Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Nima21 είπε:

      Και εγώ την Πέμπτη η πρώτη μου προσπαθεια! Εχεις τπτ συμπτωματα; Εγω σχεδον τπτ.. και παει να με παρει απο κατω , αλλα προσπαθώ να το μην το σκέφτομαι...κατι ψιλοπονακια περιοδου και λιγο πρησμενο στηθος..

      Καλή μας επιτυχία!! 😍

      Καλησπέρα κορίτσι μου.Μην ψάχνεις για σύμπτωματα.Τα συμπτώματα της περιόδου μοιάζουν με της εγκυμοσύνης.Ειναι τόσα πολλά τα φάρμακα που τα περισσότερα είναι από εκεί.Σου εύχομαι καλή επιτυχία 🙏❤️🙏

      • Καλή τύχη! 1

Μανούλες Μαρτίου 2017


Recommended Posts

Μια χαρά κοριτσάκι μου εσύ πως είσαι??τα υπόλοιπα κορίτσια???

εμείς καλά είμαστε,ο μικρός κλωτσάει ευτυχώς φουλ,οπότε καταλαβαίνω ότι όλα πάνε σούπερ...έχω Β επιπέδου την Παρασκευή που θα είμαι 20+3...αλήθεια εσείς σε ποια βδομάδα σας είπε να κάνετε??στον 1ον γιο μου το είχα κάνει 22η με 23η ,τώρα ήθελε 20η με 21η η άλλη η γιατρός που έχω...για Η πρώτη έχει φύγει στο εξωτερικό.

Εγω εκλεισα την 22η εβδομαδα για Β επιπεδου...τοτε μου ειπε να παω η γυναικολογος μου,τωρα πια ειναι η πιο καταλληλη εβδομαδα ουτε ξερω...καλα αποτελεσματα ζουζουνα μου..ολα να πανε κατ ευχην για ολες μας!


6dWAp2.png 7fbJp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα!

ήρθε και η περίοδος των β'επιπέδου!!!

Εμείς κάναμε χτες, στις 21+3..όλα καλά ήταν! το μωράκι βέβαια δεν μας έκανε τη χάρη για καμία καλλιτεχνική φωτογραφία..φατσούλα δεν είδαμε...αλλά όλες οι μετρήσεις ήταν πολύ καλές!!! Δεν θα κάνω αμνιοπαρακέντηση...ανακούφιση μεγάλη!!!

Ο πλακούντας είναι πρόσθιος..και είχα ένα άγχος αν θα ανέβει..τελικά ανέβηκε πολύ ...ο τράχηλος στα 3,5...οπότε συνεχίζουμε κανονικά!!!

Το επόμενο ραντεβού μας είναι στις 7/12!!!

Κοριτσάκια με το καλό οι εξετάσεις σας!!!!!

Εμείς φύλλο δεν έχουμε δει...εσείς όμως που το ξέρετε μπορούμε να φτιάξουμε το πινακάκι με το φύλλο και τις πιθανές ημερομηνίες.

Φιλιά πολλά!!!!


eNortjKzUjIyMrWwtFCyBlwwFbMC3w,,61.png

eNortjKzUjIyMrU0tVSyBlwwFasC3Q,,19.png

eNortjKzUjIytDS2NFeyBlwwFagC3A,,48.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

ήρθε και η περίοδος των β'επιπέδου!!!

Εμείς κάναμε χτες, στις 21+3..όλα καλά ήταν! το μωράκι βέβαια δεν μας έκανε τη χάρη για καμία καλλιτεχνική φωτογραφία..φατσούλα δεν είδαμε...αλλά όλες οι μετρήσεις ήταν πολύ καλές!!! Δεν θα κάνω αμνιοπαρακέντηση...ανακούφιση μεγάλη!!!

Ο πλακούντας είναι πρόσθιος..και είχα ένα άγχος αν θα ανέβει..τελικά ανέβηκε πολύ ...ο τράχηλος στα 3,5...οπότε συνεχίζουμε κανονικά!!!

Το επόμενο ραντεβού μας είναι στις 7/12!!!

Κοριτσάκια με το καλό οι εξετάσεις σας!!!!!

Εμείς φύλλο δεν έχουμε δει...εσείς όμως που το ξέρετε μπορούμε να φτιάξουμε το πινακάκι με το φύλλο και τις πιθανές ημερομηνίες.

Φιλιά πολλά!!!!

κοριτσάκι μου μπραβο!!!!!χαίρομαι που όλα ήταν τέλεια,μπράβο!!!!😃😃όσο για το φύλο δεν πειράζει την επόμενη φορά...για το πινακακι όποια μπορεί ας το φτιάξει...

ζουζουνα =αγόρι...εμείς


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες! Μανούλες με δίδυμη κυηση....; ποιες ειναι οι δόσεις συμπληρωμάτων που παίρνετε; θα με τρελάνουν όλοι!

Είναι μια κοπέλα με τριδυμα...μήπως σ πει εκείνη..αλλά φαντάζομαι ίσως λίγο παραπάνω από το να έχεις ένα...ίσως..


