Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μανούλες Δεκεμβρίου 2016!


Recommended Posts

Καλημερα ομορφιες μου!

Hope μου, υπομονη καλο μου. Οπου να ναι θα περασουν αυτα. Λιγο υπομονη ακομα.

Οταν ερθεις με το καλο εγω ειμαι μεσα για καφεδακι θα χαρω πολυ να σε γνωρισω απο κοντα. Κ οποια αλλη κοπελα θελει.

Οι υπολοιπες πως ειστε σημερα; εγω εδώ κλασσικα μαζευω το σπιτι. Λιγο εμεινε ακομα. :)


BiJ9p2.pnguWCbp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα σε όλες τις κυλίτσες! Σαμάνθα καλώς όρισες!!! Έχω και εγώ τις γενικές αιματολογικές στις 26/05. Επίσης εδώ κάνουν μια καινούργια εξέταση που είναι για το σύνδρομο Down. Μ'αυτό το αποτέλεσμα σε συνδιασμό με την αυχενική δείχνει πιο σωστά αποτελέσματα. Eπίσης έχω την μεγάλη εξέταση γλυκόζης μέσα Ιουλίου (λόγο προιστορίας). Εμείς όλο τα σαβ/κο είχαμε λίγο άγχος με τον Γιάννο. Ανάπτυξε μια αλλεργία όπως φαίνετε, κνίδωση ονομάζετε. Γεμίζει το κορμάκι του κατι τεράστια κόκκινα σημάδια. Έρχονται και φεύγουν. Ο γιατρός είπε αν μείνουν παραπάνω από 2 ώρες πάνω του πρέπει να αρχίσει φαρμακευτική αγωγή. Προς το παρόν κάθε φορά που εμφανίζονται μετράμε ώρες και λεπτά. Στην αρχή με το που τα είδα αγχώθηκα τρελλά. Μπας και ήταν κάτι κολλήτικό και κάνουμε ζημιά στο άλλο μπεμπάκι. Ευτυχώς δεν είναι :) Εκτός από αυτά, πολλή φαί, βρώμικοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!


sHgrp3.png

grpvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ανθουσα περαστικά σας κ γρήγορα.

Καλημέρα κορίτσια!Ειμαι ακόμα ξαπλωμένη περιμένω να ξυπνήσει το κοριτσι μου. Μια ειμαι καλά μια δεν ειμαι. Σήμερα νιώθω καλά.

Έχουν φουσκώσει καθόλου οι κοιλίτσες σας; εμένα ναι. Μόνο εγώ το βλέπω δεν φαίνεται γιατί φοράω φαρδιές μπλούζες.

Το σαββατοκύριακο πως περάσατε;

anastella πως πήγε η μετακόμιση τελειωσες;


url=http://www.tickerclub.com/]68997032e9.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα & Καλή εβδομάδα!!!:D:D:D

Καλημέρα σε όλες τις κυλίτσες! Σαμάνθα καλώς όρισες!!! Έχω και εγώ τις γενικές αιματολογικές στις 26/05. Επίσης εδώ κάνουν μια καινούργια εξέταση που είναι για το σύνδρομο Down. Μ'αυτό το αποτέλεσμα σε συνδιασμό με την αυχενική δείχνει πιο σωστά αποτελέσματα. Eπίσης έχω την μεγάλη εξέταση γλυκόζης μέσα Ιουλίου (λόγο προιστορίας). Εμείς όλο τα σαβ/κο είχαμε λίγο άγχος με τον Γιάννο. Ανάπτυξε μια αλλεργία όπως φαίνετε, κνίδωση ονομάζετε. Γεμίζει το κορμάκι του κατι τεράστια κόκκινα σημάδια. Έρχονται και φεύγουν. Ο γιατρός είπε αν μείνουν παραπάνω από 2 ώρες πάνω του πρέπει να αρχίσει φαρμακευτική αγωγή. Προς το παρόν κάθε φορά που εμφανίζονται μετράμε ώρες και λεπτά. Στην αρχή με το που τα είδα αγχώθηκα τρελλά. Μπας και ήταν κάτι κολλήτικό και κάνουμε ζημιά στο άλλο μπεμπάκι. Ευτυχώς δεν είναι :) Εκτός από αυτά, πολλή φαί, βρώμικοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!

Γιωτα Καλη σου μερα!!!Πολυ φαι εεε??:rolleyes:εγω δυστυχως ειμαι πολυ δυσκολη ακομη με τα φαγητα.....Σαβ/κο κυριαρχησε η αναγουλα....τωρα με πειραζει και το γαλα...πφ....δε ξερω τι να κανω:(δε ξερω τι να φαω το πρωι??καμια ιδεα εκτος απο δημητριακα και τοστ..(τα αηδιαζω πλεον)

Βρε η ψυχουλιτσα σας τι επαθε.....περαστικα κοριτσι μου!

Ανθουσα περαστικά σας κ γρήγορα.

Καλημέρα κορίτσια!Ειμαι ακόμα ξαπλωμένη περιμένω να ξυπνήσει το κοριτσι μου. Μια ειμαι καλά μια δεν ειμαι. Σήμερα νιώθω καλά.

Έχουν φουσκώσει καθόλου οι κοιλίτσες σας; εμένα ναι. Μόνο εγώ το βλέπω δεν φαίνεται γιατί φοράω φαρδιές μπλούζες.

Το σαββατοκύριακο πως περάσατε;

anastella πως πήγε η μετακόμιση τελειωσες;

Ntiakana και εγω μαι ετσι μια αλλιως με τις αναγουλες..εκει που λεω περασαν και ανησυχω γιατι δε εχω τιποτα....εκει λεω καλυτερα να μην εχω και να ειμαι καλα...δεν ξερω τι θελω τελικα:tongue:

Γιορτουλες το Σαβ/κο ειχαμε καλα τα περασαμε (αν εξαιρεσουμε τις αναγουλες..)

