Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Δεκεμβρίου 2016!


Recommended Posts

Καλό μεσημέρι!!

Βλεπω πως ολες ειμαστε πολυ καλυτερα!!:-) εγω μια χαρα φτου φτου φτου!!

Αναστελα εσυ πως εισαι απο συμπτωματα?

Σιγα σιγα η μετακόμιση!!εσυ να μη κουράζεσαι πολυ..ποτε θα πας στο γιατρο?

Ντιακανα πολυ σημαντικο να εχεις βοηθεια!!Μπραβο που εισαι καλυτερ!επιασε τοπο ρο ζαχαρονερο:wink:

Hope!!γυρνας εε??!!θα πας να δεις και το σπορακι σου!!τελεια!σε αφησαν οι πονοι?

Ωχ..εμετους κ εσυ?

Εγω υπνηλια μονο...(εχω 3 μερες που ειμαι πολυ καλυτερα απο τα αλλα συμπτωματα)

Η κοιλιτσα μου φαινεται μονο οταν τρωω που πρηζεται..)

Demi άραξε!!τι πιο ωραιο?εγω αυριο δουλευω...πίστεψε με 3 μερες τωρα σκεφτομουν τι ωραιο που ειναι να κάθεσαι!!

Εσυ ποτε εχεις γιατρο?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοριτσια μου, χαιρομαι που ειστε ολες καλα.

Εγω δουλευω σημερα δυστυχως, οποτε δεν εχω κανει κ κατι ιδιαιτερο αυτες τις μερες. Εχω γιατρο την Πέμπτη να δω κ εγω τι γινεται πια εκει μεσα, γτ απο συμπτωματα δεν εχω τιποτα. Ή ειμαι τοσο τυχερή... Ή κατι δεν πάει καλα! Τι να πω....


BiJ9p2.pnguWCbp3.png

Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με τα συμπτώματα. Και στις δυο εγκυμοσύνες έχω αυτά που είχε η μητέρα μου. Έκτος από τα σάλια που έχω εγώ.

Για ρωτήστε τις μαμάδες σας πως ήταν όταν ήταν εγκυες!!


url=http://www.tickerclub.com/]68997032e9.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Εμενα η μητερα μου ειχε ναυτιες και εμετους μεχρι που εκλεισε το πρωτο τρίμηνο. Κ λιγο υπνηλια. Δεν ειχε πονακια τυπου περιοδου που εχω εγω, κ Επίσης εγω δεν εχω καθολου ναυτιες ουτε μιση φορα.. Τι να πω.. Περιμενω απλα να ερθει η Πέμπτη κ να παω στον γιατρο μου να δω αν ειναι ολα καλα.


BiJ9p2.pnguWCbp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσάκια!!!! ντιακανα αν πάρω εγώ από την μητέρα μου κάηκα!!!!! σε μένα μέχρι που πήγε να με γεννήσει , πρώτα έβγαλε μια αμπούλα κ μετά πήγε μαιευτήριο! ελπίζω να μη πάρω από κει! πάντως κ εγώ έχω αρχίσει κ είμαι καλύτερα αυτές τις μέρες ευτυχώς! φτου φτου φτου που λέει κ η ζαμια!!! αναστελα όλα καλά θα είναι την Πέμπτη! θα το δεις πολύ μεγαλωμένο! απλά είσαι από τις τυχερές που περνάνε εγκυμοσύνη χωρίς να το καταλάβουν! κ μια φίλη μου που γέννησε πρόσφατα της έλεγα πως είμαι κ δεν πίστευε ότι υπάρχουν τέτοια! αυτή δεν είχε τίποτα απολύτως! ζαμιακο αρκετό το καθισιό.. αύριο δουλειά!!!χαχαχαχα!!! hope πότε μας έρχεσαι??? demi, υπομονή ρε κοριτσάκι! εκμεταλλεύσου την ξάπλα κ να κοιμάσαι όσο μπορείς! περνάει πιο εύκολα κ η ώρα έτσι!


ve92.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσια μου !!

