Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

Μανούλες Δεκεμβρίου 2016!


Recommended Posts

Ntiakana τί να κάνουμε να σου φτιάξουμε το κέφι???!!!! Ότι χριστούγεννα θα κρατάς το μπεμπάκι σου αγκαλίτσα και θα το νανουρίζεις γλυκά!?! Με την βοήθεια του Θεού θα πιάσεις τους 3 μήνες και θα κοπούν μαχαίρι :)

H πιο ομορφη εικονα!!!!!!!!!!!!:D:D:D

Καλημερα γλυκουλες μου.

Demi χαιρομαι που ειναι ολα καλα κ ηρεμησες κ εσυ.

Ντιακανα μου, κοριτσακι μου θα περνάει ο καιρός και σιγα σιγα θα νιωσεις καλύτερα. Θα περάσει οσο δυσκολο κ να ειναι τωρα. Σε καταλαβαινω παντως.

Ζαμια, ξεκουραστηκα κοιμηθηκα σαν πουλάκι. Αλλα ηρθα σημερα στη δουλεια κ με ειδε ενας συναδελφος που γνωριζει την κατασταση κ πρωι πρωί μου ειπε οτι παχυνα. !!!! Ενταξει δεν εχω ζυγιστει αλλα αντε να εχω παρει ενα κιλο. Κ αυτο γτ δεν εχω ναυτιες κ πειναω αρκετα. Καλοπροαιρετα θα το ειπε αλλα εγω αγχωθηκα ειναι αληθεια. Βασικα στεναχωριεμαι με το παραμικρο.

Αντε σημερα να δεις το σπορακι σου κ να μας πεις νεα!!!! Θα περιμενω!

Εγω εχω χασει γιατι δε μπορω να φαω.........εχω κοψει και τα γλυκα.......(πολυ λιχουδο ημουν....τωρα ουτε να τα βλεπω...ασε....)

Σημερα λογικα θα με ζυγισει ο ντοκτορ;)δε με εχει ξαναζιγισει..μονη μου ανεβηκα σττη ζυγαρια μετα τον πρωτο υπερηχο..

Παντος να ξερεις οτι προβλεπεται το Α τριμηνο 1-3κιλακια..(καπου το διαβαζα;))

Αναστελα θα σας γραψω!!!!!!:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Demoyla μπράβο!!!! είδες που είναι μια χαρά τα μωράκια σου???? θετικές σκέψεις λοιπόν μόνο! αυχενική πότε θα κάνεις???

Αναστελα μη μασάς, σου είπε ότι πάχυνες επειδή ξέρει, κ ένα κιλό να πήρες, σιγά τα οα που θα φαίνεται κιολας! να μην αγχώνεσαι για τέτοια πράματα καλέ!

Ζαμιαααα!!!! πες αλεύρι!!!!! το μπεμπάκι σας γυρεύει!!! άντε να συναντηθείτε επιτέλους!!!!

ντιακανα το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι υπομονή! θα περάσουν οι μέρες κ μαζί θα περάσουν κ όλα αυτά τα ανακατέματα!

παναθεο πήγες γιατρό για τα πονάκια???


ve92.png
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ πήρα 2 κιλά, ενώ τρώω πολύ καλά και παω και γυμναστήριο. Εντάξει μεσολάβησε μια πασχαλιάτικη κρεπάλη, αλλά ο γυναικολόγος είπε ότι είναι κατακράτηση υγρών και φούσκωμα!!


sHgrp3.png

grpvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και απο μένα :-)

Demi μου καλώς μας ήρθες και με το καλο μα έρθουν τα μωράκια σου !!

Εγω μια απο τς ίδια , πολυ δουλεια και πολυ κουρασμένη αισθάνομαι !'

Το μόνο που κανω σπιτι ειναι να κοιμάμαι :-)

Τι να πω !!

Χαίρομαι που είστε όλες καλα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα και απο μένα :-)

Demi μου καλώς μας ήρθες και με το καλο μα έρθουν τα μωράκια σου !!

Εγω μια απο τς ίδια , πολυ δουλεια και πολυ κουρασμένη αισθάνομαι !'

Το μόνο που κανω σπιτι ειναι να κοιμάμαι :-)

Τι να πω !!

Χαίρομαι που είστε όλες καλα

Anastella ο κάθε οργανισμός αντιδράει διαφορετικά , εχω πολλές φίλες που δεν είχαν κανένα συμτωμα στην εγκυμοσηνη τους .. Μην αγχώνεσαι ..

