Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 hours ago, DizzyツMommy said:

      Κορίτσια ξεκίνησα κ γω διέγερση 8/5. Ουσιαστικά ξεκίνησε η περίοδος απ' το βράδυ της προηγούμενης μέρας και είχα αρκετή ροή μέσα στην μέρα, οπότε το βράδυ 8/5 έκανα την πρώτη μου gonal. Σήμερα πήρα την πρώτη olgalutran. 

      Είμαστε μαζί Bluee19 στην διέγερση και μαζί με τη Nima21 είμαστε κοντά όλες στην εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία κορίτσια καλή δύναμη!!!!!

      Καλή επιτυχία !! Όλα δεξιά ! 

      13 hours ago, Angot said:

      κορίτσια να σας πω τα νέα μ! όπως ειπα είδα αίμα την κυριακή  (32+1)κλπ ήρθα στο μαιευτήριο , ειχα πολλές συντονισμένες  συσπάσεις  χωρίς το παραμικρό σύμπτωμα! το ραμα κρατάει αλλά επειδή έχει εμπεδωθεί ήδη το μωρο έσπρωχνε προς τα κάτω και με την πίεση το ζόρισε και μάτωσε! σκεφτείτε ο γιατρός έβαλε το δάχτυλο και έπιανε ράμμα και κεφάλι, αν δεν είχαμε θα ειχα γεννήσει! σήμερα εχω βάλει τον 2ο. όρο και έχουν ηρεμήσει οι συσπάσεις μ, το αιματακι είναι ελάχιστο καφέ σκουρο , πονάκια πάλι δεν εχω και εχω κάνει και αλλαγές 3 κορτιζονες ! θα μείνω να βάλω και αύριο έναν όρο και θα φύγω το απόγευμα! όπως φαίνεται ο γιατρός είπε ότι το γλιτωσαμε για την ώρα ! αλλά είναι κακό το γεγονός ότι δεν μ δίνει συμπτώματα , όποτε το παραμικρό του παραμικρού πρέπει να το ψάχνουμε πλεον!!  λογικά τις 33 θα τις περάσουμε και όσο πάει είπε ! αυτά .

      Όλα να πάνε καλα !!!! Είσαι δυνατη θα το καταφέρεις μέχρι τη βδομάδα που χρειάζεται !! 

      • Ευχή 1

Μανούλες Ιανουαρίου 2017


Recommended Posts

καλημερα και απο μενα! καλως ηρθατε οι καινουργιες! εγω εκανα αυχενικη χτες και πηγαν ολα καλα! καλες οι μετρησεις και το σημαντικοτερο ειναι σε ξεχωριστο σακο, μοιραζονται μόνο τον ιδιο πλακουντα. αυτο ριχνει τα ποσοστα θνησιμοτητας παρα πολυ!!! Μονοχοριακα διαμνιακα λοιπον τα διδυμακια.

Και ειναι κοριτσακια!

Ευχομαι καλα αποτελεσματα και στις υπολοιπες που ειναι να κανετε αυχενικη.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα και απο μενα! καλως ηρθατε οι καινουργιες! εγω εκανα αυχενικη χτες και πηγαν ολα καλα! καλες οι μετρησεις και το σημαντικοτερο ειναι σε ξεχωριστο σακο, μοιραζονται μόνο τον ιδιο πλακουντα. αυτο ριχνει τα ποσοστα θνησιμοτητας παρα πολυ!!! Μονοχοριακα διαμνιακα λοιπον τα διδυμακια.

Και ειναι κοριτσακια!

Ευχομαι καλα αποτελεσματα και στις υπολοιπες που ειναι να κανετε αυχενικη.

Με το καλό Γιώτα τα κοριτσια σου !! Η μία κόρη είναι δώρο .. οι δύο φαντάσου !! Συγχαρητήρια για την αυχενική !

Link to comment
Share on other sites

Καλά εγώ όταν πήγα την προηγούμενη εβδομάδα είχα να πάω ακριβώς 3 εβδομάδες κ κοντεύω να σκάσω..ειδικά την τελευταία εβδομάδα δεν άντεχα καθόλου.αν μπορούσα κ αν με άφηνε θα πήγαινα κάθε εβδομάδα για να βλέπω ότι είναι καλα:-D...το πρώτο σου παιδάκι είναι;

οχι Μαρια...το δευτερο ειναι, εχω ενα κοριτσακι. τον επομενο μηνα γινεται 2 χρονων!