Η κοιλιτσα μου θα ελεγα οτι ειναι λιγο φουσκωμενη...φοραω φαρδιες μπλουζες και εγω και δεν φαινεται κατι...οταν τρωω ομως πρηζομαι και φαινεται πολυ!τσιτωνει!!

Οι υπολοιπες τι κανετε?

Ανστελλα πως εισαι??τελος με τη μετακομιση?Τελικα θα σταματησεις τον Ιουλιο την δουλεια?

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις ευχές για το παιδάκι μου!!!!

Ντιακάνα και μένα φούσκωσε η κοιλιά. Με μερικά ρούχα μου φαίνετε με άλλα όχι.

Ζάμια εγώ καμιά φορά το πρωί τρώω γιαούρτι με φρούτα. Τί λές? Το σηκώνει το στομάχι σου? Μούσλι με λίγο μέλι και νερό? αφού δεν αντέχεις το γάλα! Εεμμ τί άλλο?


sHgrp3.png

grpvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ευχαριστώ για τις ευχές για το παιδάκι μου!!!!

Ντιακάνα και μένα φούσκωσε η κοιλιά. Με μερικά ρούχα μου φαίνετε με άλλα όχι.

Ζάμια εγώ καμιά φορά το πρωί τρώω γιαούρτι με φρούτα. Τί λές? Το σηκώνει το στομάχι σου? Μούσλι με λίγο μέλι και νερό? αφού δεν αντέχεις το γάλα! Εεμμ τί άλλο?

Γιωτα σε ευχαριστω πολυ!δυστυχως εχω μαλωσει με το γιαουρτι και με το μελι.......ετρωγα καποια πρωινα φετα με μελι και μου εφερνε και αυτο αναγουλα....πφ..δεν ξερω τι να κανω...φρουτα τρωω για δεκατιανο...μεχρι στιγμης αυτα τα δεχομαι:D

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου καλημερα καλη εβδομαδα!!!

Σας διαβασα λιγο βιαστικα αλλα δεν μπορουσα να μην σας στείλω ενα μηνυμα. Σημερα ειναι η μετακομιση, ουφ τελειώνουμε!!!

Ζαμια τελικα 1η Ιουλιου σταματαω απο τη δουλεια... Βασικα σταματαω αναγκαστικα λογω του ποστου μου δεν γινεται να συνεχισω παραπάνω.

Κατα τα αλλα οι εξετασεις μου αυτο τον μηνα μια χαρα βγηκαν, ο αιματοκριτης μου λιγο επεσε μονο, η ορεξη μου εχει ανοίξει κ προσπαθω να κρατηθώ. Κ η κοιλιτσα εχει πρηστει. Πιο πολυ σαν χοντρή φαινομαι ομως νομιζω παρα για εγκυος! Χαχα!!

Σας φιλω γλυκα ολες, θα επανελθω οταν θα ξεμπερδεψω με τις κουτες κτλ!!!

Να προσεχετε ολες πολυ. :)


BiJ9p2.pnguWCbp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια !!!!

Καλώς σας βρίσκω!!!

ΠΗΤ 21/12/2016 μετά από εξωσωματική,πρώτη προσπάθεια...ένα νινάκι ...

τρελό άγχος όπως καταλαβαίνετε...

3/6 ραντεβού για αυχενική...περιμένω με αγωνία...

συμπτώματα δεν έχω παρά μόνο πλέον σιχαίνομαι το κοτόπουλο και σιγά σιγά το χοιρινό,μου μυρίζουν απαίσια...

ερώτηση είναι καμία κοπέλα πάνω από 35 ετών?σας είπε ο γιατρός σας για λήψη τροφοβλάστη?το έχω διαβάσει ως πρωτόκολλο στο διαδίκτυο όμως ο γιατρός μου είπε ότι θα δούμε πρώτα την αυχενική και μόνον αν χρειάζεται..


U6lJp3.png
Link to comment
Share on other sites

Με το καλό ελσακι. Εγώ 32 ετών στη δεύτερη εγκυμοσύνη με φυσιολογικη σύλληψη. θα κλείσω σήμερα η αύριο.

Την πέμπτη έχω ραντεβού με τον γιατρό μου. Άντε να δούμε πόσο μεγαλωσε.


url=http://www.tickerclub.com/]68997032e9.png[/url]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ελσα Καλωσηρθες στο παρεακι μας!!!Ευχομαι να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη!

Και εγω πρωτη φορα μανουλα! 8 χρονων!

Αυχενικη στις 30 και περιμενω με μεγαλη αγωνια!!!

Οσο για συμπτωματα που λες κτλ...εχω αναγουλες....κατι πονακια χαμηλα...δυσκοιλιοτητα..και βεβαια αηδιαζω πλεον πολλα φαγητα...

Ερωτηση!εχετε βγαλει σπυρακια στο προσωπο?

Link to comment
Share on other sites

Zάμια σπυράκια τεράστια στην πλάτη και στο πρόσωπο. Ασχημόπαπο!!! Ορμονικό φαντάζομαι. χαχα παιδιά και το πρόσωπο μου νιώθω ότι έγινε τετράγωνο :P

Εγω μικρα στο προσωπο σαν ακμη..τα καταπολαμαω με λεμονι καθε βραδυ και ξυπναω σουπερ!βεβαια μου ειπαν να βαζω και χαμομηλι με σοδα...εβαλα δεν ειδα πολυ διαφορα..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...