Nikitea μην μην στεναχωριέσαι , σύντομα θα περάσουν τα συμτωματα και θα εισαι καλυτερα !!! Κανε υπομονή

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια για αυχενικη δε μου χει πει τιποτα ακομα,δε ξερω,ποτε γινεται κανονικα;;;Εσεις εχετε κανονισει;;Εγω ειμαι 9η εβδομαδα!

Demi μου η αυχενική γίνεται μεταξύ 11ης με τέλος 13ης εβδομάδας..αν στο ενδιάμεσο έχετε κανονίσει ξανά ραντεβού, τότε λογικά θα κλείσετε τότε κ την αυχενική.. Εγώ είχα πάει για υπέρηχο την περασμένη Πέμπτη κ μου έκλεισε τότε ραντεβού για αυχενική στις 6 Ιουνίου. Όμως εγώ μέχρι τότε δεν θα ξαναπάω καλώς εχόντων των πραγμάτων, γιαυτό κ το κλείσαμε τότε το ραντεβού.. Από εβδομάδες ήμαστε στην ίδια.


ve92.png
Link to comment
Share on other sites

Demi μου η αυχενική γίνεται μεταξύ 11ης με τέλος 13ης εβδομάδας..αν στο ενδιάμεσο έχετε κανονίσει ξανά ραντεβού, τότε λογικά θα κλείσετε τότε κ την αυχενική.. Εγώ είχα πάει για υπέρηχο την περασμένη Πέμπτη κ μου έκλεισε τότε ραντεβού για αυχενική στις 6 Ιουνίου. Όμως εγώ μέχρι τότε δεν θα ξαναπάω καλώς εχόντων των πραγμάτων, γιαυτό κ το κλείσαμε τότε το ραντεβού.. Από εβδομάδες ήμαστε στην ίδια.

Εμεις εχουμε ξανα στην 11 εβδομαδα,οποτε ισως κανονσουμε τοτε....!!!!Τι ωραια!!!!Ελπιζω κ γω να αρχισω να απολαμβανω την εγκυμοσυνη μου και να σταματησουν ολα α ασχημα...!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εμεις εχουμε ξανα στην 11 εβδομαδα,οποτε ισως κανονσουμε τοτε....!!!!Τι ωραια!!!!Ελπιζω κ γω να αρχισω να απολαμβανω την εγκυμοσυνη μου και να σταματησουν ολα α ασχημα...!!!!!

όλα καλά θα πάνε κοριτσάκι! να μην αγχώνεσαι μόνο! και εσύ να είσαι κάτω όσο περισσότερο γίνεται!


ve92.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσακια μου, ειχα πολυ δυσκολη βαρδια σημερα κ δεν προλαβα να μπω σχεδον καθολου.

Χαιρομαι που ειστε ολες καλα, σας φιλω καλο βραδυ!

Ζαμιαααα θα διαβασω τα νεα σου το πρωι :)


BiJ9p2.pnguWCbp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Όλα να πάνε καλά και εύχομαι όλες να κρατήσουμε στα χέρια μας τα μωράκια που περιμένουμε τον Δεκέμβριο του 2016. ΠΗΤ 31/12. Θα ήθελα να ρωτήσω μήπως γνωρίζει κάποια απο εσάς τί καλύπτει το ΙΚΑ σχετικά με υπερηχογραφήματα, αυχενικές, β υπέρηχο, doople κτλ???

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοιλιτσεςςςςςςςςςςςςςςς!!!!!!!

Κουκουβαωωωωωωωωωωωωω!!!χιχιχιχιχι:D:D:D:D:D:D:D

Καλε το ξερετε οτι εχω ενα ομορφο μωρακι??!!!!!!πειτε μου τι ευτυχια!!!!!!εχω τρελαθει απο χθες!!!!χερακια,ποδαρακια!!!αχου το μου!!!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue:

Ολα καλα δοξα το θεο κοριτσια μου!!!απλα απο ενα ουτροτζεσταν θα κουμπωνω 4:roll:...εχω μια κυστη (ωχρο σωματιο)η οποια θα απορροφηθει μετα τον τριτο...για να μην ''ποναω'' και επειδη δημιουργει λιγες συσπασεις καλο θα ειναι να παρω προοληπτικα λιγη επιπλεον προγεστερονη την οποια θα την κοψουμε σταδιακα..

Για αυχενικη πρωτο ο θεος τελη του μηνα.την αλλη βδομαδα θα κλεισω ραντεβου..;)

Ποια εχει σειρα γαι υπερηχο τωρα???!!!!

σας φιλω ολες!!!!!περιμενω νεακια!!!

Α ωστοσο χθες ηταν μια ομορφη μερα γιατι δεν ειχα ουτε αναγουλα!!για να δουμε σημερα;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...