Με θυμαστε?? Ειμαι ακομα εδω !!! :P

Τρεχω αυτες τις μερες ειμαι ακομα Κυπρο ετρεχα με τη βαφτιση , χθες εγινα νονα !! Την τριτη θα παω να λουσω το μωρο ! Και τεταρτη πισω Κατερινη !! Δεν προλαβα να σας διαβασω ελπιζω να ειστε ολες καλα και εσεις και τα μινι ζουζουνακια σας !!! :*


[sIGPIC][/sIGPIC]

N1nUp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και φιλια σε όλες σας!!! Την Πέμπτη είναι το ραντεβού με στο Μακάριο, ετσι θα δούμε το μωράκια πάλι :) Τι είναι αυτό το πράμα??? Μεγαλώνω μέρα με την μέρα!!!! Την παρασκευή ένα παντελόνι που βάζω στη δουλειά ήταν λίγο σφικτό στην μέση. Σήμερα, περιφέρια και πωπό ήταν σφίνα!!!!! :( Μου φαίνετε ότι όσο και να το παλεύω με υγιηνή διατροφή και γυμναστική... το'χει η μοίρα μου!!!


sHgrp3.png

grpvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα γλυκες μανουλες!!!!

Παναθεο μου, πάντα αξια!!!! Σιγα μην σε ξεχασαμε :)

Γιωτα κ εγω Πέμπτη θα δω το νινι! Αντε να περασουν οι μερουλες. Κ εγω εχω πρηστει, το στηθος μου δεν υπαρχει κ η κοιλια μου οταν τρωω φουσκωνει κ πεταγεται!!! Κ που εισαι ακομα....

Οι υπόλοιπες τι κάνετε πως ειστε σημερα;;


BiJ9p2.pnguWCbp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα & Καλη εβδομαδα Κοιλιτσες!!!!:D:D:D

Βλέπω ειστε καλα!!εγω εδω και 3 δεν ειχα αναγουλες...γενικα ημουν ηρεμει..σημερα ομως σα να μη μας αρεσε το γαλα και ημουν καπως το πρωι...τωρα νιωθω καλυτερα:)

Γεια σας κοριτσάκια!!!! ντιακανα αν πάρω εγώ από την μητέρα μου κάηκα!!!!! σε μένα μέχρι που πήγε να με γεννήσει , πρώτα έβγαλε μια αμπούλα κ μετά πήγε μαιευτήριο! ελπίζω να μη πάρω από κει! πάντως κ εγώ έχω αρχίσει κ είμαι καλύτερα αυτές τις μέρες ευτυχώς! φτου φτου φτου που λέει κ η ζαμια!!! αναστελα όλα καλά θα είναι την Πέμπτη! θα το δεις πολύ μεγαλωμένο! απλά είσαι από τις τυχερές που περνάνε εγκυμοσύνη χωρίς να το καταλάβουν! κ μια φίλη μου που γέννησε πρόσφατα της έλεγα πως είμαι κ δεν πίστευε ότι υπάρχουν τέτοια! αυτή δεν είχε τίποτα απολύτως! ζαμιακο αρκετό το καθισιό.. αύριο δουλειά!!!χαχαχαχα!!! hope πότε μας έρχεσαι??? demi, υπομονή ρε κοριτσάκι! εκμεταλλεύσου την ξάπλα κ να κοιμάσαι όσο μπορείς! περνάει πιο εύκολα κ η ώρα έτσι!

Πιπι μου τι κανεις?πως ειστε σημερα?:Pασε εγω επεστρεψα στη δουλεια....γκρρρρρρρρρρ......τι ωραια που ειναι να καθεσαι...τωρα?αντε να ερθει το Σαβ/κο για χαλαρωση...

Καλημερα κοριτσια μου !!

Με θυμαστε?? Ειμαι ακομα εδω !!! :P

Τρεχω αυτες τις μερες ειμαι ακομα Κυπρο ετρεχα με τη βαφτιση , χθες εγινα νονα !! Την τριτη θα παω να λουσω το μωρο ! Και τεταρτη πισω Κατερινη !! Δεν προλαβα να σας διαβασω ελπιζω να ειστε ολες καλα και εσεις και τα μινι ζουζουνακια σας !!! :*

Παντα αξια!!να σας ζησει PanaTheo!!Tι εννοεις να το λουσεις?δεν το εχω ξανακουσιε αυτο:confused:???