Καλημέρα κορίτσια μου κι από μένα ! ή να πω καλησπέρα καλύτερα.. ώρα που ναι..

Ακούω αγωνίες πολλές.. μαντεύω είστε πρωτομανούλες όσες αγωνιάτε πολύ.. αχ τα ίδια ένιωθα κι εγώ την πρώτη φορά. κάθε μέρα σκεφτόμουν το παιδάκι μου ! και αγχος και να μην κοιμάμαι πριν από τις εξετάσεις.. αλλά όλα καλά πήγανε είχα μια όμορφη εγκυμοσύνη.. έτσι θα πάνε και για σας. χαλαρώστε απολαύστε τις περιποιήσεις των άλλων και την ξεκούραση όσο γίνεται με βάση τις υποχρεώσεις σας.. γιατί στη δεύτερη εγκυμοσύνη δεν έχεις αυτές τις πολυτέλειες αλλά ούτε και το άγχος είναι τόσο μεγάλο.

Aura εγω δεν θα ελεγα οτι αγχωνομαι, το αντιθετο θα ελεγα. και στην πρωτη και στην τωρινη εγκυμοσυνη ειμαι ζεν! απλα θα ηθελα να βλεπω το σπορακι μου συχνοτερα...φαντασου οτι θα κανω την αυχενικη 5 βδομαδες μετα το τελευταιο ραντεβου που ειχα. και στην πρωτη εγκυμοσυνη το ειχα αυτο...μετραγα τις μερες για το επομενο ραντεβου...

καλημερα και απο μενα! καλως ηρθατε οι καινουργιες! εγω εκανα αυχενικη χτες και πηγαν ολα καλα! καλες οι μετρησεις και το σημαντικοτερο ειναι σε ξεχωριστο σακο, μοιραζονται μόνο τον ιδιο πλακουντα. αυτο ριχνει τα ποσοστα θνησιμοτητας παρα πολυ!!! Μονοχοριακα διαμνιακα λοιπον τα διδυμακια.

Και ειναι κοριτσακια!

Ευχομαι καλα αποτελεσματα και στις υπολοιπες που ειναι να κανετε αυχενικη.

Τελεια Yota! με το καλο τα κοριτσακια σου!!


oi6Ip3.png
Link to comment
Share on other sites

ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017

Barbou ΠΗΤ 01/01 - it's a boy!

Αγγελινα87 ΠΗΤ 08/01 - it's a girl!

sangreluna ΠΗΤ 08/01

elia ΠΗΤ 12/01 - it's a boy!

aggeliki-xal ΠΗΤ 15/1

Aura ΠΗΤ 17/1

Coccinelle ΠΗΤ 19/01

MIMIKA79 ΠΗΤ 20/01

Yota1 ΠΗΤ 20/1 - they are twin girls!

Maria.1989 ΠΗΤ 24/1

eleniart ΠΗΤ 26/1

sokolata84 ΠΗΤ 28/1

ntinani ΠΗΤ 30/1

marirene ΠΗΤ 31/1


oi6Ip3.png
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως άγχος έχω δεν μπορώ να πω ψέματα..γενικά θέλω να αισθάνομαι κάτι για να είμαι λίγο χαλαρή..

marirene να σου ζήσει το παιδάκι σου κ με το καλό κ το 2ο.

Yota1 μπράβο κορίτσι μου για την καλή αυχενικη!! Τι ωραίο 2 κοριτσάκια...Με το καλοοο!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα καλημέρα!!!!τι όμορφα που χρωματιζεται σιγά σιγά το πινακακι μας!!!!!

Καλώς ήρθατε τα καινούργια κορίτσια!!!! Να έχετε μια όμορφη τελειομηνη εγκυμοσύνη!!!!

Αγγελινα τι έγινε με την αυχενικη σου??? Τι δεν πήγε καλά??

Link to comment
Share on other sites

ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017

Barbou ΠΗΤ 01/01 - it's a boy!

