Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Δεκεμβρίου 2016!


Recommended Posts

Καλησπέρα μας!!! Μαρίνα καλώς ήρθες στις Δεκεμβριομανούλες!!! για το ικα εγώ δεν έχω ιδέα, οπότε δεν μπορώ να σε βοηθήσω, δες όμως κ στο νετ μηπως βρεις κάτι!

Αναστέλλα κ εγώ στο ιασω θα κάνω την αυχενική, μου το έκλεισε ο γιατρός το ραντεβού κ εννοείται ότι θα είναι κ αυτός εκεί.

Ζαμιάκο μου!!! κουκουβα κουκουβα!!!! είδες ομορφιές????

Πάντως ρε κορίτσια με τα εκατοστά των μωρών που λέτε με κατατρομάξατε για λίγο...λέτε από 2,5 κ πάνω κ τα δικά μου ήταν 18 κ 19 χιλ. όταν τα είδα...κ λέω γιατί τόσο μικρά???? αλλά τόσο ήταν όταν είχα πάει που ήταν 8 εβδομάδων, ε τώρα θα έχουν πάρει κι άλλο μποι!!!!!


ve92.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα μας!!! Μαρίνα καλώς ήρθες στις Δεκεμβριομανούλες!!! για το ικα εγώ δεν έχω ιδέα, οπότε δεν μπορώ να σε βοηθήσω, δες όμως κ στο νετ μηπως βρεις κάτι!

Αναστέλλα κ εγώ στο ιασω θα κάνω την αυχενική, μου το έκλεισε ο γιατρός το ραντεβού κ εννοείται ότι θα είναι κ αυτός εκεί.

Ζαμιάκο μου!!! κουκουβα κουκουβα!!!! είδες ομορφιές????

Πάντως ρε κορίτσια με τα εκατοστά των μωρών που λέτε με κατατρομάξατε για λίγο...λέτε από 2,5 κ πάνω κ τα δικά μου ήταν 18 κ 19 χιλ. όταν τα είδα...κ λέω γιατί τόσο μικρά???? αλλά τόσο ήταν όταν είχα πάει που ήταν 8 εβδομάδων, ε τώρα θα έχουν πάρει κι άλλο μποι!!!!!

Καλε απο εβδομαδα σε εβδομαδα μεγαλωνουν πολυ!!!!!Οταν θα ξαναπας θα μεινεις εκπληκτη!!!!!Εγω παντως που ειναι δυο,καθε φορα αναρωτιεμαι ποσο εχουν μεγαλωσει,ε οσο να ναι δε θα ειναι το ιδιο με οσες εχουν ενα μωρακι!!!!

Link to comment
Share on other sites

Παρεπιπτοντως βρε κοριτσια,εμενα ο γιατρος που μου εχει πει να ειμαι ξαπλα ολη μερα και να σηκωνομαι μονο για τουαλετα....μου πε να μη σηκωνομαι ουτε για μπανιο.Μπανιο μια φορα τη βδομαδα λεει!!!!Βρε κοριτσια πως ειναι δυνατον;;;;Νιωθω απιστευτα βρωμικη,αφηστε που φοβαμαι οτι θα παθω καμια μολυνση απο κατω!!!!

Link to comment
Share on other sites

demi και εγώ μια φορά την εβδομάδα κάνω μπάνιο. Δεν μπορώ μέχρι και με μάσκα έκανα μπάνιο και ξερασα κιόλας. Κάθε φορα που κάνω μπάνιο το σίγουρο είναι ότι θα τα βγάλω μα κάθε φορά. Κ εγώ βρώμικη νιώθω αλλά δεν αντέχω το μπάνιο με τπ μου μυρίζουν όλα και οι πετσέτες εδώ κάθομαι να στεγνωσω έτσι χωρίς να σκουπιστω. Άσε και το άλλο αν βάλω καθαρά ρούχα πάλι θα κάνω εμετο


url=http://www.tickerclub.com/]68997032e9.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

demi και εγώ μια φορά την εβδομάδα κάνω μπάνιο. Δεν μπορώ μέχρι και με μάσκα έκανα μπάνιο και ξερασα κιόλας. Κάθε φορα που κάνω μπάνιο το σίγουρο είναι ότι θα τα βγάλω μα κάθε φορά. Κ εγώ βρώμικη νιώθω αλλά δεν αντέχω το μπάνιο με τπ μου μυρίζουν όλα και οι πετσέτες εδώ κάθομαι να στεγνωσω έτσι χωρίς να σκουπιστω. Άσε και το άλλο αν βάλω καθαρά ρούχα πάλι θα κάνω εμετο