Πως εισαι??το σπορακι?

Καλημέρα και φιλια σε όλες σας!!! Την Πέμπτη είναι το ραντεβού με στο Μακάριο, ετσι θα δούμε το μωράκια πάλι :) Τι είναι αυτό το πράμα??? Μεγαλώνω μέρα με την μέρα!!!! Την παρασκευή ένα παντελόνι που βάζω στη δουλειά ήταν λίγο σφικτό στην μέση. Σήμερα, περιφέρια και πωπό ήταν σφίνα!!!!! :( Μου φαίνετε ότι όσο και να το παλεύω με υγιηνή διατροφή και γυμναστική... το'χει η μοίρα μου!!!

Γιωτα εχεις βαλει κιλακια??

Εμενα η κοιλιτσα φαινεται υπερβολικα οταν τρωω...ειδαλλως με λες χοντορυλα στη κοιλια....χαχαχα:tongue:παντος δεν εχω δει πολυ διαφορα.....καλα τζιν κτλ τα εχω ξεχασει απο τις πρωτες μερες επειδη με ενοχλουσαν...ελαστικα παντελονακια και κολαν φοραω!!αντε να ανοιξει και αλλο ο καιρος να βαλουμε φορεματακια!!;)

Καλημερα γλυκες μανουλες!!!!

Παναθεο μου, πάντα αξια!!!! Σιγα μην σε ξεχασαμε :)

Γιωτα κ εγω Πέμπτη θα δω το νινι! Αντε να περασουν οι μερουλες. Κ εγω εχω πρηστει, το στηθος μου δεν υπαρχει κ η κοιλια μου οταν τρωω φουσκωνει κ πεταγεται!!! Κ που εισαι ακομα....

Οι υπόλοιπες τι κάνετε πως ειστε σημερα;;

Ελα ειναι η βδομαδα σου Αναστελλα!!

Θα δεις το σπορακι σου!!!:D:D:D

Και εγω ετσι ειμαι.........το στηθος Παμελα!!χαχαχα:tongue::tongue:κα ειδικα το πρωι που ξυπναω...η κοιλια πρηζεται οταν τρωω....πρηζεται ομως πολυ...χαχαχα πλακα εχουμε:P:p!!

Link to comment
Share on other sites

Zamia το εθιμο εδω ειναι την τριτη μερα η νονα να κανει μπανιο το βαφριστηρι για να φυγουν τα μοιρα! Μετα αυτο το νερο το πετας στη θαλασσα!!!

Το σπορακι δεν ξερω πως ειναι!!! Δεν νιωθω αλλα συμπτωματα εδω και μερικες μερες!! Ανιπομονω να παω πισω κατερινη να παμε γυναικολογο να δω οτι ειναι ολα καλα!!!

Το βλεπεις και.εσυ οτι τωρα που ξανα νιωθει αναγουλες η ψυχωλογια ειναι στα υψη επιδη ξερεις οτι ειναι ολα καλα με το σπορακι :)


[sIGPIC][/sIGPIC]

N1nUp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Zamia το εθιμο εδω ειναι την τριτη μερα η νονα να κανει μπανιο το βαφριστηρι για να φυγουν τα μοιρα! Μετα αυτο το νερο το πετας στη θαλασσα!!!

Το σπορακι δεν ξερω πως ειναι!!! Δεν νιωθω αλλα συμπτωματα εδω και μερικες μερες!! Ανιπομονω να παω πισω κατερινη να παμε γυναικολογο να δω οτι ειναι ολα καλα!!!

Το βλεπεις και.εσυ οτι τωρα που ξανα νιωθει αναγουλες η ψυχωλογια ειναι στα υψη επιδη ξερεις οτι ειναι ολα καλα με το σπορακι :)

Αααααα τι ωραιο!!δεν το εχω ξανακουσει!!!απλα ηξερα πως το πρωτο νερο το ριχνεις στη θαλασσα..οχι ομως οτι πρεπει να το κανει μπανακι η Νονα!Ωραιο εθιμο!