Αγγελινα87 ΠΗΤ 08/01 - it's a girl!

sangreluna ΠΗΤ 08/01

phot ΠΗΤ 11/01

elia ΠΗΤ 12/01 - it's a boy!

aggeliki-xal ΠΗΤ 15/01

Aura ΠΗΤ 17/01

Coccinelle ΠΗΤ 19/01

MIMIKA79 ΠΗΤ 20/01

Yota1 ΠΗΤ 20/01 - they are twin girls!

Maria.1989 ΠΗΤ 24/01

eleniart ΠΗΤ 26/01

sokolata84 ΠΗΤ 28/01

ntinani ΠΗΤ 30/01

marirene ΠΗΤ 31/01


oi6Ip3.png
Link to comment
Share on other sites

ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017

Barbou ΠΗΤ 01/01 - it's a boy!

Αγγελινα87 ΠΗΤ 08/01 - it's a girl!

sangreluna ΠΗΤ 08/01

phot ΠΗΤ 11/01 - it's a boy!

elia ΠΗΤ 12/01 - it's a boy!

aggeliki-xal ΠΗΤ 15/01

Aura ΠΗΤ 17/01

Coccinelle ΠΗΤ 19/01

MIMIKA79 ΠΗΤ 20/01

Yota1 ΠΗΤ 20/01 - they are twin girls!

Maria.1989 ΠΗΤ 24/01

eleniart ΠΗΤ 26/01

sokolata84 ΠΗΤ 28/01

ntinani ΠΗΤ 30/01

marirene ΠΗΤ 31/01


oi6Ip3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017

Barbou ΠΗΤ 01/01 - it's a boy!

Αγγελινα87 ΠΗΤ 08/01 - it's a girl!

sangreluna ΠΗΤ 08/01

phot ΠΗΤ 11/01 - it's a boy!

elia ΠΗΤ 12/01 - it's a boy!

aggeliki-xal ΠΗΤ 15/01

Aura ΠΗΤ 17/01

Coccinelle ΠΗΤ 19/01

MIMIKA79 ΠΗΤ 20/01

Yota1 ΠΗΤ 20/01 - they are twin girls!

Maria.1989 ΠΗΤ 24/01

eleniart ΠΗΤ 26/01

sokolata84 ΠΗΤ 28/01

ntinani ΠΗΤ 30/01

marirene ΠΗΤ 31/01

Marirene αν σου ναι εύκολο μπορείς να προσθέσεις και σε μένα it' s a girl ! ? Καλημέρα στην παρέα !

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!! και εγώ ανυπομονώ να πάω την Παρασκευή 22 Ιουλίου για την αυχενική. Την προηγούμενη φορά μας είχε πει 90% αγόρι. Οταν θα πάω όμως θα του πω να μην μου πει, δεν θέλω να ξέρω. Ούτε στην προηγούμενη ήθελα αλλά μας το είπαν, βέβαια δικό μου λάθος γτ δεν είχα ενημερώσει. τώρα είμαι 11 εβδ. κ 5 ημ., οι αναγούλες έφυγαν αλλά η υπνηλία και η κούραση συνεχίζονται.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου!

Άντε σιγά σιγά τα κοριτσάκια αρχίζουν και παίρνουν κεφάλι!

Εύχομαι να έχουμε όλες καλή εγκυμοςυνη απο εδώ και στο εξής και να κάνουμε γερά παιδάκια!

Εμένα ο γιατρός δεν με αφήνει ούτε σεξ, ούτε μπάνια, ούτε βάψιμο μαλλιά και νύχια!

Link to comment
Share on other sites

ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017

Barbou ΠΗΤ 01/01 - it's a boy!

Αγγελινα87 ΠΗΤ 08/01 - it's a girl!

sangreluna ΠΗΤ 08/01

phot ΠΗΤ 11/01 - it's a boy!

elia ΠΗΤ 12/01 - it's a boy!

aggeliki-xal ΠΗΤ 15/01

Aura ΠΗΤ 17/01 - it's a girl!

Coccinelle ΠΗΤ 19/01

MIMIKA79 ΠΗΤ 20/01

Yota1 ΠΗΤ 20/01 - they are twin girls!

Maria.1989 ΠΗΤ 24/01

eleniart ΠΗΤ 26/01

sokolata84 ΠΗΤ 28/01

ntinani ΠΗΤ 30/01

marirene ΠΗΤ 31/01


oi6Ip3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...