Εννοεις ντουζ;;;Πως αντεχεις βρε ntiakana;;;Εσυ λογω μυρωδιων δλδ δε μπορεις το μπανιο.....Εγω δε μπορω....και φοραω και σερβιετακα γιατι ολο και κατι βγαινει και ξερετε πσο χειροτερη κανει την κατασταση αυτο...ολες οι οσμες συγκεντρωνονται εκει...πωπω...εγω θα ξερασω απο την απλυσια....!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Demi εσύ πρέπει να κάνεις υπομονή για λίγο καιρό λόγω του θέματος..σας καταλαβαίνω απόλυτα..κ γω δεν υπήρχε περίπτωση να ξαπλώσω βράδυ χωρίς να κάνω ντουζ, από τότε όμως που άρχισαν να μου μυρίζουν τα αφρόλουτρα το έχω κάνει μέρα παρά μέρα.. πάρτε βρεγμένες πετσέτες (που δεν μυρίζουν ) κ κάντε τοπικό πλύσιμο. κ συ ντεμη όταν σηκώνεσαι για τουαλέτα καθάριζε την περιοχή με μωρομάντηλα. Γενικά πάντως να μην αφήνεις το σερβιετάκι πάνω από μια ώρα αν λερώνεται συχνά. Κοριτσάκια θα περάσει ο καιρός κ θα έρθουν οι μήνες που θα μπορούμε να χαιρόμαστε πιο άνετα το κάθε δευτερόλεπτο! λίγες βδομαδούλες μείνανε ακόμα!

Ντεμούλα είμαι σίγουρη ότι στην αυχενική που είναι να πάω σε λίγο καιρό, θα τα δω ολόκληρα παιδιά τα μικρά μου!!!!


ve92.png
Link to comment
Share on other sites

pipi και εγώ κάθε βράδυ έκανα ντους δεν υπήρχε περίπτωση να κοιμηθώ χώρο να κάνω ντους αλλά τώρα δεν μπορω με τα αφρόλουτρα. Έχω υφάσματα από παλιές μπλούζες που πλενομαι τοπικά και με κλειστη μύτη και στα γρήγορα δευτερόλεπτα υποθεση και μετά βγαίνω αμέσως από το μπάνιο. Τι να κάνουμε ντεμουλα. Που θα πάει θα τα θυμόμαστε και θα γελάμε. Με το καλό να αγκαλιασουμε τα μωρα μας


url=http://www.tickerclub.com/]68997032e9.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!! Πολύ το ζόρι σας βρε κορίτσια με τα μπάνιο και τις μυρωδιές. Έρχετε και καλοκαίρι τώρα .. τί θα κάνετε? Και εμένα με ενοχλούν οι μυρωδιές των ρούχων, της τουαλέτας αλλά όχι στο δικό σας σημείο. Την μυρωδιά με το σερβιετάκι την πρόσεξα και εγώ. Και από τότε αποφεύγω να βάζω. Μόνο στην δουλειά για να νιώθω πιο άνετη. Έχω τον πιο βρωμερό πωπό να ξεσκατίζω κάθε πρωί (του γιού μου) έτσι οι υπόλοιπες μυρωδιές είναι λιγότερο έντονες χεχεχε

Το εμβρυάκι μου στις 8 βδομάδες και 1 μέρα ήταν 1,70εκ.


sHgrp3.png

grpvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!! Πολύ το ζόρι σας βρε κορίτσια με τα μπάνιο και τις μυρωδιές. Έρχετε και καλοκαίρι τώρα .. τί θα κάνετε? Και εμένα με ενοχλούν οι μυρωδιές των ρούχων, της τουαλέτας αλλά όχι στο δικό σας σημείο. Την μυρωδιά με το σερβιετάκι την πρόσεξα και εγώ. Και από τότε αποφεύγω να βάζω. Μόνο στην δουλειά για να νιώθω πιο άνετη. Έχω τον πιο βρωμερό πωπό να ξεσκατίζω κάθε πρωί (του γιού μου) έτσι οι υπόλοιπες μυρωδιές είναι λιγότερο έντονες χεχεχε

Το εμβρυάκι μου στις 8 βδομάδες και 1 μέρα ήταν 1,70εκ.

