Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Angot είπε:

      εμένα πάντως ο εργοδοτουλης μπυ θέλει να με πληρώσει χαχαχα με έχει πάρει 3 φορες να με ρωτήσει αν θα με πληρώσει και ποτέ, του στυλ και τι δε θα πληρώνεσαι εσυ πια; άμα θες πλήρωσε με του ειπα δεν εχω θέμα  χαχαχα

      Ε δεν έχεις γεννήσει ακόμα γι'αυτό ΧΑ ΧΑ !!

Μαμαλευτεράκι να σου ζήσει το αντράκι σου!!!!


Recommended Posts

Θα σας στείλω το μήνυμα της ίδιας γιατί είναι ο καλύτερος πρόλογος του θέματος.

"Οι προσευχές σας στην Παναγία έπιασαν. Μετά από 24 ώρες ωδύνες στις 12:45 στις 3/10/2010 αντίκρυσα ένα υγιέστατο αντράκι 3250kgr και τώρα τον έχω δίπλα μου και θηλάζει, ενώ δεν χρειάστηκε να μπει καθόλου θερμοκοιτίδα"

Να σου ζήσει το παληκαράκι σου κοπέλα μου. Να είναι γερό, δυνατό και τυχερό και όλα καλά να έρθουν στη ζωή του.

Τα φιλιά μας!!!!

192330w69jt3a3vk.gif


an1cCvJoSf-1110MzA1OTAzZHwwMDAwNTU0ZGF8TXkgbGl0dGxlIHByaW5jZSBpcw.gif 932708c9ku0fnaz0.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 55
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

Ηλιανα μου να σας ζησει ο μπεμπακος, γερός, δυνατος και καλότυχος να ειναι στην ζωη του , χερακι χερακι μαζι με τον Λευτερακη να ζησουν μια υπεροχη ζωη γεματο υγεία και χαρά και εσεις να τους καμαρώνετε

966653intmv8u8k8.gif

Link to comment
Share on other sites

Εύχομαι η Παναγία που προστάτευε κι εσένα κι εκείνον όλους αυτούς τους μήνες, να είναι πάντα κοντά σας! Το γουρλίδικο μωράκι σου να λάμπει πάντα από υγεία κι ευτυχία και εσύ καμαρώνοντας την τετραμελή πλέον οικογένειά σου να νιώθεις την απόλυτη ολοκλήρωση!


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1537931kqky7a0imx.gif

Ηλιάννα πολύ χάρηκα που όλα πήγαν καλά και έχεις το αγοράκι σου στην αγκαλιά σου!

Πάντα να είναι γερός και ευλογημένος. Με το καλό να επιστρέψετε σπίτι σας!


IQnWp3.png

Δημήτρης 25/01/07

Εβελίνα 12/04/08

Link to comment
Share on other sites

Ηλιαννα μου καλοριζικο, γερο και τυχερο να ειναι το μωρακι σου και παντα να τα καμαρωνεις!!

καλως το δεχτηκες και παρα πολυ χαρηκα που πηγαν ολα καλα και το μωρουλινι ειναι ενας ολοκληρος μπεμπαρος!!!!

φιλια πολλα και καλο σαραντισμο!!!

Link to comment
Share on other sites

ηλιαννα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!συγχαρητηρια κοριτσι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!να σασ ζησει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!να ειναι γεροσ,δυνατοσ κ πολυ πολυ ευτυχισμενοσ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...