Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Κυτταρα ΝΚ


Recommended Posts

Μετα απο 2αποτυχημενες εμβρυομεταφορες ανακαλυψαμε ανεβασμενες τιμες των κυτταρων νκ . στην 3η επισης αποτυχημενη προσπαθεια επερνα εκτος των αλλων και κορτιζονη αλλα δυστυχως και παλι αποτυχια.υπαρχει κατι αλλο που σας βοηθησε στην πτωση τους για θετικο αποτελεσμα;;


Δεν είμαστε υπεύθυνοι μόνο για αυτά που κάνουμε, αλλά και για αυτά που ΔΕΝ κάνουμε...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εχω κανει την εξεταση και δεν εχω θεμα..ωστοσο πολυ συχνα διαβαζω για ενα φυσικο ορο παμφτηνο που λεγεται ιντραπιλις η καπως ετσι...ειναι τελειως φυσικος και τον χορηγουν πολλα κεντρα..μηπως να ρωτησεις για αυτο?επιπλεον τα κυτταρα αυτα αυξανονται κι απο αλλα αυτοανοσα οπως χασιμοτο θρομβοφιλια κτλ

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω διαβασα για αυτον τον ορο αλλα δε ξερω ουτε που τον χορηγουν ουτε τιποτα...

Εκτος απο τα αντιπυρηνικα που ηταν στο οριο δεν βρεθηκε καποιο αυτοανοσο...απλα ισως βγει στην πορεια.

Για τον ορο αυτον να ρωτησω εγω την αιματολογο η τον γυναικολογο;


Δεν είμαστε υπεύθυνοι μόνο για αυτά που κάνουμε, αλλά και για αυτά που ΔΕΝ κάνουμε...

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο 2αποτυχημενες εμβρυομεταφορες ανακαλυψαμε ανεβασμενες τιμες των κυτταρων νκ . στην 3η επισης αποτυχημενη προσπαθεια επερνα εκτος των αλλων και κορτιζονη αλλα δυστυχως και παλι αποτυχια.υπαρχει κατι αλλο που σας βοηθησε στην πτωση τους για θετικο αποτελεσμα;;

mpoukaki εγω ειχα αυξημενα και εκανα το εμβολιο για τα ΝΚ.εδωσε αιμα ο συζυγος και φτιαξαμε εμβολιο απο τα λεμφοκυτταρα του..(2 δοσεις εκανα..την πρωτη με το που εμαθα για την εγκυμοσυνη και την δευτερη πριν κλεισω το 2μηνα.)δοξα το θεο μεχρι τωρα ολα κυλουν μια χαρα.

Βεβαια δεν εχω κανει ξανα την εξεταση για να δω αν εχει πεσει η τιμη τους...

Επισης εμεις πηγαμε σε ανοσολογο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...