Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • λοιπόν κορίτσια να σας κάνω ενημέρωση! σήμερα μπήκα 33 , εχω λίγα πονάκια αλλά μάλλον είναι έντερο! ο γιατρός είπε δευτέρα θα μ σταματήσει τον όρο και αν παω καλα και σταματήσουν οι συσπασεισ θα με στείλει σπίτι να πάρω όσες μέρες με κρατήσει! αν την δευτέρα χωρίς όρο δεν τα παω καλα και αρχίσω πάλι πανηγύρια θα πάμε σε τοκετό! είπε δεν θέλει να πάρω άλλο τοκολυτικο! άρα 33+3 περίπου θα γεννάω , να ναι καλα το μωράκι; λογικά θα είναι κοντά στα 2100! εκανα κ άλλο σετ κορτζιονες προχθές 

Μανούλες Δεκεμβρίου 2016!


Recommended Posts

Μπραβο βρε Κοριτσι!!!!ειδες που ολα ειναι σουπερ!!!πολυ χαρηκα!!:-) :-) :-) :-) με το καλο η αυχενικη!!!

Ntiakana χαιρομαι και για εσενα που εισαι καλυτερα!!!πλακωθηκες στις δουλιτσες απο οτι βλεπω:mrgreen:

Που ειστε οι υπολοιπες??:-) :-) :-)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας κοριτσακια!!!Ελπιζω να ειστε ολες καλα και να μην αγχωνεστε!!!Εγω εχω παλι καφε αιμα,ενω ειχα καθαρισει και καπως επεσε η ψυχολογια μου...αλλα προσπαθω να μην αγχωνομαι και ελπιζω οτι θα σταματησει αυτο το βασανο για μενα καποια στιγμη....Σας φιλω ολες!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

Ντεμουλα μην αγχωνεσαι κ μη στεναχωριεσαι οσο μπορείς, ξερω οτι ειναι δυσκολο.

Θα περασει. Υπομονή.

Κ εγω ετοιμαζομαι για δουλεια κ μετα πρεπει να ερθω να μαζεψω παλι για τη μετακόμιση πραγματικά μαζευω κ ολο βγαινουν κ αλλα. Πφφφφ!!!!

Οι υπόλοιπες πως είστε;


BiJ9p2.pnguWCbp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοιλιτσες!!!:):)

Ομορφη μερα αρα?σουπερ διαθεση!!!

Εγω καλα ειμαι λιγες ζαλαδες εχω που και που....

Χθες μετα απο αρκετο καιρο εφαγα ψαρακι!!πραγματικα δε το περιμενα!!:tongue:

Ισως τωρα που κοντευουμε στο 3 μηνα να φευγουν αυτα τα περιεργα που νιωθαμε ορισμενες!

Demi ολα καλα θα πανε!!λογικο να πεφτει η ψυχολογια σου....αλλα θα δεις πως ολα ειναι καλα!!αυτη τη βδομαδα εχεις γιατρο?

Αναστελλα σιγα σιγα το μαζεμα!!οσο για τη αγωνια σου σε πιστευω!!!εγω ετσι νιωθω καθε φορα που εχω γιατρο...

Για αυχενικη που θα πας?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ζαμια ή θα την κανω στο ιατρειο του γιατρού μου δηλ θα μου την κανει ο ιδιος ή θα παω στο Ιασώ. Σημερα θα μάθω. Ανυπομονω!!!! :)

Κ εγω ψαρακι εφαγα χθες που δεν το τρωω κιολας συνήθως.

Στη δουλεια το ειπες ή μετα την αυχενικη;


BiJ9p2.pnguWCbp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ζαμια ή θα την κανω στο ιατρειο του γιατρού μου δηλ θα μου την κανει ο ιδιος ή θα παω στο Ιασώ. Σημερα θα μάθω. Ανυπομονω!!!! :)

Κ εγω ψαρακι εφαγα χθες που δεν το τρωω κιολας συνήθως.

Στη δουλεια το ειπες ή μετα την αυχενικη;

Αναστελα σου ειπαν τιμη?