Καλημερα κοριτσακι!!!!Εγω δεν ειναι οτι μου βρωμαει το μπανιο,απλα δε μ αφηνει ο γιατρος να κανω μπανιο για να μη σηκωθω απο το κρεββατι!!!!Εγω ομως δεν αντεχω αλλο!!!!Σκεφτηκα να ξαπλωσω στην μπανιερα και να κανω ετσι μπανιο,ξαπλωμενη!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!!!

Τι κανετε??βλεπω πιασατε συζητηση με μυρωδιες...τι καλα!βάλτε με και μενα στο γκρουπ:tongue:

Μου μυριζει το μαλακτικο απο τα ρούχα....τα σεντόνια μας..δεν υπαρχει....

Οσο για το μπανιο εγω σχεδον καθε βραδυ γιατι βαζω σερβιετακι επι μονιμη βαση (λογω δουλειας)και μου μυριζουν ολα ασχημα εκει κατω.....

Αλλαζω συνεχεια αλλα τι το θες?η μυρωδια εκει επιμενει....εν το μεταξυ τωρα αυξησαμε τα ουτροτζεσταν αρα?θα γινεται χαμος...:?

Εσεις πως ειστε σημερα???

Εμενα ποναει δεξια και αριστερά η κοιλια μου...λογικα ειναι απο τις κυστες που εχω...δεν ποναγα τοσες μερες...αλλα απο χθες ποναω συνεχεια και δε σας κρυβω οτι ανυσηχω.....:roll:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Demi μου εντάξει εσύ έχεις οδηγίες απ'τον γιατρό!! Τί άλλο να κάνεις? Πές τον γιατρό σου για την λύση που βρήκες.. μπορεί να μην σε αφήσει λόγο ότι θα είσαι καθησμένη στην μπανιέρα (μύκητες απ'το μη τρεχούμενο νερό).


sHgrp3.png

grpvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Demi μου εντάξει εσύ έχεις οδηγίες απ'τον γιατρό!! Τί άλλο να κάνεις? Πές τον γιατρό σου για την λύση που βρήκες.. μπορεί να μην σε αφήσει λόγο ότι θα είσαι καθησμένη στην μπανιέρα (μύκητες απ'το μη τρεχούμενο νερό).

Τελικα το εκανα!!!Δεν ημουν καθισμενη,αλλα ξαπλωμενη!!!Λιγο γελοιο θεαμα αλλα τουλαχιστον νιωθω καθαρη τωρα....μμμμ....

Link to comment
Share on other sites

zamia σήμερα δεν έχω θέμα με το στομάχι μου. Από εχθές που ήπια το ζαχαρονερο δεν με έπιασε ναυτία. Ελάχιστα σήμερα και μόλις κατάλαβα το στομάχι κάπως ήπια πάλι ζαχαρονερο και όλα καλά. Δεν ξέρω αν όντως περνάει με αυτό αλλά βλέπω ότι πιάνει, ηρέμησα τουλάχιστον από το στομάχι. Αλλά η σιελλοροια παραμένει. Δεν με ενοχλεί ιδιατερα αφού νι θω καλά σήμερα. Δεν ξέρω όμως από την Κυριακή πως θα ειμαι ( Κυριακή ξεκινούν τα συμπτώματα που θα εχω στην κάθε βδομάδα, από ότι εχω παρατηρήσει) .

Ευχαριστώ για το ενδιαφερον εσυ πως είσαι;


url=http://www.tickerclub.com/]68997032e9.png[/url]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...