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερααα love is intheair να σου πω....μια κ οπως βλεπω απο τα τικερακια σου τα παιδακια σου εχουν πολυ μικρη διαφορα....ειλικρινα εχετε καταφερει να σύγχρονιστειτε κ πχ να κοιμηθητε το μεσημερι λιγο?..η ξυπνανε εναλαξ....επισεισ η μπεμπα μασ ειναι 8μηνων αλλα εξακολουθει κ εχει αστατο προγραμμα φαγητου...πχ τρωει 2-4την νυχτα μετα καπου 6,5-7-30 το πρωι...μετα 10-11,30.. 1,5-2,5 5-6 μετα 8.. και .10-11το βραδυ καπου ειναι φαγανη...αν κανω να τις στρωσω το προγραμμα τσιναει πολυ...η ουρλιαζει η δεν τρωει..με μπερδευει πολυ...εσεισ τι ωρα τρωτε φαγητο το απογευμα?


JM2al1e.jpgJM2ap2.png8BFPp3.png

και 7χρονων ο γιοκας μας..

Link to comment
Share on other sites

Οσες κοπελεσ εχετε ηδη κανει β επιπεδου φτου φτου...τυχερες σας εφυγε κ καθε αγχος...εγω αργω τον αλλον μηνα...αυριο παω για υπεριχο μπασ κ μασ πουνε κ τελικα ειναι οντως κοριτσακι η οχι...γιατι εκανα το τεστ με την χλωρινη κ βγαινει αγορακι....κοριτσια τωρα που το ανεφερα καντε το κι εσεισ να δουμε αν πεφτει μεσα....θα εχει πλακα...ριχνετε σε ενα ποτηρι χλωρινη οχι παχυρευστη...και μετα προσθετετε ουρα...λενε κ καλα πωσ αν αφρισει πολυ...εμασ μασ ξεχιλησε..ειναι αγορακι...πλακιτσα ειναι περισσοτερο αλλα ποτε δεν ξερεισ...πειτε μασ αποτελεσματα φιλια πολλα!!!!!


JM2al1e.jpgJM2ap2.png8BFPp3.png

και 7χρονων ο γιοκας μας..

Link to comment
Share on other sites

Οσες κοπελεσ εχετε ηδη κανει β επιπεδου φτου φτου...τυχερες σας εφυγε κ καθε αγχος...εγω αργω τον αλλον μηνα...αυριο παω για υπεριχο μπασ κ μασ πουνε κ τελικα ειναι οντως κοριτσακι η οχι...γιατι εκανα το τεστ με την χλωρινη κ βγαινει αγορακι....κοριτσια τωρα που το ανεφερα καντε το κι εσεισ να δουμε αν πεφτει μεσα....θα εχει πλακα...ριχνετε σε ενα ποτηρι χλωρινη οχι παχυρευστη...και μετα προσθετετε ουρα...λενε κ καλα πωσ αν αφρισει πολυ...εμασ μασ ξεχιλησε..ειναι αγορακι...πλακιτσα ειναι περισσοτερο αλλα ποτε δεν ξερεισ...πειτε μασ αποτελεσματα φιλια πολλα!!!!!

Καλημέρα κορίτσια σήμερα 10.30 έχω την Β επιπέδου...θα σας ενημερώσω μετά...φιλιά πολλά!!


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα σε όλες.

Λοιπόν χτες πήγα στο γιατρό για την τυπική μηνιαία εξέταση. Όλα οκ, η μικρή σούπερ. Γύρω στα 440γρ. Β Επιπέδου έχω την άλλη πέμπτη, μέ άλλη γιατρό, αλλά αποτι μου είπε αυτός όλα οκ φαίνονται. Απλά ήταν μπρούμυτα και δε μας έδινε καλή εικόνα της καρδιάς, για να δει τα αγγεία. Μου έβαλε και ασβέστιο πιά, ένα χάπι τη μέρα. Δυο σίδηρο γιατί ο αιματοκρίτης έφτασε 33 και 2 μαγνήσιο και φολικο. Εσείς καλά?


9 & 7.5  my boys & 3 my butterfly

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλησπέρα κορίτσια!!!!εμείς γυρίσαμε...σήμερα είμαι 20+3 κ το αντρακι μου είναι 315γρ....όλα καλά κ όλα τέλεια ευτυχώς!!!!

Αναστασία μια χαρά το ζουζουνι σου!!!σούπερ είναι!!με το καλό η Β επιπέδου!!!😃😃😃😃


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα!!!!! Πως ήταν το ΣΚ σας? Εμείς σπίτι οικογενειακά και χτες ήρθε μια φίλη των παιδιών. Εξω δεν πολυβγαίνω γιατί κουράζομαι πολύ. Εσείς καλά?


9 & 7.5  my boys & 3 my butterfly

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα!!!!! Πως ήταν το ΣΚ σας? Εμείς σπίτι οικογενειακά και χτες ήρθε μια φίλη των παιδιών. Εξω δεν πολυβγαίνω γιατί κουράζομαι πολύ. Εσείς καλά?

Κ εμείς σπίτι ήσυχα το σκ,σε έναν θείο μου πήγαμε το Σάββατο...κατά τα άλλα μια χαρά έχω αρχίσει όμως κ κουράζομαι πολύ τώρα...πω πω τι να πω...


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Κ εμείς σπίτι ήσυχα το σκ,σε έναν θείο μου πήγαμε το Σάββατο...κατά τα άλλα μια χαρά έχω αρχίσει όμως κ κουράζομαι πολύ τώρα...πω πω τι να πω...

Πόσο σε καταλαβαίνω, έχουμε μόνο λίγες μέρες διαφορά..

Απο κιλά πώς πάτε? Εγώ είμαι +6 και μου είπε ο γιατρός μιας και είμαστε στη μέση, αυστηρά άλλα τόσα. Όχι παραπάνω.


9 & 7.5  my boys & 3 my butterfly

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...