες τι κανετε; να ρωτησω μηπως ξερει καποια;

Απο την δουλεια μου σημερα με ενημερωσαν οτι θα πρεοει να βγω σε αδεια νωρίτερα, λογω του ποστου που βρισκομαι. Οποτε θα σταματησω απο αρχες Ιουλίου. Οποτε σε αυτη την περιπτωση υποθετω θα πληρωνομαι απο τι ικα.. Τα χρηματα ξέρετε αν θα είναι λιγοτερα απο το μισθο μου ή τα ιδια;


BiJ9p2.pnguWCbp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοιλιτσες!!!:-)

Τι κανετε??βολταρετε εε??:-) πως ειστε??

Αναστελα δεν εχω ιδεα γι'αυτη την αδεια..πηγαινε να ρωτησεις καλυτερα για να εισαι καλυμμένη!

Εκανες τη μετακομιση?

Εφτασε και η βδομαδα που θα δειτε το σπορακι σας!

Demi ,ntiakana ,πιπι,hope,Γιωτα πως ειστε???:-)

Ξεχασα καμια??:rolleyes:

Εγω σημερα πολυ καλυτερα!!μονο η μεση με ποναει που και που..τα ουτροτζεσταν μαλλον με βοηθησαν πολυ στα πονακια της κοιλιας..:)

Φιλια σε ολες!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερουδια σε ολες!

Ζαμια δεν την εκανα ακομα την μετακομιση, ειπαμε τελικα την αλλη κυριακη γτ αυτο το σουκου δουλευω κ ειναι λιγο δυσκολο δεν εχω προλαβει να κανω σχεδον τπτ!!! :(

Ελπιζω να ειστε ολες καλα κ να ξεκουράζεστε. Σας φιλώ! :*


BiJ9p2.pnguWCbp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοιλιτσες!!!:-)

Τι κανετε??βολταρετε εε??:-) πως ειστε??

Αναστελα δεν εχω ιδεα γι'αυτη την αδεια..πηγαινε να ρωτησεις καλυτερα για να εισαι καλυμμένη!

Εκανες τη μετακομιση?

Εφτασε και η βδομαδα που θα δειτε το σπορακι σας!

Demi ,ntiakana ,πιπι,hope,Γιωτα πως ειστε???:-)

Ξεχασα καμια??:rolleyes:

Εγω σημερα πολυ καλυτερα!!μονο η μεση με ποναει που και που..τα ουτροτζεσταν μαλλον με βοηθησαν πολυ στα πονακια της κοιλιας..:)

Φιλια σε ολες!!

Καλημερα σε όλες !!!

Zambia μου καλα ειμαι :-) λιγο αδυναμία και εμετούς , αλλα καλα σε γενικές γραμμές !!

Μετράω μερες να κατέβω ελλαδα <3

Την Τετάρτη θα δούμε το μωρο μας !!!

Εχω ήδη κανει κοιλιά :-) και να μην θελω να το πω φαίνεται τωρα ..

Εσείς κορίτσια ;;; Πως είστε ;;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια. Εγώ δεν εχω εμετους εδω κ τρεις γεμάτες μέρες, με ζαχαρονερο το αντιμετωπιζω, μακάρι να κρατήσει έτσι, η σιελόρροια επιμένει ομως και νιώθω μια μόνιμη κουραση κ υπνηλία. Άντε να μμπουμε στο δεύτερο τρίμηνο όπου νιώθεις πιο καλά κ έχεις περισσότερη ενεργεια απο οτι ήσουν κ πριν μείνεις έγκυος..

Τώρα ειμαι στους γονείς μου από την παρασκευη και έχω και βοήθεια και από εκεί. Να είναι καλά όσοι μας βοηθάνε σε αυτή τη δύσκολη φάση.


url=http://www.tickerclub.com/]68997032e9.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια. Εγώ δεν εχω εμετους εδω κ τρεις γεμάτες μέρες, με ζαχαρονερο το αντιμετωπιζω, μακάρι να κρατήσει έτσι, η σιελόρροια επιμένει ομως και νιώθω μια μόνιμη κουραση κ υπνηλία. Άντε να μμπουμε στο δεύτερο τρίμηνο όπου νιώθεις πιο καλά κ έχεις περισσότερη ενεργεια απο οτι ήσουν κ πριν μείνεις έγκυος..

Τώρα ειμαι στους γονείς μου από την παρασκευη και έχω και βοήθεια και από εκεί. Να είναι καλά όσοι μας βοηθάνε σε αυτή τη δύσκολη φάση.

Ntiakana μου πολυ χαίρομαι που εισαι καλυτερα !!!

Και εγω περιμενω πως και πως να μπω στο δευτερο τρίμηνο να βρω την χαμένη μου ενέργεια :-)

Αχ αυτή η βοήθεια των γονέων ... Εχω δυστυχώς ειμαι πολυ μακρια , και ειμαι ολομόναχη σε όλες τις ευθύνες γιατι και π άνδρας μου δουλεύει όλοι μέρα ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...