Αχ..να σου πω την αληθεια Panatheo οταν δεν εχω αναγουλα (επειδη ομως ετσι με ''εμαθε το σπορακι''ανησυχω λιγο...)αλλα προσπαθω να σκεφτομαι θετικα!!!σημερα που ειχα...ηρεμησα λιγο....:tongue::tongue:δεν υπαρχω το ξερω...:tongue:

Ποτε θα πας στο γιατρο σου?

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου τι κανετε;

Εγω δεν ειμαι πολυ καλα. Ηρθα το πρωι στη δουλεια κ ξαφνικα ενιωσα σαν να τρέχουν υγρα απο κατω. Δεν ειδα αιμα καθολου ευτυχως, ήταν ομως αρκετα κ διαφανα. Κ αμεσως μετα αρχισα να εχω ενόχληση χαμηλα στην κοιλια. Πηρα τον γιατρο τηλ κ θα παμε σήμερα μαλλον τελικα, οποτε ειμαι σε αναμμένα καρβουνα


BiJ9p2.pnguWCbp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου τι κανετε;

Εγω δεν ειμαι πολυ καλα. Ηρθα το πρωι στη δουλεια κ ξαφνικα ενιωσα σαν να τρέχουν υγρα απο κατω. Δεν ειδα αιμα καθολου ευτυχως, ήταν ομως αρκετα κ διαφανα. Κ αμεσως μετα αρχισα να εχω ενόχληση χαμηλα στην κοιλια. Πηρα τον γιατρο τηλ κ θα παμε σήμερα μαλλον τελικα, οποτε ειμαι σε αναμμένα καρβουνα

Αναστελλα Καλησπερα:D

Μην αγχωνεσαι..υγρα εχω και εγω πολλα..

Καλυτερα να πας στο γιατρο σου να σου φυγει το αγχος!

Σε ποναει η κοιλιτσα?

Εγω χθες δεν ημουν και τοσο καλα...σημερα σα καλυτερα.....

Εκλεισα αυχενικη 30/05!λογικα και εσενα θα σου πει να κλεισεις...:D

Περιμενουμε νεα σου!:D:D

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια γυρισα. Πήγαμε στο Ιασώ τελικα γτ κοντευα να μεινω απο το αγχος.

Το μωρο μας ειναι καλα, εχει μεγαλώσει κ ολα ειναι καλα. :) ανακουφιστικα τοσο πολυ οταν ακουσα την καρδούλα του που δεν μπορουσα να σταματησω να κλαιω.

Τώρα θα κανονίσουμε την αυχενικη. :)


BiJ9p2.pnguWCbp3.png

Link to comment
Share on other sites

Xαιρομαι που είστε καλά σήμερα αναστελλα ηρέμησες έστω. zamia πάλι καλά που είσαι καλύτερα σήμερα. pantheo πάντα αξια.

Τα ρούχα που φορούσαμε πριν την εγκυμοσύνη τα ξεχάσουμε προς το παρόν, αλλά θα τα ξαναφορεσουμε πάλι.

Σήμερα ειμαι καλύτερα κ σωματικά κ ψυχολογικά, όλο πεινάω κ πλέον δεν βγάζω τπτ. Φτου φτου. Έκανα αλλαγή χειμωνιατικα με καλοκαιρινα, τα χειμωνιάτικα είναι ήδη αποθηκευμενα, τώρα μενούν να τακτοποιησω τα καλοκαιρινά, με βοήθησε πολύ η γυναίκα που φυλάει το κορίτσι μου.

Περιμένω τον άντρα μου να έρθει σπίτι να ξεστρωσουμε η μάλλον να ξεστρωσει, για να αρχίσουμε την εκπαιδευση με το γιο γιο. Η μικρη μου δεν θέλει την πάνα την βγάζει μονη της. Έκανε κανονικά κακα αλλά τα είδα εξω απο το γιογιο μάλλον τα πέταξε χαχα. Μου ξέφυγε κ πήγε στο κρεββάτι της κ το βρέξε, είχαμε ιστορίες..!!!! Καλή μας επιτυχία κ υπομονή με το κόψιμο της πανας.


url=http://www.tickerclub.com/]68997032e9.png[/url]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...