Και εγω να δεις ποσο ανυπομονω!!:D:D

Ακομη δεν εχω πει τιποτα!μετα την αυχενικη θα το μαθουν;)

Link to comment
Share on other sites

zamia πως άντεξες τόσο καιρό χωρίς να το πεις;;!!! Εγώ προσωπικά δεν θα άντεχα με τα συμπτώματα που έχω θα χρειαζόμουν βοήθεια. Καλά αποτελέσματα στην αυχενική διαφάνεια. Τέλος μαη η αρχές ιουνη θα την κάνω.


url=http://www.tickerclub.com/]68997032e9.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

zamia πως άντεξες τόσο καιρό χωρίς να το πεις;;!!! Εγώ προσωπικά δεν θα άντεχα με τα συμπτώματα που έχω θα χρειαζόμουν βοήθεια. Καλά αποτελέσματα στην αυχενική διαφάνεια. Τέλος μαη η αρχές ιουνη θα την κάνω.

Δε θελω να τους το πω γιατι ειναι βλ@κες....κανω υπομονη.....οσο πιο πολυ μπορω....οταν εχω αναγουλες με το ζορι τους μιλαω...ασε...

Εσυ εκανες εμετους και δε γινοταν να μην το πεις καλο μου!;)

Με το καλο και η δικη σου αυχενικη!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα μανουλιτσες.

Που να με δειτε σημερα κ να πειτε ποια ειναι αυτη η τρελή... Κατι νευρα παναγια μου, τωρα με τη μετακομιση αλλο πραγμα.

Πειτε μου τα δικα σας να ξεχαστω πειτε κατι ευχάριστο.

Ζαμια μπράβο τωρα φαντάζομαι σιγα σιγα θα υποχωρουν για ολες τα συμπτωματα.


BiJ9p2.pnguWCbp3.png

Link to comment
Share on other sites

Eπανηλθαν οι εμετοι σήμερα.. Αμάν μια έτσι μια αλλιώς. Αύριο μπαίνω στην 11 εβδομάδα. Άλλες 3 εβδομάδες για να φυγει το α τρίμηνο κουράστηκα πια.

Χαίρομαι που είστε καλά. Φιλια κοριτσια


url=http://www.tickerclub.com/]68997032e9.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα μανουλιτσες.

Που να με δειτε σημερα κ να πειτε ποια ειναι αυτη η τρελή... Κατι νευρα παναγια μου, τωρα με τη μετακομιση αλλο πραγμα.

Πειτε μου τα δικα σας να ξεχαστω πειτε κατι ευχάριστο.

Ζαμια μπράβο τωρα φαντάζομαι σιγα σιγα θα υποχωρουν για ολες τα συμπτωματα.

Γιατι νευρα Αναστελλα??Ηρεμησε...παρε ανασες και καντα ολα χαλαρα!

Λες να υποχωρουν εεε?:rolleyes:

Eπανηλθαν οι εμετοι σήμερα.. Αμάν μια έτσι μια αλλιώς. Αύριο μπαίνω στην 11 εβδομάδα. Άλλες 3 εβδομάδες για να φυγει το α τρίμηνο κουράστηκα πια.

Χαίρομαι που είστε καλά. Φιλια κοριτσια

Πω,πω παλι βρε κοριτσι??υπομονη..τι να πω??πινεις ζαχαρονερο?

Και εγω αυριο μπαινω στη 11!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!! Σήμερα εγώ ξαναείδα το μωράκι, έχει σχεδόν 3 εκ :) ΤΈΛΕΙΟ!!!!!! όλα μια χαρά ευτυχώς και στο Μακάριο μου έδωσαν πολύ σημασία. Τελικά εκεί θα γεννήσω μου φαίνετε. Απλά μου το έκοψαν τελείως τον φυσικό τοκετό. Επίσης το ινομίωμα μπορεί να μην είναι αυτό τελικά. Το είδαν 2 γιατροί σήμερα είπαν κάθετε ακριβώς πάνω στην τομή της καισαρικής και μπλοκάρει τελείως τον τράχηλο. Στις 6/06 που έχω την αυχενική θα το δούν καλύτερα!! Εντωμεταξύ πολλές εξετάσεις στις 26 Μαίου! Κορίτσια παράγγειλα ρουχαλάκια εγκυμοσύνης απ'το ASOS και το New Look!!! Πολύ φτηνά και μοντέρνα!!! Έτσι νιώθω και καλύτερα σε σχέση με το σώμα που μεγαλώνει!!! ;)

Zamia μου μακάρι αυτό να ήταν με τις ζαλάδες σου!!! Γιούυυυππι!

Αναστέλλα, τέλος καλό εεε??? χεχε τί αγχος τραβάμε εμεις οι μάνες!??!?!

Demi φιλιά και ψυχολογία φόρτσα!!!

Φιλιά σε όλες!!!


sHgrp3.png

grpvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...