Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 31 minutes ago, Blue Velvet said:

      Ευτυχώς τις ακύρωσα τις ινοφερτ, ούτως ή άλλως δεν είναι για την δική μου περίπτωση,δεν έχω πολυκυστικες.Θα συνεχίσω τα μολερς,το φιλισιν και θα ξεκινήσω το q10,πιστεύω είμαι καλυμμένη 

      Τον πήρα τηλ και μου είπε πως 30mg ημερησίως είναι μια χαρά.Γενικα πάντα ρωτάω,αλλά αυτή τη φορά έκανα βλακεία και αγόρασα βιταμίνες που δεν είναι κατάλληλες για μένα.Ευτυχως πήρα τη φαρμακοποιό μου και τις ακύρωσα,οπότε δεν θα παρω καθόλου ινοφερτ 

      Πήρα τηλ τη φαρμακοποιό μου και ευτυχώς μπορέσει και ακύρωσε την παραγγελία.Μονο το q10 και τις wellman θα αγοράσουμε 🙂Πάλι καλά,τζάμπα λεφτά θα έδινα και δεν μου περισσεύουν κιολας

      Καλα έκανες και τις ακύρωσες και πρόλαβες εγκαίρως ! Δεν φταις από το άγχος σου προσπαθείς το καλύτερο!

      1 hour ago, η ζωή είναι όμορφη said:

      @Eflenew καλησπέρααααααα κορίτσια ακούσαμε κανονικά το μωράκι μασ 127 παλμούς 6 εβδομάδων και 1 ημέρας σασ ψέμα κάθομαι και το ακούω από εκείνη την ώρα στο κινητό. Το κακό είναι ότι έχει μικρή αποκόλληση γι'αυτό και είχε καφέ εχτές σήμερα βέβαια δεν έχει. Η γυναίκα μου θέλει να πάει για δουλειά γιατί δεν μπορεί να πάρει άδεια (δασκάλα) και έχω τρελαθεί δεν θέλω να πάει κάτι άσχημα.

      Πολύ ευχάριστα νέα !!! Μακάρι να καταφέρει να πάρει μεγαλύτερη άδεια η έστω αυτές Τίς μέρες που θα καθίσει να ξεκουραστεί ! 

Μαγιό ελληνικής κατασκευής


Recommended Posts

  • 4 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 4 εβδομάδες μετά...

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...